Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Πατριάρχου Ιωακείμ 45

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 174
  • Εμφανίσεις 39K
  • Tagged users Καμία

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
66
Πόντοι
166
ειπαμε τερμα το κολωνακι κατι δημοκριτου καλυτερα να δωρισω τα λεφτα
 

neos.p

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2008
Μηνύματα
39
Like
0
Πόντοι
0
Αν και εχω επισκεφτει πανω απο 30 ιδρυματα τα τελαυταια 7 και πλεον χρονια σημερα νομιζω οτι βρηκα την μεγαλυτερη απατη ΕVER...Επισκεψη σημερα στον εν λογω χωρο στον οποιο ειχα να παω σχεδον ενα χρονο γιατι ειχε φθινουσα πορεια.Αφου λοιπον μου ανοιγη την πορτα η κυρια κουμπαρομπεμπεκα με βαζει στο δωματιο και στελνει τρεις (κοπελιτσες)για να διαλεξω,αφου τις το ζητησα πρωτα εγω,γιατι αυτη βεβαια δεν μπηκε καν στον κοπο να με ρωτησει,και με εστειλε στο δωματιο με την κοπελα που διαλεξε αυτη.Τελος παντων για να μην λεω πολλα,το προγραμμα ηταν 35 λεπτα μασσαζ ποδιων,και 2-3 λεπτα κοιλια και μετα η κοπελα μου ανακοινωσε οτι τελειωσαμε και μπορω να παω αν θελω για ντουζ.Οταν την ρωτησα αν μου κανει πλακα αυτη μου απαντησε οτι δεν ξερει τι κανουν αλλου αλλα εκει..........!!!!!!!!!!!!Αφου εκανα πραγματι ενα κρυο ντουζ γιατι τελικα το χρειαζομουνα βγαινοντας ειπα στην κουμπαρομπεμπεκα αν αυτο ειναι το προγραμμα για τα ογδοντα ευρω-80- που πληρωσα?δηλ.35 λεπτα ποδια και αυτη με απιστευτη ανεση μου ειπε αν δεν σου εκανε πλατη να μου το πεις να της ΚΑΝΩ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Οφειλω να πω οτι μετα απο τοσα χρονια και τοσα μασσαζ
σημερα τα ειδα ολα................Δεχομε συγχαρητηρια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
140
Πόντοι
7.985
Συγχαρητηρια!!!
 

klarino1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2010
Μηνύματα
3.105
Κριτικές
3
Like
4.034
Πόντοι
736
Είσαι ΑΡΧΟΝΤΑΣ !!!!!!!
Μόνο ένας πραγματικός άρχοντας δίνει 80 € για περιποίηση στα πόδια του!!

Θα σε μαλώσω όμως !!!!  ΠΛΑΤΗ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕΣ ??????
 

homan

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2005
Μηνύματα
727
Κριτικές
6
Like
267
Πόντοι
6
Μπραβοοοοοο ανοιξες νεα σχολη!!!!!!!!
 

neos.p

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2008
Μηνύματα
39
Like
0
Πόντοι
0
ευχαριστω το αξιζω!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
87
Πόντοι
2.357
Καμμια φορα ολοι την πατανε..........Αυτο δεν πρεπει να σε κανει να στεναχωριεσαι...Ποιοs εμαθε ποδηλατο διχωs κωλοτουμπα??? Εμειs ναμαστε καλα
Κερδητα και ζημιαι
 

pantremenos(1)

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.478
Like
12
Πόντοι
66
Με 80 ευρω τι περίμενες να πάρεις?
Παλι καλά που σου εκαναν μασαζ στα πόδια!!!!!!!!!!!!
Συγχαρητήρια!!!!!!!!!!!!!
 

ohyes

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.021
Like
7
Πόντοι
16
Αν και εχω επισκεφτει πανω απο 30 ιδρυματα τα τελαυταια 7 και πλεον χρονια σημερα νομιζω οτι βρηκα την μεγαλυτερη απατη ΕVER...Επισκεψη σημερα στον εν λογω χωρο στον οποιο ειχα να παω σχεδον ενα χρονο γιατι ειχε φθινουσα πορεια.

Εμ, κι εσύ, αφού είχες διαπιστώσει την "φθίνουσα πορεία", τι την ήθελες την έξτρα δοκιμή;
 

AB66

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
2.020
Like
210
Πόντοι
36
Αξιζε τα λεφτα της.

Σου εκανε και λιγο κοιλια, χωρις να ζητησει εξτρα

:2funny: :2funny:
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.930
Like
30.201
Πόντοι
5.006
Το έχουμε πεί χιλιάδες φορές  σε τέτοια μαγαζιά αξίζει  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:




 

Συνημμένα

  • 5369103085_8685629dfa.jpg
    5369103085_8685629dfa.jpg
    63,7 KB · Εμφανίσεις: 117

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
15
Πόντοι
616
:2funny: :2funny: :2funny:

Πίσσα και πούπουλα και έξω απο την πόλη !!!

:2funny: :2funny: :2funny:
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.396
Like
296
Πόντοι
36
Αν και εχω επισκεφτει πανω απο 30 ιδρυματα τα τελαυταια 7 και πλεον χρονια σημερα νομιζω οτι βρηκα την μεγαλυτερη απατη ΕVER...Επισκεψη σημερα στον εν λογω χωρο στον οποιο ειχα να παω σχεδον ενα χρονο γιατι ειχε φθινουσα πορεια.Αφου λοιπον μου ανοιγη την πορτα η κυρια κουμπαρομπεμπεκα με βαζει στο δωματιο και στελνει τρεις (κοπελιτσες)για να διαλεξω,αφου τις το ζητησα πρωτα εγω,γιατι αυτη βεβαια δεν μπηκε καν στον κοπο να με ρωτησει,και με εστειλε στο δωματιο με την κοπελα που διαλεξε αυτη.Τελος παντων για να μην λεω πολλα,το προγραμμα ηταν 35 λεπτα μασσαζ ποδιων,και 2-3 λεπτα κοιλια και μετα η κοπελα μου ανακοινωσε οτι τελειωσαμε και μπορω να παω αν θελω για ντουζ.Οταν την ρωτησα αν μου κανει πλακα αυτη μου απαντησε οτι δεν ξερει τι κανουν αλλου αλλα εκει..........!!!!!!!!!!!!Αφου εκανα πραγματι ενα κρυο ντουζ γιατι τελικα το χρειαζομουνα βγαινοντας ειπα στην κουμπαρομπεμπεκα αν αυτο ειναι το προγραμμα για τα ογδοντα ευρω-80- που πληρωσα?δηλ.35 λεπτα ποδια και αυτη με απιστευτη ανεση μου ειπε αν δεν σου εκανε πλατη να μου το πεις να της ΚΑΝΩ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Οφειλω να πω οτι μετα απο τοσα χρονια και τοσα μασσαζ
σημερα τα ειδα ολα................Δεχομε συγχαρητηρια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
και να μην τάχουμε πει;;; μαύρο....!!
 

obelix_75

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
58
Like
0
Πόντοι
0
Πέρασα προ ημερών απο το εν λόγω ίδρυμα, αλλα δεν ανοιξε κανείς. Την επόμενη μέρα έπαιρνα τηλ, αλλα απάντηση καμιά. Γνωρίζει κανείς αν έκλεισε?
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
66
Πόντοι
166
Πέρασα προ ημερών απο το εν λόγω ίδρυμα, αλλα δεν ανοιξε κανείς. Την επόμενη μέρα έπαιρνα τηλ, αλλα απάντηση καμιά. Γνωρίζει κανείς αν έκλεισε?
ρε οβελιξ ολο απο τα μαυρα περνας μια δω μια αμφιτριτης
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom