Νέα

Πόσοι έχουν κολλήσει ΣΜΝ από το bou

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alanakos19641964
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 156
  • Εμφανίσεις 20K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Έχετε κολλήσει ποτέ ΣΜΝ στη καριέρα σας στον αγοραίο??

  • Ναι

    Ψήφοι: 33 31,7%
  • Οχι

    Ψήφοι: 71 68,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    104

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.312
Κριτικές
10
Like
1.626
Πόντοι
5.975
Ο συγκεκριμένος καφές ήταν εισαγωγή του μέλους erotiaris78 και ένα εκ των κυριοτέρων συστατικών του πάλαι ποτέ ανυπέρβλητου σκευάσματος ΕΞΤΡΑΔΙΞ το οποίο προστάτευε από κάθε είδους αφροδίσιο νόσημα...

Φήμες θέλουν την Pfizer να έβαλε όλα τα μέσα που διέθετε προκειμένου το ΕΞΤΡΑΔΙΞ να μην προχωρήσει σε μαζική παραγωγή.. :sunglasses:
 

psolarmenistis-123

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2021
Μηνύματα
367
Κριτικές
4
Like
384
Πόντοι
21
Ο συγκεκριμένος καφές ήταν εισαγωγή του μέλους erotiaris78 και ένα εκ των κυριοτέρων συστατικών του πάλαι ποτέ ανυπέρβλητου σκευάσματος ΕΞΤΡΑΔΙΞ το οποίο προστάτευε από κάθε είδους αφροδίσιο νόσημα...

Φήμες θέλουν την Pfizer να έβαλε όλα τα μέσα που διέθετε προκειμένου το ΕΞΤΡΑΔΙΞ να μην προχωρήσει σε μαζική παραγωγή.. :sunglasses:
θα πεθάνουμε όλοι οπότε ας πάμε γαμιώντας...κατάλαβα
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.056
Πόντοι
2.356
Υπολογίζεται ότι το 90% των σεξουαλικά ενεργών ανδρών και το 80% των σεξουαλικά ενεργών γυναικών θα μολυνθούν κάποια στιγμή στη ζωή τους με κάποιο στέλεχος κονδυλωμάτων. Άρα όλοι κι όλες έχουμε κολλήσει η θα κολλήσουμε. Δεν είναι και τίποτα όμως. Κάνουμε εμβόλιο ΤΩΡΑ και στον πούτσο μας όλα. Θα κινδυνεύουμε πλέον μόνο από σύφιλη, έρπη, έιντζ, βλεννόρροια κτλ.
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.773
Like
7.739
Πόντοι
2.306
Κάντε μαλακίες, μην κάνετε σεξ το σεξ μόνο προβλήματα δημιουργεί. Την μια κλαιει η ιερόδουλη την άλλη γελάει η γκόμενα, μόνο μαλακια και έχεις το μυαλό σου ήσυχο.
 

psolarmenistis-123

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2021
Μηνύματα
367
Κριτικές
4
Like
384
Πόντοι
21
Κάντε μαλακίες, μην κάνετε σεξ το σεξ μόνο προβλήματα δημιουργεί. Την μια κλαιει η ιερόδουλη την άλλη γελάει η γκόμενα, μόνο μαλακια και έχεις το μυαλό σου ήσυχο.
θα γνωρισει η χουφτα μας μερες δοξας δλδ;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Υπολογίζεται ότι το 90% των σεξουαλικά ενεργών ανδρών και το 80% των σεξουαλικά ενεργών γυναικών θα μολυνθούν κάποια στιγμή στη ζωή τους με κάποιο στέλεχος κονδυλωμάτων. Άρα όλοι κι όλες έχουμε κολλήσει η θα κολλήσουμε. Δεν είναι και τίποτα όμως. Κάνουμε εμβόλιο ΤΩΡΑ και στον πούτσο μας όλα. Θα κινδυνεύουμε πλέον μόνο από σύφιλη, έρπη, έιντζ, βλεννόρροια κτλ.
ποιο εμβολιο ;
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Termin

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.056
Πόντοι
2.356
3 έχουν βγει από το 2006 το πρώτο. Κάνε ένα και τέρμα η έννοια για κονδυλώματα. Θα κινδυνεύεις από όλα τα υπόλοιπα. Έχει πάει μπροστά η επιστήμη. Έφτιαξε εμβόλιο για κονδυλώματα που δεν πεθαίνει κανείς σχεδόν ποτέ ούτε κι αρρωσταίνει και στα υπόλοιπα κοιμούνται όρθιοι.
 

psolarmenistis-123

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2021
Μηνύματα
367
Κριτικές
4
Like
384
Πόντοι
21
3 έχουν βγει από το 2006 το πρώτο. Κάνε ένα και τέρμα η έννοια για κονδυλώματα. Θα κινδυνεύεις από όλα τα υπόλοιπα. Έχει πάει μπροστά η επιστήμη. Έφτιαξε εμβόλιο για κονδυλώματα που δεν πεθαίνει κανείς σχεδόν ποτέ ούτε κι αρρωσταίνει και στα υπόλοιπα κοιμούνται όρθιοι.
καλα μην παίρνεις ορκο . αυτο ομως ειναι γι τους νεους εχει μια ηλικια και δε σημαινει οτι δε κολλας....μια χαρα κολλας
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.056
Πόντοι
2.356
καλα μην παίρνεις ορκο . αυτο ομως ειναι γι τους νεους εχει μια ηλικια και δε σημαινει οτι δε κολλας....μια χαρα κολλας
Λογικά όλοι κι όλες έχουν κολλήσει η θα κολλήσουν. Είναι τεράστια τα ποσοστα. Δεν έχει όμως κάτι να σου πει. Δεν νιώθεις κάτι. Το διώχνει
κι ο οργανισμός τις περισσότερες φορές. Με το εμβόλιο δεν κολλάς ή γίνεσαι πιο ανθεκτικός ακόμα και σε πιο σπάνια στελέχη που είναι πιο επικίνδυνα. Σε γενικές γραμμές πάντως τα κονδυλώματα δεν αποτελούν σοβαρό κίνδυνο.
 

psolarmenistis-123

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2021
Μηνύματα
367
Κριτικές
4
Like
384
Πόντοι
21
Λογικά όλοι κι όλες έχουν κολλήσει η θα κολλήσουν. Είναι τεράστια τα ποσοστα. Δεν έχει όμως κάτι να σου πει. Δεν νιώθεις κάτι. Το διώχνει
κι ο οργανισμός τις περισσότερες φορές. Με το εμβόλιο δεν κολλάς ή γίνεσαι πιο ανθεκτικός ακόμα και σε πιο σπάνια στελέχη που είναι πιο επικίνδυνα. Σε γενικές γραμμές πάντως τα κονδυλώματα δεν αποτελούν σοβαρό κίνδυνο.
κολλας κ με το εμβολιο και τα κονδυλωματα δεν ειναι τοσο αθωα. μπορει να κανουν κ καρκινο ακομα και οταν εχεις εμβολιαστει
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.056
Πόντοι
2.356
κολλας κ με το εμβολιο και τα κονδυλωματα δεν ειναι τοσο αθωα. μπορει να κανουν κ καρκινο ακομα και οταν εχεις εμβολιαστει
Ναι οκ αλλά είναι πολύ σπάνιο κάτι τέτοιο. Και με πνευμονία π.χ μπορεί να πεθάνεις. Σαν πρόβλημα όμως τα κονδυλώματα δεν χτυπούν καμπανάκι κινδύνου. Το πιο απλό να σκεφτείς, σχεδόν όλοι κι όλες έχουν άπαξ και γαμανε η γαμιούνται. Απλά δεν το λένε ή δεν το ξέρουν. Ορισμένα μάλιστα δεν φαίνονται δια γυμνού οφθαλμού. Μην ανησυχείς.
 

Rebirthed Sapiens Sapiens

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.723
Κριτικές
30
Like
19.900
Πόντοι
8.746
πώς αλλάζει ο τίτλος?

"Τι σμν ΔΕΝ έχετε κολλήσει" είναι το σωστό για τα μέλη :confused:
 

ypotaktikos97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Απρ 2023
Μηνύματα
1.198
Κριτικές
21
Like
5.901
Πόντοι
2.846
Τιποτα μέχρι στιγμής. Προσέχουμε όσο μπορούμε. Φυσικά ο αγοραίος έρωτας και το σεξ με εκδιδόμενες γυναίκες είναι μεγάλο ρίσκο, αλλά αυτό το ξέρεις απο την πρώτη στιγμή που μπήκες σε αυτά τα μονοπάτια. Φυσικά προσοχή θέλει και εκτος αυτού του χώρου. Η εμπειρία μου μέχρι τώρα ειναι μόνο απο c.girl , δεν έχω πάει ποτέ σε μπουρδέλα, στούντιο και όλα αυτά και για αυτον τον λόγο. Οσο μπορούμε να μειώσουμε τις πιθανότητες.
 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.917
Κριτικές
14
Like
3.693
Πόντοι
2.777
Υπολογίζεται ότι το 90% των σεξουαλικά ενεργών ανδρών και το 80% των σεξουαλικά ενεργών γυναικών θα μολυνθούν κάποια στιγμή στη ζωή τους με κάποιο στέλεχος κονδυλωμάτων. Άρα όλοι κι όλες έχουμε κολλήσει η θα κολλήσουμε. Δεν είναι και τίποτα όμως. Κάνουμε εμβόλιο ΤΩΡΑ και στον πούτσο μας όλα. Θα κινδυνεύουμε πλέον μόνο από σύφιλη, έρπη, έιντζ, βλεννόρροια κτλ.
άσε μας ρε εμβολιάκια, πάνε κάνε τρύπα ότι θες, δεν προστατεύεσαι.
ξέρεις πως προστατεύεσαι; με την αποχή,
μια παλιά καλή πουτάνα, κάποτε, μου είπε, ...¨μην εμπιστεύεσαι καμία από εμάς που κάνει ακάποτα τσιμπούκια¨ κι αυτή ήταν επαγγελματίας με χρόνια και χρόνια στην πλάτη. Κάτι ήξερε παραπάνω.
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.056
Πόντοι
2.356
άσε μας ρε εμβολιάκια, πάνε κάνε τρύπα ότι θες, δεν προστατεύεσαι.
ξέρεις πως προστατεύεσαι; με την αποχή,
μια παλιά καλή πουτάνα, κάποτε, μου είπε, ...¨μην εμπιστεύεσαι καμία από εμάς που κάνει ακάποτα τσιμπούκια¨ κι αυτή ήταν επαγγελματίας με χρόνια και χρόνια στην πλάτη. Κάτι ήξερε παραπάνω.
Μια αναφορά έκανα περί εμβολίων. Δεν φταίω εγώ αν η επιστήμη δεν έχει βγάλει τα πάντα. Όσον αφορά τι σου είπε μια πουτάνα, ούτε καν υπολογίζω τα λεγόμενα της. Άσε που ότι πουν και πέντε, τα ξέρουμε από πάρα πέντε. Τώρα ο κόσμος ενημερώνεται. Παλιά πήγαιναν σαν μαλάκες αρκεί να τον χώσουν κι ήταν και πιο λάσκα οι αρρώστιες. Τώρα θερίζει μέχρι κι η ηπατίτιδα, σύφιλη κτλ όπως έχουμε γίνει. Απόχη δεν υπάρχει. Ο κόσμος γαμάει. Αν κολλήσει κάτι κόλλησε. Όσο μπορείς προστατευεσαι. Έτσι απλά.
 

Ares7

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2023
Μηνύματα
264
Like
419
Πόντοι
21
Εγω εχω κολλησει μυκητες πιο παλια στα μπουτια εκει που ακουμπανε οι ορχεις και πιο προσφατα στο πεος ,το κακο με τους μυκητες ειναι οτι μπορει να γινεις καλα με κρεμες αλλα δεν εξαφανιζονται 100% και μπορει να ξαναεμφανιστουνε σε ανυποπτο χρονο
 

psolarmenistis-123

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2021
Μηνύματα
367
Κριτικές
4
Like
384
Πόντοι
21
άσε μας ρε εμβολιάκια, πάνε κάνε τρύπα ότι θες, δεν προστατεύεσαι.
ξέρεις πως προστατεύεσαι; με την αποχή,
μια παλιά καλή πουτάνα, κάποτε, μου είπε, ...¨μην εμπιστεύεσαι καμία από εμάς που κάνει ακάποτα τσιμπούκια¨ κι αυτή ήταν επαγγελματίας με χρόνια και χρόνια στην πλάτη. Κάτι ήξερε παραπάνω.
α γεια σου !
 
Εγγρ.
9 Μαΐ 2023
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους , να κάνω μια χαζή ερώτηση , πριν 3 εβδομάδες επισκέφτηκα οίκο ανοχής στην Φυλής , όλα έγιναν με προφυλακτικό και το μόνο που με φοβίζει είναι ότι δεν είχα πλήρης στύση κατά τη διάρκεια της διείσδυσης. Τώρα είμαι άρρωστος με βήχα πονοκέφαλο κτλ και φοβάμαι πολύ την πιθανότητα να κόλλησα hiv , να ανησυχώ η τσάμπα αγχώνομαι ;
 

Ippokratis22

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2022
Μηνύματα
417
Κριτικές
1
Like
774
Πόντοι
81
Παιδια κόλλησα ερπη στο πουτσο
Ποσο καιρο κανει να περάσει ο ερπηΣ χωρις χαπια ;
Ο πουτσος μου εχει γινει σαν μανιτάρι κ οταν κατουράω με τσούζει
Κατα τα λοιπά ολα καλα ..
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
6.786
Κριτικές
18
Like
15.445
Πόντοι
4.546
Παιδια κόλλησα ερπη στο πουτσο
Ποσο καιρο κανει να περάσει ο ερπηΣ χωρις χαπια ;
Ο πουτσος μου εχει γινει σαν μανιτάρι κ οταν κατουράω με τσούζει
Κατα τα λοιπά ολα καλα ..
Πήγαινε σε ένα γιατρό, κλείσε ραντεβού, δωρεάν είναι.
Για τον επιχείλιο έρπη έχει μερικές αλοιφές, για τα γεννητικά όργανα δεν ξέρω(πιθανώς το ίδιο; ) , και για χάπια δεν ξέρω επίσης αν υπάρχουν (γιατί δεν ρωτάς σε ένα φαρμακείο; )
Δεν φεύγει ο έρπης νόμιζω, έχει τις εξάρσεις του.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom