Νέα

Πιάτσες ζιγκολό θεσσαλονίκης

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα goystakias
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 247
  • Εμφανίσεις 72K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

arcans82

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.318
Like
20
Πόντοι
16
τυπε δεν μας ειπε ποσα ζιγκολικια πουλησε απτην τελευταια φορα που ειχε γραψει εδω :grin:
κανενα τυπε δεν πουλησε και ουτε προκειτε να πουλησει.
φιδεμπορας ειναι και αυτος να ξερεις.
 
OP
OP
G

goystakias

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2007
Μηνύματα
286
Like
38
Πόντοι
1
κανενα τυπε δεν πουλησε και ουτε προκειτε να πουλησει.
φιδεμπορας ειναι και αυτος να ξερεις.
ΤΟ ΞΑΝΑΛΕΩ,ΔΕΝ ΠΟΥΛΑΜΕ ΖΙΓΚΟΛΙΚΙΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ,μην πατε παλι να το μπαχαλοσετε οι 2 σας :(
 

teo_gilf

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2012
Μηνύματα
541
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
6
τυπε δεν μπορουν να καταλαβουν οι ζιγκολο το κοινωνικο εργο που κανεις οταν γαμας δωρεαν τα γκρανια.
οι ζιγκολο ολα σε φραγκα τα μετρανε.

τι να πουμε εμεις που πληρωνουμε για γκρανια.... :rockon: :rockon:
 

g21

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2011
Μηνύματα
151
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Τα λεφτα παιδια που τα ζιγκολο βγαζουν απ τα "γκρανια" ειναι ελαχιστα



μπροστα σ αυτα που βγαζουν απ τους "γκρανηδες" (βλεπε 01:15

 

g21

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2011
Μηνύματα
151
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Καληνυχτιζω με σχετικο τραγουδακι...

 

Επισκέπτης
Πιάτσες-ζιγκολό στη Σαλόνικα ;;;;

Φαντασία που έχουν μερικοί .......

γράψτε για υπαρκτά πράματα ρε ...

Πατσατζίδικα, σκυλάδικα που πας τη νυχού με Μ5 και σου τρώει 500€ λουλούδια
και μετά γυρνάς σπίτι για εργόχειρο κτλ κτλ κτλ
 

thrassos

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2012
Μηνύματα
40
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
0
Πιάτσες-ζιγκολό στη Σαλόνικα ;;;;

Φαντασία που έχουν μερικοί .......

γράψτε για υπαρκτά πράματα ρε ...

Πατσατζίδικα, σκυλάδικα που πας τη νυχού με Μ5 και σου τρώει 500€ λουλούδια
και μετά γυρνάς σπίτι για εργόχειρο κτλ κτλ κτλ



:2funny: :2funny: :2funny:
κάπως είναι η αλήθεια.........
δύσκολοι καιροί για ζιγκολολίκια
 
OP
OP
G

goystakias

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2007
Μηνύματα
286
Like
38
Πόντοι
1
και ενω στι εξωτερικο ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΚΑΝΟΥΝ ΜΑΥΡΑ ΜΑΤΙΑ ΝΑ ΔΟΥΝ ΑΡΣΕΝΙΚΟ,και εδω ερχονται και πηδιουνται τζαμπα,και εμεισ γαμιομαστε στην δουλεια και της πληρωνουμε κιολας.
μετα περιμενεις αυτο το κρατος να παει μπροστα.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
και ενω στι εξωτερικο ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΚΑΝΟΥΝ ΜΑΥΡΑ ΜΑΤΙΑ ΝΑ ΔΟΥΝ ΑΡΣΕΝΙΚΟ,και εδω ερχονται και πηδιουνται τζαμπα,και εμεισ γαμιομαστε στην δουλεια και της πληρωνουμε κιολας.
μετα περιμενεις αυτο το κρατος να παει μπροστα.
τυπε τι εγινε?
κανα ζιγκολικι πουλησες δικε μου?
 

aoratos2010

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.189
Like
2
Πόντοι
16
Πιάτσες-ζιγκολό στη Σαλόνικα ;;;;

Φαντασία που έχουν μερικοί .......

γράψτε για υπαρκτά πράματα ρε ...

Πατσατζίδικα, σκυλάδικα που πας τη νυχού με Μ5 και σου τρώει 500€ λουλούδια
και μετά γυρνάς σπίτι για εργόχειρο κτλ κτλ κτλ

:2funny:
 

aoratos2010

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.189
Like
2
Πόντοι
16
και ενω στι εξωτερικο ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΚΑΝΟΥΝ ΜΑΥΡΑ ΜΑΤΙΑ ΝΑ ΔΟΥΝ ΑΡΣΕΝΙΚΟ,και εδω ερχονται και πηδιουνται τζαμπα,και εμεισ γαμιομαστε στην δουλεια και της πληρωνουμε κιολας.
μετα περιμενεις αυτο το κρατος να παει μπροστα

:grin:
 

agios13

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
Εγω παλι δεν ειμαι κλωνος κανενος μπηκα μονο να πω ενα μεγαλο respect σε arcans82 και apolyto_arseniko για το τρελο γελιο που εχω ριξει με τα comments τους.....κ για να προλαβω κανεναν που κελαιδαει γρηγορα...τσατσος δεν υπηρξα ποτε...οποτε να πω λεπτομερειες για τα ζιγκολικια που παιζουν δεν προκειται..... :2funny: :2funny: :2funny:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
.....κ για να προλαβω κανεναν που κελαιδαει γρηγορα...τσατσος δεν υπηρξα ποτε...οποτε να πω λεπτομερειες για τα ζιγκολικια που παιζουν δεν προκειται..... :2funny: :2funny: :2funny:
[/quote]αυτο μας εφαγε τυπε
δεν υπαρχει συναδελφικη αλληλεγγυη μεταξυ των ελληνων ζιγκολο :S
 

aoratos2010

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.189
Like
2
Πόντοι
16
.....κ για να προλαβω κανεναν που κελαιδαει γρηγορα...τσατσος δεν υπηρξα ποτε...οποτε να πω λεπτομερειες για τα ζιγκολικια που παιζουν δεν προκειται..... :2funny: :2funny: :2funny:
αυτο μας εφαγε τυπε
δεν υπαρχει συναδελφικη αλληλεγγυη μεταξυ των ελληνων ζιγκολο :S

:2funny:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
γιαυτο δεν θα παει μπροστα ο ελληνας ζιγκολο τυπε
και παντα θα μας θεωρουν περιθωριακους
εδω μια φορα ενας τυπος ειχε γραψει οτι ηθελε να γινει ζιγκολο αλλα να γαμαει μεχρι 40αρες
επαγγελματισμος 0 λεμε :S
 

agios13

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
.....κ για να προλαβω κανεναν που κελαιδαει γρηγορα...τσατσος δεν υπηρξα ποτε...οποτε να πω λεπτομερειες για τα ζιγκολικια που παιζουν δεν προκειται..... :2funny: :2funny: :2funny:
αυτο μας εφαγε τυπε
δεν υπαρχει συναδελφικη αλληλεγγυη μεταξυ των ελληνων ζιγκολο :S

Αφηστε ρε κ οι δυο σας τα σκουληκιαρικα....
 

arcans82

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.318
Like
20
Πόντοι
16
Εγω παλι δεν ειμαι κλωνος κανενος μπηκα μονο να πω ενα μεγαλο respect σε arcans82 και apolyto_arseniko για το τρελο γελιο που εχω ριξει με τα comments τους.....κ για να προλαβω κανεναν που κελαιδαει γρηγορα...τσατσος δεν υπηρξα ποτε...οποτε να πω λεπτομερειες για τα ζιγκολικια που παιζουν δεν προκειται..... :2funny: :2funny: :2funny:
δηλαδη ρε μεγαλε εσυ τωρα μας εμφανιζεσε σαν επαγγελματιας ζιγκολο? αλλα επειδη ειστε κλειστο επαγγελμα οπως οι συμβολαιγραφοι,δεν θελεις να δωσεις τους συναδελφους σου?
για κατουρα λιγο και μην καθεσε στον ηλιο πολυ αυτες τις μερες.
ζιγκολο δεν υπαρχει στην θεσσαλονικη,υπαρχουν μονο κατι μαλακες λιγουριδες που τους δινουν η γκομενες κανενα 50ευρω για τα τσιγαρα τους,απο λυπηση και μονο.και μην ακουω αλλες τετοιες μαλακιες.βραζει απο μουνι ο τοπος στη θεσσαλονικη,και η πιο πατσαβουρα αμα θελει να γαμηθει θα βρει να γαμηθει,κατι μαλακοκαβληδες μονο δεν γαμανε,γιατι δεν δουλευει το μυαλο τους.
 

agios13

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
δηλαδη ρε μεγαλε εσυ τωρα μας εμφανιζεσε σαν επαγγελματιας ζιγκολο? αλλα επειδη ειστε κλειστο επαγγελμα οπως οι συμβολαιγραφοι,δεν θελεις να δωσεις τους συναδελφους σου?
για κατουρα λιγο και μην καθεσε στον ηλιο πολυ αυτες τις μερες.
ζιγκολο δεν υπαρχει στην θεσσαλονικη,υπαρχουν μονο κατι μαλακες λιγουριδες που τους δινουν η γκομενες κανενα 50ευρω για τα τσιγαρα τους,απο λυπηση και μονο.και μην ακουω αλλες τετοιες μαλακιες.βραζει απο μουνι ο τοπος στη θεσσαλονικη,και η πιο πατσαβουρα αμα θελει να γαμηθει θα βρει να γαμηθει,κατι μαλακοκαβληδες μονο δεν γαμανε,γιατι δεν δουλευει το μυαλο τους.

Καταρχην μαλλον μπερδευεσαι κ προφανως εχει βαρεσει εσενα η ζεστη στο κεφαλι.....ειπα εγω ποτε οτι ειμαι επαγγελματιας ζιγκολο κ μιλησα εγω ποτε για επαγγελματα κ παπαριες?καλυτερα να μασας παρα να μιλας.....κ επειδη οπως βλεπω εισαι ενας απο τους πολλους ξερολες που υπαρχουν....δε μπαινω στην διαδικασια να αποδειξω σε κανεναν τπτ κ να δωσω κανεναν γιατι τσατσιλικια δεν κανω...το αν υπαρχει κ τι υπαρχει ασε να το ξερει κανεις αλλος....το οτι δεν μιλαμε η δεν λεμε λεπτομερειες δε σημαινει οτι δεν υπαρχουν ....χαλαρωσε λοιπον κ μην μου το παιζεις ειδημονας σε ολα...το να ακουμε καμια φορα κ να μην ειμαστε κριτες των παντων δεν ειναι κακο....το οτι βραζει ο τοπος απο μουνι δε σημαινει οτι δεν υπαρχουν καποιες που πληρωνουν να γαμηθουν χωρις πολλα πολλα....με την ιδια λογικη το ιδιο κανουν κ οι αντρες παρολο που βραζει ο τοπος ....καμια διαφορα δεν υπαρχει...απολυτωσ καμια...
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.394
Κριτικές
165
Like
25.056
Πόντοι
34.168
Καταρχην μαλλον μπερδευεσαι κ προφανως εχει βαρεσει εσενα η ζεστη στο κεφαλι.....ειπα εγω ποτε οτι ειμαι επαγγελματιας ζιγκολο κ μιλησα εγω ποτε για επαγγελματα κ παπαριες?καλυτερα να μασας παρα να μιλας.....κ επειδη οπως βλεπω εισαι ενας απο τους πολλους ξερολες που υπαρχουν....δε μπαινω στην διαδικασια να αποδειξω σε κανεναν τπτ κ να δωσω κανεναν γιατι τσατσιλικια δεν κανω...το αν υπαρχει κ τι υπαρχει ασε να το ξερει κανεις αλλος....το οτι δεν μιλαμε η δεν λεμε λεπτομερειες δε σημαινει οτι δεν υπαρχουν ....χαλαρωσε λοιπον κ μην μου το παιζεις ειδημονας σε ολα...το να ακουμε καμια φορα κ να μην ειμαστε κριτες των παντων δεν ειναι κακο....το οτι βραζει ο τοπος απο μουνι δε σημαινει οτι δεν υπαρχουν καποιες που πληρωνουν να γαμηθουν χωρις πολλα πολλα....με την ιδια λογικη το ιδιο κανουν κ οι αντρες παρολο που βραζει ο τοπος ....καμια διαφορα δεν υπαρχει...απολυτωσ καμια...
Ρε αγιε τι εγινε,πηγες για κανενα μασαζ η τζαμπα κουβεντα και φασαρια καναμε προχθες?
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
.με την ιδια λογικη το ιδιο κανουν κ οι αντρες παρολο που βραζει ο τοπος ....καμια διαφορα δεν υπαρχει...απολυτωσ καμια...
απο τι βραζει ρε τυπε
απο ελλεεινιδες με ξινισμενα μουτρα και πατσες να κρεμονται?
πορνομεταναστευση τωρα :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom