Νέα

Πιάτσες με Ασιάτισσες/Ημερήσια ενημέρωση για Aσιάτισσες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα babapoulos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 280K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
Μην δίνεις συμβουλές, εκτός κι αν είσαι απόλυτα σίγουρος. Μην υποτιμάς του κανένα και ειδικά τους κινέζους. Έχουν κώδικα αλληλεγγύης, και είναι φυσικό, αφού νοιώθουν μόνοι και μακρυά από την πατρίδα τους. Εν ριπή οφθαλμού θα περικυκλωθείς, έχουν κώδικα επικοινωνίας σε περίπτωση ανάγκης. Έχεις ακούσει ποτέ χρυσαυγίτες να χτυπήσουν κινέζους? Αναρωτήσου γιατί.
Γιατι οι χρυσαυγιτες ειναι αδερφαρες και χτυπανε μονο τους αδυναμους και αυτους που δεν μπορουν να ανταποδωσουν.
 

Τσάρκας4

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.404
Like
683
Πόντοι
96
Είχα πάει σε ένα μαγαζί Σωκράτους και Σοφοκλέους μεριά  με διάφορα από ηλεκτρονικές συσκευές έως παιχνίδια ψάχνοντας κάτι και με εξυπηρετούσε ένα κινεζάκι μούρλια 18 έως 20 ετών.Από ότι κατάλαβα με συμπαθούσε και αρχίσαμε να μιλάμε.Αλλά με είδε ένας Κινέζος νέο παιδί στο ταμείο (όχι φίλος της) , το πιάσε  κια την φώναξε να σταματήσει να μου μιλάει και  με ρώτησε αν βρήκα τι ήθελα.Δεν με καράτιασε , αλλά φάνηκε ότι ζηλεύουν και δεν γουστάρουν να τους πάρουμε τα πιπίνια τους. Μην φοβάστε ότι θα σας δείρουν , αλλά αν μπορούν θα σας κάνουν χαλάστρα! :-
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Είχα πάει σε ένα μαγαζί Σωκράτους και Σοφοκλέους μεριά  με διάφορα από ηλεκτρονικές συσκευές έως παιχνίδια ψάχνοντας κάτι και με εξυπηρετούσε ένα κινεζάκι μούρλια 18 έως 20 ετών.Από ότι κατάλαβα με συμπαθούσε και αρχίσαμε να μιλάμε.Αλλά με είδε ένας Κινέζος νέο παιδί στο ταμείο (όχι φίλος της) , το πιάσε  κια την φώναξε να σταματήσει να μου μιλάει και  με ρώτησε αν βρήκα τι ήθελα.Δεν με καράτιασε , αλλά φάνηκε ότι ζηλεύουν και δεν γουστάρουν να τους πάρουμε τα πιπίνια τους. Μην φοβάστε ότι θα σας δείρουν , αλλά αν μπορούν θα σας κάνουν χαλάστρα! :-
τυπε δεν τις αφηνουν να μιλανε με αλλη ρατσα :S
ειναι ρατσιστες :S
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866

nick07

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2009
Μηνύματα
3.706
Like
1
Πόντοι
16
Ε δεν μας χεζεις ρε μαλακα,τι στο διαολο χαπακωνεσαι ολη μερα;
Τολμα λιγο γιατι σε βλεπω στα 40 σου ακομη στα μπουρδελα να γυρνας με τον δημητρακη. :2funny:
Ορμα ρε μαλακα που φοβασαι τους κινεζους μισο μετρο τυπους.

Πως φαίνεται ο άσχετος από Μεταξουργείο. Οι σεκιουριτάδες του Μεταξουργείου είναι οι Κινέζοι τύπε. :sunglasses:
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.512
Like
13.476
Πόντοι
3.656
http://[URL unfurl="true"]www.theepochtimes.com/news_images/2005-5-28-wenyi-passport.jpg[/img[/URL]]

[img]http://cache.pakistantoday.com.pk/deported.jpg

Ρε Απόλυτε, έχω απόλυτη εμπιστοσύνη σ’ αυτά που γράφεις. Αλλά η συγκεκριμένη δεν είναι η Γιούκι. Δεν είναι η φωτογραφία της αυτή, αλλά το κυριότερο, το διαβατήριο αυτό αναφέρει ότι βγήκε στο Σικάγο και είναι σπουδάστρια. Τα αγγλικά της Γιούκι ήταν ανύπαρκτα πέρα από το only with condom, γιατί με τρολάρεις;
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Ρε Απόλυτε, έχω απόλυτη εμπιστοσύνη σ’ αυτά που γράφεις. Αλλά η συγκεκριμένη δεν είναι η Γιούκι. Δεν είναι η φωτογραφία της αυτή, αλλά το κυριότερο, το διαβατήριο αυτό αναφέρει ότι βγήκε στο Σικάγο και είναι σπουδάστρια. Τα αγγλικά της Γιούκι ήταν ανύπαρκτα πέρα από το only with condom, γιατί με τρολάρεις;
τυπε ειναι το πλαστο της διαβατηριο ;)
 

krabbli

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
Ξερει κανεις αν παιζει τιποτα στην Θεσσαλονικι. Ψαχνω καμια ασιατισα.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Ξερει κανεις αν παιζει τιποτα στην Θεσσαλονικι. Ψαχνω καμια ασιατισα.
εδω δεν παιζουν πλεον στην αθηνα στην σαλονικη θαχει τυπε? :S

εχω διαβασει οτι στην κυπρο εχει πολλες κιτρινιαρες δικε μου
 

fideboras

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.040
Κριτικές
9
Like
120
Πόντοι
16
επέκταση γραμμής μετρό τύπε;

 

Συνημμένα

  • chinese-railroad-workers.jpg
    chinese-railroad-workers.jpg
    57,8 KB · Εμφανίσεις: 79

GiannisKolobaras

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2015
Μηνύματα
269
Κριτικές
2
Like
102
Πόντοι
1
μενω μεταξουργειο και μεγαλο παραπονο δεν εχουν φορτωσει ποτε σχιστοματικο μωρο.εχει κανεισ τιποτα υποψιν??καποτε λεγαν για μια πιατσα στην σοφοκλεους καπου πολυ κρυμενη.για τους παππουδες σαν και εμενα οσοι θυμουνται καπου κοντα στον Αριστοφανη

ΑΝΤΙΛΕΓΩ ΦΙΛΕ ΜΟΥ...ΕΙΧ ΠΑΡΕΙ ΠΡΙΝ ΚΑΜΙΑ 15ΡΙΑ ΧΡΟΝΙΑ 1 ΣΧΙΣΤΟΜΑΤΙΚΟ ΣΕ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΣΤΟ ΜΕΤΑΞΙ...ΜΟΥΡΛΙΑ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom