Νέα

Παράπονα απο εταιρειες κινητης τηλεφωνιας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα memosan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 69
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποια ειναι η χειροτερη εταιρεια?

  • cosmote

    Ψήφοι: 2 11,1%
  • vodafone

    Ψήφοι: 7 38,9%
  • wind

    Ψήφοι: 8 44,4%
  • q telecom

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Αλλη

    Ψήφοι: 1 5,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    18

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Πριν κανα μηνα ειχα προβλημα στην συνδεση internet στο σπιτι (cyta), καλω απο το κινητο (cosmote) λυνονται ολα οκ και οταν ομως ηρθε ο λογαριασμος απο το κινητο επαθα μουνοπλακα! :S Η συγγεκριμενη συνδιαλεξη διερκεσε 6 λεπτα και κοστισε 6 ευρω!!!! Λεπτο και ευρω!!! Ουτε σε 090 να επερνα!!!! [size=15pt]ΚΛΕΦΤΕΣ!![/size]
Γαμισε τα ρε φίλε μας γαμουν με το γάντι. Δεν ελεγχονται τα τηλεφωνα.Εμενα η vodafone ρε απο τον αυγουστο δεν μου εστελνε αναλυτικο αυθαιρετα γιατι εκανε μια καμπανια για το περιβαλον.Μωρι καριολα για το περιβαλον η εκανες περικοπη στο χαρτι που χαλας με αποτελεσμα να μην εχω εικονα για το τι γινεται με της κλησεις και τωρα που ηρθε ακουσα και το τραγικο που αναφερω σαν ερωτημα ποιο πάνω
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
ΑΑΑΑ για οσους ενδιαφέρονται σχετικα με cosmote. Έχει βγει μια διαφημηση που λεει mail meσω κινιτου.Παιδια για να λάβετε e-mail στο κινητο η να στείλετε πρέπει να πιανει σημα 3G εαν δεν πιανει τον πούλο ΠΡΟΣΟΧΗ σε αυτο γιατι ήθελαν να με πεισουν πως δεν παίζει ρόλο.Μετα απο επιμονη για 15 λεπτα αναμονη τελικά δεν ειναι έτσι no 3G no Mail
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Εγω ρώτησα εαν ισχυει κατι τέτοιο ξέρει καποιος να μου πει η να παω να τους γαμήσω πατόκορφα
να πας να τους γαμησεις πατόκορφα και αν θελεις μετα δωσε κανενα τηλεφωνακι με τις τιμες και τα σέρβις..
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
να πας να τους γαμησεις πατόκορφα και αν θελεις μετα δωσε κανενα τηλεφωνακι με τις τιμες και τα σέρβις..
χαχαχα τους ξεφτυλισα πρωι πρωι πηρα στα κεντρικα και τους ρωτησα και μου λενε κυριε μα τι λετε δεν ισχυει αυτο.Μα μου το ειπε υπαλληλος σας απο δικο σας κατάστημα.Χαχα εμεινε αφωνη χαχαχα.Τωρα η μου ειπε κατι που δεν το ξερουμε η μαλακια.ΤΕΣΠΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΧΕΙ ΔΡΟΜΟΛΟΓΗΘΕΙ χαχα
 

CCSS13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2009
Μηνύματα
19.298
Like
2
Πόντοι
166
το χειροτερο πραγμα που ειναι το ιδιο σε ολεs τιs εταιρειεs κινητηs,ειναι οι ληστρικεs χρεωσειs ετσι και θεs να εχειs internet απο το κινητο.Πραγματικα ετσι και δεν προσεξειs παs φυλακη
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
To γαμησιατικο ειναι οι φοροι που ερχονται στα κινητα και τα τελη.Πολλες φορες ξεπερνα και το πάγιο
 

pdorison

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.326
Like
0
Πόντοι
16
να ρωτησω κατι εχει τυχει σε κανεναν εκει που μιλαει στο κιν να ακουει τη φωνη του διπλη με καποιο delay??
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Nαι αρκετές φορές.Οπως επίσης να μην έρχονται τα sms στην ώρα τους
 

ROUSSEAU

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
225
Κριτικές
10
Like
9
Πόντοι
11
Παίδες με συγχωρείτε τώρα που θα σπαμάρω αλλά πως μπορεί κάποιος να παρακάμψει το σύστημα της δήλωσης στοιχείων στα καρτοκινητά;

Εχω βαρεθεί πια με την όλη κατάσταση και την καταπίεση του κράτους στον πολίτη,στο τέλος θα μας κατασκοπεύουν και στην τουαλέτα.

Για να εξηγηθώ καλύτερα θέλω να μάθω άν μπορώ να αποκτήσω αριθμό καρτοκινητού άλλης χώρας της Ευρωπαικής ένωσης και μέσω περιαγωγής να μιλώ στην Ελλάδα. Οσο για την ανανέωση χρόνου ομιλίας να πιστώνω χρόνο μέσω Internet στο καρτοκινητό αυτό. Ολο αυτό με λογικές τιμές χρέωσης βέβαια. Το έχει ψάξει κανείς;
Γίνεται άραγε.
 

pdorison

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.326
Like
0
Πόντοι
16
προς το παρων εγω με βονταφον δν εχω προβλημα μουχουν στειλει μυν να δηλωσω αλλα δεν το εχω κανει. αν μου το κοψουν απλα θα παραγκειλω μια καρτουλα απο το ιντερνετ υπαρχουν διαφορες βαριεμαι να ψαξω αλλα υπαρχουν. και αν θεσ απολυτη ανωνυμια παραγγειλε με καποια πρεπαιντ καρτα η με καρτα καποιου φιλου σου. η μπορει και να κυκλοφορησουν και εδω ειναι κατι σα παγκοσμιο καρτοκινητο αυτο που λεω
 

Gushallo

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.437
Like
16
Πόντοι
16
Παίδες με συγχωρείτε τώρα που θα σπαμάρω αλλά πως μπορεί κάποιος να παρακάμψει το σύστημα της δήλωσης στοιχείων στα καρτοκινητά;

Εχω βαρεθεί πια με την όλη κατάσταση και την καταπίεση του κράτους στον πολίτη,στο τέλος θα μας κατασκοπεύουν και στην τουαλέτα.

Για να εξηγηθώ καλύτερα θέλω να μάθω άν μπορώ να αποκτήσω αριθμό καρτοκινητού άλλης χώρας της Ευρωπαικής ένωσης και μέσω περιαγωγής να μιλώ στην Ελλάδα. Οσο για την ανανέωση χρόνου ομιλίας να πιστώνω χρόνο μέσω Internet στο καρτοκινητό αυτό. Ολο αυτό με λογικές τιμές χρέωσης βέβαια. Το έχει ψάξει κανείς;
Γίνεται άραγε.

Δες αυτο εδώ:
[URL unfurl="true"]http://my-greek.blogspot.com/2010/01/planetsim_24.html[/url]
[URL unfurl="true"]http://planetsim.gr/epsilonpostrhoixiee/sepsilonkhnu_erhomtsei/[/url]
 

RevoXXX

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.858
Κριτικές
3
Like
795
Πόντοι
96
για μενα οι χειροτερες ειναι  wind-vodafone επισης και μενα μου την δινει που θα πρεπει να δηλωσουμε προσωπικα στοιχεια
μπορει καποιοι να μην θελουν να τα δηλωσουν που μεσα σε αυτους ειμαι και γω
 

pdorison

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.326
Like
0
Πόντοι
16
nai afti τιν πλανετ σιμ ειχα δει και εγω
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.628
Κριτικές
61
Like
39.833
Πόντοι
21.555
:rose: :rose:
:think: :think:

...Δεν βλέπω τις εταιρείες ΚΙΝΗΤΗΣ ΤΗΛΕΦΩΝΙΑΣ να βγουν κ να πουν...
ΔΩΡΕΑΝ 3000 ΛΕΠΤΆ ΟΜΙΛΙΑΣ ΓΙΑ ΌΛΟΥΣ ΓΙΑ ΤΡΕΙΣ ΜΉΝΕΣ...
Έχουν ΑΝΤΕΡΑ ?????????¿????
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.380
Πόντοι
33.988
:rose: :rose:
:think: :think:

...Δεν βλέπω τις εταιρείες ΚΙΝΗΤΗΣ ΤΗΛΕΦΩΝΙΑΣ να βγουν κ να πουν...
ΔΩΡΕΑΝ 3000 ΛΕΠΤΆ ΟΜΙΛΙΑΣ ΓΙΑ ΌΛΟΥΣ ΓΙΑ ΤΡΕΙΣ ΜΉΝΕΣ...
Έχουν ΑΝΤΕΡΑ ?????????¿????

Ναι καλα σωθηκες γιγαντα
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.567
Κριτικές
190
Like
48.214
Πόντοι
41.443
στο κινητο χλωμο το βλεπω. μονο data ισως.

στο σταθερο μου η vodafone παντως με ενημερωσε οτι μου εδωσε περαν του προγραμματος μου,αλλα 400'προς κινητα Ελλαδος και διεθνη σταθερα σε 45 χωρες.
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.380
Πόντοι
33.988
στο κινητο χλωμο το βλεπω. μονο data ισως.

στο σταθερο μου η vodafone παντως με ενημερωσε οτι μου εδωσε περαν του προγραμματος μου,αλλα 400'προς κινητα Ελλαδος και διεθνη σταθερα σε 45 χωρες.

Ανεβασε το πακετο που βαζω εγω σε 5 απο 4 ευρω αλλα σου δινει 4 αντι για 3 gb
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.628
Κριτικές
61
Like
39.833
Πόντοι
21.555
:respect: :rose: :rose:
... όχι φίλοι μου αυτά είναι για να έχουμε να λέμε...
ΣΤΕΓΝΆ..3000 ΛΕΠΤΆ ΟΜΙΛΙΑΣ ΠΡΟΣ ΌΛΟΥΣ ΓΙΑ ΤΡΕΙΣ ΜΉΝΕΣ.
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.567
Κριτικές
190
Like
48.214
Πόντοι
41.443
Ανεβασε το πακετο που βαζω εγω σε 5 απο 4 ευρω αλλα σου δινει 4 αντι για 3 gb


data στο κινητο εχω τοσα πολλα που δεν προλαβαινω να τα χαλαω. και καθε μηνα μου δινει 600mb χωρις να βαλω καρτα τα οποια προστιθενται τον επομενο μηνα κοκ.
αν βαλω και καρτα δινει επιπλεον αυτων απο 500mb ως και 1 ή 2 gb αναλογα την καρτα. αυτα ομως κρατανε ενα μηνα.

τα καλα του φοιτητικου πακετου.  :cheesy:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom