Νέα

Πόσοι έχουν κολλήσει ΣΜΝ από το bou

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alanakos19641964
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 156
  • Εμφανίσεις 20K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Έχετε κολλήσει ποτέ ΣΜΝ στη καριέρα σας στον αγοραίο??

  • Ναι

    Ψήφοι: 33 31,7%
  • Οχι

    Ψήφοι: 71 68,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    104

Ippokratis22

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2022
Μηνύματα
417
Κριτικές
1
Like
774
Πόντοι
81
Πήγαινε σε ένα γιατρό, κλείσε ραντεβού, δωρεάν είναι.
Για τον επιχείλιο έρπη έχει μερικές αλοιφές, για τα γεννητικά όργανα δεν ξέρω(πιθανώς το ίδιο; ) , και για χάπια δεν ξέρω επίσης αν υπάρχουν (γιατί δεν ρωτάς σε ένα φαρμακείο; )
Δεν φεύγει ο έρπης νόμιζω, έχει τις εξάρσεις του.
Δε πάει σε γιατρό , θα γίνω ρόμπα
Θα πάρω χαπια τελικά φαμσικλοβιρι , το έψαξα μόνος μου
 

kachaplias

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.117
Like
4.738
Πόντοι
1.756
Δε πάει σε γιατρό , θα γίνω ρόμπα
Θα πάρω χαπια τελικά φαμσικλοβιρι , το έψαξα μόνος μου
σε πουτσογιατρο θα πας ρε τυπε τι ρομπα θα γινεις? οι αλλες πανε καθε μηνα σε γυναικολογο και δειχνουν το μουνι τους!

πανε για γιανεις γιατι απο το γκουγκλ σε βλεπω να μενεις χωρις ψωλη στο τελος
 

Ippokratis22

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2022
Μηνύματα
417
Κριτικές
1
Like
774
Πόντοι
81
Δεν περναει ποτε
Κανει κυκλους
Μια βγαινει μια υποχωρει
Συγχαρητηρια εγινες λοχαγος

Και εσυ λοχαγός εισαι για να το γνωρίζεις
Φρόντισε μη γίνεις κ ταξίαρχος απο κάποιο αλλο παράσημο απο τις πουτανεΣ
 

Drunk Sinatra

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2023
Μηνύματα
594
Κριτικές
2
Like
2.883
Πόντοι
726
Δε πάει σε γιατρό , θα γίνω ρόμπα
Θα πάρω χαπια τελικά φαμσικλοβιρι , το έψαξα μόνος μου
Τι ρόμπα ρε τυπε; Πριν από εσένα, ιδιως αν είναι και αφροδισιολογος, έχει εξετάσει μερικές χιλιάδες ασθενείς. Άσε τος παπαριες που θες να γίνεις γιατρός από το Ίντερνετ και πήγαινε σε κάποιον ειδικό να τελειώνεις.
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
6.787
Κριτικές
18
Like
15.446
Πόντοι
4.546
Δε πάει σε γιατρό , θα γίνω ρόμπα
Θα πάρω χαπια τελικά φαμσικλοβιρι , το έψαξα μόνος μου
Εντάξει, αν έχει χάπια να περάσει ο κύκλος της εξαρσης, δεν το ήξερα (για αλοιφή ξέρω) .

Όσο για τον γιατρό: δεν πρόκειται να γίνεις ΚΑΘΟΛΟΥ ρόμπα. Μόνος σου κλείνεις ραντεβού σε ΑΝΔΡΑ δερματολόγο - αφροδισιολογο, μέσω της σχετικής ιστοσελίδας (συνταγογραφηση - ραντεβού) , πχ σε Κέντρο υγείας (στο Συγγρος έχει και πολλούς φοιτητές - φοιτήτριες παρόντες μέσα στο ιατρείο, για να μαθαίνουν. Κατά τα άλλα, είναι μια χαρά , πολύ πολύ καλύτερα από ιδιωτικά στα πάντα όλα, εκτός των χώρων) .
 

ManusMan

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2023
Μηνύματα
327
Like
876
Πόντοι
81
Μέχρι μυκητίαση που ουσιαστικά ήταν μια ενοχλητική φαγούρα για καναδυο μέρες κι έφυγε με λίγη κρέμα.
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.079
Like
11.541
Πόντοι
2.606
Εντάξει, αν έχει χάπια να περάσει ο κύκλος της εξαρσης, δεν το ήξερα (για αλοιφή ξέρω) .

Όσο για τον γιατρό: δεν πρόκειται να γίνεις ΚΑΘΟΛΟΥ ρόμπα. Μόνος σου κλείνεις ραντεβού σε ΑΝΔΡΑ δερματολόγο - αφροδισιολογο, μέσω της σχετικής ιστοσελίδας (συνταγογραφηση - ραντεβού) , πχ σε Κέντρο υγείας (στο Συγγρος έχει και πολλούς φοιτητές - φοιτήτριες παρόντες μέσα στο ιατρείο, για να μαθαίνουν. Κατά τα άλλα, είναι μια χαρά , πολύ πολύ καλύτερα από ιδιωτικά στα πάντα όλα, εκτός των χώρων) .
Τυπε δηλαδή σε βάζουν και κάνεις σαλοναρισμα με τον πουτσο έξω μπροστα στις φοιτήτριες ;
:confused:
 

koutavoulias

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.169
Κριτικές
60
Like
19.927
Πόντοι
14.936
Οτι εχεις καλο ειναι...:sunglasses:
 

koutavoulias

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.169
Κριτικές
60
Like
19.927
Πόντοι
14.936
Τυπε δηλαδή σε βάζουν και κάνεις σαλοναρισμα με τον πουτσο έξω μπροστα στις φοιτήτριες ;
:confused:
Πενα λεμε πενα...
Σενιε πενιε μοστραρισμα το μπερκετι
και οσες πιστες προσελθετε φαση..
Ντεκλαρε καταστασεις..
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
6.787
Κριτικές
18
Like
15.446
Πόντοι
4.546
Τυπε δηλαδή σε βάζουν και και κάνεις σαλοναρισμα με τον πουτσο έξω μπροστα στις φοιτήτριες ;
:confused:
Σαλοναρισμα εκτός του ιατρείου όχι, αλλά εντός, φυσικά.
Είναι ένας ή και δύο ιατροί και υπάρχουν επίσης πολύ συχνά, φοιτητές της ιατρικής σχολής που έχουν δικαίωμα να παρίστανται, σύμφωνα με τον κανονισμό τους.

Εγώ όταν είχε σπάσει το προφυλακτικά και ήθελα να κάνω εξετάσεις, με ρώτησαν δύο ιατροί τι και πώς, και τα είπα όπως έγιναν, στο σπίτι με βίζιτα -call girl από Ρωσία...
Μια ειδικευομενη εκεί είχε γουρλωσει τα ματάκια και τα αυτάκια με αυτά που άκουσε (κυρίως, προσπαθούσε να χωνέψει, ως Ελλεηνιδα, πώς ένας τύπος, υπεράνω υποψίας... έκανε τέτοια σκηνικά) .
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.039
Κριτικές
10
Like
5.333
Πόντοι
2.816
Τυπε δηλαδή σε βάζουν και κάνεις σαλοναρισμα με τον πουτσο έξω μπροστα στις φοιτήτριες ;
:confused:
Έκανα τύπε κάτι υπέρηχους άνω κάτω κοιλίας κ όρχεων με κάτι ειδικευόμενους-ες αλλά όταν τα κατέβασα τελείως να πάει στους όρχεις την έκαναν.. πάλι καλά γιατί δεν μου σηκώθηκε και ήταν σαν μπάμια (είναι grower)
Το λέω γιατί παλιότερα που είχα κάνει μου είχε γίνει τούμπανο.. και τότε μου το έκαναν 2 γυναίκες.. δεν παιχτηκε τίποτα δυστυχώς..
 
Τελευταία τροποποίηση:

DrJack

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2005
Μηνύματα
23
Like
12
Πόντοι
0
Νομίζω πως την πούτσισα και άρπαξα βλεννόρροια από στοματικό. Τι κάνουμε τώρα; Πρώτα διαγνωστικές ή απευθείας στον γιατρό;
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
6.787
Κριτικές
18
Like
15.446
Πόντοι
4.546
Νομίζω πως την πούτσισα και άρπαξα βλεννόρροια από στοματικό. Τι κάνουμε τώρα; Πρώτα διαγνωστικές ή απευθείας στον γιατρό;
Αν είσαι στην Αθήνα, πήγαινε στο Συγγρός, στα επείγοντα. Θα σου κάνουν εξετάσεις έτσι και αλλιώς, καλύτερα πήγαινε το πρωϊ, να είναι ανοιχτά τα εργαστήρια;

Επειδή δεν το ξέρω, τι συμπτώματα έχει και πώς κατάλαβες τι και πώς; Πόσο καιρό;

Υ.Γ.: Δεν πιστεύω να ντρέπεσαι, υπάρχει πιθανότητα να βρίσκονται κάμποσοι/κάμποσες στο δωμάτιο (συχνά παρευρίσκονται και σπουδαστές Ιατρικής σχολής)
 

DrJack

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2005
Μηνύματα
23
Like
12
Πόντοι
0
Αν είσαι στην Αθήνα, πήγαινε στο Συγγρός, στα επείγοντα. Θα σου κάνουν εξετάσεις έτσι και αλλιώς, καλύτερα πήγαινε το πρωϊ, να είναι ανοιχτά τα εργαστήρια;

Επειδή δεν το ξέρω, τι συμπτώματα έχει και πώς κατάλαβες τι και πώς; Πόσο καιρό;

Υ.Γ.: Δεν πιστεύω να ντρέπεσαι, υπάρχει πιθανότητα να βρίσκονται κάμποσοι/κάμποσες στο δωμάτιο (συχνά παρευρίσκονται και σπουδαστές Ιατρικής σχολής)
Σήμερα το πρωί διαπίστωσα πως πιέζοντας την βάλανο εμφανίζεται ένα υγρό σαν πύον από την ουρήθρα. Μετά γκούγκλαρα…
 

alexsar

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2009
Μηνύματα
28
Κριτικές
2
Like
39
Πόντοι
0
Πέρισυ κόλλησα βλεννόροια από ελεύθερο στοματικό. το άγχος και η ξεφτίλα που πέρασα -για διάφορους λόγους που δεν έχω τον χρόνο να γραψω τώρα- δεν περιγράφονται, έχω ένα χρόνο που απέχω από το σπορ αλλά τώρα τελευταία με ξαναπιάνει η τρέλα και θέλω να αρχίσω τις επισκέψεις πάλι.

Το πρόβλημα είναι ότι έχω φοβηθεί πάρα πολύ, ενημερώθηκα για κάποια πράγματα και διαπίστωσα ότι και πολύ εύκολα κολλάς κάτι, και πολύ δύσκολα φεύγουν κάποια ΣΜΝ και οι περισσότερες δεν εξετάζονται ποτέ.

Έχω υποχονδριάσει φοβαμαι οτι αν παω δεν θα βγάλω ούτε την μπλούζα ή θα τον δώσω μόνο πίπα. Έχω ξενερωσει άσχημα καθώς είμαι χρόνια παντρεμένος και αυτές οι καταδρομικές ήταν το κρυφό μου χομπι που ξέδινα.
 

Rebirthed Sapiens Sapiens

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.723
Κριτικές
30
Like
19.900
Πόντοι
8.746
Παιδια κόλλησα ερπη στο πουτσο
Ποσο καιρο κανει να περάσει ο ερπηΣ χωρις χαπια ;
Ο πουτσος μου εχει γινει σαν μανιτάρι κ οταν κατουράω με τσούζει
Κατα τα λοιπά ολα καλα ..

Δε πάει σε γιατρό , θα γίνω ρόμπα
Θα πάρω χαπια τελικά φαμσικλοβιρι , το έψαξα μόνος μου
Τράβα σε γιατρό ρε τύπε ή στο συγγρό και σταμάτα να παριστάνεις τον ιπποκράτη...
 

White Othellos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2022
Μηνύματα
712
Κριτικές
5
Like
2.747
Πόντοι
726
Δε πάει σε γιατρό , θα γίνω ρόμπα
Θα πάρω χαπια τελικά φαμσικλοβιρι , το έψαξα μόνος μου
Δεν είναι να παίζεις με αυτά τα θέματα υγείας ούτε να κάνεις τον γιατρό στον εαυτό σου . Πήγαινε στο Συγγρός ΕΧΘΕΣ όχι αύριο και μάλιστα πρωί πριν τις 7 για να τελειώσεις γρήγορα και να πάρεις την σωστή διάγνωση και θεραπεία συνάμα . Ούτε ο πρώτος είσαι αλλά ούτε και ο τελευταίος που κολλάει ΣΜΝ .
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
6.507
Κριτικές
20
Like
22.745
Πόντοι
8.346
Παιδια κόλλησα ερπη στο πουτσο
Ποσο καιρο κανει να περάσει ο ερπηΣ χωρις χαπια ;
Ο πουτσος μου εχει γινει σαν μανιτάρι κ οταν κατουράω με τσούζει
Κατα τα λοιπά ολα καλα ..
Ποση αμάθεια υπάρχει.. ο έρπης δεν φεύγει. Ζεις με αυτό.
Ελπίζω να πηγες σε κάνα γιατρο κ να μην μαλακιστηκες περισσότερο
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
6.507
Κριτικές
20
Like
22.745
Πόντοι
8.346
Εντάξει, αν έχει χάπια να περάσει ο κύκλος της εξαρσης, δεν το ήξερα (για αλοιφή ξέρω) .

Όσο για τον γιατρό: δεν πρόκειται να γίνεις ΚΑΘΟΛΟΥ ρόμπα. Μόνος σου κλείνεις ραντεβού σε ΑΝΔΡΑ δερματολόγο - αφροδισιολογο, μέσω της σχετικής ιστοσελίδας (συνταγογραφηση - ραντεβού) , πχ σε Κέντρο υγείας (στο Συγγρος έχει και πολλούς φοιτητές - φοιτήτριες παρόντες μέσα στο ιατρείο, για να μαθαίνουν. Κατά τα άλλα, είναι μια χαρά , πολύ πολύ καλύτερα από ιδιωτικά στα πάντα όλα, εκτός των χώρων) .
Εγώ κλείνω ραντεβού σε γυναίκες αφροδισιολογους και πεταω εξω το παπαρι μου να το εξετάσουν
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom