Νέα

Οι τσόντες επηρεάζουν τις επιδόσεις σου;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα LoserBoy
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
Όπως λέει κ ο Νώντας είναι σχετικό,αλλά αρκετά συχνά με το παίξιμο τελειώνεις γρήγορα....δεν κάθεσαι να την παίζεις κανένα μισάωρο,δεν έχει νόημα βασικά.
Τελειωνεις που? Στον πραγματικο αγωνα?
Διαφωνω καθετα!
Παω να βαλω και τριτο ποτηρι/
 

digenis87

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2010
Μηνύματα
768
Like
3
Πόντοι
6
Σε μενα ισχυει το αντιθετο.Αμα την παιξω πριν στο γαμησι αργω να χυσω
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
Ναι νομίζω απόλυτα σωστό αυτό. Και μιλώντας εκ πείρας, ο βασικός λόγος για τον οποίο συμβαίνει αυτό είναι το ότι στον αυνανισμό δεν κυνηγάς στύση, δε χρειάζεσαι στύση, πας για να εσπερματώσεις αμέσως ενώ στο σεξ... :think:
Τι λες ρε φιλε?
Δηλαδη εσυ την παιζεις χωρις να εχεις στυση?  :priest: :priest:


Σε μενα ισχυει το αντιθετο.Αμα την παιξω πριν στο γαμησι αργω να χυσω
Αυτο λεω και εγω.
 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
Τελειωνεις που? Στον πραγματικο αγωνα?
Διαφωνω καθετα!
Παω να βαλω και τριτο ποτηρι/
Μη,μη το κάνεις αυτό στον εαυτό σου κ στους γύρω σου!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ρε αδερφέ άλλο να την παίξεις πριν κ να πας,εκεί ναι θα έχεις διάρκεια περισσότερη από το να μην την παίξεις πριν πας,όμως γενικά αν είσαι μαθημένος να τον παίζεις κ να τελειώνεις στο 5λεπτό δεν μπορείς να πιάσεις εύκολα καλό χρόνο....
 

Επισκέπτης
Υπάρχουν δύο ειδών αυνανισμοί.
1) Αυτός που τον κάνεις για να χύσεις και να ξεκαυλώσεις. Αυτός έχει σαν σκοπό την ολοκλήρωση με αποτέλεσμα να προκαλεί ή να επιδεινώνει την πρόωρη εκσπερμάτωση καθώς και στο σεξ ο εγκέφαλος δίνει εντολή για χύσιμο παρά για παράταση της επαφής και ικανοποίηση του συντρόφου.
2) Αυτός που τον κάνεις για απόλαυση. Βασική τεχνική είναι το λεγόμενο "edging". Κατ' αυτήν την τεχνική, λίγο πριν χύσεις σταματάς επαναλαμβάνοντας αυτή τη διαδικασία για όσο γουστάρεις. Αυτός είναι άσκηση κατά της πρόωρης εκσπερμάτωσης αλλά μπορεί να προκαλέσει σοβαρό ερεθισμό και μόνιμο πρόβλημα στον προστάτη.
Αν έχεις τελικά ερεθισμένο προστάτη, η εκσπερμάτωση είναι θέμα μερικών δευτερολέπτων.
 
OP
OP
LoserBoy

LoserBoy

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2011
Μηνύματα
38
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Τι λες ρε φιλε?
Δηλαδη εσυ την παιζεις χωρις να εχεις στυση?  :priest: :priest:

Αυτο λεω και εγω.

Κοίτα, είμαι καινούργιος στο χώρο αλλά από τις λίγες φορές που πήγα στις πουτάνες δεν έχει καμιά σχέση η στύση που έχεις όταν την παίζεις σε σχέση με τη στύση που έχεις όταν γαμάς. Μήπως έχω εξωγήινο πουλί; :2funny:
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
Μη,μη το κάνεις αυτό στον εαυτό σου κ στους γύρω σου!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ρε αδερφέ άλλο να την παίξεις πριν κ να πας,εκεί ναι θα έχεις διάρκεια περισσότερη από το να μην την παίξεις πριν πας,όμως γενικά αν είσαι μαθημένος να τον παίζεις κ να τελειώνεις στο 5λεπτό δεν μπορείς να πιάσεις εύκολα καλό χρόνο....
Γενικως μην ξεχναμε πως και η μαλακια ειναι σεξουλιακη δραστηριοτητα.
Δεν νομιζω οτι ισχυει αυτο που λες αλλα τελος παντως.



Υπάρχουν δύο ειδών αυνανισμοί.
1) Αυτός που τον κάνεις για να χύσεις και να ξεκαυλώσεις. Αυτός έχει σαν σκοπό την ολοκλήρωση με αποτέλεσμα να προκαλεί ή να επιδεινώνει την πρόωρη εκσπερμάτωση καθώς και στο σεξ ο εγκέφαλος δίνει εντολή για χύσιμο παρά για παράταση της επαφής και ικανοποίηση του συντρόφου.
2) Αυτός που τον κάνεις για απόλαυση. Βασική τεχνική είναι το λεγόμενο "edging". Κατ' αυτήν την τεχνική, λίγο πριν χύσεις σταματάς επαναλαμβάνοντας αυτή τη διαδικασία για όσο γουστάρεις. Αυτός είναι άσκηση κατά της πρόωρης εκσπερμάτωσης αλλά μπορεί να προκαλέσει σοβαρό ερεθισμό και μόνιμο πρόβλημα στον προστάτη.
Αν έχεις τελικά ερεθισμένο προστάτη, η εκσπερμάτωση είναι θέμα μερικών δευτερολέπτων.
Δεν νομιζω να ισχυει [ τουλαχιστον για μενα].
Αλλα τι να πω ολοι εχουμε διαφορετικο οργανισμο.
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246
Κοίτα, είμαι καινούργιος στο χώρο αλλά από τις λίγες φορές που πήγα στις πουτάνες δεν έχει καμιά σχέση η στύση που έχεις όταν την παίζεις σε σχέση με τη στύση που έχεις όταν γαμάς. Μήπως έχω εξωγήινο πουλί; :2funny:
φιλε/φιλη μηπως μας δουλευεις? :)
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
Κοίτα, είμαι καινούργιος στο χώρο αλλά από τις λίγες φορές που πήγα στις πουτάνες δεν έχει καμιά σχέση η στύση που έχεις όταν την παίζεις σε σχέση με τη στύση που έχεις όταν γαμάς. Μήπως έχω εξωγήινο πουλί; :2funny:
Εδω δεν εχει σχεση η στυση της δευτερας με της τριτης τι μας λες τωρα.
Γενικα οταν κατι σε φτιαχνει εχεις καλλιτερη στυση.
Απλα οπως το εγραψες ηταν σαν να ελεγες πως δεν εχεις στυση στην μαλακια.
 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
Γενικά πάντως καλό είναι να έχει υπόψιν κανείς ότι το πολύ το τάκα-τάκα κάνει τον παιδί μαλάκα,γι'αυτό με μέτρο συντρόφια.... :birdman:
 
OP
OP
LoserBoy

LoserBoy

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2011
Μηνύματα
38
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
φιλε/φιλη μηπως μας δουλευεις? :)

Καλά παιδιά χωρίς να θέλω να σας προσβάλλω νομίζω ότι πέρασαν πολλά χρόνια από τότε που ήσαστε παρθένοι και τη βγάζατε με το παίξιμο μόνο! Για να το πω πιο τεχνικά, το πουλί δε.. χρειάζεται να βγει έγω για εκσπερματώσεις όταν την παίζεις όπως όταν κάνεις σεξ. Μάλιστα τις πρωτες φορές στο σεξ σε τσούζει κιόλας. Εγώ τα έχω πρόσφατα αυτά... Εσείς δηλ. όταν την παίζατε στα 16-17 (και όσο θέλετε προσθέτετε) την κάνατε τούρμπο;
:think:
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
Καλά παιδιά χωρίς να θέλω να σας προσβάλλω νομίζω ότι πέρασαν πολλά χρόνια από τότε που ήσαστε παρθένοι και τη βγάζατε με το παίξιμο μόνο! Για να το πω πιο τεχνικά, το πουλί δε.. χρειάζεται να βγει έγω για εκσπερματώσεις όταν την παίζεις όπως όταν κάνεις σεξ. Μάλιστα τις πρωτες φορές στο σεξ σε τσούζει κιόλας. Εγώ τα έχω πρόσφατα αυτά... Εσείς δηλ. όταν την παίζατε στα 16-17 (και όσο θέλετε προσθέτετε) την κάνατε τούρμπο;
:think:
Μα και τωρα αμα μου αρεσει η τσοντα, η η  σκεψη που κανω μπορει να γινει  τουρμπο.
 

Thessalon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.571
Like
1.122
Πόντοι
216
Αρκετες φορες μου εχει τυχει οταν γαμαω να μην σκεφτομαι την γκομενα που γαμαω αλλα σκηνες απο τσοντες και ετσι ερεθιζομαι - καυλωνω περισσοτερο...και χυνω πιο γρηγορα
Ειδικα οταν αργω και με βαραει μαλακια η γκομενα δεν αφοσιωνομαι σε αυτην (αν το παιξιμο της δεν ειναι καλο...), κλεινω τα ματια και παλι σκεφτομαι σκηνες απο τσοντες, η αλλα παλια μου γαμησια που μου "μειναν"
1 μαλακια την ημερα ειναι standard...
 
OP
OP
LoserBoy

LoserBoy

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2011
Μηνύματα
38
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Αρκετες φορες μου εχει τυχει οταν γαμαω να μην σκεφτομαι την γκομενα που γαμαω αλλα σκηνες απο τσοντες και ετσι ερεθιζομαι - καυλωνω περισσοτερο...και χυνω πιο γρηγορα
Ειδικα οταν αργω και με βαραει μαλακια η γκομενα δεν αφοσιωνομαι σε αυτην (αν το παιξιμο της δεν ειναι καλο...), κλεινω τα ματια και παλι σκεφτομαι σκηνες απο τσοντες, η αλλα παλια μου γαμησια που μου "μειναν"
1 μαλακια την ημερα ειναι standard...
Βρε πατριώτη - θεσσαλία - 1 μαλακία την ημέρα είναι στάνταρ; Και πας και στις πουτάνες; Σαν πολύ μου φαίνεται εμένα, θα ήμουν πτώμα αλλά όπως είπαμε είμαι καινούργιος  :lheel:
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246
Βρε πατριώτη - θεσσαλία - 1 μαλακία την ημέρα είναι στάνταρ; Και πας και στις πουτάνες; Σαν πολύ μου φαίνεται εμένα, θα ήμουν πτώμα αλλά όπως είπαμε είμαι καινούργιος  :lheel:
φιλε απ αυτα που γραφεις ,αν δε μας δουλευεις,εισαι τελειως ανωριμος σεξουαλικα...
ουτε 13-14 χρονων να ησουν...

ξεκινα να τον παιζεις καθημερινως και να αφιερωνεις χρονο στη μαλακια...αγαπησε το πεος σου και τη μαλακια και ξεκινα να γαμας παραλληλα

το να λες οτι εχεις αλλη στυση οταν γαμας και αλλη οταν τον παιζεις ειναι εξωφρενικο :idiot:

αραξε χαλαρος οποτε εχεις καυλες και παιξε ηρεμος την ψωλαρα σου...βαλτης και κανα λαδακι θα προτεινα...να δεις πως θα αλλαξουν τα πραγματα...
 

digenis87

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2010
Μηνύματα
768
Like
3
Πόντοι
6
Ρε τον μλκα τι λεει

βρε εχει τυχει απ τις καβλες να γαμησω 3-4 φορες ενα μουνι κ μετα που τα ειχα στο μυαλο μ να τραβηξω κ 2 παχιες

Η μικρος 13-14 που την ειχαμε κανε σφεντονα?3-4 ατομα ατομα κασετα στο βιντεο κ δωσε
 

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.794
Κριτικές
51
Like
1.660
Πόντοι
2.557
νομιζω ολα σχετικα ειναι...
π.χ ημουν αρκετο καιρο χωρις γκομενα...
βγαινω με μια....καταληγουμε σπιτι της στον αγωνα στο κεφαλι μου ειχα ωχ στο δεκαλεπτο θα μαι οβερ!!!
κ ομως δεν θα γραψω ποση ωρα κρατησα γιατι δεν θα πιστεψει κανεις....
το αποτελεσμα ηταν να κοιμηθω χωρις να χω τελειωσει αφου ειχα εξαντληθει...
στην διαρκεια ειχα στο μυαλο μου ωχ θα μου πεσει κ θα χουμεθεμα ουτε αυτο εγινε...
αλλη φορα εχει τυχει να χω καβλες απο το ανσασερ κ με το που μπαινω σπιτι να της το ριχνω κ τελος στα 5,7 λεπτα....
απλα η μαλακια αυνανισμος καπου υποσυνηδειτα λειτουργει σαν υποκαταστατο...
-------------------------------------------------------------------
αλλη φορα πολυ σπανια ειχα να το κανω απο εφηβεια...
κτυπαω 3!!!
αλλα στο μυαλο κολησε να τον δωσω....
ειχα φραγκα λεω δεν παω 1 στριπ..???
στον 1 χορο δεν μου σηκωθηκε ουτε 1 χιλιοστο....
μετα πετυχα το ατου του μαγαζιου τοτε μου κανε κλικ πριν καν αρχισει..
ξηγηθηκε φραπε αλλα στην διαρκεια περιμενε να τελειωσω...αλλα δεν....
αποτελεσμα 5 καρτες οχι χυσιμο....
κ τελικα δεν πηγα μπουρδελο γιατι η τσα τσα θα χτυπαγε την πορτα./////
 

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.794
Κριτικές
51
Like
1.660
Πόντοι
2.557
αυτο αλλη στυση στην μαλακια αλλη στο γαμησι δεν το καταλαβαινω...
οκ...ισως στην μαλακια να τελειωσεις με οχι τελεια στυση...
αλλα η διαφορα δεν ειναι μεγαλη οπως τα λεσ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom