Νέα

Οι γύφτοι στο φεγγάρι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Termin
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.773
Like
7.740
Πόντοι
2.306
Eκεί που ψωλοαρμένιζα σήμερα να περάσει η μέρα μου, μέσα στους καπνούς και τις στάχτες και προσπαθούσα να πιω το εσπρεσάκι μου, έρχεται ειδοποίηση στην κινητάρα μου το poco....
για δύο πράγματα επιτρέπω ειδοποιήσεις στο κινητό, αν ανεβάσει φωτογραφία η Μαρία Σολωμού στο Insta να την στείλω στην αδερφή μου που έχει μωρό και δεν τρώει το φαγητό του, να του την δείξει μπας και τρομοκρατηθεί να του πει, αν δεν φας το φαι σου θα σε φάει αυτή! και δεύτερον επιτρέπω ειδοποιήσεις αν γίνει κάτι συνταρακτικό σε τεχνολογικά θέματα ξέρετε τι φιλομαθής είμαι.

Ε λοιπόν σήμερα έγινε το δεύτερο! Οι Ινδοί έστειλαν στο φεγγάρι σκάφος και όχημα για εξερεύνηση..... Όπως ξέρετε οι γύφτοι είναι Ινδοί που παράτησαν την χώρα τους και γέμισαν όλο τον κόσμο.... τώρα και την Σελήνη...... αυτό ήταν ένα τεράστιο πλήγμα για τον εγωισμό μου καθώς εμεις οι Έλληνες δεν καταφέραμε να φτιάξουμε ούτε ρόδα για το ηλεκτρικό πατίνι μου και αναγκάζομαι να αγοράζω απο το ali express....

Ινδία: Ο πύραυλος Chandrayaan-3 προσεληνώθηκε με επιτυχία στον Νότιο Πόλο της Σελήνης
Η Ινδία εισέρχεται πλέον στην κλειστή λέσχη των μεγάλων διαστημικών δυνάμεων Ινδία: Ο πύραυλος Chandrayaan-3 προσεληνώθηκε με επιτυχία στον Νότιο Πόλο της Σελήνης - Οικονομικός Ταχυδρόμος - ot.gr
 
Τελευταία τροποποίηση:

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.372
Κριτικές
165
Like
25.001
Πόντοι
34.168
Πηγε φιλος μου πριν λιγο καιρο εκδρομη Ιμαλαια.
Απο Ινδια ξεκινησαν με οδηγους.
Απιστευτη φτωχια μου ειπε,δεν το περιμενα.
Και ομως αυτη η χωρα εχει επιστημονες και χρημα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: linear
OP
OP
Termin

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.773
Like
7.740
Πόντοι
2.306
Πηγε φιλος μου πριν λιγο καιρο εκδρομη Ιμαλαια.
Απο Ινδια ξεκινησαν με οδηγους.
Απιστευτη φτωχια μου ειπε,δεν το περιμενα.
Και ομως αυτη η χωρα εχει επιστημονες και χρημα.
Ινδός: Πήγα Ελλάδα, απίστευτος πλούτος, και απίστευτα μαλάκες ο πληθυσμός, καίγονται απο μόνοι τους δεν χρειάζονται εχθρό, ανάβουν φωτιές μόλις έχει καύσωνα και αέρα και τρέχουν γύρω γύρω.
 
Τελευταία τροποποίηση:

koinos_thnitos

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2023
Μηνύματα
33
Κριτικές
23
Like
1.120
Πόντοι
2.390
Ισως να ειναι συμπτωση αλλα και εδω οι γυφτοι εχουν αρχισει να γινωνται χακερ... εχεις ακουσει για καποιους που αδειαζουν τραπεζικους λογαριασμους;
 

Crucifix4

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
3.907
Κριτικές
63
Like
7.444
Πόντοι
4.766
Ότι καίγονται στα άνω Λιόσια,στο Μενίδι και στον Ασπρόπυργο που μένουν γύφτοι πως το σχολιάζεις τυπε....
 
OP
OP
Termin

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.773
Like
7.740
Πόντοι
2.306
Ότι καίγονται στα άνω Λιόσια,στο Μενίδι και στον Ασπρόπυργο που μένουν γύφτοι πως το σχολιάζεις τυπε....
λογικά ετοιμάζουμε κοσμοδρόμιο, οι Ρώσοι έχουν το Μπαϊκονούρ στη Ρωσία, οι Αμερικάνοι το Ακρωτήρι Κανάβεραλ στην Αµερική , οι Ευρωπαίοι έχουν το Κουρού στη γαλλική Γουινέα, εμείς ετοιμάζουμε Ανω Λιόσια.
 

CLOSER822

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.025
Like
9.866
Πόντοι
1.406
λογικά ετοιμάζουμε κοσμοδρόμιο, οι Ρώσοι έχουν το Μπαϊκονούρ στη Ρωσία, οι Αμερικάνοι το Ακρωτήρι Κανάβεραλ στην Αµερική , οι Ευρωπαίοι έχουν το Κουρού στη γαλλική Γουινέα, εμείς ετοιμάζουμε Ανω Λιόσια.
Λογικά τυπε αν κατάλαβα μας λες ότι η Ελλάδα 2.0 που ηγείται της 5ης βιομηχανικής επαναστάσεως ετοιμάζει στα Λιόσια το γυφτονουρ?
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.002
Πόντοι
10.336
Πηγε φιλος μου πριν λιγο καιρο εκδρομη Ιμαλαια.
Απο Ινδια ξεκινησαν με οδηγους.
Απιστευτη φτωχια μου ειπε,δεν το περιμενα.
Και ομως αυτη η χωρα εχει επιστημονες και χρημα.
τυπε ειναι πανω απο 1 billion. Δεν ξερω αν περασαν και τους κινεζους σε πληθυσμο ηδη...
Καταλαβαινεις οτι με τοσο πληθυσμο, προφανως υπαρχει και καποιο χρημα και καποιοι "επιστημονες". Οπως υπηρχε και παλαιοτερα στην Κινα (η οποια τωρα βρισκεται σε σαφως ανωτερη θεση σε ποιοτητα ζωης).

Ο μεσος ορος εχει σημασια ομως και οχι το ταβανι, ο μεσος κατοικος της ινδιας, δεν εχει τουαλετα να χεσει, εχει βιαστει τουλαχιστον μια φορα απο την οικογενεια του (αν ειναι αντρας. αν ειναι γυναικα, επι δεκα), το εθνικο επαγγελμα-χομπυ ειναι τα τηλεφωνικα scams σε αγγλοφωνους υπερηλικες, σε καθε δρομολογιο τραινου πεθαινουν και μερικες δεκαδες που κρεμονται απτα βαγονια, ενω ταυτοχρονα ολοι αυτοι "απολαμβανουν" μια ασυγκριτη ρυπανση και καταντια γυρω τους.

Ηθελαν διαστημοπλοια και φεγγαρια οι μουρες τους :tooth:
 
Τελευταία τροποποίηση:

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.806
Κριτικές
62
Like
40.192
Πόντοι
8.530
Πηγε φιλος μου πριν λιγο καιρο εκδρομη Ιμαλαια.
Απο Ινδια ξεκινησαν με οδηγους.
Απιστευτη φτωχια μου ειπε,δεν το περιμενα.
Και ομως αυτη η χωρα εχει επιστημονες και χρημα.
Τεράστιες αντιθέσεις...
Οι Ινδοί είναι εχθροί με τους Πακιστανούς οι οποίοι ως γνωστόν είναι κολλητοί με τους Τούρκους.
Πρέπει να ενδυναμώσουμε τις ελληνοινδικες σχεσεις γιατί η Ινδία έχει αναπτύξει πολεμικη βιομηχανία που τα κάνει ΟΛΑ..πλοία,άρματα,αεροπλάνα ,ελικόπτερα ,βαλιστικους πυραύλους.
 
OP
OP
Termin

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.773
Like
7.740
Πόντοι
2.306
τυπε ειναι πανω απο 1 billion. Δεν ξερω αν περασαν και τους κινεζους σε πληθυσμο ηδη...
Καταλαβαινεις οτι με τοσο πληθυσμο, προφανως υπαρχει και καποιο χρημα και καποιοι "επιστημονες". Οπως υπηρχε και παλαιοτερα στην Κινα (η οποια τωρα βρισκεται σε σαφως ανωτερη θεση σε ποιοτητα ζωης).

Ο μεσος ορος εχει σημασια ομως και οχι το ταβανι, ο μεσος κατοικος της ινδιας, δεν εχει τουαλετα να χεσει, εχει βιαστει τουλαχιστον μια φορα απο την οικογενεια του (αν ειναι αντρας, αν ειναι γυναικα, επι δεκα), το εθνικο επαγγελμα-χομπυ ειναι τα τηλεφωνικα scams σε αγγλοφωνους υπερηλικες, σε καθε δρομολογιο τραινου πεθαινουν και μερικες δεκαδες που κρεμονται απτα βαγονια, ενω ταυτοχρονα ολοι αυτοι "απολαμβανουν" μια ασυγκριτη ρυπανση και καταντια γυρω τους.

Ηθελαν διαστημοπλοια και φεγγαρια οι μουρες τους :tooth:
με έφτιαξες βρε παπατριφτουλα, ένα τέτοιο boosting χρείαζομαι, θα πάρω το ηλεκτρικό πατίνι να βγω μια απογευματινή τσάρκα, θα κατέβω από την Άνοιξη προς κέντρο, θα με δεις να προσπερνάω τα cayenne και τα φιατ πουντο σαν τον άνεμο, όποιος διαβάζει να μείνει αυστηρά στην δεξιά λωρίδα, μετά θα το φορτώσω στον ηλεκτρικό και θα γυρίσω......
θα βάλω και στα ακουστικά τον Μπάμπη τον Στόκα μια ζωή μέσα στους δρόμους θα το βάλω στο repeat, στις 3 φορές θα έχω φτάσει κέντρο με το πατινι:
* φορεσα και καλο βρακι μην περάσω απο Λιοσίων 73Α, δεν πιστεύω να έφτασε η φωτιά εκεί να μας χαλάσει το μαγαζι....

 
Τελευταία τροποποίηση:

Giorgos_Papadopoulos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2011
Μηνύματα
666
Κριτικές
23
Like
819
Πόντοι
966
Σας γράφουν στα @@ τους αυτοί που βρίζετε ως «γύφτους», έχουν να ασχοληθούν πως θα γαμήσουν την «σωστή πλευρά της Ιστορίας» μέσω των BRICS.

Πηγαίνετε να σβήσετε με κάνα μπάτσο και κάνα ποτιστήρι καμία φωτιά σε πεύκο... πραγματικοί γύφτοι.
 

dimigoall

Ανώτατος
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
2.758
Κριτικές
56
Like
18.042
Πόντοι
13.636
Eκεί που ψωλοαρμένιζα σήμερα να περάσει η μέρα μου, μέσα στους καπνούς και τις στάχτες και προσπαθούσα να πιω το εσπρεσάκι μου, έρχεται ειδοποίηση στην κινητάρα μου το poco....
για δύο πράγματα επιτρέπω ειδοποιήσεις στο κινητό, αν ανεβάσει φωτογραφία η Μαρία Σολωμού στο Insta να την στείλω στην αδερφή μου που έχει μωρό και δεν τρώει το φαγητό του, να του την δείξει μπας και τρομοκρατηθεί να του πει, αν δεν φας το φαι σου θα σε φάει αυτή! και δεύτερον επιτρέπω ειδοποιήσεις αν γίνει κάτι συνταρακτικό σε τεχνολογικά θέματα ξέρετε τι φιλομαθής είμαι.

Ε λοιπόν σήμερα έγινε το δεύτερο! Οι Ινδοί έστειλαν στο φεγγάρι σκάφος και όχημα για εξερεύνηση..... Όπως ξέρετε οι γύφτοι είναι Ινδοί που παράτησαν την χώρα τους και γέμισαν όλο τον κόσμο.... τώρα και την Σελήνη...... αυτό ήταν ένα τεράστιο πλήγμα για τον εγωισμό μου καθώς εμεις οι Έλληνες δεν καταφέραμε να φτιάξουμε ούτε ρόδα για το ηλεκτρικό πατίνι μου και αναγκάζομαι να αγοράζω απο το ali express....

Ινδία: Ο πύραυλος Chandrayaan-3 προσεληνώθηκε με επιτυχία στον Νότιο Πόλο της Σελήνης
Η Ινδία εισέρχεται πλέον στην κλειστή λέσχη των μεγάλων διαστημικών δυνάμεων Ινδία: Ο πύραυλος Chandrayaan-3 προσεληνώθηκε με επιτυχία στον Νότιο Πόλο της Σελήνης - Οικονομικός Ταχυδρόμος - ot.gr
Θα τα γαμήσουνε και εκεί τα καλώδια και τούς μετασχηματιστές :wowmouth:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Termin

ΤΙΜΩΡΟΣ(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
589
Κριτικές
1
Like
1.250
Πόντοι
206
ο μεσος κατοικος της ινδιας, δεν εχει τουαλετα να χεσει
Τουαλετες εχουν, απλα δεν τις χρησιμοποιουν
Χεζουν στο δρομο ολοι μαζι
Επισης πλενονται στο Γαγκη που ειναι γεματος σκατα και πτωματα γιατι το λεει η θρησκεια τους
Στην Ινδια εχουν τεραστια διαφορες οι καστες
Οι ανωτερες καστες ειναι πολιτισμενοι, οι κατωτερες ειναι ζωα

Νταξει εχει τεραστιο πολιτισμο η χωρα μην το συζηταμε
Οι μονες χωρες που συναγωνιζονται Ελλαδα σε πολιτισμο και ιστορια ειναι η Ινδια και η Κινα
Ας μην ξεχναμε οτι πολλοι αρχαιοι Ελληνες φιλοσοφοι επηρεαστηκαν απο την ινδικη φιλοσοφια
Επισης ειναι η μονη χωρα που κρατα τη θρησκεια της απο τα βαθη της αρχαιοτητας και εχει δημιουργησει πολλες θρησκειες
 

james tiberius kirk

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
3.377
Κριτικές
5
Like
5.469
Πόντοι
1.056
Με τέτοιους διθυράμβους, όπου να ναι βλέπω να γαμάτε και Ινδές πουτανες!
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Termin

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.372
Κριτικές
165
Like
25.001
Πόντοι
34.168

Crucifix4

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
3.907
Κριτικές
63
Like
7.444
Πόντοι
4.766
Οι πιο άσχημες γυναίκες στον πλανήτη είναι οι Πορτογαλεζες...Καρατσεκαρισμενο!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom