Νέα

Οδηγός επιβίωσης σε στριπτιζάδικο!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα studian
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 435
  • Εμφανίσεις 149K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

kapota13

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2020
Μηνύματα
44
Κριτικές
2
Like
80
Πόντοι
0
μπορει να μου πει κανείς πως γαμάς σε στριπτιζάδικο και ποια είναι αυτά που γίνεται?
μέχρι 80 ευρω θα προτιμούσα
 

Le Blanc

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Νοε 2018
Μηνύματα
1.935
Κριτικές
27
Like
4.242
Πόντοι
1.446
Δεν τον πηρατε χαμπαρι οτι ειναι προμοτορας? Τιποτα δε γινεται στο κωλοχανειο. Για πολυ κοροιδα.

Οδηγος επιβιωσης για κωλομπαρα και στριπτητζαδικα (ειδικα κυριλε)

Τριο φωτια Γκολεμης, Γιατρος, Κυρ-Βαγγελης (76 χρονων γερα). Τσουτσομαγαζο Μουσσες


Ρε γκολέμη αρχηγέ ακόμα ανοιχτές είναι οι Μούσσες; Τι πήγατε να κάνετε εκεί πέρα αφού δεν έχει γκόμενες
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.712
Κριτικές
9
Like
1.620
Πόντοι
216
Ρε γκολέμη αρχηγέ ακόμα ανοιχτές είναι οι Μούσσες; Τι πήγατε να κάνετε εκεί πέρα αφού δεν έχει γκόμενες

Δεν ξερω για τωρα ρε φιλε αλλα τοτε ειτανε στα τελειωματα. Πιο πολυ κοσμο ειχε ο περιπτερας στο βενζιναδικο παρα αυτοι
 

kapota13

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2020
Μηνύματα
44
Κριτικές
2
Like
80
Πόντοι
0
καμιά γνώμη για αυτό που ρωτησα πιο πάνω?
 

kapota13

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2020
Μηνύματα
44
Κριτικές
2
Like
80
Πόντοι
0
ναι γιατι έρχεται σαββατο βράδυ και είναι σχεδόν το μόνο που έχω ελεύθερο.
ψάχνω από βίζιτα μέχρι στιπτόμπαρο.
βοήθα αν μπορείς
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.712
Κριτικές
9
Like
1.620
Πόντοι
216
ναι γιατι έρχεται σαββατο βράδυ και είναι σχεδόν το μόνο που έχω ελεύθερο.
ψάχνω από βίζιτα μέχρι στιπτόμπαρο.
βοήθα αν μπορείς

Φιλε στο νημα για τα κωλομπαρα τα εχουμε ολα μεχρι και χαρτι που ειναι. Ριξε μια ματια
 

Potistiss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.818
Κριτικές
6
Like
2.136
Πόντοι
496
ΡΕ τυποι,δεν υπαρχει συγκεκριμενο στριπτιζαδικο που γαμας,δεν υπαρχει συγκεκριμενη γκομενα που γαμας.ειμαι 32 πρωτη φορα πηγα σιροκο σε ηλικια 14 ετων,εκτοτε ειμαι αρκετα μεγαλος φαν των στριπ κλαμπς..Μπριζολα εχω φαει 3 φορες,εχω δωσει μπουκι ακα σε κανονικο χορο,εχω βγαλει "γκομενα"απο μαγαζι...Αυτα δεν τα λεω για να το παιξω μαγκας η γαμιας η ομορφος ουτε φορτωκας..Απλα για να σας πω οτι σημασια εχει η δικια σου προσεγγιση τι θα πεις τι θα κανειςς πως θα ξηγηθεις,πρεπει να χεις ματι να κοβεις ποια κοπελα ειναι vfm αστες να περασουν ολες αυτη που ειναι "ευκολη"φαινετε,ε[πισης προσοχη στις ντιβες,σε αυτες δηλαδη που θελουν λειζερ για να ρθουνε στο τραπεζι σου....αυτες ειναι συνηθως τα υπερμουνα οι οποιες ειναι αποστηρωμενες εκτος αν εχεις καποιο κονε και πεις η σου πουνε το καταλληλο νουμερο.....Πλεον με ενα 150 αρι και με καλο πορνοεντσικτο μπορεις να περασεις οχι απλα ζαχαρη αλλα φυτεια ζαχαροκαλαμου :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig:
 

Potistiss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.818
Κριτικές
6
Like
2.136
Πόντοι
496
ΡΕ τυποι,δεν υπαρχει συγκεκριμενο στριπτιζαδικο που γαμας,δεν υπαρχει συγκεκριμενη γκομενα που γαμας.ειμαι 32 πρωτη φορα πηγα σιροκο σε ηλικια 14 ετων,εκτοτε ειμαι αρκετα μεγαλος φαν των στριπ κλαμπς..Μπριζολα εχω φαει 3 φορες,εχω δωσει μπουκι ακα σε κανονικο χορο,εχω βγαλει "γκομενα"απο μαγαζι...Αυτα δεν τα λεω για να το παιξω μαγκας η γαμιας η ομορφος ουτε φορτωκας..Απλα για να σας πω οτι σημασια εχει η δικια σου προσεγγιση τι θα πεις τι θα κανειςς πως θα ξηγηθεις,πρεπει να χεις ματι να κοβεις ποια κοπελα ειναι vfm αστες να περασουν ολες αυτη που ειναι "ευκολη"φαινετε,ε[πισης προσοχη στις ντιβες,σε αυτες δηλαδη που θελουν λειζερ για να ρθουνε στο τραπεζι σου....αυτες ειναι συνηθως τα υπερμουνα οι οποιες ειναι αποστηρωμενες εκτος αν εχεις καποιο κονε και πεις η σου πουνε το καταλληλο νουμερο.....Πλεον με ενα 150 αρι και με καλο πορνοεντσικτο μπορεις να περασεις οχι απλα ζαχαρη αλλα φυτεια ζαχαροκαλαμου :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig:
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.712
Κριτικές
9
Like
1.620
Πόντοι
216
ΡΕ τυποι,δεν υπαρχει συγκεκριμενο στριπτιζαδικο που γαμας,δεν υπαρχει συγκεκριμενη γκομενα που γαμας.ειμαι 32 πρωτη φορα πηγα σιροκο σε ηλικια 14 ετων,εκτοτε ειμαι αρκετα μεγαλος φαν των στριπ κλαμπς..Μπριζολα εχω φαει 3 φορες,εχω δωσει μπουκι ακα σε κανονικο χορο,εχω βγαλει "γκομενα"απο μαγαζι...Αυτα δεν τα λεω για να το παιξω μαγκας η γαμιας η ομορφος ουτε φορτωκας..Απλα για να σας πω οτι σημασια εχει η δικια σου προσεγγιση τι θα πεις τι θα κανειςς πως θα ξηγηθεις,πρεπει να χεις ματι να κοβεις ποια κοπελα ειναι vfm αστες να περασουν ολες αυτη που ειναι "ευκολη"φαινετε,ε[πισης προσοχη στις ντιβες,σε αυτες δηλαδη που θελουν λειζερ για να ρθουνε στο τραπεζι σου....αυτες ειναι συνηθως τα υπερμουνα οι οποιες ειναι αποστηρωμενες εκτος αν εχεις καποιο κονε και πεις η σου πουνε το καταλληλο νουμερο.....Πλεον με ενα 150 αρι και με καλο πορνοεντσικτο μπορεις να περασεις οχι απλα ζαχαρη αλλα φυτεια ζαχαροκαλαμου :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig:

Φιλε συμφωνω απολυτα στο 99% αυτων που λες η μονη μου ετσι διαφωνια ειναι οτι πλεον ΟΛΕΣ γαμιουνται.
 

pimp.sad

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2020
Μηνύματα
15
Like
8
Πόντοι
0
Γενικα παιδια το στριπ να το βλεπετε πιο πολυ σαν χομπι. Δεν ειναι για ολους φυσικα καθως καποιος θα πει δινω 20ευ κι γαμαω... Καλο ειναι να μην πηγαινετε εκει με σκοπο να γαμησετε.
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.712
Κριτικές
9
Like
1.620
Πόντοι
216
Γενικα παιδια το στριπ να το βλεπετε πιο πολυ σαν χομπι. Δεν ειναι για ολους φυσικα καθως καποιος θα πει δινω 20ευ κι γαμαω... Καλο ειναι να μην πηγαινετε εκει με σκοπο να γαμησετε.

Αρχηγε μου χομπι ειναι το ψαρεμα, η κηπουρικη κλπ. Το να δινεις ενα καρο λεφτα για να βλεπεις, να σε κοροιδευουνε τα γκαρσονια και οι γκομενες γιατι εισαι χορηγος δεν ειναι χομπι. Ειναι βιτσιο. Τουλαχιστον αν γαμησεις θα εχεις μια ικανοποιηση
 

arkas1986

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2018
Μηνύματα
1.707
Κριτικές
15
Like
354
Πόντοι
326
Μακρυά και αγαπημένοι, μιά δυό φορές για ένα ποτό και ποτέ με κοπέλα του μαγαζιού
 

zoo@34

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2014
Μηνύματα
457
Κριτικές
10
Like
528
Πόντοι
31
Μην ασχολείστε με αυτές πηγαιντε να γαμησετα σε κάνα στούντιο και τελείωσε η υπόθεση. Να σας το παίζει το κάθε βλαχορουμανακι παρά πάει..το παίζουν ιστορία οι Ελληνίδες όχι και αυτές
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.712
Κριτικές
9
Like
1.620
Πόντοι
216
Μην ασχολείστε με αυτές πηγαιντε να γαμησετα σε κάνα στούντιο και τελείωσε η υπόθεση. Να σας το παίζει το κάθε βλαχορουμανακι παρά πάει..το παίζουν ιστορία οι Ελληνίδες όχι και αυτές

Και τα περισσοτερα στουντιο εχουν γινει κοροιδιλικι. 50 ευρω πεταμενα
 

zoo@34

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2014
Μηνύματα
457
Κριτικές
10
Like
528
Πόντοι
31
Τουλάχιστον γαμας δεν μένεις με το πουλί στο χέρι και με υποσχέσεις από τις βλαχορουμανες
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.712
Κριτικές
9
Like
1.620
Πόντοι
216
Εννοω γαμας η τα κλαις τα λεφτα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom