Νέα

Πιάτσα στην Πάτρα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dreico333
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 270
  • Εμφανίσεις 111K
  • Ετικέτες
    πάτρα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

mixanikos85

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2019
Μηνύματα
230
Like
298
Πόντοι
21
Κανονίζει μέσω messenger η μέσω κάποιου κολλητού της που είναι αδερφή. Η τύπισσα είναι όντως πολύ ωραία την έχω δει και έμαθα δίνει μάλλον και κουλούρι. Το θέμα είναι να μάθουμε πως κανονίζει κάποιος μαζί της
Πριν καποια χρονια μου ειχε πει μια παρομοια περιπτωση καποιος τις εστηλα στο φεις μπουκ και καλα σε πέσιμο δεν μου απαντησε ποτε , και μετα απο μερες με κανονησε ο φιλος μου πηγαμε στο μαγαζι που δουλευε και τελικα την πηρα και αρκετες φορες .. το κανε δλδ πηγενε με
2-3 την βδομαδα εβγαζε να χαρτζηλικια τις και τελος οχι ομως να παει με 30 την μερα .. οποτε κατι τετοιο κου μυριζει κ εδω
 

Patrpas

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2021
Μηνύματα
8
Like
10
Πόντοι
0
Πριν καποια χρονια μου ειχε πει μια παρομοια περιπτωση καποιος τις εστηλα στο φεις μπουκ και καλα σε πέσιμο δεν μου απαντησε ποτε , και μετα απο μερες με κανονησε ο φιλος μου πηγαμε στο μαγαζι που δουλευε και τελικα την πηρα και αρκετες φορες .. το κανε δλδ πηγενε με
2-3 την βδομαδα εβγαζε να χαρτζηλικια τις και τελος οχι ομως να παει με 30 την μερα .. οποτε κατι τετοιο κου μυριζει κ εδω
Έμαθα ότι η κοπελιά ειναι 22 δουλεύει μόνο μέσω messenger απόψε θα ξέρω πιστεύω όνομα για να την βρούμε .
 

Panospatra

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2020
Μηνύματα
20
Like
23
Πόντοι
0
Πριν καποια χρονια μου ειχε πει μια παρομοια περιπτωση καποιος τις εστηλα στο φεις μπουκ και καλα σε πέσιμο δεν μου απαντησε ποτε , και μετα απο μερες με κανονησε ο φιλος μου πηγαμε στο μαγαζι που δουλευε και τελικα την πηρα και αρκετες φορες .. το κανε δλδ πηγενε με
2-3 την βδομαδα εβγαζε να χαρτζηλικια τις και τελος οχι ομως να παει με 30 την μερα .. οποτε κατι τετοιο κου μυριζει κ εδω
Kata kairous olo k kati yparxei. To kako einai oti spanizi pleon.prin 10 xronia pernagame kalitera
 

Panospatra

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2020
Μηνύματα
20
Like
23
Πόντοι
0
Δεν ξέρω αν κάνουν πλέον πιάτσα σε Βραχνεικα λόγω και της κινητικότητας της αστυνομίας εκεί πέρα λόγω μαγαζιών από κάτω.
Δεν κανουν στα μαγαζια.στην παλια απο πανω κανουν
 

aetos1983

Νέο Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2012
Μηνύματα
4
Like
21
Πόντοι
0
Ναι το τσεκαρα ισχύει και κανονίζει μέσω messenger παιδιά μπορεί και απόψε να ξέρω διεύθυνση η στοιχεία στο messenger
Αν μπορείς στείλε μου κ εμένα πληροφορίες για την φοιτήτρια. Ευχαριστώ
 

Addicted1

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2021
Μηνύματα
54
Like
64
Πόντοι
0
Πέρασα χτες κατά τις 1.30..2 μπαζα και Βρωμιαρες όλο ευρώ ζηταγαν και να παμε σε ένα χωράφι.. Πιο πανω 4 άντρες δικοί τους που μετά όπως έφευγα τους είδα όλους μαζί να φευγουν.. Προσοχή παιδια.. Όπου φυγει φυγει..
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.233
Κριτικές
4
Like
7.208
Πόντοι
2.586
Πέρασα χτες κατά τις 1.30..2 μπαζα και Βρωμιαρες όλο ευρώ ζηταγαν και να παμε σε ένα χωράφι.. Πιο πανω 4 άντρες δικοί τους που μετά όπως έφευγα τους είδα όλους μαζί να φευγουν.. Προσοχή παιδια.. Όπου φυγει φυγει..
Λέτε να παίρνουν δρόμο από εκεί και να ετοιμάζονται για μία τελευταία μπάζα; Βρωμάει η φάση ειδικά αν θέλουν να τις πας κάπου συγκεκριμένα.
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.233
Κριτικές
4
Like
7.208
Πόντοι
2.586
Τί λέτε τύποι, να οργανώσουμε πουλμανάκι τώρα που είναι όλοι εκεί μαζεμένοι;

"Γειά σας ήρθαμε να γαμήσουμε τις γυναίκες και τις κόρες σας"

1635579721222.png
 

Addicted1

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2021
Μηνύματα
54
Like
64
Πόντοι
0
Συναγωνιστές πηγε κάποιος? Κανα νεότερο;
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.233
Κριτικές
4
Like
7.208
Πόντοι
2.586
Κάτσε να ηρεμήσουν λίγο. Λογικά τους έδωσαν κανά χρήμα η τοπική του σύριζα για να κάνουν τις αλητείες που έκαναν στην εθνική.

Μόλις στεγνώσουν θα ξαναβγούν έξω σαν τα σαλιγκάρια.
 

Minarologos

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2021
Μηνύματα
11
Like
16
Πόντοι
0
Όταν λέτε για τσιγγάνες (γυφτισσες) εννοείται για δυο που είναι μετά τα Βραχναιικα? Μια που παστωνετε κ κάνει την μουρη της άσπρη? Είναι καθημερινά εκει, αλλά βγαίνει κ στον εθνικό από τον παραδρομο που δείχνει τα βυζια της εδώ κ κει μπας κ τσιμπήσει κανεις.... Ποιος παει μαζί τους?
 

Addicted1

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2021
Μηνύματα
54
Like
64
Πόντοι
0
Πέρασα 2 φορές.. Την μια πετυχα μια.. Κατά τις μια.. Και μια άλλη φορά νεκρα.. Επίσης είδα και έναν μπαρμπα με αγροτικό να μιλάει με αυτήν.. Γενικά πιστευω οτι ειναι γνωστό.. Έχουν και καβάντζεςπου σε πανε.. Αλλά παιζει φόλα πολυ.. Πρέπει να σου τυχει καλό κομμάτι.
 
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
24
Like
21
Πόντοι
0
Όταν λέτε για τσιγγάνες (γυφτισσες) εννοείται για δυο που είναι μετά τα Βραχναιικα? Μια που παστωνετε κ κάνει την μουρη της άσπρη? Είναι καθημερινά εκει, αλλά βγαίνει κ στον εθνικό από τον παραδρομο που δείχνει τα βυζια της εδώ κ κει μπας κ τσιμπήσει κανεις.... Ποιος παει μαζί τους?
Λεπτομεριες σε pm Συναγωνιστη?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom