Νέα

Οι κριτικές στο bourdela.com

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 345
  • Εμφανίσεις 50K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.360
Κριτικές
16
Like
13.471
Πόντοι
5.577
Πήγα να γράψω κριτική, τα είχα συμπληρώσει ολα, 2 φορές δοκίμασα δεν ανεβαινε, προχθες

Επίσης σε μερικά θρεντ δεν έχω προσβαση στα, emotions
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
895
Κριτικές
48
Like
4.643
Πόντοι
2.836
Και μια και μιλαμε για κριτικές, με αφορμή μια συνομιλία που είχα με ένα συναγωνιστή δώ μεσα.

Έχει χαθεί το μέτρο ή μου φαίνεται?
έχουμε καταντήσει να βάζουμε σε κάτι θείτσες ανεξάρτητες, 50 κ 55 χρ. 9αρια κ 10άρια στην εμφάνιση.. Τι θα πρέπει να βάζουμε σε κάτι μοντέλες city tours, που είναι μπουκιά κ συγχώριο ?

Μήπως έχει παραγίνει το κακό με τις αποθεώσεις κ τους αγαπούλες εδώ μέσα και έχουμε χάσει όλοι το μπούσουλα ?

Η κριτική είναι κάτι υποκειμενικό, συμφωνώ, αλλά πρέπει να υπάρχει και μια λογική πίσω από κάθε αξιολόγηση. Γνώμη μου πάντα (πως λέμε, "ήρεμα ρωτάω ...") :sunglasses::sunglasses::sunglasses:
υπάρχει και το αντίθετο άκρο.
Κάποιοι τύποι που σπεύδουν να χαρακτηρίσουν παλτό τις κοπέλες με οποιαδήποτε αφορμή, ότι π.χ. δεν τους άρεσε που εμφανίστηκε το εσκορτάκι στο ραντεβού με φλατ παπούτσια ή με κάζουαλ ντύσιμο ή ότι το στουντιοκόριτσο δεν έβγαλε τα ψηλοτάκουνα όταν ανέβηκε στο κρεβάτι. Είναι συνήθως οι τύποι που γράφουν κριτικές για να μας ενημερώσουν για τις επιδόσεις τους, πόσο ψωλαράδες είναι και πόσο βαριά αρχίδια έχουν.
Και τα δυο άκρα είναι όντως κάπως προβληματικά, νομίζω.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Km7699

sakarvats

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.403
Κριτικές
107
Like
7.859
Πόντοι
6.585
υπάρχει και το αντίθετο άκρο.
Κάποιοι τύποι που σπεύδουν να χαρακτηρίσουν παλτό τις κοπέλες με οποιαδήποτε αφορμή, ότι π.χ. δεν τους άρεσε που εμφανίστηκε το εσκορτάκι στο ραντεβού με φλατ παπούτσια ή με κάζουαλ ντύσιμο ή ότι το στουντιοκόριτσο δεν έβγαλε τα ψηλοτάκουνα όταν ανέβηκε στο κρεβάτι. Είναι συνήθως οι τύποι που γράφουν κριτικές για να μας ενημερώσουν για τις επιδόσεις τους, πόσο ψωλαράδες είναι και πόσο βαριά αρχίδια έχουν.
Και τα δυο άκρα είναι όντως κάπως προβληματικά, νομίζω.
ε, αυτοί κάνουν μπαμ από μακριά ..

Υ.Σ.: Πριν 4-5 χρόνια, ήθελα να επιλέξω ένα ξενοδοχείο για ένα 3μερο κ διάβαζα τις κριτικές του καταλύματος.. Όλο 9αρια κ 10άρια και ένας λακαμας Ελληνάρας έβαλε 5 γιατί λέει το καλώδιο από την TV, δεν ήταν στην πρίζα .. Όπως αυτός έβαζε μάτι ότι είναι λακαμάς, έτσι κ αυτοί οι "αρχιδάτοι" ξεχωρίζουν κ αυτοαπομωνόνονται
 

Βαγγελης41

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2022
Μηνύματα
25
Κριτικές
17
Like
406
Πόντοι
290
Σήμερα μου ανέβηκε η πρώτη κριτική ευχαριστώ τα παιδιά τον αντισθενη !!!
Περιμένω τώρα να ανέβουν και οι κριτικες για ιρεν μαργκο και λιγια
Τις έχω γράψει....
Ευχαριστώ πολυυυ!!!
 

Alex.mauros.1977

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2022
Μηνύματα
489
Like
1.358
Πόντοι
201
Ωραίο το σύστημα με την βαθμολόγηση, αλλά γιατί δεν έχουν καρτέλες κριτικών όλες οι κοπέλες?
 

cholera

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2022
Μηνύματα
8
Κριτικές
1
Like
38
Πόντοι
0
Καλό απόγευμα. Έχω μια απορία: τα ελληνικά δεν είναι η μητρική μου γλώσσα. Επιτρέπεται η δημοσίευση κριτικών ή σχολίων στο φόρουμ στα Αγγλικά; Μπορώ να χρησιμοποιήσω το Google Translate, αλλά το αποτέλεσμα δεν θα είναι τόσο καλό. Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
 

SpiritualPath

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2022
Μηνύματα
9
Like
12
Πόντοι
0
Λοιπον το Site αυτο ειναι ακρως ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΗ δουλεια ! Πολυ οργανωμενο και καλυπτει θεματολογιες
σε ολες τους τις διακλαδωσεις ! ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ στους δημιουργους !
 

metalguy

Νέο Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2023
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα! Είχα γράψει μια κριτική για την Αλεξία απο DG πριν από μια εβδομάδα αλλά δεν ανέβηκε. Υπάρχει κάποιο πρόβλημα με τα στοιχεία που έβαλα;
 

nofriedsjustxxx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2008
Μηνύματα
32
Κριτικές
6
Like
168
Πόντοι
280
Εγραψα κριτική, ανέβηκε για λιγότερο από 24 ώρες και μετά εξαφανίστηκε.... χωρίς βωμολοχίες αλλά αρνητική... Τι συνέβει ?
 

Ilove anal

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2023
Μηνύματα
78
Κριτικές
1
Like
311
Πόντοι
20
Εγώ να ρωτήσω πως κάνω κριτική μια βοήθεια μια κατεύθυνση παρακαλώ
 

Ωρίων

Μέγας
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.390
Κριτικές
2
Like
18.318
Πόντοι
3.836

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
18.878
Like
23.217
Πόντοι
6.056

Συνημμένα

  • 2023-02-20_073038.png
    2023-02-20_073038.png
    63,4 KB · Εμφανίσεις: 59

CaptainK

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
2.691
Κριτικές
3
Like
9.382
Πόντοι
1.336
Θα είχες πολλά ορθογραφικά λάθη.
Μην λες χαζά Ωρίωνα. Εδώ αφήνουν εσένα να γράφεις ό,τι θέλεις που οι μισές σου προτάσεις είναι βζζζζζ και αου-ουάου.
Εγραψα κριτική, ανέβηκε για λιγότερο από 24 ώρες και μετά εξαφανίστηκε.... χωρίς βωμολοχίες αλλά αρνητική... Τι συνέβει ?
Αντί να ρωτάς εμάς φίλε μου γιατί δεν ρωτάς τους διαχειριστές;
 

Ωρίων

Μέγας
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.390
Κριτικές
2
Like
18.318
Πόντοι
3.836
Μην λες χαζά Ωρίωνα. Εδώ αφήνουν εσένα να γράφεις ό,τι θέλεις που οι μισές σου προτάσεις είναι βζζζζζ και αου-ουάου.
Μμμμμμμμμ....και εσύ έγραψες "μου θύμησες" αντί για "μου θύμισες" αλλά δεν το κάναμε ολόκληρο θέμα.
Βέβαια, βέβαια...εγώ όλου χαζομάρες γράφω...
 

CaptainK

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
2.691
Κριτικές
3
Like
9.382
Πόντοι
1.336
Μμμμμμμμμ....και εσύ έγραψες "μου θύμησες" αντί για "μου θύμισες" αλλά δεν το κάναμε ολόκληρο θέμα.
Βέβαια, βέβαια...εγώ όλου χαζομάρες γράφω...
Ο Δαίμων του Κορέκτορα, Ωρίωνα. Όλο στα αλλάζει και μετά δεν θα το είδα κατά την επιμέλεια.

Δεν είπα ότι γράφεις όλου χαζομάρες! Εμένα μου αρέσουν όλα τα επιφωνήματά σου. Να εκφράζεσαι ελεύθερα. Η γλώσσα είναι ένας ζωντανός οργανισμός. Αρκεί να μην μας βάζεις μουσική και βούιζε όσου θέλεις
 

Ωρίων

Μέγας
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.390
Κριτικές
2
Like
18.318
Πόντοι
3.836
Δεν είπα ότι γράφεις όλου χαζομάρες! Εμένα μου αρέσουν όλα τα επιφωνήματά σου. Να εκφράζεσαι ελεύθερα. Η γλώσσα είναι ένας ζωντανός οργανισμός.
:smiling-face-with-heart-eyes::smiling-face-with-heart-eyes::smiling-face-with-heart-eyes::smiling-face-with-heart-eyes:
Βζζζζζζζζζβζζζζζζζζβζζζζζζζζζζβζζζζζζζζβζζζζζζζζβζζζζζζζζζζβζζζζζζζζβζζζζζβζζζζζζζζχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ

 

CaptainK

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
2.691
Κριτικές
3
Like
9.382
Πόντοι
1.336
:smiling-face-with-heart-eyes::smiling-face-with-heart-eyes::smiling-face-with-heart-eyes::smiling-face-with-heart-eyes:
Βζζζζζζζζζβζζζζζζζζβζζζζζζζζζζβζζζζζζζζβζζζζζζζζβζζζζζζζζζζβζζζζζζζζβζζζζζβζζζζζζζζχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ

Τι είναι του xxxxxxxxx Ωρίωνα;
 

CaptainK

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
2.691
Κριτικές
3
Like
9.382
Πόντοι
1.336
Είναι ακατάλληλο το περιεχόμενο για κάτω των 50 (ετών)
Δεν επιμένω. Στη γενιά σου έλεγαν διάφορα τρελά. Ας μείνει αμετάφραστο. Σαφέτη και Κατσιγιάννη μην μας βάλεις και από εμένα ό,τι θέλεις
 
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.706
Κριτικές
30
Like
7.237
Πόντοι
3.886
Καλημέρα..Για να φτιαχτεί μια νέα καρτέλα για να κάνω κριτική που απευθύνομαι;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom