Νέα

Πιάτσα έξω από το Σκλαβενίτη στο Πέραμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kostas237
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 104
  • Εμφανίσεις 46K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Εκλεκτός

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2021
Μηνύματα
33
Like
110
Πόντοι
0
Είδα και εγώ μια κίνηση γύρο στις 11 εκεί στον Σκλαβενίτη προχθές δεν σταμάτησα βέβαια θα το δοκιμάσω όμως
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.328
Κριτικές
124
Like
6.428
Πόντοι
5.097
Είδα και εγώ μια κίνηση γύρο στις 11 εκεί στον Σκλαβενίτη προχθές δεν σταμάτησα βέβαια θα το δοκιμάσω όμως
Και χθες 23:00 η μαυρη ηταν στην θεση της και κοιτουσε επιμονα τους διερχομενους.
 

Stev77

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2018
Μηνύματα
40
Κριτικές
2
Like
244
Πόντοι
0
είμαι της περιοχής αλλά ποτέ δε δοκίμασα αν και την βλέπω πολλά χρόνια εκεί….απόψε κατά τις 12:30 αν θυμάμαι σωστά ήταν εκεί στη γωνία μελαμψή με γυαλάκια με λίγα παραπάνω κιλά. Σταμάτησα και πήγαμε πίσω στα σκοτεινά του Σκλαβενίτη για τσιμπουκι και μόνο (Δε τη πολύ βρίσκω με τέτοια γενικά προτιμώ CG σε χώρο μου)

20€ με καποτα…νταξει δεν ήταν άσχημα, έχυσα στα 6-7 λεπτά και έφυγα. Λέω να ξανά δοκιμάσω για γαμησι αλλά θα της προτείνω σπίτι να κάνει και μπάνιο κι θα ενημερώσω
 

Mike_k

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2008
Μηνύματα
180
Κριτικές
4
Like
820
Πόντοι
81
είμαι της περιοχής αλλά ποτέ δε δοκίμασα αν και την βλέπω πολλά χρόνια εκεί….απόψε κατά τις 12:30 αν θυμάμαι σωστά ήταν εκεί στη γωνία μελαμψή με γυαλάκια με λίγα παραπάνω κιλά. Σταμάτησα και πήγαμε πίσω στα σκοτεινά του Σκλαβενίτη για τσιμπουκι και μόνο (Δε τη πολύ βρίσκω με τέτοια γενικά προτιμώ CG σε χώρο μου)

20€ με καποτα…νταξει δεν ήταν άσχημα, έχυσα στα 6-7 λεπτά και έφυγα. Λέω να ξανά δοκιμάσω για γαμησι αλλά θα της προτείνω σπίτι να κάνει και μπάνιο κι θα ενημερώσω
Από εμφάνιση τι λέει?
 

Stev77

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2018
Μηνύματα
40
Κριτικές
2
Like
244
Πόντοι
0
ρε παιδια ποιο σκλαβενιτη λετε στη δραπετσωνα; στη στροφη για περαμα;
Τι σου εφτιαξα ρε τυπε, οριστε που καθεται, ακριβως εκει που ειναι ο γερος σουλατσαρει
 

Συνημμένα

  • σκλαβε.JPG
    σκλαβε.JPG
    487,5 KB · Εμφανίσεις: 210

phantasm

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2021
Μηνύματα
15
Like
42
Πόντοι
0
το τελευταιο 5ημερο δεν εχει εμφανιστει παντως.
 

Nikaiotis3

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2018
Μηνύματα
25
Like
19
Πόντοι
0
Υπάρχει ακόμα τύποι μου;;; Έχω περάσει 3 φορές και τίποτα! Ας ενημερώσει κανένας
 
Εγγρ.
5 Μαρ 2022
Μηνύματα
101
Like
240
Πόντοι
21
περασμα χτες κατα τις 12 βραδυ απο σκλαβενιτη η σγουρομαλα στη θεση της 20 πιπα 30 γαμισι δεν ξερω αν ειναι συνεχεια με τετοια ορεξη αλλα η πιπα πολυ πανω του μετριου προς το καλο ακαποτα και καταθεση στο λαρυγγι
 

Kselogistis

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2023
Μηνύματα
10
Like
22
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους τους μύστες. Δηλώνω νεούδι σα μέλος. Τη συγκεκριμένη την πέτυχα τελευταία δορά καλοκαίρι νωρίς το βραδάκι. Από τότε όσες φορές έχω πάει αφού έχει κλείσει ο Σκλαβενίτης για προφανείς λογους, δεν εχω δει τίποτα . Ξέρει κανείς τι ώρες περίπου ξεκινά τον αργαλειό το κοράσιο ;
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.328
Κριτικές
124
Like
6.428
Πόντοι
5.097
Καλησπέρα σε όλους τους μύστες. Δηλώνω νεούδι σα μέλος. Τη συγκεκριμένη την πέτυχα τελευταία δορά καλοκαίρι νωρίς το βραδάκι. Από τότε όσες φορές έχω πάει αφού έχει κλείσει ο Σκλαβενίτης για προφανείς λογους, δεν εχω δει τίποτα . Ξέρει κανείς τι ώρες περίπου ξεκινά τον αργαλειό το κοράσιο ;
Τυπε με τέτοιο κρύο τσάμπα η βόλτα. Περίμενε να ξανακαλοκαιριασει.
 

phantasm

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2021
Μηνύματα
15
Like
42
Πόντοι
0
η κοπελα εμαθα πως εφυγε για την χωρα της. τωρα κατα ποσο ισχυει δεν ξερω, αλλα εχει πολλους μηνες να εμφανιστει.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.789
Κριτικές
62
Like
40.173
Πόντοι
8.530
Καλυτερα να την πας στο Μακγκούντις κερασμα ενα χαμπουργκερ μια πορτοκαλαδα (για να εισαι σιγουρος) πιπα στο αμαξι και σπιτι της...Αν ειναι καλη, πες μας να παμε και εμες...
:cheesy:
 

Snake23

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2023
Μηνύματα
16
Like
12
Πόντοι
0
Πέρασα τώρα από Σκλαβενίτη στο ρεύμα προς Πέραμα, νεκρά. Πέρασα να δω μπας και ήταν εκεί η μαυρουλα που λένε όλοι αλλά Τζιφός, δεν ξέρω και τώρα βγαίνει αν είναι ακόμα εκεί. Ξέρει κάποιος?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom