Νέα

Πιάτσες στον Πειραιά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xlarg
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 821
  • Εμφανίσεις 252K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Petros2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2018
Μηνύματα
27
Κριτικές
9
Like
375
Πόντοι
280
Καλησπέρα στην ομάδα, πέρασμα τώρα από Σκλαβενίτη Σχιστού (Λαμπράκη και δημοκρατίας ) εμφανίστηκε πάλι η γνωστή Λατίνα μελαχρινή με σγουρά μαλλιά και γυαλάκια.
 

AlexPap13

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2021
Μηνύματα
46
Like
20
Πόντοι
0
Σκαραμαγκάς πριν κάνα μισάωρο 3 μαυρουλες και πίσω από τον γλάρο άλλη μια μελαχρινή
 
  • Like
Αντιδράσεις: Skf

phantasm

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2021
Μηνύματα
15
Like
42
Πόντοι
0
Καλησπέρα στην ομάδα, πέρασμα τώρα από Σκλαβενίτη Σχιστού (Λαμπράκη και δημοκρατίας ) εμφανίστηκε πάλι η γνωστή Λατίνα μελαχρινή με σγουρά μαλλιά και γυαλάκια.
καιρο ειχε, αντε να ξαναπαιξει κανα ξεμπουκωμα μετα απο βολτα.
μονοπωλιο εχει στην περιοχη.
 
Εγγρ.
5 Μαρ 2022
Μηνύματα
101
Like
240
Πόντοι
21
καλησπερα σημερινη ενημερωση απο κερατσινι κατα τις 2 μεσημερι στη πλατεια ταμπουρια μπανιζω 2 μελαχρινες η μια ανηλικη η αλλη 25 περιπου γυφτισα καθαρη την πηρα με 20 στο αμαξι πιπα πηδημα αλλα οχι πισω πορτα αξιζε ωραιο σωματακι στα γουστα μου 3αρι βυζι βαθυ λαριγγι σχεδον καθε μερα τις εβλεπα αλλα σημερα τολμησα
 

AlexPap13

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2021
Μηνύματα
46
Like
20
Πόντοι
0
καλησπερα σημερινη ενημερωση απο κερατσινι κατα τις 2 μεσημερι στη πλατεια ταμπουρια μπανιζω 2 μελαχρινες η μια ανηλικη η αλλη 25 περιπου γυφτισα καθαρη την πηρα με 20 στο αμαξι πιπα πηδημα αλλα οχι πισω πορτα αξιζε ωραιο σωματακι στα γουστα μου 3αρι βυζι βαθυ λαριγγι σχεδον καθε μερα τις εβλεπα αλλα σημερα τολμησα
Που ακριβώς ;
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.329
Κριτικές
124
Like
6.428
Πόντοι
5.097
καλησπερα σημερινη ενημερωση απο κερατσινι κατα τις 2 μεσημερι στη πλατεια ταμπουρια μπανιζω 2 μελαχρινες η μια ανηλικη η αλλη 25 περιπου γυφτισα καθαρη την πηρα με 20 στο αμαξι πιπα πηδημα αλλα οχι πισω πορτα αξιζε ωραιο σωματακι στα γουστα μου 3αρι βυζι βαθυ λαριγγι σχεδον καθε μερα τις εβλεπα αλλα σημερα τολμησα
Τυπε για δωσε λεπτομερειες για το γυφταριο. Ουλες, χαρακιες κλπ. Τις πηγες προς δραπετσωνα να εχετε και θεα??
 

Εκλεκτός

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2021
Μηνύματα
33
Like
110
Πόντοι
0
καλησπερα σημερινη ενημερωση απο κερατσινι κατα τις 2 μεσημερι στη πλατεια ταμπουρια μπανιζω 2 μελαχρινες η μια ανηλικη η αλλη 25 περιπου γυφτισα καθαρη την πηρα με 20 στο αμαξι πιπα πηδημα αλλα οχι πισω πορτα αξιζε ωραιο σωματακι στα γουστα μου 3αρι βυζι βαθυ λαριγγι σχεδον καθε μερα τις εβλεπα αλλα σημερα τολμησα
Για πες μας πληροφορίες μένω κοντά τι ώρα σκάνε;
 

nikosvl21

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2021
Μηνύματα
50
Like
102
Πόντοι
0
Και σε ποιά πλατεία ειναι;Λαου;
 

nikosvl21

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2021
Μηνύματα
50
Like
102
Πόντοι
0
καλησπερα σημερινη ενημερωση απο κερατσινι κατα τις 2 μεσημερι στη πλατεια ταμπουρια μπανιζω 2 μελαχρινες η μια ανηλικη η αλλη 25 περιπου γυφτισα καθαρη την πηρα με 20 στο αμαξι πιπα πηδημα αλλα οχι πισω πορτα αξιζε ωραιο σωματακι στα γουστα μου 3αρι βυζι βαθυ λαριγγι σχεδον καθε μερα τις εβλεπα αλλα σημερα τολμησα
Help φίλε δώσε μας τα φώτα σου
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.712
Κριτικές
9
Like
1.620
Πόντοι
216
Δικός μου είσαι εσυ... Για πες τιμές Ιωνικαρα μου
Χιλια χρονια να ζησετε αρχηγοι μου Ιωνικαρα ειμαι νεωτερος και δεν προλαβα τον Κυριο Νικο Κανελλακη ζωντανο. Φιλος ειπε 30 ευρω απλα πραγματα και ψιλομανουρα
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.822
Πόντοι
4.496
ταμπουρια ειναι στη λαου ψαρευουν συνταξιουχους συνηθως εξω απο τα γκουντις εκει τις πετυχα
Μέρα μεσημέρι τύπε, πήρες γύφτισσα από τα Ταμπούρια μέσα στο αμάξι!!! Έτσι όπως ήταν;;; Άπλυτη;;;; και πού την πήγες για πήδημα ;;;; Είσαι μεγάλος κασκαντέρ και ήρωας!!!! Respect!!!!
 

epikerdis

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2020
Μηνύματα
87
Κριτικές
3
Like
292
Πόντοι
0
Απειλούμενο είδος οι γύφτισσες του δρόμου.
Όπως φαίνεται στα Ταμπούρια δυστυχώς εξαφανίστηκαν :cool2:
 

giannis2006

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2008
Μηνύματα
253
Κριτικές
2
Like
581
Πόντοι
81
Δυστιχως και γω το ιδιο προβλημα αντιμετωπιζω με τα γυφτακια του δρομου κανα χρονο τωρα για Αθηνα μιλαω παντα εχουν εξαφανιστεί
ισως παιζει πιο πολυ επαρχια Πατρα Πυργο και ισως Κορινθο ! Παλια πετυχενες γυφτισσες Αθηνα κεντρο Αχαρνων Μεταξι και στις γυρω περιοχες που εκανα κινηση να χωθω με κανα 10ρικο και καμια φορα επιανε Τωρα τιποτα μαγκες
Δε μιλαω να παμε σε καταυλισμους Ζεφυρι Λιοσια Μενιδι Ασπροπυργο γιατι εκει παιζει και να μην τη βγαλουμε καθαρη!
 

nikosvl21

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2021
Μηνύματα
50
Like
102
Πόντοι
0
Συνάδελφοι υπάρχει τίποτα στον Πειραιά.Γιατί οτι έχει ακουστεί περί Κορυδαλλού Αγιάς Βαρβάρας ούτε έχει ξανά συζητηθεί ούτε εχω δει κάτι.Ξερει κάνεις κάτι για το θέμα;
 

phantasm

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2021
Μηνύματα
15
Like
42
Πόντοι
0
Συνάδελφοι υπάρχει τίποτα στον Πειραιά.Γιατί οτι έχει ακουστεί περί Κορυδαλλού Αγιάς Βαρβάρας ούτε έχει ξανά συζητηθεί ούτε εχω δει κάτι.Ξερει κάνεις κάτι για το θέμα;
τιποτα, μηδεν, εδω και χρονια. εμπαινα τακτικα ως παρατηρητης εδω ή εψαχνα ρωτοντας οδηγους ταξι και ανθρωπους που εργαζονται νυχτα μπας και, αλλα τα περιχωρα του πειραια ειναι ψοφια.
μονο κερατσινι, προς περαμα, στον σκλαβενιτη, περιστασιακα εμφανιζεται η μαυρουλα, και π.ραλλη προς αθηνα, στριβεις αριστερα για κων/λεως, ειναι μια βουλγαρορομα (νομιζω). αντε και πισω απο το ξενοδοχειο "γλαρος" κατι γυφτοπουλες.
ολες οι υπολοιπες εχουν εξαφανιστει ή εμφανιζονται τοσο σπανια που δεν ειναι αξιο αναφορας.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom