Νέα

Πιάτσες με Ασιάτισσες/Ημερήσια ενημέρωση για Aσιάτισσες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα babapoulos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 280K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Τσάρκας4

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.404
Like
683
Πόντοι
96
Την έπαιρνα και εγώ την Λουλού  πριν κάτι χρόνια σε ξενοδοχεία του κέντρου..Καλό κρεβάτι, τσιμπούκια και γλυψίματα χωρίς προφυάκτικό.Αλλά προσοχή πηγαίνει με πάκια και άλλα μουσουλμανόπαιδα.Αφού δεν υπάρχουν νέες ασιάτισσες έμεινε η συνταξιούχος τι να πω; :-
 

kakasximos

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
161
Like
39
Πόντοι
1
Σαν καινουργιος στο site επεσα πανω στο συγκεκριμενο θεμα που ειναι το αγαπημενο μου.Ισως δωσω τα φωτα μου αν και θελει και λιγη τυχη το αθλημα.Γνωστο ξενοδοχειο στην αλεξανδρας δουλευει με γκρουπ απο ασια.καθαρες τουριστριες που το βραδακι βγαινουν να γνωρισουν αθηνα αλλα και το πρωι σε χωρους μουσεια ακροπολη και τα λοιπα.οι περισσοτερες ξερουν αγγλικα παρα πολυ καλα.απεναντι εχει ενα καφε φουρνο και σκανε συνηθως εκει.με λιγο μπλα μπλα και χαμογελαστη φατσα τους πιανεις την κουβεντα και τσιμπας και τηλ.προσωχη μεγαλη δινουν βαση στην καθαριοτητα και στην ευγενεια.οχι αμεσος βουρ στον πατσα.ξερουν γιατι τις προσεγγιζεις απλα δεν γουσταρουν το χυμα.τσιμπα το τηλςφωνακι κανονισε να τις πας σε κανα αξιοθετο λιγο ποιο εξω απο αθηνα για να κανα ποτακι και το βραδυ να εισαι συγουρος οτι θα πας στο δωματιο τους για τα παραπανω.
Τσεκαρισμενο και οι 3 απο τις 5 περιπτωσεις που εχω ζησει εκατσαν απο εκει οσες μερες εμειναν εδω.με την μια μαλιστα μιλαμε ακομα μεσω skype.


2) επειδη η δουλεια μου εχει να κανει με event γνωρισα απο ενα μαγαζι με κινεζικα τον ιδιοκτητη και αφου κλεισαμε συμφωνια πηγα να παιξω σε ενα παρτι δικο τους. Κυριως house ευρωπαικη μουσικη γιατι απο κινεζικα περα απο τον μπρους λη και τον τσακυ τσαν δεν ξερω γρι.ειναι πολυ καλα κλειστος ο χωρος και δεν δεχονται με τιποτα ξεκαρφωτους.επειδη λοιπον  με τον τυπο κανουμε παρεα και γενικα γνωριζομαστε εδω και 2 χρονια εχω μπει στο (κυκλωμα τους) και τα εχω δει απο πρωτο χερι.απο εκει μου εκατσαν και οι αλλες δυο περιπτωσεις και αυτες επειδη μιλησε εκεινος αλλιως ουτε καν το σκεφτεσαι.
Περιμενω μπας και κατσει κανα αλλο παρτι και κανουμε και τιποτε αλλο.

 

25th

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2011
Μηνύματα
128
Κριτικές
5
Like
298
Πόντοι
21
Ευχαριστούμε Kakasximos! Είσαι ωραίος κατά βάθος τελικά!
Μου αρέσουν αυτές οι φάσεις που περιγράφεις, οπότε ενδέχεται να κάνω καμιά βόλτα για ένα καφέ από εκεί μεριά, έστω για να χαζέψω το όλο στήσιμο. Άλλο το επί πληρωμή (δεκτό, αγαπημένο, κτλ) και άλλο η πρόκληση του να ψήσεις μια τουρίστρια και πόσο μάλλον Κινέζα! Καλές επιτυχίες και καλά πάρτυ!
 

kakasximos

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
161
Like
39
Πόντοι
1
παιδια επειδη ακομα ειμαι καινουργιο μελος γι αυτο δεν εχω απαντηση στα μηνυματα που μου εχετε στειλει.υπομονη λιγο μεχρι να ανοιξουν τα μηνυματα και θα απαντησω.
 

Upogeios

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.189
Κριτικές
2
Like
705
Πόντοι
96
επι πληρωμη τελικα δεν παιζουν και πολλα ε?
 

kakasximos

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
161
Like
39
Πόντοι
1
Ευχαριστούμε Kakasximos! Είσαι ωραίος κατά βάθος τελικά!
Μου αρέσουν αυτές οι φάσεις που περιγράφεις, οπότε ενδέχεται να κάνω καμιά βόλτα για ένα καφέ από εκεί μεριά, έστω για να χαζέψω το όλο στήσιμο. Άλλο το επί πληρωμή (δεκτό, αγαπημένο, κτλ) και άλλο η πρόκληση του να ψήσεις μια τουρίστρια και πόσο μάλλον Κινέζα! Καλές επιτυχίες και καλά πάρτυ!

Να σαι καλά φίλος και περιμένουμε να μας πεις εντυπώσεις.
 

Τσάρκας4

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.404
Like
683
Πόντοι
96
Περνάω από εκεί που λέι ο φίλος μας αλλά δεν είδα κανένα ασιατικό γκρουπ ή μεμονωμένες.Για τι ώρες λες φίλε μου ; :huh:
 

kakasximos

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
161
Like
39
Πόντοι
1

kakasximos

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
161
Like
39
Πόντοι
1
΄
Δηλαδή τότε τις βλέπεις;

Εκείνη την ώρα βλέπω να σκάνε τα πουλμαν που έρχονται.απο εκεί και πέρα όπως είπα και στο πρώτο μήνυμα τις πετυχαίνω στο απέναντι καφε φουρνο που πάνε για να ψωνίσουν και έχει γίνει το κονέ.
 

Τσάρκας4

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.404
Like
683
Πόντοι
96
Πολύ δύσκολη ώρα για εμένα.Άλλες ώρες πιο προσιτές έχεις δει τίποτα; :(
 

kakasximos

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
161
Like
39
Πόντοι
1
Πολύ δύσκολη ώρα για εμένα.Άλλες ώρες πιο προσιτές έχεις δει τίποτα; :(

Μεσα στην ημερα σκανε μερικα εκει απεναντι στον καφε που σου λεω.οποτε αν καποια μερα θες και μπορεις την αραζεις εκει για καφεδακι και αν εισαι τυχερος μπορει και να σου κατσει κατι.Αλλωστε το ειπα εξαρχης δεν ειναι κατι συγουρο.Εμενα φαντασου μου εχει τυχει τρεις φορες αλλα στα τοσα χρονια που πηγενω εκει για δουλεια δεν το λες και επιτυχια.
 

arniogatos1973

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2017
Μηνύματα
110
Like
67
Πόντοι
1
Καλησπερα συναγωνιστες υπαρχει κανενα τηλ τις Λουλου ευχαριστω !!!!!!!!!!!!
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.218
Κριτικές
255
Like
10.856
Πόντοι
19.505
Η έλευση καινούργιου κινέζικου τεμαχίου στην αλυσιδα του Desire ξύπνησε το μικρό εξερευνητή μέσα μου και αποφάσισα να ταξιδέψω ως το Θησέως 365 για να δω την κινέζα Μιλάνα με τα κόκκινα μαλλιά, σύμφωνα πάντα με το σάιτ. Η τσατσά που προφανώς δεν διαβάζει το σάιτ της αλυσίδας που εργάζεται μου ανακοίνωσε ότι έχει δυο καινούργιες ρωσιδούλες τη Μιλάνα και τη Στέλλα. Πρώτη παρουσιάστηκε η Μιλάνα, πράγματι έχει ελαφρώς ασιατικά χαρακτηριστικά, αλλά κινέζα δεν νομίζω να είναι. Είναι πετίτ με γλυκό μουτράκι, μεγάλα εκφραστικά μάτια και μακρυά μαλλιά. Προσωπικά δεν έδινα 50 ευρώ εκτός αν ακούσω ότι κάνει παπάδες στο δωμάτιο.
 

chance.bennett

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2017
Μηνύματα
48
Κριτικές
5
Like
145
Πόντοι
280
Παιδιά υπάρχει κάτι πρόσφατο ?
 

javajis_javajis

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2015
Μηνύματα
22
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
0
Κι εγω ενδιαφέρομαι για νεότερα. Αν θέλει και κανένας σύμμαχος να πάμε για τσάρκα για ασιατισσες συγκεκριμένα
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
29.990
Κριτικές
1
Like
32.895
Πόντοι
6.256

kakasximos

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
161
Like
39
Πόντοι
1
Το εχουμε πει για να παιξεις στην ελλαδα με ασια μερια και συγκεκριμενα με κινα δεν παιζει εκτος και αν μπεις σε παρεες κινεζων και γινεις φιλος οποτε μετα θα φας καλα και εσυ αλλα και παλι ειναι δυσκολο. Πολυ κλειστει κοινωνια και δυσκολα να δεχτουν καποιον εξω απο αυτους.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom