Νέα

Οι τσόντες επηρεάζουν τις επιδόσεις σου;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα LoserBoy
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
OP
OP
LoserBoy

LoserBoy

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2011
Μηνύματα
38
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Ρε τον μλκα τι λεει

βρε εχει τυχει απ τις καβλες να γαμησω 3-4 φορες ενα μουνι κ μετα που τα ειχα στο μυαλο μ να τραβηξω κ 2 παχιες

Η μικρος 13-14 που την ειχαμε κανε σφεντονα?3-4 ατομα ατομα κασετα στο βιντεο κ δωσε

Α εσύ είσαι επικίνδυνος! Να ξέρω να φοράω σιδερένιο σώβρακο  :2funny:
Τόσο πολύ; Εγώ γιατί βρε παιδιά άμα χύσω δε μου σηκώνονεται με τίποτα; Άσε που άμα χύσω δύο φορές σε μια μέρα αισθάνομαι πτώμα... Μήπως λες λόγια του αέρα; Μεταξύ μας είμαστε εδώ, δεν έχει γκόμενες για να ε-πηδηκτούμε, εννοώ να κάνουμε επίδειξη... :tits:
 
OP
OP
LoserBoy

LoserBoy

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2011
Μηνύματα
38
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Μήπως loserboy=τσακουμάκας, πουτσαράς, χτικιάρης?  :2funny: :2funny:

Το λες για πλάκα αλλά έχοντας μόλις αυτές τις μέρες πάει με γυναίκες, στα 20, συνειδητοποιώ τι ρεζίλι των σκυλιών θα γινόμουνα αν η πρώτη φορά αντί για πουτάνα ήταν γκόμενα...  :pipa2:
 
OP
OP
LoserBoy

LoserBoy

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2011
Μηνύματα
38
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
φιλε απ αυτα που γραφεις ,αν δε μας δουλευεις,εισαι τελειως ανωριμος σεξουαλικα...
ουτε 13-14 χρονων να ησουν...

ξεκινα να τον παιζεις καθημερινως και να αφιερωνεις χρονο στη μαλακια...αγαπησε το πεος σου και τη μαλακια και ξεκινα να γαμας παραλληλα

το να λες οτι εχεις αλλη στυση οταν γαμας και αλλη οταν τον παιζεις ειναι εξωφρενικο :idiot:

αραξε χαλαρος οποτε εχεις καυλες και παιξε ηρεμος την ψωλαρα σου...βαλτης και κανα λαδακι θα προτεινα...να δεις πως θα αλλαξουν τα πραγματα...

Μα την ..παίζω χρόνια! Τέλοσπάντων ας μην κολλήσουμε σ'αυτό απότι βλέπω όσον αφορά τα σεξουαλικά ούτε για μαλάκας δεν κάνω! :jerking:
Ας πάω για ψάρεμα, τι ώρα είναι; Τέτοια ώρα βγαίνουν οι τσιπούρες... :woldman:
 

Vagos The Pimp

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.965
Like
1
Πόντοι
16
Εκεί που πας να το "παίξεις καλά", γίνεσαι υπερβολικός το γαμάς τη μάνα και προδίδεσαι.  :2funny:
 

Thessalon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.571
Like
1.122
Πόντοι
216
Βρε πατριώτη - θεσσαλία - 1 μαλακία την ημέρα είναι στάνταρ; Και πας και στις πουτάνες; Σαν πολύ μου φαίνεται εμένα, θα ήμουν πτώμα αλλά όπως είπαμε είμαι καινούργιος  :lheel:
Δεν παω σε πουτανες φιλος...μαλακια και οτι "γκομενα" προκυψει...
Δεν ειμαι σχεσακιας...
Εχω ιδιεταιρη προτιμηση στις MILF γιατι ξερουν τι θελουν, και δεν με πρηζουν...
Αν και μερικες με θελανε για σχεση κτλ. μονο που το ακουω βγαζω σπυρια, και απλα κοβω την επαφη μαζι τους σε περιπτωση που με θελουνε για σχεση, και παμε αλλου εννοειται...
 

samis11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2018
Μηνύματα
51
Κριτικές
9
Like
518
Πόντοι
280
Έχω δει διάφορες ιντερνετικές "εξτρατιες" και φορουμς κατά του πορνό, πως και πόσο πιστεύετε ότι το να βλέπεις πορνοταινιες επηρεάζει την ζωή μας;

Πιστεύω ότι είναι και αυτό ένα "ναρκωτικό" όπως τα άλλα που αν πέσεις στο λούκι δύσκολα ξεμπλέξεις.
 

Αρραχίων

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2022
Μηνύματα
331
Κριτικές
2
Like
562
Πόντοι
21
Έχω δει διάφορες ιντερνετικές "εξτρατιες" και φορουμς κατά του πορνό, πως και πόσο πιστεύετε ότι το να βλέπεις πορνοταινιες επηρεάζει την ζωή μας;

Πιστεύω ότι είναι και αυτό ένα "ναρκωτικό" όπως τα άλλα που αν πέσεις στο λούκι δύσκολα ξεμπλέξεις.
Έτσι ακριβώς είναι φίλε μου , το nickname 'samis' απο που βγαίνει ???.
 

TonyDOP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2018
Μηνύματα
173
Like
3.280
Πόντοι
441
Δεν γνωρίζω τι ισχύει σε άλλους. Θα πω τι ισχύει σε μένα. Όσο λιγότερο πορνό βλέπω, τόσο καλύτερη σεξουαλική επίδοση έχω με τη δικιά μου. Όσο εθίζεσαι στο να να βλέπεις τσόντες όλη μερα και να τον παίζεις, τόσο μειώνεται η όρεξη σου για πήδημα. Διότι ακριβώς επειδή σκέφτεσαι το γαμήσι όλη μερα, την ώρα που θα το χεις μπροστά σου, δεν θα σου φανεί κάτι ιδιαίτερο.

Προσωπικά προσπαθώ να ασχολούμαι με τσόντες μόνο λίγο το βραδάκι έτσι για τη πλάκα. Επίσης προσωπικά τον παίζω όσο μπορώ πιο σπάνια και προσπαθώ να χύνω μόνο στο γαμήσι. Από τότε που το εφαρμόζω, αποδίδω πολύ καλύτερα.

Συμφωνώ πάντως πως αποτελεί έναν εθισμό από τον οποίο χρειάζεται αγώνας για να ξεμπλέξεις. Πρέπει ίσως να πειστείς για το ''κακό'' που σου προκαλεί. Να βιώσεις δηλαδή τις συνέπειες. Το να βλέπεις τσόντες δεν είναι κακό. Αλλά θέλει μέτρο. Όπως όλα δηλαδή στη ζωή.

Υγ: Μεταφέρω τη προσωπική μου εμπειρία. Δεν είναι απαραίτητο πως ότι λέω ισχύει για όλους.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.703
Κριτικές
15
Like
11.331
Πόντοι
3.846
Δεν γνωρίζω τι ισχύει σε άλλους. Θα πω τι ισχύει σε μένα. Όσο λιγότερο πορνό βλέπω, τόσο καλύτερη σεξουαλική επίδοση έχω με τη δικιά μου. Όσο εθίζεσαι στο να να βλέπεις τσόντες όλη μερα και να τον παίζεις, τόσο μειώνεται η όρεξη σου για πήδημα. Διότι ακριβώς επειδή σκέφτεσαι το γαμήσι όλη μερα, την ώρα που θα το χεις μπροστά σου, δεν θα σου φανεί κάτι ιδιαίτερο.

Προσωπικά προσπαθώ να ασχολούμαι με τσόντες μόνο λίγο το βραδάκι έτσι για τη πλάκα. Επίσης προσωπικά τον παίζω όσο μπορώ πιο σπάνια και προσπαθώ να χύνω μόνο στο γαμήσι. Από τότε που το εφαρμόζω, αποδίδω πολύ καλύτερα.

Συμφωνώ πάντως πως αποτελεί έναν εθισμό από τον οποίο χρειάζεται αγώνας για να ξεμπλέξεις. Πρέπει ίσως να πειστείς για το ''κακό'' που σου προκαλεί. Να βιώσεις δηλαδή τις συνέπειες. Το να βλέπεις τσόντες δεν είναι κακό. Αλλά θέλει μέτρο. Όπως όλα δηλαδή στη ζωή.

Υγ: Μεταφέρω τη προσωπική μου εμπειρία. Δεν είναι απαραίτητο πως ότι λέω ισχύει για όλους.
Δηλαδή τον παίζεις και χωρίς να χύνεις; :think: :confused:
 

panos1122

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2021
Μηνύματα
14
Κριτικές
6
Like
124
Πόντοι
280
Μετα απο καποια ηλικια πρεπει να αποφασισιες η τσοντα και μαλακια η γαμησι με γυναικα.
 

samis11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2018
Μηνύματα
51
Κριτικές
9
Like
518
Πόντοι
280
Επίσης στις τσόντες, τα μεγέθη αλλάζουν με αποτέλεσμα να κάνουν τον άντρα να πιστεύει οτι είναι ανεπαρκής και φυσικά να μην τον καυλώνει το φυσιολογικό στήθος/κωλος μιας γυναίκας με αποτέλεσμα να μην αποδίδει.
 

Anderssen_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7.563
Like
2.873
Πόντοι
506
πως και πόσο πιστεύετε ότι το να βλέπεις πορνοταινιες επηρεάζει την ζωή μας;

Doctors say looking at busty women for 10 minutes a day is good for your health

A German study, published in the New England Journal of Medicine, concludes that staring at women´s breasts for a few minutes daily is better for your health than going to the gym.

"There´s no question - gazing at large breasts makes men healthier."


 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.385
Κριτικές
8
Like
11.117
Πόντοι
3.786
Ο χειρότερος συνδυασμός είναι να μη συναναστρέφεσαι με γυναίκες και να βλέπεις τσόντες. Έτσι γίνεσαι δυσλειτουργικός και δε μπορείς να την πέσεις σε γυναίκα.
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
6.520
Κριτικές
20
Like
22.819
Πόντοι
8.346
Αυτο το εξτρατιες θα μ στοιχειωσει τα βραδια...
Πέρα απο το χαβαλε, η πολύωρη παρακολούθηση πορνογραφικού υλικού σκοτώνει τν έρωτα. Δημιουργεί στον δέκτη λάθος πρότυπα και εχεις ως αποτέλεσμα την δυσλειτουργία και μπορεί να οδηγήσει σε κατάθλιψη.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom