Νέα

Οι κριτικές στο bourdela.com

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 345
  • Εμφανίσεις 50K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Vasillakis

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2022
Μηνύματα
148
Κριτικές
3
Like
404
Πόντοι
21
Εχω προσπαθήσει αρκετες φορές να ανεβάσω κριτική για μια συγκεκριμένη κοπέλα και μάλιστα μετά από αρκετά μεγάλο διαστημα (εχουν προηγηθει ακομα δυο). Δεν εμφανιζεται ομως...δεν ξέρω γιατί.
Και μάλιστα την στιγμή που κάποιοι άλλοι συναγωνιστές ανεβάζουν δύο και τρεις κριτικες καπάκι σε πολύ μικρότερο διαστημα.
Ξέρει κανείς τι παίζει και μπορεί να βοηθήσει?
Μήπως κάνω κάτι λάθος.
 

kliv10

Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2022
Μηνύματα
5
Like
2
Πόντοι
0
Κάποιες φορές κολλάει το σύστημα
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.695
Κριτικές
15
Like
11.308
Πόντοι
3.846
Εχω προσπαθήσει αρκετες φορές να ανεβάσω κριτική για μια συγκεκριμένη κοπέλα και μάλιστα μετά από αρκετά μεγάλο διαστημα (εχουν προηγηθει ακομα δυο). Δεν εμφανιζεται ομως...δεν ξέρω γιατί.
Και μάλιστα την στιγμή που κάποιοι άλλοι συναγωνιστές ανεβάζουν δύο και τρεις κριτικες καπάκι σε πολύ μικρότερο διαστημα.
Ξέρει κανείς τι παίζει και μπορεί να βοηθήσει?
Μήπως κάνω κάτι λάθος.
Σαφώς και δεν έχουν θέμα όλοι, το καταλαβαίνεις και μόνος σου.
Κάποιο θέμα έχει ο browser σου.
Δοκίμασε από άλλη συσκευή. Πχ αν δεν μπορείς από τον υπολογιστή, μπες από κινητό ή τάμπλετ.
 

ir.li

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2023
Μηνύματα
9
Κριτικές
2
Like
113
Πόντοι
0
Εχω προσπαθήσει αρκετες φορές να ανεβάσω κριτική για μια συγκεκριμένη κοπέλα και μάλιστα μετά από αρκετά μεγάλο διαστημα (εχουν προηγηθει ακομα δυο). Δεν εμφανιζεται ομως...δεν ξέρω γιατί.
Και μάλιστα την στιγμή που κάποιοι άλλοι συναγωνιστές ανεβάζουν δύο και τρεις κριτικες καπάκι σε πολύ μικρότερο διαστημα.
Ξέρει κανείς τι παίζει και μπορεί να βοηθήσει?
Μήπως κάνω κάτι λάθος.
μου συμβαινει ακριβως το ίδιο ενώ μου βγαζει μήνυμα ότι έχει υποβληθεί η κριτική
 

nzg

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2008
Μηνύματα
816
Κριτικές
33
Like
2.504
Πόντοι
5.345
Αφορά όλους που γράφουν σχόλια & κριτικές.
Όταν γράφετε ένα κείμενο να το ελέγχετε πάλι μήπως κάτι δεν έχετε γράψει καλά ή αν έχετε ξεχάσει κάτι.
Μην γράφετε "άρπα κόλλα" που λέμε στην καθομιλουμένη
....

Όπως γράφετε, έτσι & σκέφτεστε, έτσι & γαματε.

ΥΓ. Βάλτε ένα καθρέφτη & κοιτάχτε & σκεφτείτε τι άποψη έχουν οι εργαζόμενες του σεξ για εσας, εμάς αφού έχετε φύγει από το ραντεβού...
 
Τελευταία τροποποίηση:

goustarwnaxunw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
931
Like
2.978
Πόντοι
446
ΥΓ. Βάλτε ένα καθρέφτη & κοιτάχτε & σκεφτείτε τι άποψη έχουν οι εργαζόμενες του σεξ για εσας, εμάς αφού έχετε φύγει από το ραντεβού...

Εμένα μου λένε οι εργαζόμενες ότι με αγαπάνε και είμαι πολύ όμορφος και γαμάω καλά και ότι είναι ερωτευμένες μαζί μου
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
3.888
Κριτικές
5
Like
11.781
Πόντοι
3.786
Σε ευχαριστώ πολύ για τη διόρθωση, το διόρθωσα....
Ακόμα αδιόρθωτο είναι
Αφορά όλους που γράφουν σχόλια & κριτικές.
Όταν γράφετε ένα κείμενο να το ελέγχετε πάλι μήπως κάτι δεν έχετε γράψει καλά ή αν έχετε ξεχάσει κάτι.
Μην γράφετε "άρπα κόλλα" που λέμε στη καθομιλουμενη....

Όπως γράφετε, έτσι & σκέφτεστε, έτσι & γαματε.

ΥΓ. Βάλτε ένα καθρέφτη & κοιτάχτε & σκεφτείτε τι άποψη έχουν οι εργαζόμενες του σεξ για εσας, εμάς αφού έχετε φύγει από το ραντεβού...
Έχεις δίκιο πάντως
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
3.612
Κριτικές
1
Like
5.923
Πόντοι
2.306
Ε μα δεν βαζει κανενα φραγκο η διοικηση να φερει ενα Μπαμπινιωτη συμβουλο γραφης.
Να μπαινει να κανει edit κριτικες, αποψεις κλπ. να σου πω εγω για ποτε θα γινει εδω Readers Digest.:confused:
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
6.507
Κριτικές
20
Like
22.745
Πόντοι
8.346
Αφορά όλους που γράφουν σχόλια & κριτικές.
Όταν γράφετε ένα κείμενο να το ελέγχετε πάλι μήπως κάτι δεν έχετε γράψει καλά ή αν έχετε ξεχάσει κάτι.
Μην γράφετε "άρπα κόλλα" που λέμε στην καθομιλουμένη
....

Όπως γράφετε, έτσι & σκέφτεστε, έτσι & γαματε.

ΥΓ. Βάλτε ένα καθρέφτη & κοιτάχτε & σκεφτείτε τι άποψη έχουν οι εργαζόμενες του σεξ για εσας, εμάς αφού έχετε φύγει από το ραντεβού...
Μα αυτο ακριβώς. Γαμαμε όπως γράφουμε, άναρχα βρώμικα λαϊκά. Δεν παίζουμε σε σκηνή του Λάνθιμου
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
3.612
Κριτικές
1
Like
5.923
Πόντοι
2.306
Με συτο που προτεινει η νηματοθετης, χανεται η αγρια ομορφια..:confused::confused: του σαϊτ.
Η πηγαιοτητα του συγγραφικου ταλεντου των αξιότιμων μελων εδω θελει ανορθογραφια, μισοτελειωμενες φρα…και συνακτικο παιδιου τριτης δημοτικου.
Πλακα πλακα, δειξε μου εναν αλλο ιστοτοπο (…) που βλεπεις λεξεις (κυριως βρισιες βεβαια) που δεν γνωριζες καν οτι υπηρχαν.
Να μην αλλαξει τιποτα λεω γω.
 

CaptainK

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
2.691
Κριτικές
3
Like
9.382
Πόντοι
1.336
Αφορά όλους που γράφουν σχόλια & κριτικές.
Όταν γράφετε ένα κείμενο να το ελέγχετε πάλι μήπως κάτι δεν έχετε γράψει καλά ή αν έχετε ξεχάσει κάτι.
Μην γράφετε "άρπα κόλλα" που λέμε στην καθομιλουμένη
....

Όπως γράφετε, έτσι & σκέφτεστε, έτσι & γαματε.

ΥΓ. Βάλτε ένα καθρέφτη & κοιτάχτε & σκεφτείτε τι άποψη έχουν οι εργαζόμενες του σεξ για εσας, εμάς αφού έχετε φύγει από το ραντεβού...
Εσύ δηλαδή φίλε μου, πριν δημοσιεύσεις την τελευταία σου κριτική, έκανες έλεγχο στο κείμενο;

Γιατί εκτός από τα ορθογραφικά λάθη, που είναι πολλά, έχεις και περίεργο συντακτικό. Για παράδειγμα, τι εννοείς όταν λες "στήθος ανεκτικά ενισχυμένο ανεκτικο";
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom