Νέα

Πιάτσες ζιγκολό θεσσαλονίκης

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα goystakias
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 247
  • Εμφανίσεις 72K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

arcans82

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.318
Like
20
Πόντοι
16
Καταρχην μαλλον μπερδευεσαι κ προφανως εχει βαρεσει εσενα η ζεστη στο κεφαλι.....ειπα εγω ποτε οτι ειμαι επαγγελματιας ζιγκολο κ μιλησα εγω ποτε για επαγγελματα κ παπαριες?καλυτερα να μασας παρα να μιλας.....κ επειδη οπως βλεπω εισαι ενας απο τους πολλους ξερολες που υπαρχουν....δε μπαινω στην διαδικασια να αποδειξω σε κανεναν τπτ κ να δωσω κανεναν γιατι τσατσιλικια δεν κανω...το αν υπαρχει κ τι υπαρχει ασε να το ξερει κανεις αλλος....το οτι δεν μιλαμε η δεν λεμε λεπτομερειες δε σημαινει οτι δεν υπαρχουν ....χαλαρωσε λοιπον κ μην μου το παιζεις ειδημονας σε ολα...το να ακουμε καμια φορα κ να μην ειμαστε κριτες των παντων δεν ειναι κακο....το οτι βραζει ο τοπος απο μουνι δε σημαινει οτι δεν υπαρχουν καποιες που πληρωνουν να γαμηθουν χωρις πολλα πολλα....με την ιδια λογικη το ιδιο κανουν κ οι αντρες παρολο που βραζει ο τοπος ....καμια διαφορα δεν υπαρχει...απολυτωσ καμια...
ρε μας κοροιδευεις τωρα? καταρχην ξαναδιαβασε τι εγραψες,εσυ ειπες οτι δεν μιλας και δεν εισαι τσατσος.στα αρχιδια μας κιολας αν δεν μιλας.και αν εχεις να πεις κατι πες το,δεν ειναι αναγκη να μας πεις ονοματα και διευθυνσεις απο τις γκομενες.ειπες μια μαλακιες και θελεις να σε πιστεψουμε? αν εχεις να πεις κατι πες με παραδειγματα,απο λογια τις πουτσας ειμαστε χορτατοι,δεν θελουμε αλλο.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
ρε μας κοροιδευεις τωρα? καταρχην ξαναδιαβασε τι εγραψες,εσυ ειπες οτι δεν μιλας και δεν εισαι τσατσος.στα αρχιδια μας κιολας αν δεν μιλας.και αν εχεις να πεις κατι πες το,δεν ειναι αναγκη να μας πεις ονοματα και διευθυνσεις απο τις γκομενες.ειπες μια μαλακιες και θελεις να σε πιστεψουμε? αν εχεις να πεις κατι πες με παραδειγματα,απο λογια τις πουτσας ειμαστε χορτατοι,δεν θελουμε αλλο.
ετσι τυπε
χωρις αποδειξεις δεν πιστευουμε τιποτα
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.372
Κριτικές
165
Like
25.001
Πόντοι
34.168
ετσι τυπε
χωρις αποδειξεις δεν πιστευουμε τιποτα
Αυτος ο αγιος ειναι ολο μπλα μπλα. Λεει για να λεει. Τις προαλλες μαλωναμε ποσα ατομα γι αυτον για τα μασαζ και τελικα δεν πηγε πουθενα.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Αυτος ο αγιος ειναι ολο μπλα μπλα. Λεει για να λεει. Τις προαλλες μαλωναμε ποσα ατομα γι αυτον για τα μασαζ και τελικα δεν πηγε πουθενα.
υπονοεις οτι ειναι φιδεμπορας τυπε?
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.372
Κριτικές
165
Like
25.001
Πόντοι
34.168
υπονοεις οτι ειναι φιδεμπορας τυπε?
[/quote
Οχι μωρε ενταξει το παιδι. Απλως κανενας πιτσιρικας αβγαλτος ειναι που προσπαθει να μπει στη πουτανια.Μη μασσας αγιε. Χαβα κανουμε.
Οτι θες εδω, στους εμπειρους. :zfuck: :zfuck: :zfuck:
 

agios13

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
υπονοεις οτι ειναι φιδεμπορας τυπε?
[/quote
Οχι μωρε ενταξει το παιδι. Απλως κανενας πιτσιρικας αβγαλτος ειναι που προσπαθει να μπει στη πουτανια.Μη μασσας αγιε. Χαβα κανουμε.
Οτι θες εδω, στους εμπειρους. :zfuck: :zfuck: :zfuck:

Φιλε εισαι απαλευτος τελειως....πραγματικα τελειως απαλευτος ομως....κ εκτος οτι εισαι απαλευτος εισαι κ εσυ ακομα ενας ξερολας απο τουσ τοσους που εχει εδω μεσα....προφανως κ κανουμε χαβα....σε οτι ομως δεν ξερουμε κανουμε τουμπεκι...τισ προαλλες δεν ηξερα κ ρωτησα για τα μασαζ....σε αλλο αντικειμενο που ξερω ομως γυρω απο τα ζιγκολικια μιλαω κ εχω αποψη...ουτε ποτε ειπα οτι ειμαι επαγγελματιας ουτε αλλεσ παπαριες που λεει ο καθενας....κ ουτε επισης ειμαι υποχρεωμενος να δωσω παραδειγματα κ λεπτομερειες γιατι απλα δεν γουσταρω κ ουτε θα αποδειξω σε κανεναν κατι....σχετικα παντως με το πιτσιρικας κ αβγαλτος....χαχαχαχ....να σαι καλα ρε φιλε ευχαριστω πολυ....μακαρι να ημουνα ακομα πιτσιρικας αθωος κ αβγαλτος....χαχαχαχ
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.372
Κριτικές
165
Like
25.001
Πόντοι
34.168
Αμα δεν εισαι πιτσιρικας και αβγαλτος ρε φιλε και ρωτας πως θα πας σε μασαζ τι να πω....
Σηκωνω τα χερια ψηλα.
 

agios13

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
Αμα δεν εισαι πιτσιρικας και αβγαλτος ρε φιλε και ρωτας πως θα πας σε μασαζ τι να πω....
Σηκωνω τα χερια ψηλα.

Επειδη παλι βιαζεσαι κ προφανως πολλα τα λες....καλυτερα να μασας παρα να μιλας....το οτι εγω εχω λιγο καιρο στην πολη κ οτι ηρθα απο εξωτερικο οποτε λογικο ειναι να μην ξερω τι παιζει γυρω απο το συγκεκριμενο θεμα ειναι λογικο κατ εσενα ετσι?κανε το παιχνιδι σου ρε φιλε...παιξε τη μπαλα που ξερεις κ εκει που ξερεις....κ οπου δεν ξερεις τοτε ρωτα κανεναν να σου πει...μην εισαι τιμητης των παντωω κ εχεις αποψη επι παντως επιστητου....αλλα ξεχασα εσυ εισαι εμπειρος.....  :idiot:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
τυπε μου αυτη η διαφωνια μπορει να λυθει με ενα ραντεβου θανατου μονο :rockon:
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.372
Κριτικές
165
Like
25.001
Πόντοι
34.168
Καλα. Αμα πας εσυ για μασαζ γραψε μου.Ενας λογος παραπανω αμα ζουσες εξω που αυτα ειναι πιο προχωρημενα.
Εκτος αν ηρθες απο τη βορεια κορεα.
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.372
Κριτικές
165
Like
25.001
Πόντοι
34.168

arcans82

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.318
Like
20
Πόντοι
16
Επειδη παλι βιαζεσαι κ προφανως πολλα τα λες....καλυτερα να μασας παρα να μιλας....το οτι εγω εχω λιγο καιρο στην πολη κ οτι ηρθα απο εξωτερικο οποτε λογικο ειναι να μην ξερω τι παιζει γυρω απο το συγκεκριμενο θεμα ειναι λογικο κατ εσενα ετσι?κανε το παιχνιδι σου ρε φιλε...παιξε τη μπαλα που ξερεις κ εκει που ξερεις....κ οπου δεν ξερεις τοτε ρωτα κανεναν να σου πει...μην εισαι τιμητης των παντωω κ εχεις αποψη επι παντως επιστητου....αλλα ξεχασα εσυ εισαι εμπειρος.....  :idiot:
μεγαλε δεν μας τα λες καλα. η γυρνα εκει που ησουν η πανε και αραξε στο χωριο σου.μαλακες σαν και εσενα εχουμε δει 1000000000000000000000 εδω μεσα.καλα θα κανεις να το βουλωσεις,και να μην πουλας φιδια εδω μεσα,γιατι θα γινεις ρομπα εντελως.σε κοβω για φιδεμπορα,και καλα θα κανεις να τουπεκιαστεις,και να διαβαζεις αυτα που γραφουμε,μηπως και μαθεις 5 πραγματα που θα σε βοηθησουν στην ζωη σου.
ο απολυτος τους μυριζετε τους φιδεμπορες απο μακρια, εχει μεγαλη μυτη να ξερεις.
 

arcans82

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.318
Like
20
Πόντοι
16
Καλα. Αμα πας εσυ για μασαζ γραψε μου.Ενας λογος παραπανω αμα ζουσες εξω που αυτα ειναι πιο προχωρημενα.
Εκτος αν ηρθες απο τη βορεια κορεα.
απο κανενα ανθρακορυχειο απο το βελγιο τον κοβω να εχει ερθει τυπε. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866

Συνημμένα

  • ukraine.jpg
    ukraine.jpg
    125 KB · Εμφανίσεις: 100

agios13

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
μεγαλε δεν μας τα λες καλα. η γυρνα εκει που ησουν η πανε και αραξε στο χωριο σου.μαλακες σαν και εσενα εχουμε δει 1000000000000000000000 εδω μεσα.καλα θα κανεις να το βουλωσεις,και να μην πουλας φιδια εδω μεσα,γιατι θα γινεις ρομπα εντελως.σε κοβω για φιδεμπορα,και καλα θα κανεις να τουπεκιαστεις,και να διαβαζεις αυτα που γραφουμε,μηπως και μαθεις 5 πραγματα που θα σε βοηθησουν στην ζωη σου.
ο απολυτος τους μυριζετε τους φιδεμπορες απο μακρια, εχει μεγαλη μυτη να ξερεις.

ενταξει εμπειρε...οτι πεις....μην ανεβαζεις θερμοκρασια θα καψεις καμια φλαντζα καλοκαιριατικα...κ που θα σε τρεχουμε να σωσουμε το ειδος σου...κ που σαι...αλλαξε καμια πετσετα απο τοση εμπειρια ιδρωνεις ευκολα...
 

arcans82

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.318
Like
20
Πόντοι
16
ενταξει εμπειρε...οτι πεις....μην ανεβαζεις θερμοκρασια θα καψεις καμια φλαντζα καλοκαιριατικα...κ που θα σε τρεχουμε να σωσουμε το ειδος σου...κ που σαι...αλλαξε καμια πετσετα απο τοση εμπειρια ιδρωνεις ευκολα...
σαλτα και γαμησου τωρα,και μην μας πουλας αλλο θεωρια.
και ο αγιος φοβερα θελει να ξερεις.
γιαυτο τουμπεκιασου τωρα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom