Νέα

Πίπα από στρέιτ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ΓΕΩΡΓΙΟΣ(3)
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 115
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Θα θέλατε να σας πιπωσει στρέιτ?

  • ΝΑΙ

    Ψήφοι: 31 50,0%
  • ΟΧΙ

    Ψήφοι: 31 50,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    62

FlashDance

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.036
Κριτικές
4
Like
7.130
Πόντοι
1.336

πολυζωης

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
2
Like
65.109
Πόντοι
12.056

rimondi

Σεβαστός
Εγγρ.
12 Μαρ 2011
Μηνύματα
581
Κριτικές
75
Like
1.460
Πόντοι
1.660
Ξεκάθαρα όχι . Πως να σου σηκωθεί άμα έρθει να σου κάνει πίπα ένας τύπος με μουστάκα ή κάποιος που μοιάζει με μπετατζή ?
Αν δεν υπάρχει θηλυκότητα άστα να πάνε. Τώρα αν ήμουν στα σίδερα κ είχα δεν ξέρω πόσο καιρό να δω γυναίκα , ε τότε .....
 

Ninja Gr

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
66
Like
225
Πόντοι
20
Αλάνια μου σηκώνεται μια χαρά. Το ξέρετε ότι οι περισσότεροι άντρες που πήγαν να δουλέψουν πορνοστάρ σε gay τσόντες ήταν straight? Αλλά το έκαναν για τα λεφτά γτ πορνοστάρ άντρας παίρνει ψίχουλα ενώ στις gay ταινίες παίρνουν τα 10πλασια επίσης πολύ body buiders που ήταν straight για να καλύψουν τα υψηλά έξοδα των αναβολικών έχουν κάνει gay for pay. Τελικά οι φουσκωτοι ήταν από πίσω λίγο ξεφουσκωτοι.οποτε το συμπέρασμα είναι ότι σου σηκώνεται αρκεί να υπάρχει το κίνητρο να σου σηκωθεί και το χρήμα έχει αποδειχθεί ότι είναι μεγάλο αφροδισιακό.
 

ΤΙΜΩΡΟΣ(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
589
Κριτικές
1
Like
1.249
Πόντοι
206
Αλάνια μου σηκώνεται μια χαρά. Το ξέρετε ότι οι περισσότεροι άντρες που πήγαν να δουλέψουν πορνοστάρ σε gay τσόντες ήταν straight? Αλλά το έκαναν για τα λεφτά γτ πορνοστάρ άντρας παίρνει ψίχουλα ενώ στις gay ταινίες παίρνουν τα 10πλασια επίσης πολύ body buiders που ήταν straight για να καλύψουν τα υψηλά έξοδα των αναβολικών έχουν κάνει gay for pay. Τελικά οι φουσκωτοι ήταν από πίσω λίγο ξεφουσκωτοι.οποτε το συμπέρασμα είναι ότι σου σηκώνεται αρκεί να υπάρχει το κίνητρο να σου σηκωθεί και το χρήμα έχει αποδειχθεί ότι είναι μεγάλο αφροδισιακό.
Οποιος ρουφαει ψωλες ειναι αδερφη οχι στρεητ
Εμενα δε θα μου σηκωνοτανε με αντρα ποτε κι αν δεν ειχα λεφτα καλυτερα ζητιανος στο δρομο παρα σε gay τσοντες
Οποιος παει εκει δεν ειναι 100% στρεητ τι να κανουμε τωρα
Ο 100% αντρας δε θα το διαπραγματευοταν ποτε
 

White Othellos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2022
Μηνύματα
714
Κριτικές
5
Like
2.757
Πόντοι
726
Ρε θα μας τρελάνετε ;;;;!!!! Πίπα και στρέιτ;;;; Σεβαστές οι ερωτικές προτιμήσεις μερικών αλλά μακρυά από το καυλι μας ( προσωπικά μιλάω).
 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.917
Κριτικές
14
Like
3.693
Πόντοι
2.777
έχει γεμίσει το σάϊ χαλασμένους, να γίνει ευχελαιο από κάνα μοντερατόρι
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.373
Κριτικές
25
Like
2.698
Πόντοι
3.246
Καταρχας στρειτ με την στενη εννοια του ορου και να κανει πιπες δεν υπαρχει.Το τι πιστευει καθενας για τον εαυτο του ειναι υποκειμενικο.Μερικοι μπερδευονται ..σου λενε κανω σεξ με αντρα αλλα τον δινω δεν τον παιρνω αρα ειμαι στρειτ.Οσο για τις τσοντες ναι παιρνουν παραπανω λεφτα αλλα αν στο μυαλο τους οι στρειτ ανδρες πηγαν για τα λεφτα και θελουν να τους λεμε στρειτ ειναι δικαιωμα τους αλλα δεν ισχυει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom