Νέα

Παίδες ζητώ τη γνώση σας για Μάντσεστερ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dimitris127
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 71
  • Εμφανίσεις 19K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dimitris127

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2007
Μηνύματα
24
Like
0
Πόντοι
0
Γεια και χαρα σε ολους,
Σπουδαζω μαντσεστερ και εχω να γαμισω 3 μηνες περιπου,δεν ειμαι και ιδιαιτερα κοινωνικος ενταξει βγαινω δεν καθομαι και μεσα στο σπιτι ολη την ωρα,τεσπα ξερετε τι παιζει εδω γυρο Η κανα καλο dating site αν και γραφτηκα σε ενα και ακομα κλαιω τις 10 λιρες που εδωσα,τουλαχιστον ηταν μονο 10,ζητω την γνωση σας μπας και βρω καμια να περναω την ωρα μου  :P
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
δεν ειναι ευκολες οι αγγλιδες τυπε;να βρεις καμια να σε πιπωνει δεν παιζει απο την σχολη /εργασια σου κλπ.....;
 
OP
OP
D

dimitris127

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2007
Μηνύματα
24
Like
0
Πόντοι
0
Γαμησετα ειμαι ηλεκτρολογια,μονο μια κινεζα εχουμε στα lectures και αυτη ειναι ασχημη
 

peter_forum

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2008
Μηνύματα
340
Like
37
Πόντοι
1
ρε αδερφε για τις γκομενες στο essex δεν εχεις ακουσει τπτ ? ok μπαζα οι αγγλιδες , αλλα τουλαχιστον θα φυγουν τα χοντραδια
 

paparupas

Νέο Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2011
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
site gnorimion, tzabe, k poli popular sto uk, vevaia oi perissoteres einai 30ares

i kaliteri enallaktiki einai paraskevi sto bar-union tis sxolis, alli enalaktiki einai na gnorisis gomenakia mesa apo ta diafora student union, pados oi kiprees sto greek union tha ne zorikes..
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
14
Πόντοι
3.057
Γεια και χαρα σε ολους,
Σπουδαζω μαντσεστερ και εχω να γαμισω 3 μηνες περιπου,δεν ειμαι και ιδιαιτερα κοινωνικος ενταξει βγαινω δεν καθομαι και μεσα στο σπιτι ολη την ωρα,τεσπα ξερετε τι παιζει εδω γυρο Η κανα καλο dating site αν και γραφτηκα σε ενα και ακομα κλαιω τις 10 λιρες που εδωσα,τουλαχιστον ηταν μονο 10,ζητω την γνωση σας μπας και βρω καμια να περναω την ωρα μου  :P

αμα τις κερασεις κανα καφασι μπυρες δε θα "χαλαρωσουν"????
 

Επισκέπτης
Φίλε , απορία , χωρίς παρεξήγηση ...
Αν δεν γαμάς στην Αγγλία , στην Ελλάδα τι έκανες ;;;;;;;;;;

Μήπως δεν πίνεις ;;
 
OP
OP
D

dimitris127

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2007
Μηνύματα
24
Like
0
Πόντοι
0
Φίλε , απορία , χωρίς παρεξήγηση ...
Αν δεν γαμάς στην Αγγλία , στην Ελλάδα τι έκανες ;;;;;;;;;;

Μήπως δεν πίνεις ;;

χαχαχαχαχαχα Ωραια ερωτηση μεγαλε αλλα ειχα σχεση περιπου 1 χρονο και,8 μηνες με μια κοπελια και 6 με μια αλλη οποτε γαμουσα και γαμουσα καλα,το θεμα ειναι οτι και οι 2 μου την ειχανε πεσει αυτες γιατι πιο παλια δεν ασχολιομουν ειχα εθιστει στο πορνο και μαλακια συννεφο ε το εκοψα αυτο και ειπα να αρχισω το real τωρα
 

Επισκέπτης
χαχαχαχαχαχα Ωραια ερωτηση μεγαλε αλλα ειχα σχεση περιπου 1 χρονο και,8 μηνες με μια κοπελια και 6 με μια αλλη οποτε γαμουσα και γαμουσα καλα,το θεμα ειναι οτι και οι 2 μου την ειχανε πεσει αυτες γιατι πιο παλια δεν ασχολιομουν ειχα εθιστει στο πορνο και μαλακια συννεφο ε το εκοψα αυτο και ειπα να αρχισω το real τωρα

Θα αρχίσεις να πίνεις και να την πέφτεις.
Αυτές και όχι να πουν
δεν κράζουν όπως οι δικές μας.
Μετά τις 10 ήττες
θα πάψει να σε χαλάει η χυλόπιτα.

Τη 2η , 3η μέρα ή μάλλον νύχτα ή μάλλον ... απόγευμα στην παμπ
θα τον βάλεις , που θα πάει ....
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.582
Πόντοι
4.765
το θεμα ειναι οτι και οι 2 μου την ειχανε πεσει αυτες γιατι πιο παλια δεν ασχολιομουν ειχα εθιστει στο πορνο και μαλακια συννεφο ε το εκοψα αυτο και ειπα να αρχισω το real τωρα
.....και ενω ειχες εθιστει στη μαλακία και το πορνο βρηκες και γκόμενες να σου τη πέσουν?? :grin:
Ρε τύπε ουτε στη πιο τρελλή τσόντα δε εχω  δει τέτοιο σενάριο.
Τυπε αφου σε πάει η μαλακία συνέχισε και όλο και κάποια θα σου τη πέσει :grin:
 
OP
OP
D

dimitris127

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2007
Μηνύματα
24
Like
0
Πόντοι
0
ε που και που μια μαλακια δεν χαλασε κανεναν,ναι μου την πεσανε γιατι ηταν φιλες μου πριν κανω σχεση μαζι τους,ηταν και παρθενες -_- μου βγαλανε την πιστη εκεινη την ωρα,για οποιον σκεφτεται οτι ειναι ωραιο να γαμας παρθενα,σε μισω  :P ολες οι ασιατισες που βλεπω και βλεπονται τουλαχιστον περπατανε χερακι χερακι με ασιατη...τωρα σε κλαμπ και τετοια πηγαινω οποτε μου λενε οι φιλοι μου αλλα προς το παρον λεφτα γοκ,περιμενω μεχρι τις 20 του μηνα να τραβηξω
 

Nio16

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.394
Like
3
Πόντοι
66
ε που και που μια μαλακια δεν χαλασε κανεναν,ναι μου την πεσανε γιατι ηταν φιλες μου πριν κανω σχεση μαζι τους,ηταν και παρθενες -_- μου βγαλανε την πιστη εκεινη την ωρα,για οποιον σκεφτεται οτι ειναι ωραιο να γαμας παρθενα,σε μισω  :P ολες οι ασιατισες που βλεπω και βλεπονται τουλαχιστον περπατανε χερακι χερακι με ασιατη...τωρα σε κλαμπ και τετοια πηγαινω οποτε μου λενε οι φιλοι μου αλλα προς το παρον λεφτα γοκ,περιμενω μεχρι τις 20 του μηνα να τραβηξω

ειναι μικροψωληδες αυτοι οι ασιατες τυπε μη μασας.
οταν τους ξαναπετυχεις χερακι πετα τη ελληνικη μαλαπερδα εξω να δεις τι εχει να γινει :rockon:
 

Επισκέπτης
ε που και που μια μαλακια δεν χαλασε κανεναν,ναι μου την πεσανε γιατι ηταν φιλες μου πριν κανω σχεση μαζι τους,ηταν και παρθενες -_- μου βγαλανε την πιστη εκεινη την ωρα,για οποιον σκεφτεται οτι ειναι ωραιο να γαμας παρθενα,σε μισω  :P ολες οι ασιατισες που βλεπω και βλεπονται τουλαχιστον περπατανε χερακι χερακι με ασιατη...τωρα σε κλαμπ και τετοια πηγαινω οποτε μου λενε οι φιλοι μου αλλα προς το παρον λεφτα γοκ,περιμενω μεχρι τις 20 του μηνα να τραβηξω

άρα τύπε έχεις δύο προβλήματα, όχι ένα:
αγαμία  :bigdick: *Pκαι αφραγκία... :dunno: :'(

σε κάθε πείπτωση να ξέρεις ότι το δεύτερο είναι το δύσκολο,
για το πρώτο όλο και κάτι θα βρεθεί...
 

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.532
Κριτικές
209
Like
4.458
Πόντοι
9.035
Πριν 20 χρόνια που πέρασα και εγώ από το μέρος, γινόταν παιχνίδι σε κάτι καταγώγια clubs, που κυκλοφορούσαν πολλές ντόπιες αγγλίδες 20 με 40 (εκτός πανεπιστημίων), βασικά κάθε Παρασκευή και Σάββατο βράδυ. Θυμάμαι ότι η Τοπ επιλογή ήταν το Continental (ή Conti) απέναντι από το UMIST σε ένα στενό (κοντά στην Sackville St). Το ονομάζαμε και "Βούρκος" γιατί ήταν σε ένα υπόγειο... Ιστορικό μέρος! Επίσης το Conservatory στο κέντρο, στην St Ann's Sq αν θυμάμαι καλά. Σε αυτά τα μέρη εύρισκες μπουλούκια αγγλίδες γυναικοπαρέες. Το μυστικό στην αγγλία είναι πάντα το πολύ πιοτό (μπύρες), άφηνες να πιούν και έπινες και εσύ. Την έπεφτες και θυμάμαι οι πιθανότητες ήταν 10%. Αν ήθελες να βγάλεις κοπέλα έπρεπε να έχεις την υπομονή (και το θάρρος φυσικά) να την πέσεις σε 10 στο ίδιο βράδυ, τότε φυσικά. Επίσης καλή φάση ήταν πάντα τα student unions με τα τακτικά πάρτυ. Εκεί η φάση ήταν διαφορετική γιατί ο κόσμος ήταν φοιτητές και ήταν πιο δύσκολα τα πράγματα. Αλλά πολλά τα πανεπιστήμια στο Μάντσεστερ και πολλά τα πάρτυ... Φυσικά δεν γνωρίζω τι από αυτά ισχύει σήμερα, αλλά μου έδωσες την ευκαιρία για ευχάριστες αναμνήσεις...
 

Than77

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2010
Μηνύματα
127
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
Να προσέχεις φίλε με τις Αγγλίδες  :-. . . το πολύ πιοτό τις κάνει  :zombie:. Το north west τμήμα της Αγγλίας έχει τοπ κορίτσια και πρόσχαρα, αλλά δεν πάνε τους Έλληνες (είμαστε κάτι σαν Αλβανοί - ειδικά τώρα με την κρίση και την δυσφημηση του ΒΒC). Αν έχεις λεφτά και κερνάς, τότε περνάς καλά (πολύ καλά  ;) :cheesy:). Αν θες κάτι παραπάνω πρέπει να ψάξεις στο Uni. . . . όλες οι μέρες είναι ένα πάρτι για τους φοιτητές. Α!! καλύτερα ψάξε για ισπανίδες και ιταλίδες, δεν λέω όχι στα κινεζωιδή  :rockon:  
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom