Νέα

Οδηγίες προς "πιρφοροαγαπούληδες"

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Orestis_Kou
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 140
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Τσάρκας4

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.404
Like
683
Πόντοι
96
Εσύ τι ανακατεύεσαι μωρή , δεν έχεις πελάτη τέτοια ώρα; Βρε ουστ από εδώ!Κοίτα πρώτα τη φάτσα σου στο καθρέπτη και μετά κάνε κριτική. :s&m_1:
 
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
2.072
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
16
Παρακολουθησα ολη την ιστορια σου, Ορεστη, απο την αρχη και μεχρι το σημερινο στου ποστ. Παρα πολλες φορες ηθελα να απαντησω στα γραπτα σου και δεν το εκανα, επειδη εχω την εντυπωση, οτι ουτως η αλλιως θα ξανακανεις τα ιδια και ΘΕΛΕΙΣ να τα παθαινεις αυτα, δεν δικαιολογειται αλλιως η συμπεριφορα σου. Εχεις τελεια σχεση θυμα-θυτης με καθε κοπελα του χωρου, που ερωτευεσαι - αυτη σε εκμεταλλευεται και εσυ νιωθεις, οτι καποιος σε χρειαζεται εστω για τα λεφτα σου.

Αυτο που δεν καταλαβαινεις, οταν γραφεις για ανθρωπινη αντιμετωπιση για τις κοπελες - εσυ ο ιδιος δεν τις αντιμετωπιζεις ως ανθρωπους, παρα μονο ως αντικειμενα για το παιχνιδι που περιεγραψα παραπανω. Δεν εχεις ιδεα - τι πραγματικα θελουν στη ζωη τους, δεν σε ενδιαφερει καθολου αυτο. Δεν σε σταματα, οτι οι ιδιες με καθε τροπο σου δειχνουν την περιφρόνηση και πολλες φορες ακομα και την αηδια και δεν σεβεσαι το δικαιωμα του καθε ανθρωπου να ζει, οπως ο ιδιος επιλεγει. Αυτες ειναι ελευθερες ανα πασα στιγμη να σταματησουν το επαγγελμα, δεν ειναι δικο σου θεμα να ανακατευεσαι στις επιλογες τους. Εισαι ενοχλητικος και επικίνδυνος για αυτες, μιας και με το παραμικρο βγαζεις στη φορα οτιδηποτε εχει συμβει μεταξυ σας. Δεν εχεις προσωπικοτητα και αυτοσεβασμο, γιατι να σε σεβαστουν αυτες; Μονο χαζες δεν ειναι.

Η λυση στο προβλημα σου ειναι να απευθυνθείς σε καποιον πολυ καλο ειδικο, να σου μαθει εστω καποια αρχικα πραγματα σχετικα με την σωστη ψυχολογια του ανθρωπου, να αποφευγεις πληρως την συναναστροφη με τις γυναικες μεχρι να δεις καποια πρωτα θετικα αποτελεσματα και να καταλαβεις επιτελους το πιο απλο πραγμα - οι ιεροδουλες πουλανε σεξ. Τελος, δεν τους νοιαζει ποιος ειναι καλο παιδι και ποιος - κωλοπαιδο. Δεν τους νοιαζει γυμνασμενο σωμα η πλαδαρο, αρκει να ειναι καθαρο. Δεν τους νοιαζουν οι θυσιες και τα κλαψουρισματα του καθε αγαπουλη, και καλα κανουν, επειδη αλλιως θα ειχαν τρελαθει με τοσους καμμενους να τρεχουν πισω τους.

Και δεν εισαι εσυ σε θεση να δινεις συμβουλες στον οποιονδηποτε, επειδη το ατομο, που πρεπει να σωσεις πρωτα απ`ολους εισαι εσυ ο ιδιος. Με τα γραπτα σου απλως δινεις την αίσθηση στους αλλους καμμενους, οτι εχουν δικιο στην ηλιθιοτητα τους, αφου ειναι πολλοι.

Είσαι από τα άτομα που δυσκολεύονται να προσδιορίσουν τα αισθήματα των άλλων. Έτσι δεν είναι;
 

Sonia_Red

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2013
Μηνύματα
252
Like
3
Πόντοι
1
Είσαι από τα άτομα που δυσκολεύονται να προσδιορίσουν τα αισθήματα των άλλων. Έτσι δεν είναι;

- δεν ειμαι εγω το αντικειμενο της συζήτησης
- οχι, δεν δυσκολευομαι να προσδιορισω τα αισθηματα των αλλων και μαλιστα γνωριζω και τις αποψεις της αλλης πλευρας στη συγκεκριμενη περιπτωση (δηλαδη - τι σκεφτονται οι κοπελες, οταν τους τυχαινει ενας Ορεστης).  
 
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
2.072
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
16
- δεν ειμαι εγω το αντικειμενο της συζήτησης
- οχι, δεν δυσκολευομαι να προσδιορισω τα αισθηματα των αλλων και μαλιστα γνωριζω και τις αποψεις της αλλης πλευρας στη συγκεκριμενη περιπτωση (δηλαδη - τι σκεφτονται οι κοπελες, οταν τους τυχαινει ενας Ορεστης).  

-Εγώ για σενα γουστάρω να συζητήσω. Πρόβλημα;
-Ναί; Σου έχει τύχει;
 

Τσάρκας4

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.404
Like
683
Πόντοι
96
Μωρέ αν η κόκκινη Σόνια ήταν πραγματική και μάθαινε ότι την έχεις για παρατσούκλι θα σε έκανε φέτες με το σπαθί της.Δεν έχεις καμιά σχέση με το τι ήταν η κόκκινη Σόνια στα διηγήματα ηρωικής φαντασίας που βάζω στοίχημα δεν τα έχεις διαβάσει.Κάποια ταινία θα 'εχεις δει για αυτό δεν ξέρεις τι αντιπροσώπευε  αυτή η ηρωίδα. Καμι'α σχέση!Βρε ουστ και πάλι ουστ! :fuck1:
 

Sonia_Red

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2013
Μηνύματα
252
Like
3
Πόντοι
1
Μωρέ αν η κόκκινη Σόνια ήταν πραγματική και μάθαινε ότι την έχεις για παρατσούκλι θα σε έκανε φέτες με το σπαθί της.Δεν έχεις καμιά σχέση με το τι ήταν η κόκκινη Σόνια στα διηγήματα ηρωικής φαντασίας που βάζω στοίχημα δεν τα έχεις διαβάσει.Κάποια ταινία θα 'εχεις δει για αυτό δεν ξέρεις τι αντιπροσώπευε  αυτή η ηρωίδα. Καμι'α σχέση!Βρε ουστ και πάλι ουστ! :fuck1:

:birdman:
 
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
2.072
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
16
δεν το εχω αναγκη, τα ειπα ολα ηδη στο ποστ προς τον Ορεστη.

Το μόνο που είπες είναι ότι δεν μπορείς να έρθεις σε οργασμό. Λυπηρό αλλά κοινότυπο.
Κάτι άλλο έχεις να δηλώσεις;
 

Sonia_Red

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2013
Μηνύματα
252
Like
3
Πόντοι
1
τα ποστς μου εξαφανιζονται απο το θρεντ, οποτε δεν βλεπω το νοημα να απαντω αλλο. Το τρολλαρισμα ορισμενων θελει πολυ δουλεια ακομα και μην ξεχασετε να παρετε ρολογια-σοκολατακια και λοιπες μπουρδες για τις κοπελες, σαν καλα παιδια που ειστε.
 
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
2.072
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
16
Καλά ρε γατάκι έγραψες κάτι και το έσβησες;
Εντάξει απολύεσαι. Η επόμενη.
 
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
2.072
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
16
Ε είναι απόλυτα λογικό να διαγράφηκε ΑΜΕΣΑ το ποστ σου που έλεγες τον τεράστιο ανυπερβλητο υπεργαλαξιακό γαμιά Ιεραπόστολο ότι τρολλάρει.
Φοβήθηκαν οι υπεύθυνοι του σαιτ ότι μπορεί να προκαλούσες την οργή μου  :referee:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom