Νέα

Οίκος Εποχής Σούλα-Αμφιθέα Λάρισας...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gl
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 155
  • Εμφανίσεις 47K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.282
Κριτικές
8
Like
7.313
Πόντοι
2.636
Επίσκεψη εχθες στη κυραΣούλα περισσοτερο για ματι παρα για καταθεση μιας και τα φραγγα αν τα γαμουσα μετα
θα με γαμουσα.Τες πα,γυρω στις 19.00 που εγινε η επισκεψη δυο δουλευανε:

α)Νταιζη,δεν μου εβγαλε το ρομπακι της να την περιεργαστω αλλα ειχε απιστευτο προσωπο
απο αυτα που βλεπεις εξω και θελεις να ξεσκισεις,βεβαια και κατω απο το μεταξενιο
ρομπακι της αφηνε υποσχεσεις για πολλες μελλοντικες μαλακιες  :bigdick:
β)Δυστυχως δεν θυμαμαι το ονομα αυτης,αλλα ηταν μια ψηλη μαυρομαλα καρε,που χε λιγο
κοιλιτσα για τα γουστα μου παντα,αλλα μπορει και να την επαιρνα.Σχετικα αδιαφορη,εξ
οψεως γιατι στη μαχη δεν κατεληξα με καμμια.
 

paparorokas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2014
Μηνύματα
143
Κριτικές
15
Like
557
Πόντοι
311
Επισκεψη σημερα το μεσημερι στο εν λογω ιδρυμα.Δυο κοπελες η Νταιζη και η Αντρεα.Ο στοχος ηταν η Νταιζη αλλα ψηθηκα τρελα για Αντρεα.Και δικαιωθηκα αψογο κορμι φοβερη πιπα και το γαμησι της νεας χρονιας.Ενοειται οτι περασα απλο αλλα την αλλη φορα θα βαλω το χερι βαθεια στην τσεπη.Ο χωρος αψογος και η τσατσα ευγενεστατη.
 

PARTIZAN

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
402
Like
299
Πόντοι
21
ετσι  γΙΑ να γραφουμε και αυτοι που δεν δουλευουμε εκει .ΠΗΡΑ  μια Ιταλιδα -κατα την δηλωση της -τα αγγλικα της χειροτερα απο τα δικα μου , τα μπουτια της 3 φορες σαν του καραγκουνη .Στην υποδοχη μαι ανορεκτικη τσατσα η οποια καθησε εξω απο το παραθυρο και μαλωνε  έβριζε  και φωναζε οσο μπορουσε ,ενω με το φτανεις βλεπεις ενα πηγαδακι μόνιμα 3-4 ατομα πινουν καφε και χαζολογανε ακι σε τσεκαρουν  .Κλειστε το το ριμαδι εκεινο το αιθριο και καντε οτι θελευτε εκει μεσα . Και το πιο ωραιο η τσατσα μπαινει μεσα οτι ωρα γουσταρει  ουτε χτυπημα πορτας ουτε τιποτα ,εσυ ντυνεσε και η ανορεχτηκη μαζευει το κρεβατι.Να μην ξεχασω ακι την απειλη της κορασιδας οτι περασε η ωρα και θα  φυγω .ΣΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΠΑς ΔΕ ΘΑ ΜΑΣ ΛΕΙΨΕΙς ΚΑΙ ΠΟΛΥ  ΚΑΤΑΝΤΙΑ
 

podilato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2009
Μηνύματα
94
Κριτικές
4
Like
144
Πόντοι
280
Καλησπέρα. Που παίζει κάτι καλό ρε μάγκες; Βαρέθηκα να τρώω πατάτα συνέχεια....... Ευχαριστώ
 

Strange Cargo

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2008
Μηνύματα
69
Like
0
Πόντοι
0
ετσι  γΙΑ να γραφουμε και αυτοι που δεν δουλευουμε εκει .ΠΗΡΑ  μια Ιταλιδα -κατα την δηλωση της -τα αγγλικα της χειροτερα απο τα δικα μου , τα μπουτια της 3 φορες σαν του καραγκουνη .Στην υποδοχη μαι ανορεκτικη τσατσα η οποια καθησε εξω απο το παραθυρο και μαλωνε  έβριζε  και φωναζε οσο μπορουσε ,ενω με το φτανεις βλεπεις ενα πηγαδακι μόνιμα 3-4 ατομα πινουν καφε και χαζολογανε ακι σε τσεκαρουν  .Κλειστε το το ριμαδι εκεινο το αιθριο και καντε οτι θελευτε εκει μεσα . Και το πιο ωραιο η τσατσα μπαινει μεσα οτι ωρα γουσταρει  ουτε χτυπημα πορτας ουτε τιποτα ,εσυ ντυνεσε και η ανορεχτηκη μαζευει το κρεβατι.Να μην ξεχασω ακι την απειλη της κορασιδας οτι περασε η ωρα και θα  φυγω .ΣΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΠΑς ΔΕ ΘΑ ΜΑΣ ΛΕΙΨΕΙς ΚΑΙ ΠΟΛΥ  ΚΑΤΑΝΤΙΑ

Παρτιζανε,η Σουλα το γυρισε σε πιο κυριλε μπιζνες τωρα,χρηματοδοτει εναν μπροστινο,με wine bar σε κεντρικοτατο σημειο,τερμα τα πορδελα :2funny:
 

PARTIZAN

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
402
Like
299
Πόντοι
21
εεε  ναι  τι να σου πω  ...παντως τα σπιτια τελευταια ειναι τιτανικος  δυσκολο να βρεις κατι εστω και  μετριο  >:(
 

yianniskyr

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2008
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
Επίσκεψη χθες το βράδι . ΑΝΝΑ και Νίκη. Παίζουν μπάλα . Πηρα την ΑΝΝΑ απλό  προγραμμα.  Απο τις καλύτερες εμφανίσεις που εχω πάρει , αρκετά χαδιάρα, την προτείνω . Αξιζει για πιο ακριβό προγραμμα. Αλλα άμα δεν τα εχεις ..........
 
OP
OP
gl

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Ντεζυ και βανεσα σημερα πρωι

Η ντεζυ κοντο καρε ξανθο μαλλι,πιο κοντουλα
Η βανεσα ψηλη,καστανό μαλλι φουντωτό με μπουκλες,αδυνατη αλλά μικρα κρεμασμένα βυζακια και χαλαρη κοιλια αν και δηλωνει 22 ετων

Απο 30 απλο,50  69,και 100 φουλ με γυμνη πιπα :jerking:

Ποσα θελουν να μας τρελανουν? 
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
Ντεζυ και βανεσα σημερα πρωι

Η ντεζυ κοντο καρε ξανθο μαλλι,πιο κοντουλα
Η βανεσα ψηλη,καστανό μαλλι φουντωτό με μπουκλες,αδυνατη αλλά μικρα κρεμασμένα βυζακια και χαλαρη κοιλια αν και δηλωνει 22 ετων

Απο 30 απλο,50  69,και 100 φουλ με γυμνη πιπα :jerking:

Ποσα θελουν να μας τρελανουν? 

Αφού πληρώνουν οι άλλοι,καλά δεν κάνουν? Όταν ήμουν Λάρισα...όλοι με ρωτούσαν αν "έμασα τα βαμβάκια".... :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

yianniskyr

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2008
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
Γνωρίζουμε ποιες κοπέλες ειναι σημερα ? θα κατέβω για δουλειές και λέω φεύγοντας να κανω καμία βόλτα
 

podilato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2009
Μηνύματα
94
Κριτικές
4
Like
144
Πόντοι
280
Η Νταίζη πάντως είναι μούρλια..............
 

yianniskyr

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2008
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
ΓνΩρίζουμε ποιες κοπέλες δουλεύουν Σ/Κ ? έχουμε τίποτα καινούργιο ?
 

miloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.267
Κριτικές
4
Like
1.124
Πόντοι
216
Ειναι ανοιχτο το μαγαζι? Ποιες δουλευουν?
 

Αsterios

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2016
Μηνύματα
36
Like
0
Πόντοι
0
Επίσκεψη 25 Μαρτίου νύχτα. 2 Ρουμάνες. Μπέλα ξανθιά αδύνατη και Βερόνικα ξανθιά με ωραίο κωλαράκι. Φωτισμός χαμηλός, αλλά φάνηκαν και τα δύο μοντελάκια. Δεν τις τίμησα, γιατί ήμουν χορτάτος. Αν τις έχει δοκιμάσει κάποιος να το πει, γιατί θα ξαναπάω.
Απλό στα 30, 69 στα 50 και ακάποτο στοματικό στα 100.
 

ass_kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
8.224
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
66
Επίσκεψη 25 Μαρτίου νύχτα. 2 Ρουμάνες. Μπέλα ξανθιά αδύνατη και Βερόνικα ξανθιά με ωραίο κωλαράκι. Φωτισμός χαμηλός, αλλά φάνηκαν και τα δύο μοντελάκια. Δεν τις τίμησα, γιατί ήμουν χορτάτος. Αν τις έχει δοκιμάσει κάποιος να το πει, γιατί θα ξαναπάω.
Απλό στα 30, 69 στα 50 και ακάποτο στοματικό στα 100. Τιμές ότι να 'νε.

Βρήκαν και τα κάνουν...

Άμα έχεις τσομπάνηδες που κάνουν σα λυσσαγμένοι για ακάποτο στοματικό, αυτά συμβαίνουν.

Μαύρη γκλίτσα που τους έφαγε!
 

ZoReN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5.731
Κριτικές
8
Like
2.447
Πόντοι
506
Επίσκεψη 25 Μαρτίου νύχτα. 2 Ρουμάνες. Μπέλα ξανθιά αδύνατη και Βερόνικα ξανθιά με ωραίο κωλαράκι. Φωτισμός χαμηλός, αλλά φάνηκαν και τα δύο μοντελάκια. Δεν τις τίμησα, γιατί ήμουν χορτάτος. Αν τις έχει δοκιμάσει κάποιος να το πει, γιατί θα ξαναπάω.
Απλό στα 30, 69 στα 50 και ακάποτο στοματικό στα 100.
ιαχυει ειχα παει και εγω και μου ειπαν ακαποτο στα 100 εννοειτε οτι δεν πηρα :jerking:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom