Νέα

Οίκος Εποχής Σούλα-Αμφιθέα Λάρισας...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gl
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 155
  • Εμφανίσεις 47K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
gl

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
[size=20pt]6982538096[/size]


το τηλεφωνο που ελειπε απο το θρεντ για οσους δεν εχουν χρονο και  θελουν ενημερωση απο τηλεφωνου πριν παν...ας το βαλει ο αντμιν και στο θρεντακι του σπιτιου για κριτικες.....ντιμιτς κανε αναφορα αν διαβαζεις....
 

bill ntinas

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2011
Μηνύματα
494
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
[size=20pt]6982538096[/size]


το τηλεφωνο που ελειπε απο το θρεντ για οσους δεν εχουν χρονο και  θελουν ενημερωση απο τηλεφωνου πριν παν...ας το βαλει ο αντμιν και στο θρεντακι του σπιτιου για κριτικες.....ντιμιτς κανε αναφορα αν διαβαζεις....
  πως κανουμε αναφορα φιλε/?
 
OP
OP
gl

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
δεξια κατω πατα μπας και το δει ο αντι και το βαλει στα τηλεφωνα του μαγαζιου....
 

SAKIS-G

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2010
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
Έχουμε κανένα νέο απο τον οίκο?  Η Ελβίρα δουλεύει ακόμα εκει?
 
OP
OP
gl

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
κατια και λαρισσα στο αλλο σπιτακι.....η λαρισα ενταξει ειναι ολα τα λεφτα......
 

billakos832

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2009
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Πηγα σημερα παιδια επισκεψη δουλευαν δυο κοριτσια το ενα η γνωστη λαρισα και το αλλο ενα καινουριο μωρο αννα απο ιταλια πληρωνω το παραβολο και μπαινω στην αννα το κοριτσι δεν παιζεται φοβερη και δεκτικη στα παντα περασα υπεροχα παρεπειπτοντως η τιμη στο απλο κατεβηκε μαλλον συμβαδιζουν με το γενικο νοημα της εποχης παντα τετοια.πλεον ειναι 30 ευρο με ντουζακι.βασιλιας λεμε
 
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.282
Κριτικές
8
Like
7.313
Πόντοι
2.636
παίδες,μόλις επέστρεψα από τα πιο καλά γαμήσια της ζωής μου.
ήταν κλασσικά η λαρίσα και μια άλλη(αυτή που κατάθεσα)που δεν θυμάμαι το νειμ της,
αλλά ήταν ρωσσίδα.
μπαίνω μέσα,μου λέει η τσατσα τι θα πάρεις?μια πίπα γύρο!λεω
ρε φέρε το μωρό και πάρε και 50 αντί για 30 που χει το απλό.
η φιλοσοφία μου με τις πουτάνες(βασικά όλες πουτάνες είναι,τες πα)είναι
ότι ψάξε-ασχολείσου να βρείς τι θέλει,γιατί άνθρωπος είναι και αυτή και θα
σου χαρίσει το καλύτερο γαμήσι.
ε!μπαίνει μέσα,μουτρωμένη.αλλά μιλάμε τρελό μωρό!τι έχεις της λέω?
δεν απαντά.αρχίζω τα χαδάκια,απομακρίνεται.είχες δύσκολη μέρα της λεω?
κουβέντα θ ανοίξουμε?όχι της λέω αλλά με μούτρα δεν γίνεται δουλειά.
ετσι είμαι εγώ,μου λέει.
ωχ.τη γαμίσαμε λεω,μάπα και κομπλεξαρισμένο το μωρό.
αλλά ας ασχοληθώ λίγο ακόμα,γιατί να τον βάλω σε κρέας,σηκώνομαι και την κάνω κ όλας!
τες πα,χαμογελάκια εγώ,είσαι γλυκούλης μου λέει!
ντουπ!κεραμίδα εγώ.τι θέλτς?ε,αρχίζει λίγα χαδάκια και μ έτριβε τον πάπαρο
χωρίς σκούφο και τον θηλάζει,πω πω πω πω,όνειρο ζω,μη με ξυπνάτε!
της λέω,είσαι ωραία κ τις γνωστές αρχιδιές,μου λέει όλοι τα ίδια λέτε,ψεύτες.
της λέω κοίτα,έχω πόση ώρα(πάνω από 10 λεπτο)και τον έχω σαν κοντάρι που θα στήσω αντίσκοινο!
δεν χύνω για να σε απολαύσω,μου λέει θα τελειώσει ο χρόνος!λέω θα στα ξανασκάσω,αφού είσαι κορυφή.
τελειώνουμε,μου λέει είπες αλήθεια?ναι λέω,θα φωνάξεις την τσατσα?όχι μου λέει δώσε άλλα 20 γιούρο εσύ.
αυτά είναι παίδες!σκοπός εξετελέσθη.φιλιά στο στόμα,δαχτυλοκώλιασμα και στο μουνί,τα παιρνε χωρίς κιχ.
όλες τις στάσεις,μου λέει έχω καιρό να κάνω έρωτα.σε φχαριστώ που ήρθες.
70 γιούρω σούμα.
απλά ίσως βγάλει ξυνίλα(όπως στην αρχή σε μένα),
απλά αν υπάρχουν εθελοντές,όπως εγώ,να κάνουν το μαλάκα στην αρχή,το αποτέλεσμα θα τους δικαιώσει.
 

piatsovios

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
34
Like
2
Πόντοι
1.396
γεια σε ολουσ κ ολεσ κ καλη εβδομαδα να εχουμε.
επισκεψη τη νυχτα στον πολυτελεστατο χωρο τησ σουλασ γραφω τα παντα σε λιγω για τα παντα παιδια εμεινα καταπληκτοσ.
 

piatsovios

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
34
Like
2
Πόντοι
1.396
επισκεψη τη νυχτα στην πολυτελεστατη κατασταση τησ σουλασ.
παρκαρω την μπεμπα στο πισω μερωσ οπου εινε το παρκιγκ κ παω για τα 3 σπιτακια που δουλευαν με το χωρο γυρω μου να λαμπει και να εινε μεστην χλειδα.
στο πρωτο σπιτακι μου γνωρισε η τσατσα την χριστινα απο ουγαρια ψιλη κοπελα μοντελακι σκετο απο ουγαρια μου ειπε νω ακολουθησε ξεναγισει στον χωρω οπου ηταν ολα τα παντα υπερλουξ επαθα πλακα μετα χλειδατα τζακουζια πολυτελεσ ολα.
στο δευτερω σπιτακι δουλευε μια κοπελα δεν θυμαμαι στοιχεια ομωσ μαγκεσ λγω πιο κοντουλα με ωραιω σωματακι κ μαυρα μαλλακια αλλα 2 κλικ πιο κατω πο θεμα εμφανισεισ σε σχεση με ην ουγγαρεζα.
στο τριτο σπιτακι ακολουθησε ξεναγισει παλι μεσ τη χλειδα κ ητσατσα που ητανε μια με ξανθα κοντα μαλλια πολυ ευγενικη    αφου με ξεναγισε με γνωρισε
την ρωξανα απο μολδαβια πιπινα ψιλη με μαυρα μαλλια κ ωραιω κουκλιστικω πρωσωπω γκομενα με αναλογιεσ  μοντελου οπου και κατεθεσα με το απλο των 30 ε.τα υπολοιπα στην κριτικη που θα ακολουθησει.
παντοσ καταλαβα τι θα πει διαφωρα ενοσ στουντιο με ενα μπουρδελακι τοσο στο χωρω αλα κ στησ κοπελεσ.
 

piatsovios

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
34
Like
2
Πόντοι
1.396
καλημερα παιδεσ.
μιλαμε οντωσ για μια ανωτερωτητα μια χλειδατη κατασταση στη σουλα στην πολυτελεια ολα ηταν στην ζαλατινα που λεμε.
θα την ξαναεπισκεφτω εντοσ ημερων εβαλα στο ματι το αλλο μοντελο την χριστινα την ουγγαρεζα.
λογικα την ημερα δουλευουν κ αλλεσ 3 κοπελεσ κ συντομα θα εξερευνησω και την αλλη βαρδια και θα σασ ενημερωσω μαγκεσ.
 

yianniskyr

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2008
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
Επίσκεψη χθες το βραδυ στον ένα λόγο οίκο.  Λαρίσα στο ένα σπιτάκι και στο άλλο η Κορινα απο Ρουμανία .πηρα την Λαρίσα απο ειναι. Φωτιά στο κρεβάτι.  Η Κορινα αρκετά καλή σε φάτσα και σώματακι.
 

ks(1)

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Οκτ 2010
Μηνύματα
285
Κριτικές
21
Like
348
Πόντοι
1.505
Επισκεψη στις 13-3-13 στο εν λογο ιδρυμα.Δουλεβε η Μικαελα.Μου ειπε εχει μια βδομαδα περιπου στη Λαρισα.Τι να πω το κοριτσι ειναι πολυ ομορφο, αδυνατο αλλα το συμαντικοτερο ειναι η καλη της διαθεση και το κεφη της :dancing: .Στα του αγωνα τωρα πιπα αρκετα καλη και το βασικο για μενα να αντεχει το δυνατο σφυροκοπιμα στα 4  :fuck1:  :fuck2:. Εχει ερθει απο Αθηνα και δεν ξερει ποσο καιρο θα μεινει, παντως προτεινεται ανεπιφυλακτα!!!!!
 

miloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.267
Κριτικές
4
Like
1.124
Πόντοι
216
Πολυ καλη και η ελενα που κανει και κωλαρακι, αλλα περα απο το τριανταρι που ειναι το απλο τα υπολοιπα ξεφευγουν.
 

miloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.267
Κριτικές
4
Like
1.124
Πόντοι
216
Και η Λαρίσα καλή το γαμήσι αλλα ρε παιδί μου τρόει σκόρδο πριν έρθει στο στούντιο;
Βρώμουσε το στομα της. Εκτός αν είχε τίποτε άλλο στο στόμα πρίν την γαμήσω.....
 
Εγγρ.
3 Μαρ 2013
Μηνύματα
50
Like
2
Πόντοι
0
Και η Λαρίσα καλή το γαμήσι αλλα ρε παιδί μου τρόει σκόρδο πριν έρθει στο στούντιο;
Βρώμουσε το στομα της. Εκτός αν είχε τίποτε άλλο στο στόμα πρίν την γαμήσω.....
Πρέπει να είχε φάει πιτόγυρο με γιαουρτοσκόρδιον!  :2funny:
 

pllp9

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2011
Μηνύματα
146
Κριτικές
2
Like
30
Πόντοι
1
επισκεψη σε θεια σουλα για μικαελα οπου κ το μωρο τα δινει ολα με ποδαρες γυμνασμενες κ ειδικα στα 4 ειναι το κατι αλλο σε τρελαινει μαγκες. κοντο αγορε ξανθο το μαλλι ειναι απο μολδαβια οπως ειπε, βυζακι δεν εχει καλο για να πω την αληθεια αλλα εχει πολυ καλες γραμμες μεγαλα ποδια σφιχτη παντου. ο χωρος ειναι α΄΄ κατηγοριαςκ τιμες μειωμενες. ειχε κ ενα αλλο μωρο οταν πηγα(μεσημερι)το οποιο ηταν σε αγωνα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom