Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)
Εγγρ.
27 Φεβ 2024
Μηνύματα
11
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
0

krou44

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2023
Μηνύματα
100
Like
140
Πόντοι
1
Ναι, σε αυτήν αναφέρομαι. Η Φωτογραφία που ποστάρω πάρθηκε με τη συναίνεσή της, κι αφού την είχα ρωτήσει αν θέλει να τη διαφημίσω. Ο Κώλος της είναι ορθάνοιχτος, και γουστάρει να γαμιέται από πίσω παρά από το μουνί
Εχει κάποιος τηλέφωνο να έρθω σε επαφή με την κοπέλα;;;Που την βρίσκουμε την κοπέλα και ποιες ώρες;;;Σας ευχαριστώ ταπεινα!!!
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.517
Like
13.484
Πόντοι
3.656
Εχει κάποιος τηλέφωνο να έρθω σε επαφή με την κοπέλα;;;Που την βρίσκουμε την κοπέλα και ποιες ώρες;;;Σας ευχαριστώ ταπεινα!!!
μετά τις 13.00, πιατσάρει επί της Σωκράτους, δεν έχει σταθερές μέρες, Άννα, σγουρό μαλλί μέχρι τους ώμους
 

Peter_FHL

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2018
Μηνύματα
84
Like
190
Πόντοι
0
Εξαίρετο άνοιγμα κώλου, απίστευτη γενική εικόνα, ιδιαίτερα η άψογη στάση σώματος. Σεβασμός
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.517
Like
13.484
Πόντοι
3.656
Χτεσινή μεσημεριάτικη Καταδρομική στο τρίγωνο. Το απόλυτο μηδέν. Τουλάχιστον έμαθα από τη μοναδική Κινέζα που έχει απομείνει, ότι οι άλλες είναι Κίνα, γι αυτό και δεν εμφανίζονται, συνεννόηση τσάτρα - πάτρα. Που είναι οι υπόλοιπες, έχω την απορία. Ο καιρός ήταν καταπληκτικός, ούτε βροχή, ούτε κρύο ώστε να υπάρχει η δικαιολογία
 

Mysthrios

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2023
Μηνύματα
9
Like
10
Πόντοι
0
Χτεσινή μεσημεριάτικη Καταδρομική στο τρίγωνο. Το απόλυτο μηδέν. Τουλάχιστον έμαθα από τη μοναδική Κινέζα που έχει απομείνει, ότι οι άλλες είναι Κίνα, γι αυτό και δεν εμφανίζονται, συνεννόηση τσάτρα - πάτρα. Που είναι οι υπόλοιπες, έχω την απορία. Ο καιρός ήταν καταπληκτικός, ούτε βροχή, ούτε κρύο ώστε να υπάρχει η δικαιολογία
Είσαι σίγουρος; Μήπως δεν ηταν στο πόστο τους λόγω των έργων στα πεζοδρόμια εκει που σκάβουν; Γιατι εγώ πέρασα χθες το απογευμα και ήταν στο ποστο τους και με εξυπηρέτησαν. Για την ακρίβεια η πολυ λεπτη μόλις είχε γυρίσει απο Κίνα με πλαστικη στα βυζια. Δεν ξέρω αν είχαν πάει και οι άλλες μαζί αλλα εχουν γυρίσει σίγουρα.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.517
Like
13.484
Πόντοι
3.656
Είσαι σίγουρος; Μήπως δεν ηταν στο πόστο τους λόγω των έργων στα πεζοδρόμια εκει που σκάβουν; Γιατι εγώ πέρασα χθες το απογευμα και ήταν στο ποστο τους και με εξυπηρέτησαν. Για την ακρίβεια η πολυ λεπτη μόλις είχε γυρίσει απο Κίνα με πλαστικη στα βυζια. Δεν ξέρω αν είχαν πάει και οι άλλες μαζί αλλα εχουν γυρίσει σίγουρα.
Η Συνεννόηση ήταν με Ελληνικά της Συμφοράς. Διόλου απίθανο να μου είπε ότι πήγαν Κίνα, γι αυτό κι έλειπαν, κι εγώ να κατάλαβα ότι έφυγαν. Πολύ λεπτή εννοείς αυτή την οποία είχα κάνει πρόσφατα και μπότοξ, και το κούτελό της γυάλιζε σαν να είχε βάλει Baby oil, έτσι δεν είναι; αυτήν πάντως προτιμώ
 

Talibanakos44

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
940
Κριτικές
10
Like
3.343
Πόντοι
736
Αυτές οι βρωμο Κινέζες όποτε περνάω και έχω δουλειά και δεν μπορώ να σταματήσω είναι εκεί, οπότε πάω στοχευμένα για αυτές τις καριόλες πάντα λείπουνε όλες όμως όπως σήμερα για παράδειγμα
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.517
Like
13.484
Πόντοι
3.656
Μεσημεριάτικη Καταδρομική στο Τρίγωνο. Επιβεβαιώνω ότι η Κινέζα η επονομαζόμενη Σίσσυ, η πιο λεπτή από όλες με το μπότοξ που κάνει το μέτωπό της να γυαλίζει, επανήλθε από Κίνα. Για πρώτη φορά έδειξε συγκίνηση ενώ τη φυστίκωνα κι άρχισε να φωνάζει, σε σημείο που τη ρώτησα αν πόναγε. Και το μουνί της ήταν πολύ σφιχτό, δεν ξέρω αν έκλεισε από την αγαμία, ή αν έκανε κάποια εγχείρηση όταν έλειπε. Τη ρώτησα για το ωράριό της και απάντησε μετά τις 9.00 το πρωί, το μεσημέρι σταματάει για φαγητό και ξεκούραση, και το απόγευμα συνεχίζει μέχρι τις 21.00 συνήθως
 

assfucker7

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2023
Μηνύματα
169
Κριτικές
2
Like
994
Πόντοι
81
Είπα να πάρω λίγο κώλο αλλά ήταν τεράστιος και μου τον εξαφάνισε όλο, λέτε μετά απο αυτό να με φωνάζουμε μογκώλο?
 

Συνημμένα

  • 20230724_002931.jpg
    20230724_002931.jpg
    1,8 MB · Εμφανίσεις: 48
  • 20230724_002933.jpg
    20230724_002933.jpg
    2,5 MB · Εμφανίσεις: 55
  • 20230724_002716.jpg
    20230724_002716.jpg
    989,4 KB · Εμφανίσεις: 55
Τελευταία τροποποίηση:

assfucker7

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2023
Μηνύματα
169
Κριτικές
2
Like
994
Πόντοι
81
Σε ποιαν ανήκει αυτή η κωλάθρα;
Ετσι για τη κουλτούρα ηθελα να γαμησω bbw λωκό , στην αρχή πίστευα ότι έκανα μαλακια και θα πέσω πάνω σε σινικο τοίχος και έτσι έβαλα ίσα ίσα λίγο το κεφαλάκι , μπήκε σχετικά σφιχτά ης τον κώλον και λέω βρε λες και σπρώχνω λίγο παραπάνω και μου το ρουφιξε όλων , η χοάνη της μου τον εξαφάνισε σας το μαγικό τζίνη του γνωστού παραμυθιού. Για την ιστορία η κοπέλα είναι η Δήμητρα Ελληνίδα ξανθιά χοντρουλα βλέπετε το τρώει ολο το καβλίτης , κάνει πιάτσα απέναντι από το κριστιανα στην γωνία, θα την βρείτε πάντα καθιστή σαν το βούδα.
 

nikosantoniad12451

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2023
Μηνύματα
149
Like
570
Πόντοι
81
Ετσι για τη κουλτούρα ηθελα να γαμησω bbw λωκό , στην αρχή πίστευα ότι έκανα μαλακια και θα πέσω πάνω σε σινικο τοίχος και έτσι έβαλα ίσα ίσα λίγο το κεφαλάκι , μπήκε σχετικά σφιχτά ης τον κώλον και λέω βρε λες και σπρώχνω λίγο παραπάνω και μου το ρουφιξε όλων , η χοάνη της μου τον εξαφάνισε σας το μαγικό τζίνη του γνωστού παραμυθιού. Για την ιστορία η κοπέλα είναι η Δήμητρα Ελληνίδα ξανθιά χοντρουλα βλέπετε το τρώει ολο το καβλίτης , κάνει πιάτσα απέναντι από το κριστιανα στην γωνία, θα την βρείτε πάντα καθιστή σαν το βούδα.
Τι ώρες φιλε
 

assfucker7

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2023
Μηνύματα
169
Κριτικές
2
Like
994
Πόντοι
81

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.615
Πόντοι
4.546

Ηρακλής 19

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2023
Μηνύματα
178
Like
269
Πόντοι
21
Ετσι για τη κουλτούρα ηθελα να γαμησω bbw λωκό , στην αρχή πίστευα ότι έκανα μαλακια και θα πέσω πάνω σε σινικο τοίχος και έτσι έβαλα ίσα ίσα λίγο το κεφαλάκι , μπήκε σχετικά σφιχτά ης τον κώλον και λέω βρε λες και σπρώχνω λίγο παραπάνω και μου το ρουφιξε όλων , η χοάνη της μου τον εξαφάνισε σας το μαγικό τζίνη του γνωστού παραμυθιού. Για την ιστορία η κοπέλα είναι η Δήμητρα Ελληνίδα ξανθιά χοντρουλα βλέπετε το τρώει ολο το καβλίτης , κάνει πιάτσα απέναντι από το κριστιανα στην γωνία, θα την βρείτε πάντα καθιστή σαν το βούδα.
Το Κριστιάνα που είναι ακριβώς?
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.154
Κριτικές
496
Like
62.095
Πόντοι
39.662

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom