Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

WESTERN 1966

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2021
Μηνύματα
287
Κριτικές
11
Like
1.017
Πόντοι
371
Με κάποιον έκανε παιδί εκεί και έφυγε … και το αληθινό της όνομα ήταν Μαρινέλα εμαθα . Αννα ήταν ψευδώνυμο αν κάποιος έχει φωτό της θα ήθελα να την ανεβάσει η αν δε θέλει να μου τη στείλει σε μήνυμα
Eμενα μου ειχε πει οτι ειχε γιο στη Βουλγαρία που ζουσε εκει με τη γιαγια του .....φωτο δεν εχω αλλα απο τις κοπέλες της πιάτσας με εφτιαχνε πολύ αρκετα 30αρια εφυγαν και της ειχα πει να βγαιναμε για καφε καψουρεύτηκα λαθος μου αλλά η αληθεια να λεγεται............
 

nikosvl21

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2021
Μηνύματα
50
Like
102
Πόντοι
0
Μάγκες βοήθεια.Που στον πούτσο παω για αυτή την πιάτσα τριγώνου και Ορφέα;Με οδο αν είναι εύκολο
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.517
Like
13.484
Πόντοι
3.656
Μάγκες βοήθεια.Που στον πούτσο παω για αυτή την πιάτσα τριγώνου και Ορφέα;Με οδο αν είναι εύκολο
Το τρίγωνο περικλείεται από τις εξής οδούς. Πας Ομόνοια και ξεκινάς από την αρχή της 3ης Σεπτεμβρίου, τη δεξιά της μεριά. Στη συμβολή της με τη Βερανζέρου, συνήθως κάθονται 2 - 3. Συνεχίζεις μέχρι τη Χαλκοκονδύλη, πάντα κάθονται κανά δυο. Στη συμβολή με την Καποδιστρίου, περνάς το φανάρι και κατεβαίνεις. Δεξιά έχει ένα ξενοδοχείο (Λητώ), πάντα υπάρχει κάποια εκεί. Συνεχίζεις και στρίβεις αριστερά, στη Σωκράτους. Στη δεξιά μεριά της, υπάρχει το ξενοδοχείο Liberty, πάντα έχει κοπέλες. Στρίβεις δεξιά Χαλκοκονδύλη, πηγαίνεις προς το ξενοδοχείο Ορφέας κι ελέγχεις αν κάποια σε ενδιαφέρει. Γυρνάς πίσω και συνεχίζεις επί της Σωκράτους και σε όλη τη διαδρομή πιατσάρουν αρκετές. Στη Σατωβριάνδου κάνεις δεξιά, υπάρχουν κάποιες και εκεί. Μην πάρεις Πακιστανή, είναι φοβερά βρωμιάρες
 

cm615et

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
638
Κριτικές
12
Like
189
Πόντοι
5.765

lesa.l

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2017
Μηνύματα
275
Κριτικές
6
Like
465
Πόντοι
21
Ένας χώρος για καβλάντισμα μετά ή πρίν από πουτανότσαρκα στο τρίγωνο, είναι το καφενείο της Γκαλίνα απέναντι από το ξενοδοχείο Αρτεμίσιον, στη Βερανζέρου 23 με Γ' Σεπτεμβρίου.
Μαζεύει πολλές από τις πιατσόβιες (σάπιες γριές οι περισσότερες) που ψάχνουν πελατεία με πιο ξεκούραστο τρόπο.
Εντελώς cult κατάσταση με καλή επισκόπηση του γύρω χώρου για το τι παίζει από εκδιδόμενες που γυρίζουν πάνω κάτω στην περιοχή.
 

abelo7979

Ανώτερος
Εγγρ.
11 Φεβ 2015
Μηνύματα
12
Κριτικές
82
Like
2.338
Πόντοι
7.180
Επάρθη η χοντρούλα ρουμάνα Ιωάννα που συχνάζει Λαυρίου, 20+10 το χοτέλι, πολύ τίμιες υπηρεσίες χωρίς να πει όχι σε τίποτα. Να επιλέγετε αυτές που τιμάνε το στριγκάκι και όχι τα ζωντόβολα που σε πρήζουν με εξτραδάκια...
 

lesa.l

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2017
Μηνύματα
275
Κριτικές
6
Like
465
Πόντοι
21
Επάρθη η χοντρούλα ρουμάνα Ιωάννα που συχνάζει Λαυρίου, 20+10 το χοτέλι, πολύ τίμιες υπηρεσίες χωρίς να πει όχι σε τίποτα. Να επιλέγετε αυτές που τιμάνε το στριγκάκι και όχι τα ζωντόβολα που σε πρήζουν με εξτραδάκια...
Πολύ σωστά!
 

Trilala

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2021
Μηνύματα
250
Κριτικές
1
Like
810
Πόντοι
81
Σήμερα ετιμηθη Μαρία Ρουμάνα με επιτυχία. Έπεσε χούφτωμα από ασανσέρ. Μου τον έπαιξε, πήρε ωραίο βαθύ και άγριο τσιμπουκι και εχυσα στο στόμα της. Δε χρειάστηκε να την πάρω από κωλο αυτή τη φορά...
 
Εγγρ.
4 Ιαν 2020
Μηνύματα
111
Like
755
Πόντοι
81
Γεια σας φίλοι
Επειδή ψήνομαι να δοκιμάσω καμία από αυτές τις πακιστανες που αναφέρονται συχνά. Δύο ερωτήσεις έχω.
Παίζει καμία πιτσιρικα αδύνατη από αυτές?
Στα ξενοδοχεία που πάνε αυτές δεν έχει ντουζιέρες?
Έστω με κάνα εξτραδακι να μπορείς να την ξεβρωμισεις...
 

lesa.l

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2017
Μηνύματα
275
Κριτικές
6
Like
465
Πόντοι
21
Γεια σας φίλοι
Επειδή ψήνομαι να δοκιμάσω καμία από αυτές τις πακιστανες που αναφέρονται συχνά. Δύο ερωτήσεις έχω.
Παίζει καμία πιτσιρικα αδύνατη από αυτές?
Στα ξενοδοχεία που πάνε αυτές δεν έχει ντουζιέρες?
Έστω με κάνα εξτραδακι να μπορείς να την ξεβρωμισεις...
Άλλαξε γνώμη. Εκτός από αυτά που δεν φαίνονται, πέρα από από τη βρώμα, μπορεί να παίζουν και ψείρες με δαύτες.
Αδύνατη είναι μια που γυρίζει γύρω από τον Ορφέα, γενικά στο κρεβάτι δεν λένε τίποτα.
Καλύτερα με τσιγγάνα.
 
Εγγρ.
4 Ιαν 2020
Μηνύματα
111
Like
755
Πόντοι
81
Άλλαξε γνώμη. Εκτός από αυτά που δεν φαίνονται, πέρα από από τη βρώμα, μπορεί να παίζουν και ψείρες με δαύτες.
Αδύνατη είναι μια που γυρίζει γύρω από τον Ορφέα, γενικά στο κρεβάτι δεν λένε τίποτα.
Καλύτερα με τσιγγάνα.
Καλά τσιγγάνες εννοείται πως για εμένα συνήθως είναι πρώτη επιλογή, όμως για το παλμαρέ και την εμπειρία θα ήθελα να χωθώ και σε κανένα τέτοιο ...
Αν το ξενοδοχείο που πάνε έχει ντουζιέρες μια δοκιμή ψήνομαι να την κάνω..
 

Talibanakos44

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
940
Κριτικές
10
Like
3.343
Πόντοι
736
Ρε μάγκες νταξει πρωί αλλά βράδυνες ώρες μετά τις 10-11 στο τρίγωνο δεν είναι λίγο κορώνα γράμματα μπορεί να συμβεί το οτιδήποτε και από σκηνικό και από θέμα καθαριότητας ατυχήματος, επίσης αυτές δε τις πολυεκπιστευομαι το τι θα γίνει στο δωμάτιο , γενικά θέλω να καταλήξω ότι δεν έχω ψωνίσει ποτε τρίγωνο δεν έχω εμπειρία γι εκεί παρόλο που περνάω συνέχεια … οποίος θέλει να βοηθήσει ας δώσει τα φώτα του
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.517
Like
13.484
Πόντοι
3.656
Ρε μάγκες νταξει πρωί αλλά βράδυνες ώρες μετά τις 10-11 στο τρίγωνο δεν είναι λίγο κορώνα γράμματα μπορεί να συμβεί το οτιδήποτε και από σκηνικό και από θέμα καθαριότητας ατυχήματος, επίσης αυτές δε τις πολυεκπιστευομαι το τι θα γίνει στο δωμάτιο , γενικά θέλω να καταλήξω ότι δεν έχω ψωνίσει ποτε τρίγωνο δεν έχω εμπειρία γι εκεί παρόλο που περνάω συνέχεια … οποίος θέλει να βοηθήσει ας δώσει τα φώτα του
Εννοείται ότι δεν φοράς κάποια φανταχτερή χρυσή αλυσίδα ή ρολόι και δεν δείχνεις κάποιο ακριβό κινητό, δεν έχεις μαζί σου κάρτες και δεν έχεις παραπάνω από 10€ από όσα έχεις υπολογίσει να χαλάσεις. Ποτέ δεν με έχουν απειλήσει για λεφτά, αν συμβεί όμως θα δώσω το πορτοφόλι και το παμπάλαιο κινητό των 100€ που παίρνω όταν κάνω πορνοεπιδρομή. Βρες κάποια που να σου γουστάρει, την πλησιάζεις ΑΡΓΑ χαμογελώντας, μην τρομάξει. Την ρωτάς τι κάνεις; σου απαντάει καλά, κι εσύ ρωτάς, όχι εννοώ τι κάνεις στο κρεββάτι και κάνε της καθαρή εξήγηση. Σε θέλω για 1/2 ώρα (ή για όση ώρα νομίζεις ότι σε ικανοποιεί). Εξήγησέ της ΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΘΕΛΕΙΣ, μην σου πει τα κάνω όλα μωρό μου και το χάψεις. Πες της πως θα κάνει οπωσδήποτε μπάνιο, παραμύθιασέ την πως χώρισες πρόσφατα και αν περάσεις καλά μαζί της θα την παίρνεις συνέχεια, κι ότι έχεις φίλους που θα την συστήσεις, της δίνεις έτσι κίνητρο να δώσει καλή παράσταση. Απόφυγε ακάποτες πίπες, φόρα καλά το προφυλακτικό, μην χρησιμοποιήσεις βαζελίνη ή Baby Oil για λιπαντικό, κάνουν χημική αντίδραση και το διαλύουν. Η ΚΥ είναι η καλύτερη γι αυτή τη δουλειά. Το διπλό προφυλακτικό σπάει, γιατί τρίβεται λάστιχο με λάστιχο. Έχω μαζί μου πάντα Betadin και το αφήνω να δράσει οπωσδήποτε 30 δευτερόλεπτα πριν το ξεπλύνω. Ελπίζω να βοήθησα
 

Talibanakos44

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
940
Κριτικές
10
Like
3.343
Πόντοι
736
Εννοείται ότι δεν φοράς κάποια φανταχτερή χρυσή αλυσίδα ή ρολόι και δεν δείχνεις κάποιο ακριβό κινητό, δεν έχεις μαζί σου κάρτες και δεν έχεις παραπάνω από 10€ από όσα έχεις υπολογίσει να χαλάσεις. Ποτέ δεν με έχουν απειλήσει για λεφτά, αν συμβεί όμως θα δώσω το πορτοφόλι και το παμπάλαιο κινητό των 100€ που παίρνω όταν κάνω πορνοεπιδρομή. Βρες κάποια που να σου γουστάρει, την πλησιάζεις ΑΡΓΑ χαμογελώντας, μην τρομάξει. Την ρωτάς τι κάνεις; σου απαντάει καλά, κι εσύ ρωτάς, όχι εννοώ τι κάνεις στο κρεββάτι και κάνε της καθαρή εξήγηση. Σε θέλω για 1/2 ώρα (ή για όση ώρα νομίζεις ότι σε ικανοποιεί). Εξήγησέ της ΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΘΕΛΕΙΣ, μην σου πει τα κάνω όλα μωρό μου και το χάψεις. Πες της πως θα κάνει οπωσδήποτε μπάνιο, παραμύθιασέ την πως χώρισες πρόσφατα και αν περάσεις καλά μαζί της θα την παίρνεις συνέχεια, κι ότι έχεις φίλους που θα την συστήσεις, της δίνεις έτσι κίνητρο να δώσει καλή παράσταση. Απόφυγε ακάποτες πίπες, φόρα καλά το προφυλακτικό, μην χρησιμοποιήσεις βαζελίνη ή Baby Oil για λιπαντικό, κάνουν χημική αντίδραση και το διαλύουν. Η ΚΥ είναι η καλύτερη γι αυτή τη δουλειά. Το διπλό προφυλακτικό σπάει, γιατί τρίβεται λάστιχο με λάστιχο. Έχω μαζί μου πάντα Betadin και το αφήνω να δράσει οπωσδήποτε 30 δευτερόλεπτα πριν το ξεπλύνω. Ελπίζω να βοήθησα
Αδερφέ μπράβο τα έχεις αναφέρει ξανά αυτά το θυμήθηκα από τη βαζελίνη και το διπλο προφυλακτικό εγώ πιο πολύ θέλω να πάω γι καμία κινέζοκατι η φιλιπινα η κάτι τέλος πάντων διαφορετικό αλλά ρε μυστη πολύ αποκρουστικό το μέρος όπου παίζουν βελόνες κοντά τα ξέρεις , επίσης στο δωμάτιο μέσα έχεις ακούσει ποτε να πάει να κλέψει καμία το πελάτη όταν δε βλέπει μπάνιο κτλπ
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.615
Πόντοι
4.546
Γεια σας φίλοι
Επειδή ψήνομαι να δοκιμάσω καμία από αυτές τις πακιστανες που αναφέρονται συχνά. Δύο ερωτήσεις έχω.
Παίζει καμία πιτσιρικα αδύνατη από αυτές?
Στα ξενοδοχεία που πάνε αυτές δεν έχει ντουζιέρες?
Έστω με κάνα εξτραδακι να μπορείς να την ξεβρωμισεις...

Για Πακιστανές & Ινδές μονάχα Ολλανδία τύπε μου!
Εδώ στο Ελλάδα θα σου βγει πολύ ακριβό το γαμήσι με δαύτες.. 8€ το πλύσιμο μέσα/έξω, + τα του ξενοδοχείου, + την βρώμα που θα κάνεις να βγάλεις από πάνω σου κάνα δεκαήμερο....
Τώρα επειδή σε κόβω σκληροπυρηνικό μέλος.. εάν αποφασίσεις να κάνεις το κασκαντεριλίκι για την εμπειρία πάρε μαζί όπως και δήποτε betadine που λέει και ο φίλος μου ο Μπόκολος.
 

giannis2006

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2008
Μηνύματα
253
Κριτικές
2
Like
581
Πόντοι
81
Καλά τσιγγάνες εννοείται πως για εμένα συνήθως είναι πρώτη επιλογή, όμως για το παλμαρέ και την εμπειρία θα ήθελα να χωθώ και σε κανένα τέτοιο ...
Αν το ξενοδοχείο που πάνε έχει ντουζιέρες μια δοκιμή ψήνομαι να την κάνω..
Πακιστανές ινδες μοιάζουν πολύ με τις τσιγγανες ! Και γω γουστάρω φουλ γυφτακια του δρόμου !
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.517
Like
13.484
Πόντοι
3.656
Αδερφέ μπράβο τα έχεις αναφέρει ξανά αυτά το θυμήθηκα από τη βαζελίνη και το διπλο προφυλακτικό εγώ πιο πολύ θέλω να πάω γι καμία κινέζοκατι η φιλιπινα η κάτι τέλος πάντων διαφορετικό αλλά ρε μυστη πολύ αποκρουστικό το μέρος όπου παίζουν βελόνες κοντά τα ξέρεις , επίσης στο δωμάτιο μέσα έχεις ακούσει ποτε να πάει να κλέψει καμία το πελάτη όταν δε βλέπει μπάνιο κτλπ
Ναι. Κι εμένα με έχει κλέψει παλιά κάποια. Έκανα το λάθος να βάλω τα ρέστα (10 Ευρώ) στην τσέπη του παντελονιού, αντί να τα βάλω στο πορτοφόλι στη μπανάνα. Μόλις μπήκαμε στο δωμάτιο, μου έκανε επίθεση και με έριξε στο κρεββάτι φιλώντας με και χουφτώνοντας παντού. Δεν κατάλαβα πως μου πήρε το δεκάευρο από την τσέπη. Αλλά στα 15 χρόνια που κατεβαίνω δεν μου έχει ξανασυμβεί, απλά γιατί βάζω μέσα στη μπανάνα πορτοφόλι, κινητό, ΚΥ και Betadine και τα παίρνω μαζί μου όταν πάω μπάνιο. Η γνώμη μου είναι πως οι Κινέζες είναι ότι ασφαλέστερο υπάρχει από καθαριότητα, υγεία και προσπάθεια να εξυπηρετήσουν τον πελάτη. Δεν έχουν καλά σώματα, και είναι μεγάλες σε ηλικία. Η καλύτερη επιλογή είναι η πιο λεπτή και φαινομενικά πιο νέα από όλες, αυτή που δηλώνει Σίσσυ. Αφού να φανταστείς τις πρώτες φορές πριν τον εμβολιασμό είχε στην τσάντα της θερμόμετρο και με θερμομετρούσε πριν μπούμε μέσα στο δωμάτιο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom