Νέα

Πιάτσες στον Πειραιά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xlarg
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 821
  • Εμφανίσεις 252K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

nikosvl21

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2021
Μηνύματα
50
Like
102
Πόντοι
0
τιποτα, μηδεν, εδω και χρονια. εμπαινα τακτικα ως παρατηρητης εδω ή εψαχνα ρωτοντας οδηγους ταξι και ανθρωπους που εργαζονται νυχτα μπας και, αλλα τα περιχωρα του πειραια ειναι ψοφια.
μονο κερατσινι, προς περαμα, στον σκλαβενιτη, περιστασιακα εμφανιζεται η μαυρουλα, και π.ραλλη προς αθηνα, στριβεις αριστερα για κων/λεως, ειναι μια βουλγαρορομα (νομιζω). αντε και πισω απο το ξενοδοχειο "γλαρος" κατι γυφτοπουλες.
ολες οι υπολοιπες εχουν εξαφανιστει ή εμφανιζονται τοσο σπανια που δεν ειναι αξιο αναφορας.
Τις γυφτοπουλες στο γλάρος τις εχεις δει τώρα πρόσφατα;
 

Skf

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
860
Like
4.437
Πόντοι
446
Δυστυχώς τίποτα
 

Boss93

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2023
Μηνύματα
14
Like
17
Πόντοι
0
Την μαυρουλα από Σκλαβενίτη την είχα στανταρακι...έφυγε για την πατρίδα της...πήγα 2 βδομάδες πριν σκαραμαγκα 2 μαυρες είδα κατά τις 10 μαύρα χάλια ναυάγια της ζωης
 

antony84

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2019
Μηνύματα
75
Like
564
Πόντοι
80
Κατι εκτος γυφτισας παιζει στον πειραια?
 

Skf

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
860
Like
4.437
Πόντοι
446
Δεν παίζει τίποτα δυστυχώς....
Ψάχνουμε μήνες τώρα και τίποτα το αξιόλογο
 

astari51

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
743
Κριτικές
2
Like
176
Πόντοι
6
Σημερα στον κηπο του Αγ. Σπυριδωνα γυφτισα 50αρα μου την επεσε να παμε καπου απομερα να την πηδηξω και να της δωσω 10ευρω να παρει ψωμι και τσιγαρα . Με ακολουθουσε σε ολο το πλατος του κηπου παρολο που της ελεγα οτι δεν ενδιαφερομαι ,τελος απελπιστηκε και εφυγε .
 

giannis2006

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2008
Μηνύματα
253
Κριτικές
2
Like
581
Πόντοι
81
Σημερα στον κηπο του Αγ. Σπυριδωνα γυφτισα 50αρα μου την επεσε να παμε καπου απομερα να την πηδηξω και να της δωσω 10ευρω να παρει ψωμι και τσιγαρα . Με ακολουθουσε σε ολο το πλατος του κηπου παρολο που της ελεγα οτι δεν ενδιαφερομαι ,τελος απελπιστηκε και εφυγε .
Έπρεπε να τη ρωτήσεις αν είχε καμία φίλη της πιο νεαρή να ενημερώθουμε οι ενδιαφερόμενοι να σπεύσουμε να παίξουμε μπαλα !
Λογικά μπορεί να σου ελεγε έχω τη κόρη μου και με το ανάλογο δωράκι να γινόταν κατάσταση !
 

AlexPap13

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2021
Μηνύματα
46
Like
20
Πόντοι
0
Σημερα στον κηπο του Αγ. Σπυριδωνα γυφτισα 50αρα μου την επεσε να παμε καπου απομερα να την πηδηξω και να της δωσω 10ευρω να παρει ψωμι και τσιγαρα . Με ακολουθουσε σε ολο το πλατος του κηπου παρολο που της ελεγα οτι δεν ενδιαφερομαι ,τελος απελπιστηκε και εφυγε .
Τι ώρα περίπου;
 

Οξαποδω

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.871
Κριτικές
24
Like
11.297
Πόντοι
9.477
Σημερα στον κηπο του Αγ. Σπυριδωνα γυφτισα 50αρα μου την επεσε να παμε καπου απομερα να την πηδηξω και να της δωσω 10ευρω να παρει ψωμι και τσιγαρα . Με ακολουθουσε σε ολο το πλατος του κηπου παρολο που της ελεγα οτι δεν ενδιαφερομαι ,τελος απελπιστηκε και εφυγε .
Πόσο χάλια ήταν η γύφτισσα τύπε;
Είχε σκεμπέδες;
Είχε μουστάκια;
 

ioannisdebu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.659
Κριτικές
1
Like
3.559
Πόντοι
456
στον κηπο του Αγιου Σπυριδωνα μενουνε σε ενα εγκαταλελειμενο κτισμα καμια δεκαρια τσιγγανοι ανδρες γυναικες και παιδια. Πιθανον απ εκει ηταν και αυτη που σε πλησιασε
 

astari51

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
743
Κριτικές
2
Like
176
Πόντοι
6

astari51

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
743
Κριτικές
2
Like
176
Πόντοι
6
Πόσο χάλια ήταν η γύφτισσα τύπε;
Είχε σκεμπέδες;
Είχε μουστάκια;
50 αρα με κοιλια και σπασμενο προσωπο και χαλασμενα δοντια στο τελος μου ειπε : εισαι και πολυ ομορφος καυλιαρη "!!
 

astari51

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
743
Κριτικές
2
Like
176
Πόντοι
6
Και χθες περασα απο τον κηπο γυρω στις 7.15 απογευμα οτι αρχιζε να σκοτεινιαζει ,μου βγηκε πισω απο ενα δενδρο με τα ιδια ρουχα τα προχθεσινα ,κυλοτα δεν ξερω αν αλλαξε και αν φορουσε , Ξαναηρθες καυλιαρη μου μου λεει , σημερα δεν μου γλυτωνεις θα με γαμ@@@ς ελα μου λεει παμε απεναντι στις τουαλετες ,αντε να παρεις προφυλακτικα εκτος αν θελεις να σου παρω πιπα χωρις .Φιλοι μου καλλιτερα σε βοθρο γεματο σκατα παρα στο στομα της η στο μο@@νι της Ακομα τρεχω.......
 

Dsar263

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
815
Κριτικές
23
Like
7.651
Πόντοι
2.036
Και χθες περασα απο τον κηπο γυρω στις 7.15 απογευμα οτι αρχιζε να σκοτεινιαζει ,μου βγηκε πισω απο ενα δενδρο με τα ιδια ρουχα τα προχθεσινα ,κυλοτα δεν ξερω αν αλλαξε και αν φορουσε , Ξαναηρθες καυλιαρη μου μου λεει , σημερα δεν μου γλυτωνεις θα με γαμ@@@ς ελα μου λεει παμε απεναντι στις τουαλετες ,αντε να παρεις προφυλακτικα εκτος αν θελεις να σου παρω πιπα χωρις .Φιλοι μου καλλιτερα σε βοθρο γεματο σκατα παρα στο στομα της η στο μο@@νι της Ακομα τρεχω.......
Ελα ρε θα μπορουσες να την πηγαινες σε ενα κοντινο ξενοδοχειο (τοσα και τοσα εχει εκει) να την εβαζες να κανει ενα μπανακι....εδω ενα σωρο κοσμος κανει αμαν να γαμησει γυφτισα και σε σενα βρεθηκε μια (εστω και μπαζο) να σε παρακαλει να την καρφωσεις...ας εκανες το ψυχικο να την γαμαγες δυνατα και λογικα μετα αυτη θα σου εκανε και κονε με τιποτα πιο πιπινια ανηψιες της ή ξαδερφες της ή γενικα μικρουλες/ομορφουλες απο τον καταυλισμο...θα γινοταν η προσωπικη σου τσατσα θα σου πασαρε ολα τα ωραια πιπινια απο τον καταυλισμο ....ε και που και που θα εριχνες και σε αυτην ετσι για να την κρατας χαρουμενη να συνεχισει να σου πασαρει .....ξανασκεψου το bro.....
 

astari51

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
743
Κριτικές
2
Like
176
Πόντοι
6
Ελα ρε θα μπορουσες να την πηγαινες σε ενα κοντινο ξενοδοχειο (τοσα και τοσα εχει εκει) να την εβαζες να κανει ενα μπανακι....εδω ενα σωρο κοσμος κανει αμαν να γαμησει γυφτισα και σε σενα βρεθηκε μια (εστω και μπαζο) να σε παρακαλει να την καρφωσεις...ας εκανες το ψυχικο να την γαμαγες δυνατα και λογικα μετα αυτη θα σου εκανε και κονε με τιποτα πιο πιπινια ανηψιες της ή ξαδερφες της ή γενικα μικρουλες/ομορφουλες απο τον καταυλισμο...θα γινοταν η προσωπικη σου τσατσα θα σου πασαρε ολα τα ωραια πιπινια απο τον καταυλισμο ....ε και που και που θα εριχνες και σε αυτην ετσι για να την κρατας χαρουμενη να συνεχισει να σου πασαρει .....ξανασκεψου το bro.....
πηγαινε σημερα απο τις 12.30 και κατσε σενα παγκακι και περιμενε καποια στιγμη θα εμφανιστει . Πανω απο 10 ευρω να μην εχεις στην τσεπη και "ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ"
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom