Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Πατριάρχου Ιωακείμ 45

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 174
  • Εμφανίσεις 39K
  • Tagged users Καμία

obelix_75

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
58
Like
0
Πόντοι
0
ρε οβελιξ ολο απο τα μαυρα περνας μια δω μια αμφιτριτης

Να σου πω δεν έχεις και αδικο. Απλά δεν πολυσυμπαθω τα "ευκολα". Με ιντριγκάρει η αβεβαιότητα (αρκεί να μην κρατάει για πάντα. Παντως απο το συγκεκριμένο έχω να περάσω πάνω απο χρόνο.
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
66
Πόντοι
166
Να σου πω δεν έχεις και αδικο. Απλά δεν πολυσυμπαθω τα "ευκολα". Με ιντριγκάρει η αβεβαιότητα (αρκεί να μην κρατάει για πάντα. Παντως απο το συγκεκριμένο έχω να περάσω πάνω απο χρόνο.
σε τρωει ο κολος σου να πετας τσαμπα φραγκα
 

obelix_75

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
58
Like
0
Πόντοι
0
σε τρωει ο κολος σου να πετας τσαμπα φραγκα

Το αν είναι τσάμπα φράγκα, το καταλαβαίνεις όταν φευγεις. Σε κάποια απο αυτά ήταν όντως τσάμπα φράγκα. Σε κάποια άλλα όχι. Σε κάποια απο τα "εύκολα" πολλές φορές ήταν τσάμπα λεφτά και ας σερβιρίστηκε μπριζόλα στο μενού. Αυτό που θελω να πω είναι οτι καθε ένας έχει διαφορετικά γουστά. Δεν προσπαθώ να επιβάλλω τα δικά μου όμως, απλά τα αναφέρω.
 

sotomoto64

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.335
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
16


το πιο παλιό κατάστημα με Ελλεεινίδες ημιπουτάνες! ΜΑΥΡΟ ΡΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.396
Like
296
Πόντοι
36
Πέρασα προ ημερών απο το εν λόγω ίδρυμα, αλλα δεν ανοιξε κανείς. Την επόμενη μέρα έπαιρνα τηλ, αλλα απάντηση καμιά. Γνωρίζει κανείς αν έκλεισε?
... :2funny: :2funny:λες να το κτύπησε η οικονομική κρίση...;;;λογικό θα ήταν με τις υπηρεσίες τους....     
 

achilleasp01

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2007
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
εχουμε κανενα νεοτερο? ελπιζω με την κριση να αλλαξε...!
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.155
Κριτικές
4
Like
1.601
Πόντοι
266
...ΚΛΕΙΣΤΕ ΤΑ ΓΑΜΟΜΑΓΑΖΑ...
 

olym

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2010
Μηνύματα
278
Like
0
Πόντοι
1
Έτσι λέτε αλλά εγώ βλέπω ότι έχει 10 σελίδες ποσταρίσματα, εν αντιθέσει με άλλα που είναι φούλ και έχουν λιγότερες σελίδες. Μήπως είναι καλλίτερα να αγνοηθεί πραγματικά. Εννοείται ότι αν κάποιος το επισκευθεί και διαπιστώσει ότι κάτι έχει αλλάξει , κάτι θα γράψει. Με το να ρωτάμε και μετά να λέμε κλείστετο δεν λέει τίποτα νομίζω. Εκτός και κάτι μου διαφεύγει...............
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.396
Like
296
Πόντοι
36
Έτσι λέτε αλλά εγώ βλέπω ότι έχει 10 σελίδες ποσταρίσματα, εν αντιθέσει με άλλα που είναι φούλ και έχουν λιγότερες σελίδες. Μήπως είναι καλλίτερα να αγνοηθεί πραγματικά. Εννοείται ότι αν κάποιος το επισκευθεί και διαπιστώσει ότι κάτι έχει αλλάξει , κάτι θα γράψει. Με το να ρωτάμε και μετά να λέμε κλείστετο δεν λέει τίποτα νομίζω. Εκτός και κάτι μου διαφεύγει...............
...δεν σου διαφεύγει έτσι είναι....
 

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.266
Κριτικές
14
Like
316
Πόντοι
2.287
Επισκεψη στο μυθικο μαγαζι των VIP, των πολλων ευρω, των πανεμορφων ελληνιδων που καθοντε μονο
στα χοντρα πορτοφολια...
Τ Ρ Ι Χ Ε Σ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Η επιπλωση, ο διακοσμος και η γενικοτερη ατμοσφαιρα ειναι "η θεια απο το Σικαγο" αρχαιολογιες....
Ενα συνηθισμενο, στην κυριολεξια, μασατζιδικο με μετριες ελληνιδες ψιλογεματουλες, που διαφημιζουν
οτι εχουν ριξει και τις τιμες στα 60 ευρω και με αιθερια ελαια στα 70
Παρουσες Αφροδιτη (χοντρουλα) , Τανια η Τατιανα (μπαζο-μιλφ) και κανα-δυο που δεν θυμαμαι...
Σιγα τα ωα...
 

eparxiotis5

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2011
Μηνύματα
1.185
Like
6
Πόντοι
16
Επισκεψη στο μυθικο μαγαζι των VIP, των πολλων ευρω, των πανεμορφων ελληνιδων που καθοντε μονο
στα χοντρα πορτοφολια...
Τ Ρ Ι Χ Ε Σ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Η επιπλωση, ο διακοσμος και η γενικοτερη ατμοσφαιρα ειναι "η θεια απο το Σικαγο" αρχαιολογιες....
Ενα συνηθισμενο, στην κυριολεξια, μασατζιδικο με μετριες ελληνιδες ψιλογεματουλες, που διαφημιζουν
οτι εχουν ριξει και τις τιμες στα 60 ευρω και με αιθερια ελαια στα 70
Παρουσες Αφροδιτη (χοντρουλα) , Τανια η Τατιανα (μπαζο-μιλφ) και κανα-δυο που δεν θυμαμαι...
Σιγα τα ωα...

Για πες μας και τι υπηρεσίες σου προσφέρθηκαν.
 

kopronio

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2008
Μηνύματα
77
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
0
Για τον φιλο τον Elftex tp που ειπε κατι για τροπο αιδιοδιεισδυσης στο εν λογω οικημα (στο thread Glamour spa )μηπως θα μπορουσενα γινει λιγο πιο συγκεκριμενος,εκτος αν κωλυεται οποτε το καταλαβαινω.Ευχαριστω
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
314
Πόντοι
36
Πόσο πιο συγκεκριμένος να γίνει ο άνθρωπος? σου έφερε παράδειγμα απο τη Μύκονο....θα πας 2-3 φορές,θα γίνεις πελάτης,θα δείξεις τις προθέσεις σου με διακριτικότητα και θα αφήσεις να εννοηθεί ότι "λεφτά υπάρχουν"....τα υπόλοιπα είναι θέμα χρόνου....
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.396
Like
296
Πόντοι
36
Πόσο πιο συγκεκριμένος να γίνει ο άνθρωπος? σου έφερε παράδειγμα απο τη Μύκονο....θα πας 2-3 φορές,θα γίνεις πελάτης,θα δείξεις τις προθέσεις σου με διακριτικότητα και θα αφήσεις να εννοηθεί ότι "λεφτά υπάρχουν"....τα υπόλοιπα είναι θέμα χρόνου....
.....στο συγκεκριμένο και αν από τους πρώτους πελάτες , εξαντλήθηκαν όλοι οι τρόποι ....και  το αποτέλεσμα ήταν zero...!!!
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
314
Πόντοι
36
.....στο συγκεκριμένο και αν από τους πρώτους πελάτες , εξαντλήθηκαν όλοι οι τρόποι ....και  το αποτέλεσμα ήταν zero...!!!

Αγαπητέ gepap,η αμφιβολία περί του αποτελέσματος κάνει το παιχνίδι πιο ενδιαφέρον...βέβαια,υπάρχουν και όρια....δίνεις ενα χ περιθώριο,αν δεις οτι δεν γίνεται τίποτα,πας πάσο.....
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.396
Like
296
Πόντοι
36
Αγαπητέ gepap,η αμφιβολία περί του αποτελέσματος κάνει το παιχνίδι πιο ενδιαφέρον...βέβαια,υπάρχουν και όρια....δίνεις ενα χ περιθώριο,αν δεις οτι δεν γίνεται τίποτα,πας πάσο.....
...είμαι απόλυτα σύμφωνος έτσι και έγινε....!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom