Νέα

Οδηγός επιβίωσης σε στριπτιζάδικο!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα studian
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 435
  • Εμφανίσεις 149K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Juvano85

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2018
Μηνύματα
47
Like
34
Πόντοι
0
Πού μας προτείνετε με φίλους για ένα stripclub στην Αθήνα
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.712
Κριτικές
9
Like
1.620
Πόντοι
216
τυπε ναι, αλλα περναω φαση και δεν παω

σκεψου πηγα μονο σε αυτο το athens το σαββατο απλα για να δω τι παιζει και ειχα να παω κανα χρονο σε στριπ
σαν να τα βαρεθηκα
Δεν αξιζει πια να πηγαινεις πεταμενα λεφτα. Τουλαχιστον κολομπαρο εχει και μια καλτιλα που σε φτιαχνει
 
  • Like
Αντιδράσεις: paki29

Trohalos

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2018
Μηνύματα
30
Like
138
Πόντοι
0
Αξίζει το πριβέ σε στριπτηζαδικο? Προσωπικά μου φαίνονται πολλά τα 50 μόνο και μόνο για να χύσεις όταν με τα ίδια λεφτα μπορείς να πας σε 2 μπουρδελα να γαμησεις και να σου μείνουν και ρέστα.
Από την άλλη το σκέφτομαι και σαν εμπειρία, γι αυτό δεν το απορρίπτω αμέσως
 
Εγγρ.
23 Μαΐ 2018
Μηνύματα
14
Like
4
Καλησπέρα σε όλους! Με χαρά σας ανακοινώνουμε και σας παρουσιάζουμε το νέο official website του STRING Men’s Club στο Gazi. Επισκεφτείτε μας και επωφεληθείτε των ONLINE DEALS! Σας περιμένουμε: www.stringmensclub.gr]www.stringmensclub.gr[/url]
 

Kashindros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2016
Μηνύματα
59
Κριτικές
10
Like
412
Πόντοι
290
Αξίζει το πριβέ σε στριπτηζαδικο? Προσωπικά μου φαίνονται πολλά τα 50 μόνο και μόνο για να χύσεις όταν με τα ίδια λεφτα μπορείς να πας σε 2 μπουρδελα να γαμησεις και να σου μείνουν και ρέστα.
Από την άλλη το σκέφτομαι και σαν εμπειρία, γι αυτό δεν το απορρίπτω αμέσως

Στα 50 δεν νομίζω οτι θα βρεις πια κοπέλα για να "φας μπριζόλα". Άντε καμία πίπα μόνο...
Αλλιώς μιλάς για 70+ για γαμήσι. Οπότε...

Γενικά, όχι δεν αξίζει.
Ειδικά, ίιιιισως.

Άμα γουστάρεις μια κοπέλα πολύ, την έχεις παρει 1-2 απλούς χωρους απο πριν και ΜΟΝΟ εφοσων έχεις συνεννοηθέι μαζί της για το τι κάνει... τότε δώστα. Εμπειρία είναι σίγουρα, το αν αξίζει είναι άλλο θέμα.
 

elton tony

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2016
Μηνύματα
107
Κριτικές
11
Like
241
Πόντοι
291
Καλημερα σε ολους...
θελω να μαθω απο τους πιο παλιους που θα ξερουν λιγο καλυτερα αν υπηρχε μαγαζι στριπ σοου στο ΜΠΟΥΡΝΑΖΙ με το ονομα ΤΕΣΣΕΡΑ περιπου 8 με 10 χρονια πριν...
Γιατι εγω το ξερω και προλαβα το τεσσερα στην Πειραιως στο Γκαζι.
Θα με βοηθουσε πολυ για την ευρευνα που κανω να μαθω.
 

Gatoulis40

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2018
Μηνύματα
25
Like
2
Πόντοι
0
Ειμαι λατρης των στριπ κλανπς και πηγαινω αρκετα συχνα ξοδευω αρκετα χρηματα σε ποτα και χορους θα ηθελα να μαθω αν αξιζει και αν ειναι value for money το να πηγαινεις σε τετοια κλαμπ?
 

Gatoulis40

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2018
Μηνύματα
25
Like
2
Πόντοι
0
Διαβασα την τοποθετηση του κασιντρου πιο πανω και συμφωνω με αυτα που ειπε αλλα το ερωτημα μου ειναι ενα και απλο οτι σε αυτα τα κλαμπ υπαρχει πιο στενη και αμεση σχεση με καποιο κοριτσι και μπορεις να κανεις παιχνιδι οπως θελεις στο χοτελι εχεις πιο πριβε χωρο και ειναι πιο πρωσοπικη η συνευρεση
 

Fadomas85

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2019
Μηνύματα
15
Κριτικές
1
Like
42
Πόντοι
0
Θα ντύνεσαι καλά, θα είσαι ειλικρινείς με τον εαυτό στο τι θες να κάνεις για να μην κλαψομουνίζεις ύστερα στους
φίλους σου και τους σπας τα @@, θα λες ατά τα λεφτά τα έχω για πέταμα και τέλος και όταν θα μπαίνεις πριν κάτσεις
θα βλέπεις που την αράζουν η γκόμενες γιατί σε γεμάτο μαγαζί θα περιμένεις σαν τον φαντάρο να περάσει η σκοπιά.
Όταν θα έρχονται η γκόμενες και δεν θες την τάδε ας πούμε, θα λες ευγενικά έλα σε λιγάκι ή άμα είναι θα σε φωνάξω
γιατί μιλάω τώρα με τον φίλο μου, γιατί θα σε πέσει σύρμα στις άλλες ότι είστε του 30εύρου και για να πάρεις χουρό,
θα φωνάζεις τον σερβιτόρο να στη φέρει. Και τέλος όταν σου τάζουν τα λεγόμενα "έξτρα" στο πριβε θα είσαι αναλυτικός
και θα ρωτάς συγκεκριμένα, άμα βλέπεις ότι αποφεύγει την ερώτηση και σου λέει πάμε και θα δεις ή θα περάσουμε καλά κτλ
και στα μασάει είναι φόλα!!!
 

pipinolatrhs45

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2019
Μηνύματα
45
Like
62
Πόντοι
0
Καλημερα σε ολους...
θελω να μαθω απο τους πιο παλιους που θα ξερουν λιγο καλυτερα αν υπηρχε μαγαζι στριπ σοου στο ΜΠΟΥΡΝΑΖΙ με το ονομα ΤΕΣΣΕΡΑ περιπου 8 με 10 χρονια πριν...
Γιατι εγω το ξερω και προλαβα το τεσσερα στην Πειραιως στο Γκαζι.
Θα με βοηθουσε πολυ για την ευρευνα που κανω να μαθω.


  Τέσσερα στο γκάζι στριπτιζάδικο, θυμάμαι που άνοιγε κάτι φαγγάρια για λίγο καιρό και μετά ξαναέκλεινε. Μια φορά μόνο είχα πάει οπότε ίσως και να μην είναι απόλυτα ακριβές αυτό που λέω.

Στο Μπουρνάζι την εποχή περίπου που λές, υπήρχε ένα στριπτιζάδικο, κοντά εκεί που είναι τώρα το Γκόλντεν, για την ακρίβεια αν θυμάμαι καλά ήταν στον επόμενο κάθετο δρόμο αριστερά. Ανέβαινες μάλιστα σε όροφο απ' όσο θυμάμαι την΄μία ή δύο φορές που είχα πάτει τότε. Ήταν όμως πιο underground κατάσταση, ωιλοπαρακμιακό θα το χαρακτήριζα σε σχέση με τα μεγάλα μαγαζιά γκόλντεν, αθενς κλπ.  Όνομα πως λεγόταν, δεν θυμάμαι, αλλά απ' όσο ξέρω δεν πρέπει να υπήρχε άλλο στο μπουρνάζι τότε, οπότε μάλλον εκείνο λες.
 

bill noxas

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2010
Μηνύματα
975
Like
268
Πόντοι
26
  Τέσσερα στο γκάζι στριπτιζάδικο, θυμάμαι που άνοιγε κάτι φαγγάρια για λίγο καιρό και μετά ξαναέκλεινε. Μια φορά μόνο είχα πάει οπότε ίσως και να μην είναι απόλυτα ακριβές αυτό που λέω.

Στο Μπουρνάζι την εποχή περίπου που λές, υπήρχε ένα στριπτιζάδικο, κοντά εκεί που είναι τώρα το Γκόλντεν, για την ακρίβεια αν θυμάμαι καλά ήταν στον επόμενο κάθετο δρόμο αριστερά. Ανέβαινες μάλιστα σε όροφο απ' όσο θυμάμαι την΄μία ή δύο φορές που είχα πάτει τότε. Ήταν όμως πιο underground κατάσταση, ωιλοπαρακμιακό θα το χαρακτήριζα σε σχέση με τα μεγάλα μαγαζιά γκόλντεν, αθενς κλπ.  Όνομα πως λεγόταν, δεν θυμάμαι, αλλά απ' όσο ξέρω δεν πρέπει να υπήρχε άλλο στο μπουρνάζι τότε, οπότε μάλλον εκείνο λες.
Illusions λεγόταν αυτό που περιγράφεις.
 

soul3

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2010
Μηνύματα
4.116
Like
1.896
Πόντοι
216
Εγω στο μπουρναζι θυμαμαι το ολαλα πανω ψηλα σε ενα κτηριο, αριστερα στην αρχη του πεζοδρομου.Αυτο γυρω στο 2004.
 

bill noxas

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2010
Μηνύματα
975
Like
268
Πόντοι
26
Εγω στο μπουρναζι θυμαμαι το ολαλα πανω ψηλα σε ενα κτηριο, αριστερα στην αρχη του πεζοδρομου.Αυτο γυρω στο 2004.
Για το ίδιο μιλάμε, είχε αλλάξει όνομα στην πορεία και Illusions λεγόταν τα τελευταία χρόνια, πριν κλείσει οριστικά......
 

GiorgosGe

Νέο Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2019
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Γιώργος εδώ,

Δουλεύω χρόνια Γερμανία και όταν έρχομαι Ελλάδα έχω μια άνεση οικονομική.
Επειδή τα αγαπώ τα ανήψια μου (21, 18 ο καθένας) και επειδή σιχαίνομαι τις ΥΠΕΡ συντηρητικές απόψεις με τις οποίες τα είχαν "αναθρέψει" ... όταν έγιαναν έκαστος 18, τους έκανα ένα "ξεχωριστό" δώρο γενεθλίων:

Τους πήγα σε συγκεκριμένο στούντιο στην Αθήνα που πηγαίνω (όποτε έρχομαι για λίγο Ελλάδα).
Τους "κέρασα" 60 λεπτά...
Ήξερα από πριν ποιά κοπέλα να επιλέξω και της είχα εξηγήσει πως πρόκειται για την πρώτη τους φορά με γυναίκα. Της εξήγησα επίσης πως θέλω να τους μάθει πως να "ικανοποιήσουν" μια γυναίκα.

Εγώ προτιμώ να πάω για 60 λεπτά και να περάσουμε και οι δυο ΓΑΜΑΤΑ παρά το: δίνω 20ρικο, χύνω, φεύγω.

Όταν τα παιδιά μετά μπήκαν σε σχολή και βρήκαν στη συνέχεια γκόμενα (και τους κερνούσα 4ωρα σε ξενοδοχεία γιατί οι γονείς τους δεεεε) με ευχαρηστήσανε πραγματικά για το "δώρο γενεθλίων" που τους έκανα στα 18. ΚΑΜΙΑ γκόμενα δεν τους παραπονέθηκε πως δεν ξέραν πως να ξηγηθούν στο κρεβάτι. Οι χωρισμοί πάντα γινόντουσαν λόγω... γονεϊκής παρέμβασης... Τραγικά πράγματα εν έτη 2019... ούτε σε επαρχία τη δεκαετία του '60 τέτοια πράγματα...

Τέλος πάντων,
Πάμε στο ψητό της υπόθεσης: ΣΤΡΙΠΤΙΤΖΑΔΙΚΑ!

Ομολογώ πως ΔΕΝ έχω πάει ΠΟΤΕ σε στριπτιτζάδικο. Τα ανηψάκια μου όμως μου ζητήσαν να τους πάω όταν έρθω Ελλάδα με το καλό. Ξέρω όμως από γνωστό (που έχει κάνει ΑΠΕΙΡΕΣ δουλειες τόσο ημέρα όσο και νύχτα στη ζωή του) πως αν ΔΕΝ ξέρεις τους κανόνες (και τους πιθανούς κινδύνους)... ΔΕΝ πας.

Ψάχνω λοιπόν ένα (σχετικά πάντα) ήσυχο στριπτιτζάδικο να τους πάω (Αθήνα) να περάσουν μια ωραία βραδιά.

Θέλω όμως να ξέρω ΕΓΩ πέντε πράγματα (για μένα) όπως επίσης δυο πράγματα να τους ΠΩ ΕΓΩ ΑΠΟ ΠΡΙΝ μην κάνουν κατά λάθος κάτι που θα προκαλέσει πιθανή παρεξήγηση (ου μπλέξεις... η 11η εντολή για τη νύχτα που μου είπε ο γνωστός μου)

Ευχαριστώ όλους εκ των προτέρων!
 

Perdika

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2019
Μηνύματα
11
Like
10
Πόντοι
0
Για σου φίλε σού προτείνω το Toys στο Γκάζι πολύ καλό μαγαζί με καλή ατμόσφαιρα κ ότι βασικό για δουλειά σου έχει πολύ ορεες μηκρες σε ηλικία μουνες δημετρες που να περάσεις σίγουρα τέλια :takethis: κ να σε συγουρος δεν να σε φάνε σε λεφτά τα έχει 100 ευρώ στάνταρ
 

Stratocaster

Μέγας
Εγγρ.
21 Νοε 2007
Μηνύματα
1.105
Κριτικές
12
Like
1.674
Πόντοι
4.655
Για σου φίλε σού προτείνω το Toys στο Γκάζι πολύ καλό μαγαζί με καλή ατμόσφαιρα κ ότι βασικό για δουλειά σου έχει πολύ ορεες μηκρες σε ηλικία μουνες δημετρες που να περάσεις σίγουρα τέλια :takethis: κ να σε συγουρος δεν να σε φάνε σε λεφτά τα έχει 100 ευρώ στάνταρ
Δηλαδή παίζει μπριζόλα με 100 Ευρώ ως στανταρ όποια κοπέλα το κάνει;
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.712
Κριτικές
9
Like
1.620
Πόντοι
216
Καλησπερα... Μπορει να παει και  πολυ παραπανω το μαλλι... Βαλε και τα ποτα μαζι..

Δεν τον πηρατε χαμπαρι οτι ειναι προμοτορας? Τιποτα δε γινεται στο κωλοχανειο. Για πολυ κοροιδα.

Οδηγος επιβιωσης για κωλομπαρα και στριπτητζαδικα (ειδικα κυριλε)

Τριο φωτια Γκολεμης, Γιατρος, Κυρ-Βαγγελης (76 χρονων γερα). Τσουτσομαγαζο Μουσσες

Εισοδος 1:45 πρωι. Πορτιερο-καθαριστης στο κλασσικο σκαλοντεκορ (δεν ξερω τι ητανε γιατι ειχε ενα μαντηλακι και καθαριζε). Τον αγνοησαμε και μπηκαμε. Κυρ Βαγγελης κανει νοημα σερβιτορο (οπως εχει περιγραφει απο πολλους συναγωνιστες για κρεαταγορα πατσατζιδικο). Κυρ-Βαγγελης:Πως σε λενε αρχηγε μου?
Σερβιτορος ...λεει ονομα απο δω και μπρος θα τον λεμε Σερβι για συντομια

Κυρ-Βαγγελης:Βγαζει απο την κωλοτσεπη 50ευρω του το χωνει στην τσεπη τον χτυπαει φιλικα στην πλατη του λεει ποια μερια σερβιρεις εσυ? σημερα θα μας σερβιρεις μονο εσυ οτι θελουμε θα ερχεσαι εσυ αρχηγος. Φερε ενα γυρο ποτα και βαλε μας εκει (δειχνει τραπεζι διπλα στην πιστα του χορου 1 μετρο απο τον πολο).

Σερβι παει να ψελισει κατι το τραπεζι δεν" τον κοιταει ο Κυρ-Βαγγελης τον χτυπαει στην πλατη ναι ξερω του λεει παμε καθομαστε τρεχει ο σερβι φερνει τα ποτα. Πολυ καθαρα τα ειχε φτιαξει ο ιδιος!

Κυρ-Βαγγελης παρα την ηλικια ειναι χαιτεκ γκατζετακιας-ταμπλετας εχει σκασει 40 ευρω και εχει παρει οτι προσφορα σε καρτες υπαρχει δηλαδη ενα χορο πληρωνεις 3 μπονους ενα ποτο ενα τσαμπα κλπ και περναμε τελεια. Εχουμε μπατζετ 300 ευρω (100 εκαστος) και μεχρι τωρα εχουμε δωσει 80 ολοι μαζι και τζαμπα χορους μεχρι να πληρωσουμε το δευτερο γυρο. Εχουμε παρει απο 3 χορους τσαμπα ο καθενας και εχουμε πληρωσει 3 (110 μεχρι τωρα).

Σκανε γκομενες για μιλητο τον ειδανε παππου, κερναει μια (10 ευρω ακομα) 120 ολα στο 5λεπτο τη διωχνει. Σκαει μια σε μενα και το γιατρο τις διωχνουμε. Σκαει καινουρια στον Κυρ-Βαγγλελη καθεται του λεει για ποτο της λεει οχι με τη μια. Τις διωξαμε ολες στο μουνι τους και αυτες, καθονται τραπεζι να παιξουνε με τα κινητα τα κλασσικα. Εμεις περναμε καλα μπανιζουμε προγραμμα ντι τζει ωραιος (το μονο καλο) ερχεται μια και καλα γκρουπ ληντερ καθεται τη λεει στον Κυρ-Βαγγελη "γιατι διωχνεις τις κοπελες κλπ. λεει ο Κυρ-Βαγγελης γιατι πηγα να ακουμπησω λιγο μπουτι και μου κανανε κοπλα. Του λεει αυτη ε για αυτα εχουμε το πριβε. Βαζει κατι γελια ο αρχοντας φωναζει Σερβι του λεει φερτη'ς" ενα σφηνακι και να παει να το πιει αλλου. Τελικος λογαριασμος 150 ευρω 3 ατομα και 6 τηλεφωνα για βιζιτα ξενοδοχειο.

Κυρ-Βαγγελης 77 φετος να ζησεις χιλια χρονια. Οποιος παει σε τετοια μαγαζια ειναι αξιος της τυχης του. Εν γνωσει του μαζοχιστης, τροτσκιστης και αντιπροσωπος που ελεγε και η Πανια.

Ετσι περνας καλα στο στριπτητζαδικο. παιρνεις τηλεφωνακι για εξω.

Μαθετε στριπτητζαδικο εδω στον αρχοντα

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom