Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (0 μέλη και 18 επισκέπτες)

jimenas

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2021
Μηνύματα
27
Like
109
Πόντοι
0
γεια σας παιδες και απο εμενα. καινουριος εδω, παιζει καμια πληροφορια για καλο skinny που να αντεχει ελαφρως μεγαλυτερο ανδρικο μοριο για σφυροκοπημα να ξεχαρμανιασω??
 

lesa.l

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2017
Μηνύματα
275
Κριτικές
6
Like
465
Πόντοι
21
Ειναι πολλά χρόνια η Αλβανιδοκολαρα εκει... Τη βρίκεις κυρίως πρωινές ώρες δλδ μετά τις 10 και μέχρι νωρίς το απόγευμα το χειμώνα αν θυμάμαι καλά...
εγώ τη θυμάμαι, τουλάχιστον 10 χρόνια, κοντεύει σε λίγο να βγει στη σύνταξη, έκανε το καλύτερο μερέντιασμα στον πούτσο
 
Τελευταία τροποποίηση:

lesa.l

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2017
Μηνύματα
275
Κριτικές
6
Like
465
Πόντοι
21
γεια σας παιδες και απο εμενα. καινουριος εδω, παιζει καμια πληροφορια για καλο skinny που να αντεχει ελαφρως μεγαλυτερο ανδρικο μοριο για σφυροκοπημα να ξεχαρμανιασω??

για να σου απαντήσουν σ´ αυτό πρέπει να συγκρίνουν τα μόριά τους με το δικό σου
 

Trilala

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2021
Μηνύματα
250
Κριτικές
1
Like
810
Πόντοι
81
γεια σας παιδες και απο εμενα. καινουριος εδω, παιζει καμια πληροφορια για καλο skinny που να αντεχει ελαφρως μεγαλυτερο ανδρικο μοριο για σφυροκοπημα να ξεχαρμανιασω??
Μία κοντουλα μελαχρινή στο τρίγωνο απογεύματα. Αδύνατη με ωραίο κωλαράκι για ξεσκισμα
 

apollon444

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2019
Μηνύματα
1.785
Like
4.294
Πόντοι
456
Πιατσάρει κυρίως το πρωί μέχρι νωρίς το απόγευμα.
Είναι εντελώς PSE και η κωλοτρυπίδα της έχει αφήσει εποχή.
Έχω πολλά χρόνια να την πάρω, τότε το κουλούρι το χρέωνε 30€.
Καλησπερα , τωρα τι προγραμμα κανει και τι εχει σαν ταριφα στο φουλ -φουλ ??? PSE , και που κυριως πιασταρι πιο συχνα .ευχαριστω !!!!!
 

tasani44

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2021
Μηνύματα
159
Like
332
Πόντοι
21
αναμενεται κανεις μαχιμος να επισκεψτει σημερα το τριγωνο μες στην βροχη με ομπρελα για να δει τις κοπελες γ και δ κατηγοριας ???
Καλησπερα , τωρα τι προγραμμα κανει και τι εχει σαν ταριφα στο φουλ -φουλ ??? PSE , και που κυριως πιασταρι πιο συχνα .ευχαριστω !!!!!
Γωνία 3ης Σεπτεμβρίου με χαλκοκονδυλη . Όσα αφορά το PSE , αμφιβάλω απο προσωπική εμπειρία. Σε θεωρει δεδομενο εαν της παρεις πανω απο 5-6 φορες και αυτο μετα εχει ως αποτελεσμα να πεφτει η αποδοση της επειδη σε θεωρει δεδομενον. το PSE ειναι ανεκδοτο στην προκειμενη περιπτωση.
 

tasani44

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2021
Μηνύματα
159
Like
332
Πόντοι
21
Δεν ξερω εαν χρειαζεται νεο θεμα ή ειναι αυτο το θεμα το καλυτερο για να ρωτησω τους πιο παλιους , αλλα σας εχει τυχει στο τριγωνο ή call girl/city tour ή ανεξάρτητη, μια κοπελα αφου την πηρες 1-2 φορες , την επομενη να σου ζητησει αυξηση ταριφας εως και 50% πιο πανω επειδη ''την γαμας πολυ γρηγορα , τον χωνεις φουλ βαθεια και την ξεσκισες την προηγουμενη φορα '' ??? δλδ μιλαμε για αυξηση τιμων σε συγκεκριμενους μονο πελατες που εχουν υψηλες αποδοσεις , σας εχει τυχει ??? και πως αντιδρασατε/αντιδρατε σε αυτο το ενδεχομενο ?
 

apollon444

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2019
Μηνύματα
1.785
Like
4.294
Πόντοι
456
αναμενεται κανεις μαχιμος να επισκεψτει σημερα το τριγωνο μες στην βροχη με ομπρελα για να δει τις κοπελες γ και δ κατηγοριας ???

Γωνία 3ης Σεπτεμβρίου με χαλκοκονδυλη . Όσα αφορά το PSE , αμφιβάλω απο προσωπική εμπειρία. Σε θεωρει δεδομενο εαν της παρεις πανω απο 5-6 φορες και αυτο μετα εχει ως αποτελεσμα να πεφτει η αποδοση της επειδη σε θεωρει δεδομενον. το PSE ειναι ανεκδοτο στην προκειμενη περιπτωση.
Ευχαριστω πολυ για την απαντηση σου !!!! αλλα δεν μου ειπες τι χρηματα ζητα στο φουλ -φουλ προγραμμα της !!! και παλι ευχαριστω .(για το pse ασε δεν )
 

tasani44

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2021
Μηνύματα
159
Like
332
Πόντοι
21
Ευχαριστω πολυ για την απαντηση σου !!!! αλλα δεν μου ειπες τι χρηματα ζητα στο φουλ -φουλ προγραμμα της !!! και παλι ευχαριστω .(για το pse ασε δεν )
20 εαν θυμαμαι καλα , εχω να την παρω πανω απο 6 μηνες την συγκεκριμενη. αλλα εχω διαβασει εδω μεσα οτι εκοψε να δινει πλεον κ@λ@. επομενως 20 απλο προγραμμα . χωρις να ειμα απολυτα σιγουρος.
 
  • Like
Αντιδράσεις: lesa.l

lesa.l

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2017
Μηνύματα
275
Κριτικές
6
Like
465
Πόντοι
21
Καλησπερα , τωρα τι προγραμμα κανει και τι εχει σαν ταριφα στο φουλ -φουλ ??? PSE , και που κυριως πιασταρι πιο συχνα .ευχαριστω !!!!!
Πιατσάρει 3ης Σεπτεμβρίου, συνήθως μεταξύ Βερανζέρου και Χαλκοκονδύλη, απέναντι από την πλατεία Λαυρίου.
Δεν ξέρω τι εννοείς φουλ-φουλ, εγώ σαν PSE εννοώ σκληρό γαμήσι που συμπεριλαμβάνει και πρωκτικό, με βρισιές, φτυσίματα, (ελαφρά) χτυπήματα κλπ, χωρίς κάτι ακραίο (πάντα με προφυλακτικό). Τότε έπαιρνε 30€.
Δεν ξέρω τι απ´ όλα αυτά κάνει πια γιατί έχω χρόνια να πάω μαζί της, καλύτερα να ρωτήσεις την ίδια.
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.349
Κριτικές
15
Like
11.694
Πόντοι
3.246
Πιατσάρει 3ης Σεπτεμβρίου, συνήθως μεταξύ Βερανζέρου και Χαλκοκονδύλη, απέναντι από την πλατεία Λαυρίου.
Δεν ξέρω τι εννοείς φουλ-φουλ, εγώ σαν PSE εννοώ σκληρό γαμήσι που συμπεριλαμβάνει και πρωκτικό, με βρισιές, φτυσίματα, (ελαφρά) χτυπήματα κλπ, χωρίς κάτι ακραίο (πάντα με προφυλακτικό). Τότε έπαιρνε 30€.
Δεν ξέρω τι απ´ όλα αυτά κάνει πια γιατί έχω χρόνια να πάω μαζί της, καλύτερα να ρωτήσεις την ίδια.
Πριν κανά 6μηνο που την ρώτησα μου απάντησε ότι έχει κόψει το ''κωλαράτσι''
εδώ και αρκετό καιρό. Κάποτε πριν 3-4 χρόνια την είχα πάρει 1 ώρα με 80 ευρώ φουλ πρόγραμμα με
πρωκτικό, ΑΚΑ τελειωτικό τσιμπούκι, γλωσσόφιλα κι απεριόριστες (3 κατάφερα) εκτονώσεις.
Έκτοτε δεν ξανακατέθεσα, λόγω απουσίας πρωκτικού στο μενού...
 
  • Like
Αντιδράσεις: lesa.l

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.235
Κριτικές
4
Like
7.213
Πόντοι
2.586
γεια σας παιδες και απο εμενα. καινουριος εδω, παιζει καμια πληροφορια για καλο skinny που να αντεχει ελαφρως μεγαλυτερο ανδρικο μοριο για σφυροκοπημα να ξεχαρμανιασω??
Ελαφρώς μεγαλύτερο μόριο τί εννοείς τύπε; 22-26 εκατοστά;
 

lesa.l

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2017
Μηνύματα
275
Κριτικές
6
Like
465
Πόντοι
21
Πριν κανά 6μηνο που την ρώτησα μου απάντησε ότι έχει κόψει το ''κωλαράτσι''
εδώ και αρκετό καιρό. Κάποτε πριν 3-4 χρόνια την είχα πάρει 1 ώρα με 80 ευρώ φουλ πρόγραμμα με
πρωκτικό, ΑΚΑ τελειωτικό τσιμπούκι, γλωσσόφιλα κι απεριόριστες (3 κατάφερα) εκτονώσεις.
Έκτοτε δεν ξανακατέθεσα, λόγω απουσίας πρωκτικού στο μενού...
θα έπαθε καμμιά πρόπτωση πρωκτού και για να μη μαζεύει τα έντερα από τα σεντόνια, είπε να κλείσει τη δίοδο από εκεί
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Junax

lesa.l

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2017
Μηνύματα
275
Κριτικές
6
Like
465
Πόντοι
21
θα έπαθε καμμιά πρόπτωση πρωκτού και για να μη μαζεύει τα έντερα από τα σεντόνια, είπε να κλείσει τη δίοδο από εκεί
στα χνάρια της βαδίζει τώρα η Μαρία η Ρουμάνα μέχρι να της ανοίξει κι αυτηνής η σούφρα σαν ανθισμένο τριαντάφυλλο
 
Τελευταία τροποποίηση:

lesa.l

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2017
Μηνύματα
275
Κριτικές
6
Like
465
Πόντοι
21
στα χνάρια της βαδίζει τώρα η Μαρία η Ρουμάνα μέχρι να της ανοίξει κι αυτηνής η σούφρα σαν τριαντάφυλλο
αν και καμμιά τους δε θα φτάσει τη Γιάννα την Πολωνέζα (έχει σταματήσει εδώ και καιρό μάλλον), πού όταν της το έβαζες στη σούφρα νόμιζες ότι έκανες αερογάμι
 

lesa.l

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2017
Μηνύματα
275
Κριτικές
6
Like
465
Πόντοι
21
Επανεμφανιστηκε η μαρια η ρουμανα ? Εισαι σιγουρος φλε ?
όχι δεν την έχω δει, ούτε αυτή ούτε την άλλη τη φίλη της τη Ζανίνα, θα τακτοποιούν τα παιδιά εκεί στο σχολείο, μέχρι να επανέρθουν για την επόμενη συγκομιδή
 

Trilala

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2021
Μηνύματα
250
Κριτικές
1
Like
810
Πόντοι
81
Πρωινή αλβανιδοκωλαρα
 

Συνημμένα

  • IMG_20211016_133412.jpg
    IMG_20211016_133412.jpg
    5 MB · Εμφανίσεις: 294

jimenas

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2021
Μηνύματα
27
Like
109
Πόντοι
0
Μία κοντουλα μελαχρινή στο τρίγωνο απογεύματα. Αδύνατη με ωραίο κωλαράκι για ξεσκισμα
τριγωνο= η διασταυρωση στη χαλκοκονδυλη οπως ανεβαινεις απο Βαθη?
€€€ ???
ονομα ή φωτο για εντοπισμο υπαρχει???
ευχαριστω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom