Νέα

Πιάτσα έξω από το Σκλαβενίτη στο Πέραμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kostas237
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 104
  • Εμφανίσεις 46K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dremisa

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2019
Μηνύματα
32
Like
265
Πόντοι
20
Τι ωρα φιλε μου περιπου?θα πρεπει να μιλας για μετα τις 12
 

kouvarinio

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2008
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Ναι μετα τις 12.εχθες ήταν και το αραπακι και η αλλη με το αμαξι 12.30 π περασα αλλα ειχα κοσμο μαζι και δεν μιλησα στο αραπακι να μαθω γτ εξαφανιστηκε και τι παιζει με την αλλη
αν ηξερε.
 

antony84

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2019
Μηνύματα
75
Like
564
Πόντοι
80
παιζει κατι εκει ακομα?ξερουμε?
 

acapoeira

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2017
Μηνύματα
7.440
Like
229
Πόντοι
86
Τρίτη βράδι γύρω στις 24:30 έπαιζε τρομακτικό ξανθό τραβεστί μέσα σε γκρι αμάξι με αλάρμ.



92eb7ddd57679a1c25bdef58b6bc4b93.jpg
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.328
Κριτικές
124
Like
6.426
Πόντοι
5.097
Ξημερώματα Σαββάτου γύρω στις 04:30 τσέκαρα την μαύρη στο πόστο της,στην είσοδο του σκλαβενίτη από λεωφ.δημοκρατίας  :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig:.Στα φανάρια ήταν και 2 μηχανές ΔΙ.ΑΣ οι οποίοι πέρασαν και απλά της σφύριξαν χωρίς να υπάρξει κάποιο πρόβλημα  :rockon: :rockon: :happy: :happy: :happy:
 

nikos.82

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2010
Μηνύματα
833
Κριτικές
5
Like
1.880
Πόντοι
206
Οδηγώντας σήμερα στην αρχή της Γρηγορίου Λαμπράκη λίγο μετά το Σκλαβενίτη στο ρεύμα προς Κερατσίνι είδα μια κυρία 45+, καστανόξανθη, ωραίο σωμα με μίνι φούστα, μεγάλη τσάντα και μποτες να κόβει βόλτες πάνω κατω στο πεζοδρόμιο. Έκοψα λίγο ταχύτητα με το αυτοκίνητο και είδα ότι τσεκαρε. Λόγω δουλειάς δεν μπόρεσα να σταματήσω. Όταν  επέστρεψα μετά από μισάωρο είχε φύγει. Μπορεί να ήταν τυχαία εκεί. Θα τσεκαριστει ξανά η παρουσία της και εφόσον την ξαναδώ θα γίνει και ερώτηση.
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
467
Πόντοι
36
Οδηγώντας σήμερα στην αρχή της Γρηγορίου Λαμπράκη λίγο μετά το Σκλαβενίτη στο ρεύμα προς Κερατσίνι είδα μια κυρία 45+, καστανόξανθη, ωραίο σωμα με μίνι φούστα, μεγάλη τσάντα και μποτες να κόβει βόλτες πάνω κατω στο πεζοδρόμιο. Έκοψα λίγο ταχύτητα με το αυτοκίνητο και είδα ότι τσεκαρε. Λόγω δουλειάς δεν μπόρεσα να σταματήσω. Όταν  επέστρεψα μετά από μισάωρο είχε φύγει. Μπορεί να ήταν τυχαία εκεί. Θα τσεκαριστει ξανά η παρουσία της και εφόσον την ξαναδώ θα γίνει και ερώτηση.
τυπε οι παρτολες μεταμιλφ-προγκιλφ της ευρυτερης περιοχης των νοτιοδυτικων προαστιων που περιμενουν τον φουσκωτο πιτσιρικα να τις φορτωσει στο πουντο,δεν ειναι εξ ορισμου του επαγγελματος..
ΠΡΟΣΕΧΕ ΜΗΝ ΣΕ ΤΣΙΜΠΗΣΕΙ ΚΑΝΑΣ ΔΑΡΤΗΣ Κ ΑΝΤΙ ΓΙΑ ΓΑΜΗΣΑΚΙ ΤΕΛΙΚΑ ΝΑ ΒΡΕΘΕΙΣ ΣΤΑ ΕΞΩΤΕΡΙΚΑ ΤΟΥ ΖΑΝΕΙΟΥ Ή ΤΟΥ ΚΡΑΤΙΚΟΥ ΓΙΑ ΓΥΨΟΥΣ Κ ΡΑΜΜΑΤΑ..
 

nikos.82

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2010
Μηνύματα
833
Κριτικές
5
Like
1.880
Πόντοι
206
Το καταλαβαίνω αυτό που λες και όντως έτσι είναι για τις περισσότερες της περιοχής. Αλλά η εν λόγω κυρία είχε όλο το attitude πουτανας δρόμου. Θα ξαναπεράσω κάποια στιγμή και θα τσεκαρω
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
467
Πόντοι
36
Το καταλαβαίνω αυτό που λες και όντως έτσι είναι για τις περισσότερες της περιοχής. Αλλά η εν λόγω κυρία είχε όλο το attitude πουτανας δρόμου. Θα ξαναπεράσω κάποια στιγμή και θα τσεκαρω
τυπε το ωραιο σωμα επρεπε να σε προβληματιζει..
ΟΣΟ ΘΕΟΧΑΖΗ Κ ΑΝ ΕΙΝΑΙ,ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙ 5 ΒΙΖΙΤΕΣ ΤΩΝ 70-100 ΕΥΡΩ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ(ΟΠΩΣ ΤΟΣΕΣ Κ ΤΟΣΕΣ ΑΡΧΙΜΠΟΥΡΟΥΧΕΣ ΓΙΑΓΙΑΔΕΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ)Κ ΣΟΥΛΑΤΣΑΡΕΙ ΣΤΟ ΚΑΛΝΤΕΡΗΜΙ ΜΕ ΤΗΝ ΤΣΙΜΠΛΑ ΣΤΟ ΜΑΤΙ ΓΙΑ ΚΑΝΑ 20αρι-30αρι περ πελατη???
Θινκ ελαχιστα κ προχωρα σωστα..
 

Antonis zagouras

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2020
Μηνύματα
266
Like
574
Πόντοι
81
Στο Σκλαβενίτη αλήθεια έκανε πιάτσα μια και ήταν και τουμπανάκι!!! Εκεί δίπλα άραζαν για διανυκτέρευση νταλικιέρηδες οπότε υπήρχε πελατεία και μάλιστα με καμπίνα πριβέ. Στο ίδιο σημείο έκαναν μπλόκο οι τσοιμπά οπότε σε συνδυασμό με το κέντρο υγείας που χτίζεται στο σημείο, έφυγαν τα φορτηγά, χάθηκε κι αυτή!!! Με το λοκντάουν σταμάτησα τις τσάρκες οπότε δεν έχω φρέσκα νέα. Αυτά που λέω είναι προ καραντίνας.
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.820
Πόντοι
4.496
Το γράφω κι εδώ. Σκλαβενίτη ακριβώς στη γωνία, ρεύμα προς Πέραμα. Τροφαντή, νεαρά με γυαλιά. Γύρω στις 23:00.Ξεκάθαρα κάνει πιάτσα!!! Δεν έχω περισσότερα ινφο. Από βδομάδα, αν καταφέρω να σταματήσω, επειδή πάντα έχει κίνηση, θα μάθω λεπτομέρειες και ίσως και να φορτώσω.
 

geoalex13

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2018
Μηνύματα
11
Like
4
Πόντοι
0
Το γράφω κι εδώ. Σκλαβενίτη ακριβώς στη γωνία, ρεύμα προς Πέραμα. Τροφαντή, νεαρά με γυαλιά. Γύρω στις 23:00.Ξεκάθαρα κάνει πιάτσα!!! Δεν έχω περισσότερα ινφο. Από βδομάδα, αν καταφέρω να σταματήσω, επειδή πάντα έχει κίνηση, θα μάθω λεπτομέρειες και ίσως και να φορτώσω.
χρονια ειναι εκει το μαυρακι του σκλαβενιτη απο τις 11 το βραδυ μεχρι 4 η 5 το πρωι αλλες φορες χανεται για καιρο αλλες εμφανιζεται
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.820
Πόντοι
4.496
χρονια ειναι εκει το μαυρακι του σκλαβενιτη απο τις 11 το βραδυ μεχρι 4 η 5 το πρωι αλλες φορες χανεται για καιρο αλλες εμφανιζεται
Δεν είναι μαύρη. Μελαμψή ίσως... Έχεις φορτώσει;;; ξέρεις κάτι παραπάνω;;; Επειδή εγώ δεν μπόρεσα ?
 

geoalex13

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2018
Μηνύματα
11
Like
4
Πόντοι
0
Δεν είναι μαύρη. Μελαμψή ίσως... Έχεις φορτώσει;;; ξέρεις κάτι παραπάνω;;; Επειδή εγώ δεν μπόρεσα ?
afrikan ειναι η κοπελα με γυαλια κανει πιατσα εκει πολλα χρονια ,οχι δεν εχω φορτωσει αλλα απο αλλους που ξερω ηταν 20 ευρω πισω στα σκοτεινα του σκλαβενιτη ουτε μαπα ουτε σουπερ μετρια κατασταση
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.820
Πόντοι
4.496
afrikan ειναι η κοπελα με γυαλια κανει πιατσα εκει πολλα χρονια ,οχι δεν εχω φορτωσει αλλα απο αλλους που ξερω ηταν 20 ευρω πισω στα σκοτεινα του σκλαβενιτη ουτε μαπα ουτε σουπερ μετρια κατασταση
Ωραίος!!!
 

phantasm

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2021
Μηνύματα
15
Like
42
Πόντοι
0
20€ πιπα, 30€ γαμησι.
προ καραντινας ηταν πιο γλυκια σαν συμπεριφορα. πριν κανα μηνα που τιμησα παλι, ηταν σχεδον μουτρωμενη και βιαστικη πολυ.
θα ξαναδοκιμασω κ θα σας πω.
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.328
Κριτικές
124
Like
6.426
Πόντοι
5.097
Χθες κατα τις 24:00 η γνωστη μαυρη καθοταν στην σταση λιγο μετα τον σκλαβενιτη με κατευθυνση για περαμα. Εκοψα ταχυτητα και μου εκανε νοημα για φορτωμα. Δεν την ειχα καμια αναγκη και προσπερασα, απλα ενημερωσα για τους φαν του ειδους.
 

phantasm

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2021
Μηνύματα
15
Like
42
Πόντοι
0
Χθες κατα τις 24:00 η γνωστη μαυρη καθοταν στην σταση λιγο μετα τον σκλαβενιτη με κατευθυνση για περαμα. Εκοψα ταχυτητα και μου εκανε νοημα για φορτωμα. Δεν την ειχα καμια αναγκη και προσπερασα, απλα ενημερωσα για τους φαν του ειδους.
θα βγω βολτα μετα τα μεσανυχτα, και θα ενημερωσω αναλογα.
 

phantasm

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2021
Μηνύματα
15
Like
42
Πόντοι
0
ηταν στον σκλαβενιτη, κανονικα.
σε ερωτηση μου, κανονικα 20ε για πιπα, 30ε πιπα και σεξ, ολα με καποτα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom