Νέα

Πιάτσα στην Πάτρα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dreico333
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 270
  • Εμφανίσεις 111K
  • Ετικέτες
    πάτρα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Addicted1

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2021
Μηνύματα
54
Like
64
Πόντοι
0
Τι έγινε ρε παιδιά γιατί δεν μιλάτε;τσιγγανικη μαγεία σας έκαναν;????
 

sotosdep2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2008
Μηνύματα
510
Like
1.902
Πόντοι
206
Τι έγινε ρε παιδιά γιατί δεν μιλάτε;τσιγγανικη μαγεία σας έκαναν;????
Καλημέρα. Προφανώς λίγοι έχουν να γράψουν κάτι σχετικό. Τώρα για το ωράριο δεν ξέρω αν υπάρχει στάνταρ. Όπως έγραψα πιο πριν μια φορά μου έτυχε βράδυ. Από τότε οπότε έχω περάσει την ίδια ώρα είναι ερημιά. Όπως επίσης ερημιά είναι κατά της μια το μεσημέρι
 

Addicted1

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2021
Μηνύματα
54
Like
64
Πόντοι
0
Καλημέρα. Προφανώς λίγοι έχουν να γράψουν κάτι σχετικό. Τώρα για το ωράριο δεν ξέρω αν υπάρχει στάνταρ. Όπως έγραψα πιο πριν μια φορά μου έτυχε βράδυ. Από τότε οπότε έχω περάσει την ίδια ώρα είναι ερημιά. Όπως επίσης ερημιά είναι κατά της μια το μεσημέρι
Όποτε δεν είναι κάτι σταθερό.. Είναι αν σου τυχει που λέμε... Σε ευχαριστώ πολύ φίλε.. Γιατί και εγώ είχα παει από τις 12 μέχρι τις 1.30 και δεν συνάντησα ψυχή
 

thelastpm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.654
Κριτικές
1
Like
2.780
Πόντοι
456
Καλημέρα... Πέρασα και εγώ χτες από την περιοχη.. Δεν ήταν στις αρχικές γραμμές τπτ που μπαίνεις για βραχνεικα ουτε γυρω γυρω τπτ 12 η ώρα.. Στην συνέχεια πηγα στις γραμμές στα τσουκαλεικα εκεί στην καντινα... Ουτε εκεί γυρω γυρω ουτε στον λοξο δρόμο αριστερά τπτ... Σκέφτηκα να παω Αχαγιά μετά λέω δεν γαμιεται... Απορώ ρε μάγκες πως σε εσάς γίνεται και βρίσκονται.. Εγώ 2 φορές που πήγα δεν είδα τπτ...υπαρχει κάποια καβάντζα που πανε.. Μήπως δεν είδα καλά;
Όταν φτάσεις στα φανάρια της Αχαγιάς κάνε αριστερά προς Ελαιοχώρι.
Έχω την εντύπωση όμως ότι είναι ανήλικα.
 

Addicted1

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2021
Μηνύματα
54
Like
64
Πόντοι
0
Λογικά θα υπάρχει και κάποια μεγαλύτερη... Δεν λέμε για ανήλικα.. Τώρα μπερδευτηκα στα τσουκαλεικα είναι.. Στις γραμμες; η αριστερά εκεί που μου είπες; και εκεί τι φάση είναι; σου κάνουν νόημα; και τι ώρες πανε;
 

thelastpm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.654
Κριτικές
1
Like
2.780
Πόντοι
456
Στο φανάρι της Αχαγιάς στην Εθνική Οδό αντί να κάνεις δεξιά προς Αχαγιά κάνεις αριστερά.
 

Bigy

Νέο Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2018
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα στην παρέα,
Νέος στην Πάτρα και ψάχνω τις πιάτσες της. Τι παίζει γενικά; Γενικά ξέρουμε ώρες και περιοχές αν ναι γινεταί να είστε συγκεκριμένοι γιατί δεν έχω ιδέα απο Πάτρα.
Ευχαριστώ πολύ!
 
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
24
Like
21
Πόντοι
0
Εχουμε τελικά κάποιο νέο? Δε μπορεί κανεις να βάλει πινέζα στο maps με την περιοχη που βγαίνουν για πιατσα και να το μοιραστει στο thread? ;P
 

epikerdis

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2020
Μηνύματα
87
Κριτικές
3
Like
292
Πόντοι
0
Πρωινό τσεκάρισμα (10.30 - 11.00) λόγω περάσματος για δουλειά στη περιοχή.

Ερημιά. Ούτε στα Βραχνέικα (γέφυρα κάτω από Εθνική οδό) ούτε στο δρόμο από Αχαγιά προς Ελαιοχώρι και πέριξ ανιχνεύθηκε οτιδήποτε.
 

Panospatra

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2020
Μηνύματα
20
Like
23
Πόντοι
0
Παιδες. Μη μπερδευεστε. Οπος πατε προς αχαγια απο παλιο δρομο, μετα τα βραχνεικα εχει γραμμες, εκει τρυγυρο θανε. Θεμα ωρας, απο της 9 μεχρη της 12μισι και απο 4 5 μεχρι 7 8. Οσοι πατε νυχτα....δυστιχος δεν θα βρητε.τα κληνουν τα μπουτακια νωρις. Αυτο που θελω αν παει καποιος... να παρει ενα τηλεφωνο.περασα σημερα και απτη καυλα το ξεχασα χαχαχαζζαζα ΥΓ. Καμτε παζαρι απο οτι σας ζητανε. Χχαχχ αν παρετε τηλεφωνο, καντε ενα κοπο να μου το στηλετε και μενα. Καλο βολι
 

Panospatra

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2020
Μηνύματα
20
Like
23
Πόντοι
0
Πρωινό τσεκάρισμα (10.30 - 11.00) λόγω περάσματος για δουλειά στη περιοχή.

Ερημιά. Ούτε στα Βραχνέικα (γέφυρα κάτω από Εθνική οδό) ούτε στο δρόμο από Αχαγιά προς Ελαιοχώρι και πέριξ ανιχνεύθηκε οτιδήποτε.
Που εχει γεφυρα??? Εκει που λες ειναι θεση σκαγια.περιπου 2κμ μακρια.πρεπει να γυρησης προς πατρα.να βρεις μπροστα σου της γραμμες και τσουπ εφτασες
 

Peterparapan77

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2021
Μηνύματα
16
Like
14
Πόντοι
0
Δεν ξέρω αν κάνουν πλέον πιάτσα σε Βραχνεικα λόγω και της κινητικότητας της αστυνομίας εκεί πέρα λόγω μαγαζιών από κάτω.
 

Panospatra

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2020
Μηνύματα
20
Like
23
Πόντοι
0
Ακυρο μαγγες..με το που αρχιση να πεφτη το σκοταδι και να βαζη ψυχρα...εξαφανιζονται. περασα 8 παρα και ειχαν φυγη. Ετσι δε γινετε δουλεια
 

Patrpas

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2021
Μηνύματα
8
Like
10
Πόντοι
0
Παιδιά καλημερα μάλλον νέα φοιτήτρια κάνει βίζιτες prive σε δίκης της γκαρσονιέρα σε ήσυχο δρόμο λιγο έξω από το κέντρο και την προμοταρει και της κανονίζει τα ραντεβού κολλητός της ( αδερφή). Αν ισχύει η κοπελιά είναι μουναρος. Θα προσπαθήσω να μάθω αν κάποιος ξέρει κάτι ας μας πει.
 

Patrpas

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2021
Μηνύματα
8
Like
10
Πόντοι
0
Λοιπόν έμαθα ισχύει και κλεινει συναντήσεις μέσω messenger. Είναι περίπου 1,70 αδύνατη 22 χρόνων μελαχρινή πολύ ωραίο σώμα και μάλλον δίνει και κουλούρι. Παιδιά ας μάθετε κάτι ακόμα πείτε
 

mixanikos85

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2019
Μηνύματα
230
Like
298
Πόντοι
21
Παιδιά καλημερα μάλλον νέα φοιτήτρια κάνει βίζιτες prive σε δίκης της γκαρσονιέρα σε ήσυχο δρόμο λιγο έξω από το κέντρο και την προμοταρει και της κανονίζει τα ραντεβού κολλητός της ( αδερφή). Αν ισχύει η κοπελιά είναι μουναρος. Θα προσπαθήσω να μάθω αν κάποιος ξέρει κάτι ας μας πει.
Φιλε καλημερα δεν μπορεις να βρεις καποιον να ρωτησουμε απο αυτους που μπαινοβγαίνουν στη γκαρσονιέρα;
 

aetos1983

Νέο Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2012
Μηνύματα
4
Like
21
Πόντοι
0
Παιδιά καλημερα μάλλον νέα φοιτήτρια κάνει βίζιτες prive σε δίκης της γκαρσονιέρα σε ήσυχο δρόμο λιγο έξω από το κέντρο και την προμοταρει και της κανονίζει τα ραντεβού κολλητός της ( αδερφή). Αν ισχύει η κοπελιά είναι μουναρος. Θα προσπαθήσω να μάθω αν κάποιος ξέρει κάτι ας μας πει.
Ενημέρωσε αν μπορείς για την φοιτήτρια...Ευχαριστώ
 

Patrpas

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2021
Μηνύματα
8
Like
10
Πόντοι
0
Φιλε καλημερα δεν μπορεις να βρεις καποιον να ρωτησουμε απο αυτους που μπαινοβγαίνουν στη γκαρσονιέρα;
Κανονίζει μέσω messenger η μέσω κάποιου κολλητού της που είναι αδερφή. Η τύπισσα είναι όντως πολύ ωραία την έχω δει και έμαθα δίνει μάλλον και κουλούρι. Το θέμα είναι να μάθουμε πως κανονίζει κάποιος μαζί της
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom