Νέα

Πίπα από στρέιτ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ΓΕΩΡΓΙΟΣ(3)
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 115
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Θα θέλατε να σας πιπωσει στρέιτ?

  • ΝΑΙ

    Ψήφοι: 31 50,0%
  • ΟΧΙ

    Ψήφοι: 31 50,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    62

aidiogliftis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
449
Like
1.985
Πόντοι
201
Θα δοκίμαζε κανείς πίπα από στρέιτ?
Γιώργη, προχώρα άφοβα, πάλι άντρας θα είσαι μετά το τσιμπουκι.
Όπως έλεγε και η παλιά διαφήμιση: για να μην τον παίρνετε από πίσω (και σας πούνε πουστη), πάρτε του μια πίπα.
 

REGGAS

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.408
Like
13.645
Πόντοι
3.506
Τι σχεση εχει το νημα με την κατηγορια Γενικα για το site;
 

ledocteur

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2014
Μηνύματα
91
Κριτικές
4
Like
354
Πόντοι
280
Λίγο υπομονίτσα μέχρι την Κυριακή δεν μπορούμε να κάνουμε;
 

Quaresma 2.0

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.071
Κριτικές
8
Like
4.173
Πόντοι
736
Όλοι αυτοί ήταν straight άντρες και ήταν πρότυπα πηδηχταραδες και έπαιζαν μόνο σε straight τσόντες. Αλλά ήταν και άπληστοι και δεν είχαν και ηθική οπότε ξεπουλήθηκαν για τα λεφτά. Μπορεί στην αρχή να έκαναν και αυτοί εμετό η να πήραν κ ναρκωτικά για να αντέξουν στο τέλος όμως συνήθισαν. Κάτι ανάλογο είναι και ιερόδουλες που ξεπουλούν το κορμί τους για τα λεφτά. Αν πάει ένας Πάκης και μόνο που θα ακουμπήσει μια κοπέλα που περπατάει στο δρόμο θα ξερασει η κοπέλα. Αν πάει όμως στην ιερόδουλη και την σκάσει ένα 200 Ρίκο θα του ρουφήξει όλα τα υγρά του.
Η γυναίκα μπορεί να κάνει σεξ ξενερωμενη. Ο άντρας δεν μπορεί γιατί πολύ απλά δεν θα του σηκώνεται
 

πολυζωης

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
2
Like
65.109
Πόντοι
12.056
Γιώργη, προχώρα άφοβα, πάλι άντρας θα είσαι μετά το τσιμπουκι.
Όπως έλεγε και η παλιά διαφήμιση: για να μην τον παίρνετε από πίσω (και σας πούνε πουστη), πάρτε του μια πίπα.
 

Akamatos

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2018
Μηνύματα
124
Like
274
Πόντοι
21
Η δημοσκόπηση πάντως μέχρι στιγμής δείχνει πραγματάκια.
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.418
Κριτικές
41
Like
2.339
Πόντοι
506

riding

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2023
Μηνύματα
1.914
Κριτικές
1
Like
4.436
Πόντοι
456
Αλάνια μου σηκώνεται μια χαρά. Το ξέρετε ότι οι περισσότεροι άντρες που πήγαν να δουλέψουν πορνοστάρ σε gay τσόντες ήταν straight? Αλλά το έκαναν για τα λεφτά γτ πορνοστάρ άντρας παίρνει ψίχουλα ενώ στις gay ταινίες παίρνουν τα 10πλασια επίσης πολύ body buiders που ήταν straight για να καλύψουν τα υψηλά έξοδα των αναβολικών έχουν κάνει gay for pay. Τελικά οι φουσκωτοι ήταν από πίσω λίγο ξεφουσκωτοι.οποτε το συμπέρασμα είναι ότι σου σηκώνεται αρκεί να υπάρχει το κίνητρο να σου σηκωθεί και το χρήμα έχει αποδειχθεί ότι είναι μεγάλο αφροδισιακό.
Πολλοι Bbers επισης εχουν κανει αλλαγη φυλου για να δουν επιτελους διακριση,ακομα και ως γυναικες
 

Jack Bing

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2022
Μηνύματα
517
Like
918
Πόντοι
86
Πίπα από στρειτ δεν μετρετ που λένε και στα χωρια
Ρε ΤΙ άλλο θα ακουσουμε
 

jik

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Απρ 2006
Μηνύματα
233
Κριτικές
28
Like
2.223
Πόντοι
2.411
Ξεκάθαρα όχι . Πως να σου σηκωθεί άμα έρθει να σου κάνει πίπα ένας τύπος με μουστάκα ή κάποιος που μοιάζει με μπετατζή ?
Αν δεν υπάρχει θηλυκότητα άστα να πάνε. Τώρα αν ήμουν στα σίδερα κ είχα δεν ξέρω πόσο καιρό να δω γυναίκα , ε τότε .....
Φιλε και στη φυλακη,μονο οι πουστρες καυλωνουν με ανδρες.
 

jik

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Απρ 2006
Μηνύματα
233
Κριτικές
28
Like
2.223
Πόντοι
2.411
Πολλοι Bbers επισης εχουν κανει αλλαγη φυλου για να δουν επιτελους διακριση,ακομα και ως γυναικες
Πολυ θα το θελα να μπορουσα να καυλωνω με ανδρες ωστε να τους γαμαω και να με γαμανε για χρηματα,αλλα δυστυχως για την τσεπη μου,γεννηθηκα στρειτ...
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Κριτικές
34
Like
4.325
Πόντοι
7.195
Αλάνια μου σηκώνεται μια χαρά. Το ξέρετε ότι οι περισσότεροι άντρες που πήγαν να δουλέψουν πορνοστάρ σε gay τσόντες ήταν straight? Αλλά το έκαναν για τα λεφτά γτ πορνοστάρ άντρας παίρνει ψίχουλα ενώ στις gay ταινίες παίρνουν τα 10πλασια επίσης πολύ body buiders που ήταν straight για να καλύψουν τα υψηλά έξοδα των αναβολικών έχουν κάνει gay for pay. Τελικά οι φουσκωτοι ήταν από πίσω λίγο ξεφουσκωτοι.οποτε το συμπέρασμα είναι ότι σου σηκώνεται αρκεί να υπάρχει το κίνητρο να σου σηκωθεί και το χρήμα έχει αποδειχθεί ότι είναι μεγάλο αφροδισιακό.
Ολόσωστος. Υπάρχει και η γνωστή παροιμία "δεν είναι πούστης, για τα λεφτά το κάνει"
 

πολυζωης

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
2
Like
65.109
Πόντοι
12.056
Ολόσωστος. Υπάρχει και η γνωστή παροιμία "δεν είναι πούστης, για τα λεφτά το κάνει"
το πολυ πολυ να του κανει την τρυπα σαν 2ευρω δεν χαλασε και ο κοσμος
 

makis406

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2010
Μηνύματα
171
Like
75
Πόντοι
1
Ε
Αλάνια μου σηκώνεται μια χαρά. Το ξέρετε ότι οι περισσότεροι άντρες που πήγαν να δουλέψουν πορνοστάρ σε gay τσόντες ήταν straight? Αλλά το έκαναν για τα λεφτά γτ πορνοστάρ άντρας παίρνει ψίχουλα ενώ στις gay ταινίες παίρνουν τα 10πλασια επίσης πολύ body buiders που ήταν straight για να καλύψουν τα υψηλά έξοδα των αναβολικών έχουν κάνει gay for pay. Τελικά οι φουσκωτοι ήταν από πίσω λίγο ξεφουσκωτοι.οποτε το συμπέρασμα είναι ότι σου σηκώνεται αρκεί να υπάρχει το κίνητρο να σου σηκωθεί και το χρήμα έχει αποδειχθεί ότι είναι μεγάλο αφροδισιακό.

Εγιναν πουστηδες απο αναγκη,πεστα ρε φιλε.
Απονη ζωη,σαν τον αλλον που δεν μπορουσε να τρξει στο χωραφι με τα τακουνια και των γαμησε ο θειος του και πουστρεψε :grin:
 

sotos71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2023
Μηνύματα
1.186
Like
1.853
Πόντοι
216
Πολυ θα το θελα να μπορουσα να καυλωνω με ανδρες ωστε να τους γαμαω και να με γαμανε για χρηματα,αλλα δυστυχως για την τσεπη μου,γεννηθηκα στρειτ...
Ένας γνωστός μου με λεφτά, είχε πει το αμίμητο "αν ήμουν γυναίκα, θα ήμουν μεγάλη πουτάνα, θα με ξέσκιζαν όλοι".
 

noblue

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.086
Κριτικές
20
Like
5.963
Πόντοι
6.815
Γιωργάκη για πες μας τι βλέπεις;
Τον spiderman μόνο, σωστά;
 

Συνημμένα

  • FB_IMG_1706007534683.jpg
    FB_IMG_1706007534683.jpg
    29,2 KB · Εμφανίσεις: 24

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom