Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (2 μέλη και 16 επισκέπτες)

krou44

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2023
Μηνύματα
100
Like
140
Πόντοι
1
Ψάχνεις δηλαδή πρεζού για ακά σωστά

παιδια γεια σας υπαρχει στην πιατσα καθαρο πρεζονι να τα καταπινει ολα?ευχαριστω οποιος ξερει να στειλει πμ
Φίλε μου καλύτερα να σπρώξεις αχινο παρα ακα σε στόμα πρεζονιου.Καταλαβαινεις πιστεύω την σοβαρότητα του θέματος ετσι;;;
 

Toni15

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2020
Μηνύματα
7
Like
6
Πόντοι
0
αυτή η Βιολετα (Βιολα), που αράζει πάνω στην Πλ.Λαυριου, τι λέει, ξέρει κανείς?
 

Dsar263

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
815
Κριτικές
23
Like
7.651
Πόντοι
2.036

Dimk12

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2022
Μηνύματα
24
Κριτικές
1
Like
53
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά μια Μαυρούλας στο τρίγωνο την έχει δοκιμάσει κανείς; Καλή φαίνεται ( και από καθαριότητα;;;;)
 

Dr. Kolompo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.806
Like
3.625
Πόντοι
456
Ήμουνα έξω λοιπόν και διάβασα το forum έπεσα πάνω σ’ αυτό το θέμα, βλέπω τι έγραφε και αφού θα πέρναγα από εθνική λέω πάω να δω. Λοιπόν η Αγίου Μελετίου ειναι ένα κωλοστενο, Βρέθηκα να είμαι σε ένα στενό με 20 – 25 γύφτους η αλήθεια είναι ότι είχε 2-3 ωραία μωρά γρήγορα που είδα, Με κοζαρανε όλοι τέρμα ευτυχώς υπήρχε στενό εκεί κ έστριψα ταχύτατα εφυγα με όλα το θεώρησα άκρως επικίνδυνο. Τέλος χωρίς να θέλω να προσβάλω το συναγωνιστεί εάν μας καυλαντιζει για την Αγίου μελετιου κ το λαστιχαδικο τότε αυτό είναι πολύ επικίνδυνο
Tύπε για ποια Αγίου Μελετίου λες ακριβώς;
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.513
Like
13.477
Πόντοι
3.656
Χτεσινή Μεσημεριάτικη Καταδρομική στο Τρίγωνο. Στη διασταύρωση της Σωκράτους με τη Σατωβριάνδου, δεξιά, λίγο μετά το φανάρι, εθεάθη πολύ νεαρή μελαχρινή γεμάτη piercing στο πρόσωπο. Έκανα την Κλασσική Ερώτηση πρώτα αν δουλεύει, μετά τι κάνει στο κρεββάτι και είτε δεν κατανοούσε από βλακεία τι της έλεγα, είτε ήταν μαστουρωμένη, με κοίταγε με το σπινθηροβόλο βλέμμα της Αγελάδας. Μου ζήτησε 20€ απλά για πίπα, κι αν ήθελα και κάτι άλλο 50€. Εφάρμοσα κι εδώ την τακτική της απόλυτης απαξίωσης, έσκασα στα γέλια, και της ευχήθηκα καλές δουλειές, αν σταύρωνε κάποιο πελάτη. Μου απάντησε ότι να, χτες ήρθε ένα με ένα μηχανάκι και της τα έδωσε. Συνέχισα να την απαξιώνω λέγοντας ότι οι Μαύρες παίρνουν 5€ για σκέτη πίπα, κι είναι και πολύ καλές. Κι ότι βρίσκω με 10€ και πίπα, και μουνί, και κώλο. Κι επί τόπου πήρα μια που βρισκόταν ακριβώς δίπλα της, για να της την σπάσω. Δεν είχα σκοπό να την πάρω, είμαι σίγουρος ότι τόσο νεαρή ηλικία και με τέτοια συμπεριφορά θα ήταν κομοδίνο στην καλύτερη περίπτωση. Πλην όμως έβαλα το λιθαράκι μου για το μέλλον. Επένδυση για τα μέλη και τους επισκέπτες του σάιτ
 

listo

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
409
Κριτικές
4
Like
333
Πόντοι
21
Παίδες, έχω πολλά χρόνια να πάω με κορίτσι από πιάτσα, πάνω από 15. Προτιμάω κάνα εσκορτακι, περισσότερο χρόνο, καθαριότητα κλπ. Τώρα τελευταία περνάω συχνά από το τρίγωνο αλλά δεν είχα δώσει σημασία. Χθες όμως πήγα εκεί σε ένα με κουλούρια να φάω κάτι, κι έπαιζε μιλφακι με σορτσάκι και μπουταρες έξω που με καυλωσε, έξω από ένα ξενοδοχείο, απέναντι από τη ΔΕΗ. Όπως έφευγα με το μηχανάκι, λίγο τα είπαμε, ζήτησε 20+10 το χοτελ. Φρύδι τατου, σχετικά καλή κατά τα άλλα. Μαλάκια μου, όνομα δε ρώτησα. Ξέρει κανείς κάτι; Επίσης, αυτές μόνο σε ξενοδοχεία εκεί γαμιουνται ή μπορώ να τη φορτώσω για κάνα μπιλλ; Έχω ένα θέμα με τη βρώμα εκεί...
 
  • Like
Αντιδράσεις: 968

assfucker7

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2023
Μηνύματα
162
Κριτικές
2
Like
914
Πόντοι
81
Χτεσινή Μεσημεριάτικη Καταδρομική στο Τρίγωνο. Στη διασταύρωση της Σωκράτους με τη Σατωβριάνδου, δεξιά, λίγο μετά το φανάρι, εθεάθη πολύ νεαρή μελαχρινή γεμάτη piercing στο πρόσωπο. Έκανα την Κλασσική Ερώτηση πρώτα αν δουλεύει, μετά τι κάνει στο κρεββάτι και είτε δεν κατανοούσε από βλακεία τι της έλεγα, είτε ήταν μαστουρωμένη, με κοίταγε με το σπινθηροβόλο βλέμμα της Αγελάδας. Μου ζήτησε 20€ απλά για πίπα, κι αν ήθελα και κάτι άλλο 50€. Εφάρμοσα κι εδώ την τακτική της απόλυτης απαξίωσης, έσκασα στα γέλια, και της ευχήθηκα καλές δουλειές, αν σταύρωνε κάποιο πελάτη. Μου απάντησε ότι να, χτες ήρθε ένα με ένα μηχανάκι και της τα έδωσε. Συνέχισα να την απαξιώνω λέγοντας ότι οι Μαύρες παίρνουν 5€ για σκέτη πίπα, κι είναι και πολύ καλές. Κι ότι βρίσκω με 10€ και πίπα, και μουνί, και κώλο. Κι επί τόπου πήρα μια που βρισκόταν ακριβώς δίπλα της, για να της την σπάσω. Δεν είχα σκοπό να την πάρω, είμαι σίγουρος ότι τόσο νεαρή ηλικία και με τέτοια συμπεριφορά θα ήταν κομοδίνο στην καλύτερη περίπτωση. Πλην όμως έβαλα το λιθαράκι μου για το μέλλον. Επένδυση για τα μέλη και τους επισκέπτες του σάιτ
Καλησπερα Ιωαννη τελικα ποια πηρες? και αν εωδε κωλο και τιμη αν μπορεις.
 
  • Like
Αντιδράσεις: SevenS
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.513
Like
13.477
Πόντοι
3.656
Καλησπερα Ιωαννη τελικα ποια πηρες? και αν εωδε κωλο και τιμη αν μπορεις.
πήρα μια χοντρούλα μελαχρινή πρεζού, Άννα δήλωσε, κώλο, μουνί, πίπα 15€.
- Δίνεις κώλο;
- Σε σένα θα το δώσω γιατί είσαι καβλιάρης, αλλά σιγά - σιγά γιατί πονάω.
Και της έβαλα και τα 4 δάχτυλα, τόσο στενή ήταν. Είναι διασκεδαστικό το θέατρο που παίζουν
 

Talibanakos44

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
940
Κριτικές
10
Like
3.326
Πόντοι
736
Tύπε για ποια Αγίου Μελετίου λες ακριβώς;
Είναι στη διασταύρωση εθνικής κ λεωφόρο Αθηνών,περιστέρι ας πούμε πιάνεται,μη μπεις εκεί στα κωλοστενα ειδικά βράδι,μάλλον ο μύστης θα εννοεί εκεί σε αυτά τ φανάρια γυρνάνε καμία φορά.
 

assfucker7

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2023
Μηνύματα
162
Κριτικές
2
Like
914
Πόντοι
81
πήρα μια χοντρούλα μελαχρινή πρεζού, Άννα δήλωσε, κώλο, μουνί, πίπα 15€.
- Δίνεις κώλο;
- Σε σένα θα το δώσω γιατί είσαι καβλιάρης, αλλά σιγά - σιγά γιατί πονάω.
Και της έβαλα και τα 4 δάχτυλα, τόσο στενή ήταν. Είναι διασκεδαστικό το θέατρο που παίζουν
Δεν μου πάει κάπου ο νους για την κοπέλα που περιγράφεις. Τι ηλικία είναι πως είναι το μαλλί της και που αράζει; σε ποιο χοτελ σε πήγε; Δεν λες την Άννα με την περούκα ραστα που λέει όλο χαζομάρες που την είχες πάρει την προηγούμενη φορά.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.513
Like
13.477
Πόντοι
3.656
Δεν μου πάει κάπου ο νους για την κοπέλα που περιγράφεις. Τι ηλικία είναι πως είναι το μαλλί της και που αράζει; σε ποιο χοτελ σε πήγε; Δεν λες την Άννα με την περούκα ραστα που λέει όλο χαζομάρες που την είχες πάρει την προηγούμενη φορά.
όχι, δεν λέω την Άννα με την περούκα ράστα. Την πήρα δύο φορές για να της δώσω και δεύτερη ευκαιρία, τρίτη δεν της δίνω. Μιλάει συνεχώς και ο κώλος της είναι γεμάτος σκατά, οπότε εκτός από το ότι είναι φτηνή, δεν με ικανοποιεί. Η εν λόγω που δήλωσε Άννα την υπολογίζω γύρω στα 40, μαύρο μαλλί καρέ. Πήγαμε στο Easy Access
 

assfucker7

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2023
Μηνύματα
162
Κριτικές
2
Like
914
Πόντοι
81
όχι, δεν λέω την Άννα με την περούκα ράστα. Την πήρα δύο φορές για να της δώσω και δεύτερη ευκαιρία, τρίτη δεν της δίνω. Μιλάει συνεχώς και ο κώλος της είναι γεμάτος σκατά, οπότε εκτός από το ότι είναι φτηνή, δεν με ικανοποιεί. Η εν λόγω που δήλωσε Άννα την υπολογίζω γύρω στα 40, μαύρο μαλλί καρέ. Πήγαμε στο Easy Access
Πέρασα από εκεί το απόγευμα αλλά δεν την βρήκα. Που κάνει πιάτσα και τι ώρες; βρήκα μια άλλη χοντρή με σκούφο και κατσαρο μαλλί μαύρο αλλά μου είπε ότι την λένε Εμμανουέλα και ήθελε 30 euro με το hotel. δεν πήγα μαζι της έφυγα .
 

MrEco

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.139
Κριτικές
14
Like
1.957
Πόντοι
2.487
Παίδες, έχω πολλά χρόνια να πάω με κορίτσι από πιάτσα, πάνω από 15. Προτιμάω κάνα εσκορτακι, περισσότερο χρόνο, καθαριότητα κλπ. Τώρα τελευταία περνάω συχνά από το τρίγωνο αλλά δεν είχα δώσει σημασία. Χθες όμως πήγα εκεί σε ένα με κουλούρια να φάω κάτι, κι έπαιζε μιλφακι με σορτσάκι και μπουταρες έξω που με καυλωσε, έξω από ένα ξενοδοχείο, απέναντι από τη ΔΕΗ. Όπως έφευγα με το μηχανάκι, λίγο τα είπαμε, ζήτησε 20+10 το χοτελ. Φρύδι τατου, σχετικά καλή κατά τα άλλα. Μαλάκια μου, όνομα δε ρώτησα. Ξέρει κανείς κάτι; Επίσης, αυτές μόνο σε ξενοδοχεία εκεί γαμιουνται ή μπορώ να τη φορτώσω για κάνα μπιλλ; Έχω ένα θέμα με τη βρώμα εκεί...
Ξερω ποια λες,ειναι 3-4 τετοιες εκει καθε πρωι και κανουν πιατσα.Δε νομιζω να παρω, 20 ευρω πολλη βρωμα αρα και δεν αξιζει ενα γρηγορο μπουρδελογαμησι να φυγεις με παρασημα καθε ειδους θεωρω
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.513
Like
13.477
Πόντοι
3.656
Πέρασα από εκεί το απόγευμα αλλά δεν την βρήκα. Που κάνει πιάτσα και τι ώρες; βρήκα μια άλλη χοντρή με σκούφο και κατσαρο μαλλί μαύρο αλλά μου είπε ότι την λένε Εμμανουέλα και ήθελε 30 euro με το hotel. δεν πήγα μαζι της έφυγα .
η περιγραφή μου ήταν σαφής. Υποθέτω ότι είναι αυτονόητο πως όλες πηγαινοέρχονται στη Σωκράτους, εκτός από τη Σάντυ που είναι βιδωμένη στο πόστο της . Μου είπε ότι έρχεται από το μεσημέρι μέχρι το βράδυ
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.513
Like
13.477
Πόντοι
3.656
Χτεσινή βραδινή καταδρομική στο τρίγωνο. Ξανάρχισε να πιατσάρει η Ντόρα, είδα και την Δέσποινα, αλλά δεν μπόρεσα να της μιλήσω. Το ενδιαφέρον, για κάποια άτομα με φετίχ, ήταν μια κοντή / λεπτή / πατσαβουρόφατσα / μυτόγκα η οποία με πλησίασε μόνη της, ακριβώς απέναντι από το Κριστιάνα. Φόραγε κορδέλα με λουλούδι επάνω, δήλωσε Εύα, ότι κάνει καλό τσιμπούκι, γαμιέται κι από πίσω, δέχεται και κατούρημα με 25€. Αυτονόητο ότι πήρα την Ντόρα, αλλά ενημερώνω το φιλοθεάμον Κοινό του Μπου
 

Chazz96

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2024
Μηνύματα
11
Like
36
Πόντοι
0
Παίδες έχει πάει κανείς με την κοπελα που κανει πιατσα σχεδόν καθε μέρα 3ης Σεπτεμβρίου μεταξύ Καποδιστρίου και Χαλκοκονδύλη έξω από τον Γαλαξία. Μικροκαμωμένη, μελαχρινή, σίγουρα αλλοδαπή. Έχω δει πάει στο ξενοδοχείο Lito στην Καποδιστρίου. Να μας πει εμπειρία και τιμή.
 

Teo84

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
115
Like
262
Πόντοι
21
Παίδες έχει πάει κανείς με την κοπελα που κανει πιατσα σχεδόν καθε μέρα 3ης Σεπτεμβρίου μεταξύ Καποδιστρίου και Χαλκοκονδύλη έξω από τον Γαλαξία. Μικροκαμωμένη, μελαχρινή, σίγουρα αλλοδαπή. Έχω δει πάει στο ξενοδοχείο Lito στην Καποδιστρίου. Να μας πει εμπειρία και τιμή.
Είχα πάει μια φορά πολύ μέτρια στις υπηρεσίες, μέτρια πίπα στο σεξ μικρή συμμετοχή.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom