Νέα

Παίδες ζητώ τη γνώση σας για Μάντσεστερ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dimitris127
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 71
  • Εμφανίσεις 19K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Than77

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2010
Μηνύματα
127
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
τυπε οι κινεζες κανουν καλο γαμησι
ορμα δικε μου

Είναι απίστευτα σπαστικές :jerking: και στενομούνες (δεν μπαίνεις εύκολα μέσα). . . . καλό γαμήσι κάνουν οι Πολωνίδες. Έχω πάει με αρκετές Αγγλίδες, Κινέζες και Πολωνίδες, οι τελευταίες με έχουν ξεζουμίσει  :pipa1:  κυριολεκτικά. . . σταγόνα δεν αφήνουν να πέσει κάτω  :cheesy:. Τα σέβη μου απόλυτε (BTW η Αγγλία είναι ο παράδεισός σου. . . είναι ευκολάκι να γαμήσεις φαφούτα (από το ποτό φυσικά) 60αρα ++  :fuck2:)  
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
Δεν μπορει στο πανεπηστημιο να μην εχει γκομενες.Εκει πρεπει να κανεις την προσπαθεια σου
 

Than77

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2010
Μηνύματα
127
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
Δεν μπορει στο πανεπηστημιο να μην εχει γκομενες.Εκει πρεπει να κανεις την προσπαθεια σου

Στο University of Manchester. . . τουλάχιστον 15,000 φοιτήτριες. . . και πολλά αστέρια (τοπ μουνιά). . . Μια συμβουλή όμως, μακριά από ελλεϊνίδες και τσυπριώτισσες  :) - δυστυχώς έχει αρκετές  :( (Μην πεις όχι στις "λοκάλες" ελληνίδες - 1ης και 2ης γενιάς, είναι αλλιώς).
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
Στο University of Manchester. . . τουλάχιστον 15,000 φοιτήτριες. . . και πολλά αστέρια (τοπ μουνιά). . . Μια συμβουλή όμως, μακριά από ελλεϊνίδες και τσυπριώτισσες  :) - δυστυχώς έχει αρκετές  :( (Μην πεις όχι στις "λοκάλες" ελληνίδες - 1ης και 2ης γενιάς, είναι αλλιώς).
γιατι?
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Δημητρη, μου κανει εντυπωση που μεσα σε ενα πανεπιστημιο με 15000 ατομα, δεν μπορεις να κανεις γνωριμιες...
Δραστηριοτητες με την παρεα σου δεν εχετε ?
Σε κλαμπακια και λοιπα τετοια μερη δεν πατε ?
Εκδηλωσεις σε χωρους της σχολης η πανεπιστημιου δεν γινονται ?
Δεν κουβεντιαζεις εστω και λιγο με τα παιδια της ταξεως σου ?
(ανταλλαγες αποψεων γυρω απο τα μαθηματα κτλ..... ολα αυτα δημιουργουν φιλιες και καταστασεις)

Μην μασας και προσπαθα διακριτικα ... (μην φανεις και απελπισμενος)
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
Στο University of Manchester. . . τουλάχιστον 15,000 φοιτήτριες. . . και πολλά αστέρια (τοπ μουνιά). . . Μια συμβουλή όμως, μακριά από ελλεϊνίδες και τσυπριώτισσες  :) - δυστυχώς έχει αρκετές  :( (Μην πεις όχι στις "λοκάλες" ελληνίδες - 1ης και 2ης γενιάς, είναι αλλιώς).
Αυτο εννοειτε! :)δε νομιζω οτι στο εξωτερικο θα κοιταξει κανεις της Ελεεινιδες.Γι'αυτο και δεν το εγραψα.Οι Ελεεινιδες στο εξωτερικο επειδη οι Ελληνες δεν της κοιτανε διοτι ειναι μπαζα και ουτε για  :shit: δεν κανουνε βρησκουνε Αραβες Ινδους κ.α. ζωα που οι ντοπιες γυναικες ΔΕΝ ΠΑΝΕ ΜΑΖΙ ΤΟΥς! :headbang:!Οι Ελεεινιδες στο εξωτερικο ειναι κατι πολυ αρνητικο για την εικονα της Ελλαδας και μας ξεφτιλιζουν :rockon:!-----συμβουλεψα τον Δημητρη να προσπαθισει στο πανεπηστημιο διοτι εκει παντα ειναι το πιο ευκολο να βγαλει κανεις γκομενα.Στη ντισκο δεν ειναι τοσο απλο θελει λιγακι ταλεντο γιατι στην καθε γκομενα την παιφτουν πολλοι.
 

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.968
Πόντοι
6.955
Είχα γνωρίσει κάτι σπανιόλες, δυστυχώς πήγα το μεσημέρι και το άλλο πρωί έφυγα...
Αν δεν βρεις Αγγλίδα, θα βρεις σίγουρα "Αγγλίδα"...
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Είναι απίστευτα σπαστικές :jerking: και στενομούνες (δεν μπαίνεις εύκολα μέσα). . . . καλό γαμήσι κάνουν οι Πολωνίδες. Έχω πάει με αρκετές Αγγλίδες, Κινέζες και Πολωνίδες, οι τελευταίες με έχουν ξεζουμίσει  :pipa1:  κυριολεκτικά. . . σταγόνα δεν αφήνουν να πέσει κάτω  :cheesy:. Τα σέβη μου απόλυτε (BTW η Αγγλία είναι ο παράδεισός σου. . . είναι ευκολάκι να γαμήσεις φαφούτα (από το ποτό φυσικά) 60αρα ++  :fuck2:)  
τυπε δεν τις πολωνεζες δεν εχω καλη γνωμη,τις αποφευγω ειτε στα μπουρδελα ειτε στην μεγαλη πολωνικη κοινοτητα που εχουν στο κεντρο :2funny:
τυπε εχω δει στο νετ κατι αγγλιδες γκρανυς αλλο πραγμα :cum:
εχεις σπρωξει αγγλιδα φρικοπουρη δικε μου?
 

Than77

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2010
Μηνύματα
127
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
τυπε δεν τις πολωνεζες δεν εχω καλη γνωμη,τις αποφευγω ειτε στα μπουρδελα ειτε στην μεγαλη πολωνικη κοινοτητα που εχουν στο κεντρο :2funny:
τυπε εχω δει στο νετ κατι αγγλιδες γκρανυς αλλο πραγμα :cum:
εχεις σπρωξει αγγλιδα φρικοπουρη δικε μου?

Τις αποφεύγω απόλυτε. . . έχω πάει με αγγλίδα (εκ της καραβαϊκής  :2funny:) που είχε τα χρονάκια της, αλλά μέχρι εκεί. Προτιμώ τις πιτσιρίκες (ξέρω - είμαι ανώμαλος  :grin:). Υπάρχει μια ντανα στα μέρη μου που είναι γύρω στα 40+ και είναι ΦΑΦΟΥΤΑ - λές να πάω για κανένα  :pipa1:  :think:.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Υπάρχει μια ντανα στα μέρη μου που είναι γύρω στα 40+ και είναι ΦΑΦΟΥΤΑ - λές να πάω για κανένα  :pipa1:  :think:.
τυπε αν δοκιμασεις το φαφουτικο στοματικο δεν ξαναπας με δοντιαρα
th_grg.gif
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
421
Πόντοι
3.595
φίλε,πας στο πιο κοντινό Πάκικο μαγαζί-περίπτερο και παίρνεις LOOT εφημερίδα αγγελιών

το Μαν είναι η πρωτεύουσα του μασαζ στην Αγγλία....


ΥΓ ω ρε φίλε τί μου θύμισες,Sackville str έμενα το 1996....

εκεί έκαναν πιάτσα,μπροστά στος εστίες κάτι τελειωμένες πουτάνες και όποτε περνούσαμε έλεγαν "do you want some business?"...

αλλά δεν βλέπονταν....

καθημερινές ερημιά

παρασκευλη σάββατο πανικός από αγγλίδες να ουρλιάζουν σοιυρωμένες με φόρεμα τιράντα και ξυπόλητες ενώ έκανε παγωνιά....να κάθονται κάτω,να ξερνάνε κλπ

η αλήθεια πάντως είναι ότι στην Αγγλία ξενερώνεις από την γυναικεία ασχήμια που βλέπεις

καμιά σχέση με Ελλάδα,που συνεχώς είσαι στο να κοιτάς δεξιά και αριστερά....

Πριν 20 χρόνια που πέρασα και εγώ από το μέρος, γινόταν παιχνίδι σε κάτι καταγώγια clubs, που κυκλοφορούσαν πολλές ντόπιες αγγλίδες 20 με 40 (εκτός πανεπιστημίων), βασικά κάθε Παρασκευή και Σάββατο βράδυ. Θυμάμαι ότι η Τοπ επιλογή ήταν το Continental (ή Conti) απέναντι από το UMIST σε ένα στενό (κοντά στην Sackville St). Το ονομάζαμε και "Βούρκος" γιατί ήταν σε ένα υπόγειο... Ιστορικό μέρος! Επίσης το Conservatory στο κέντρο, στην St Ann's Sq αν θυμάμαι καλά. Σε αυτά τα μέρη εύρισκες μπουλούκια αγγλίδες γυναικοπαρέες. Το μυστικό στην αγγλία είναι πάντα το πολύ πιοτό (μπύρες), άφηνες να πιούν και έπινες και εσύ. Την έπεφτες και θυμάμαι οι πιθανότητες ήταν 10%. Αν ήθελες να βγάλεις κοπέλα έπρεπε να έχεις την υπομονή (και το θάρρος φυσικά) να την πέσεις σε 10 στο ίδιο βράδυ, τότε φυσικά. Επίσης καλή φάση ήταν πάντα τα student unions με τα τακτικά πάρτυ. Εκεί η φάση ήταν διαφορετική γιατί ο κόσμος ήταν φοιτητές και ήταν πιο δύσκολα τα πράγματα. Αλλά πολλά τα πανεπιστήμια στο Μάντσεστερ και πολλά τα πάρτυ... Φυσικά δεν γνωρίζω τι από αυτά ισχύει σήμερα, αλλά μου έδωσες την ευκαιρία για ευχάριστες αναμνήσεις...
 

Than77

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2010
Μηνύματα
127
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
Αυτο εννοειτε! :)δε νομιζω οτι στο εξωτερικο θα κοιταξει κανεις της Ελεεινιδες.Γι'αυτο και δεν το εγραψα.Οι Ελεεινιδες στο εξωτερικο επειδη οι Ελληνες δεν της κοιτανε διοτι ειναι μπαζα και ουτε για  :shit: δεν κανουνε βρησκουνε Αραβες Ινδους κ.α. ζωα που οι ντοπιες γυναικες ΔΕΝ ΠΑΝΕ ΜΑΖΙ ΤΟΥς! :headbang:!Οι Ελεεινιδες στο εξωτερικο ειναι κατι πολυ αρνητικο για την εικονα της Ελλαδας και μας ξεφτιλιζουν :rockon:!-----συμβουλεψα τον Δημητρη να προσπαθισει στο πανεπηστημιο διοτι εκει παντα ειναι το πιο ευκολο να βγαλει κανεις γκομενα.Στη ντισκο δεν ειναι τοσο απλο θελει λιγακι ταλεντο γιατι στην καθε γκομενα την παιφτουν πολλοι.

ΠΕΣ ΤΟ ΞΑΝΑ. . . . οι ΚΑΡΙΟΛΕΣ μας ΞΕΦΤΙΛΙΖΟΥΝ κυριολεκτικά . . . .ουστ βρομιάρες, υπερτιμημένες ΕΛΛΕΪΝΙΔΕΣ  :birdman:. . . Οι τύπισσες παθαίνουν πολιτισμικό σοκ με τις αγγλίδες, που Δημητράκη, εάν έχεις υπομονή και τις κάνεις κουβεντούλα, και τις κεράσεις κανένα ποτάκι, τότε μπορείς να βγάλεις διαμαντάκι, που ούτε στα καλύτερα στουντιάκια δεν θα γαμήσεις. . .Άλλωστε υπάρχουν πολλές ρωσιδούλες + ανατολικοευρωπαίες μουνάρες, αμερικάνες, και φυσικά αγγλιδούλες από άλλα μέρη της Αγγλίας. ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΙΡΛΑΝΔΕΖΕΣ . . . είναι δικές μας, αρκεί να αντέχεις το ποτό και την πολυλογία. . . .ΧΤΥΠΑ. . . (αλλά πρώτα τις σπουδές σου φίλε μου  :))
 

Than77

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2010
Μηνύματα
127
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
Bingo  :2funny: Δημητράκη, στο διπλανό μου σπίτι ήρθαν 2 κοριτσόπουλα (23-25 ετών) από το London .... Κάτι μου λέει ότι θα περάσω καλά  :tits: :zfuck: :fuck2: :pipa1: :knockinb: :rockon: :rockon: :rockon:. . . . Α!!! Δημητράκη, οι γειτόνισσες στην Αγγλία είναι μεγάλη υπόθεση. . . .προσπάθησε να οργανώσεις κανένα παρτάκι . . . halloween is cuming soon. 
 

Than77

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2010
Μηνύματα
127
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
φίλε,πας στο πιο κοντινό Πάκικο μαγαζί-περίπτερο και παίρνεις LOOT εφημερίδα αγγελιών

το Μαν είναι η πρωτεύουσα του μασαζ στην Αγγλία....


ΥΓ ω ρε φίλε τί μου θύμισες,Sackville str έμενα το 1996....

εκεί έκαναν πιάτσα,μπροστά στος εστίες κάτι τελειωμένες πουτάνες και όποτε περνούσαμε έλεγαν "do you want some business?"...

αλλά δεν βλέπονταν....

καθημερινές ερημιά

παρασκευλη σάββατο πανικός από αγγλίδες να ουρλιάζουν σοιυρωμένες με φόρεμα τιράντα και ξυπόλητες ενώ έκανε παγωνιά....να κάθονται κάτω,να ξερνάνε κλπ

η αλήθεια πάντως είναι ότι στην Αγγλία ξενερώνεις από την γυναικεία ασχήμια που βλέπεις

καμιά σχέση με Ελλάδα,που συνεχώς είσαι στο να κοιτάς δεξιά και αριστερά....

Δεν υπάρχουν αυτά που λες φίλε  :idiot:. . . οι Αγγλίδες είναι by far οι πιο open-minded, τοπ γκόμενες (ίσως) στον Κόσμο (δεν έχω καθαρή εικόνα για το States). Το προηγούμενο Σάββατο έπαθα σοκ με τα πόσα 10αρια κυκλόφορούσαν στα clubs που συχνάζω. Προτιμώ αυτές από τις . . . ελλεϊνίδες. Οκ, άμα σουρώσουν γίνονται "ζώα", αλλά έχεις και τα τυχαιρά σου  :knockinb: :cheesy:. Δεν περιγράφω άλλο . . . αυτά. 
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
421
Πόντοι
3.595
για open minded ίσως

εμφανισιακά,πάνε Λονδίνο χειμώνα και αν δεν γυρίσεις πίσω...γκέι,έλα πες μου

γεμάτο ξεπλυμένες ξανθιές-κοκκινομάλλες με παντόφλες μες στο καταχείμωνο

καμία σχέση με Ελλάδα,όπου ιδίως το καλοκαίρι,δεν προλαβαίνεις να γυρνάς δεξιά και αριστερά να κοιτάξεις γκομενάρες

εξωτερικά πάντα μιλάμε....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom