Νέα

Οδηγίες προς "πιρφοροαγαπούληδες"

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Orestis_Kou
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 140
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Orestis_Kou

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2011
Μηνύματα
1.383
Κριτικές
85
Like
28
Πόντοι
96
Καλημέρα σε όλους,

Με αφορμή τα προσωπικά μου παθήματα και καθαρά από προσωπική ανάγκη, αποφάσισα να πω κάποια πράγματα που αφορούν τους ανθρώπους που κυκλοφορούν στο χώρο του αγοραίου έρωτα και έχουν χαρακτήρα "συναισθηματικό" ή τέλος πάντων επιδιώκουν προσωπική επαφή με τα κορίτσια του χώρου, με διάφορους τρόπους...

Καταρχάς, να πω για μένα, πριν 2 χρόνια είχα κολλήσει με ένα στουντιοκόριτσο, τη Δέσποινα, ήταν σεξουαλικό κόλλημα κυρίως, αλλά στο μυαλό μου μετατράπηκε σε κάτι περισσότερο (έρωτες κλπ). Πριν από λίγο καιρό, έφαγα γερό κόλλημα με την Άννα από Φωκαίας, και μάλιστα ήμουνα αρκετό καιρό πελάτης πριν ξεκινήσει να γίνεται μια αρρωστημένη κατάσταση ή αν θέλετε, πριν η κοπέλα "με καταλάβει" και προσπαθήσει να το εκμεταλλευτεί (τα είπαμε αυτά βέβαια σε άλλο θρεντ).

Λοιπόν, ένα μεγάλο ερώτημα προς εμάς όλους είναι, γιατί το κάνουμε;

κάποιοι έχουμε το σύνδρομο του σωτήρα, δηλαδή πιστεύουμε ότι αν καταφέρουμε και τις σώσουμε από αυτό το χώρο θα μας ευγνωμονούν για πάντα... κάποιοι το θεωρούν πρόκληση και μαγκιά να πετύχουν να έχουν γκόμενα από μπουρδέλο (τύπου νταβατζιλίκι)... κάποιοι είναι απλά αποτυχημένοι στον έρωτα και βρίσκουν ευκαιρία σε αυτό το χώρο να πετύχουν, όπως νομίζουν, στον ερωτικό τομέα, επειδή μοιάζει πιο εύκολο...

Ένα άλλο ερώτημα είναι πώς την πατάμε και μπαίνουμε σε αυτό το τριπάκι;

Τώρα εδώ θα μιλήσω πολύ προσωπικά, γιατί δεν ξέρω για άλλους... Πιστεύω ότι η κάθε κοπέλα του χώρου αν θέλει να είναι καλή επαγγελματίας φλερτάρει με τους πελάτες και κάποιος που είναι ευάλωτος συναισθηματικά και το εντοπίσει αυτό η κοπέλα, θα τον στοχοποιήσει ως θύμα (πελατή που θα τον δαγκώσει χοντρά)... Όταν μια κοπέλα δείξει μια συμπάθεια σε κάποιον πελάτη, ο πελάτης ανεβαίνει ψυχολογικά, θέλει να την ευχαριστήσει, θέλει να την κερδίσει, θέλει να την κάνει απόκτημά του, θέλει να είναι πάνω από τους υπόλοιπους πελάτες για αρχή, ώστε να νιώθει καλά με τον εαυτό του... Η κοπέλα από την άλλη, αν βρει πρόσφορο έδαφος, στην αρχή του λέει ότι είσαι απλά καλός πελάτης και σ αγαπάω, κλπ κλπ, αλλά στη συνέχεια πιο πονηρά, πετάει κουβέντες του τύπου "ο τάδε πελάτης μου πήρε αυτό" και υποσυνείδητα σε βάζει στο τριπάκι ότι αν θέλεις κάτι παραπάνω από εκείνη δεν αρκεί να της φέρεσαι καλά, να είσαι καθαρός περιποιημένος, όμορφος, να κάνεις καλό σεξ (αν πιστεύεις κάτι τόσο αφελές, λέμε τώρα), αλλά πρέπει να προσφέρεις και κάτι υλικό... Μπορεί να είναι ένα δώρο στα γενέθλια της, μπορεί να είναι λεφτά "για την άρρωστη μάνα της", κάτι για να δείξεις ότι τη νοιάζεται πραγματικά και στην ανάγκη της στάθηκες...

Πώς προσπαθεί ο πελάτης θύμα να κατακτήσει την κοπέλα;

Εδώ πιστεύω είναι ανάλογα το χαρακτήρα, αλλά όπως είπα, η κοπέλα τους οδηγεί όλους στον ίδιο δρόμο, το δρόμο του δώρου ή της προσφοράς χρημάτων, όπως έχει αποδειχθεί... Ας μιλήσουμε πάλι για μένα: εγώ προσωπικά λοιπόν, γίνομαι συμπαθής (όντως) στα κορίτσια του χώρου, γιατί έχω αυτό που λέμε το προφίλ του "καλού παιδιού". Κάποιοι άλλοι μπορεί να έχουν το προφίλ του ωραίου γκόμενου ή του αστείου τύπου που τις κάνει να γελάνε, δεν έχει σημασία... Πιστεύω ότι όλοι εμείς μπορεί όντως να έχουμε κάτι που να συμπαθήσουν οι ιερόδουλες πραγματικά, σημασία έχει ότι όταν μπούμε στη διαδικασία της θυματοποίησης, η συνέχεια είναι πάνω κάτω η ίδια... Φερόμαστε λοιπόν καλά, κάνουμε το κομμάτι μας, αλλά κάποια στιγμή μπαίνουμε στη λογική του δώρου ή των έξτρα χρημάτων, επειδή εκεί οδηγούμαστε... Όταν γίνει αυτό, νιώθουμε ότι κατοχυρώνουμε κάτι, ίσως νιώσουμε ότι τουλάχιστον είμαστε πλέον οι καλύτεροι πελάτες... Έχουμε παραπάνω απαιτήσεις στο δωμάτιο, η κοπέλα υπόσχεται και πραγματοποιεί σε πρώτη φάση και τις παραπάνω απαιτήσεις στο σεξ και ενδεχομένως μας δίνει ελπίδα για το κάτι παραπάνω εκτός...

Πότε αρχίζουν τα πραγματικά προβλήματα;

Τα πραγματικά προβλήματα αρχίζουν είτε όταν η κοπέλα αρχίζει να σε βαριέται και σταματάει τις έξτρα υπηρεσίες σαν να σε διώχνει εμμέσως, είτε επειδή εσύ αρχίζεις να γίνεσαι πιεστικός για να κάνετε σχέση/επιδιώκεις περισσότερη επαφή/ρωτάς πολλά για τη ζωή της, είτε επειδή εσύ αρχίζεις να ζηλεύεις και να συνειδητοποιείς ότι υπάρχουν κι άλλοι σαν εσένα για εκείνη και ότι ίσως δεν είσαι τόσο σημαντικός για εκείνη (και κάνεις σκηνές ζηλοτυπίας), είτε επειδή η κοπέλα έγινε πολύ απαιτητική από σένα και ζητάει όλο και περισσότερα και καταλαβαίνεις ότι πολύ απλά δεν μπορείς να ακολουθήσεις... Σε μένα προσωπικά έχουν συμβεί όλα αυτά μάζι και στην τελευταία περίπτωση σχεδόν παράλληλα...

Ποια είναι η συνήθης κατάληξη μιας τέτοιας προβληματικής κατάστασης;

Σίγουρα εδώ είναι και πάλι θέμα χαρακτήρα, δηλαδή κάποιος το μυρίζεται νωρίς ότι στράβωσε μια κατάσταση και την κάνει, κάποιος κάθεται και επιμένει και τσακώνεται άσχημα με την κοπέλα και αναγκάζεται τελικά να τον διώξει κακήν κακώς...

Όταν η κοπέλα σταματάει τις έξτρα υπηρεσίες και σταματάει να ασχολείται μαζί σου ιδιαίτερα, γιατί είσαι δεδομένος ή σε βαρέθηκε, αρχίζει και βγάζει έναν "πιο αληθινό" χαρακτήρα, δηλαδή δείχνει πόσο βαριέται τους πελάτες και πόσο σιχαίνεται αυτό που κάνει, δεν τη νοιάζει αν θα περάσεις καλά, είσαι μια ευκαιρία να ξεκουραστεί στο δωμάτιο, εσύ βέβαια στην αρχή μπορεί να το πάρεις κολακευτικά, ότι και καλά σου ανοίχτηκε...

Όταν αρχίζεις να γίνεσαι πιεστικός στο να βγείτε κλπ, βρίσκει διάφορες ντρίπλες και κάνει, σου δίνει το τηλ της και το φβ της, αλλά όποτε είναι να βγείτε ξαφνικά συμβαίνει κάτι και δεν μπορεί... Και άμα ποτέ βγείτε, αποφεύγει το σεξ αν δεν είναι βέβαιη ότι, για την κάθε φορά που θα την πηδήξεις, θα της προσφέρεις κάτι ως αντάλλαγμα, λεφτά ή δώρα. Αν ρωτάς πολλά για τη ζωή της, νευριάζει, κανείς δεν ξέρει για αυτή πραγματικά. Εδώ λέει ψέματα στους γονείς της μια ζωή, σε σένα θα κωλώσει νομίζεις; μάλιστα πιστεύω ότι τα ψέματα που λένε σε ένα βαθμό τα πιστεύουν, γιατί καμία κοπέλα δε θέλει πραγματικά να συνειδητοποιήσει πόσο άθλια είναι η ζωή της και πλάθει το δικό της παραμύθι... Ποτέ, δεν υπάρχει περίπτωση να σου πει όλη την αλήθεια για τη ζωή της... Ούτε οι γονείς της δεν την ξέρουν, μόνο κάποια στενή φίλη από το χώρο και ο νταβατζής της ή ο άνδρας της ίσως...

Όταν αρχίζεις να ζηλεύεις, ίσως εκεί είναι το μόνο που η κοπέλα δε φταίει, αλλά είναι κάτι ανθρώπινο ότι όταν ερωτεύεσαι, νιώθεις μια κτητικότητα. Άσχετα αν με σένα όντως υπάρχει κάτι παραπάνω ή όχι, οι κοπέλες του χώρου ζηλεύουν σαν τρελές (επαγγελματικά/προσωπικά μην το αναλύσουμε) αν εσύ που πας μόνο μαζί της πας με άλλη, ενώ εκείνες με όσους και να πάνε κάνουν απλά τη δουλειά τους. Και αυτό θα σου πουν όσες φορές κι αν τις ρωτήσεις...

Όταν πάλι αρχίζουν οι παραπάνω απαιτήσεις, μπαίνεις σε έναν αγώνα δρόμου που δεν μπορείς να τερματίσεις... Αν κρατήσεις να προσφέρεις τα ίδια, δε θα πάρεις ποτέ το κάτι παραπάνω που ζητάς, αν αυξήσεις αυτά που δίνεις, μπορεί να κάνεις ένα βηματάκι, αλλά πόσο θα μπορείς να αυξάνεις; η κοπέλα αν δει ότι έχεις τη δυνατότητα να τη "σώσεις", θα προσπαθήσει να το φτάσει μέχρι εκεί που δεν πάει άλλο, μέχρι να σε στεγνώσει εντελώς, είτε απλά για να σε δαγκώσει χοντρά είτε επειδή όντως το έχει ανάγκη να γλιτώσει από το χώρο και ψάχνει σανίδα σωτηρίας. Αν τυχόν εσύ, κάνεις το λάθος και μειώσεις αυτά που έδινες, έστω και το πουρμπουάρ των 10 ευρώ, εκεί θα πάρεις υπηρεσίες τρισάθλιες, πολύ χειρότερες από τον άλλον που θα πάει μια φορά και θα προσφέρει το στάνταρ αντίτιμο, αλλά έχει το κίνητρο η κοπέλα να τον κάνει να περάσει καλά για να γίνει πελάτης της...

Γιατί οι πιρφόροι κατέστρεψαν την Ελλάδα και γιατί να μην είστε έτσι γαμώτο

Οι πιρφόροι οι οποίοι είναι άνθρωποι όπως αυτούς που περιέγραψα πιο πάνω, δεν ξέρω αν κατέστρεψαν την Ελλάδα, πάντως την πιάτσα την κατέστρεψαν...

Όσοι κάνετε δώρα ή εξτραδάκια σε πουτάνες και είστε σταθεροί πελάτες που θέλετε το κάτι παραπάνω, σκεφτείτε τα εξής: η κάθε κοπέλα πηγαίνει με σχεδόν 1000 άτομα το χρόνο (όχι ραντεβού). Από τους 1000, ειδικά αν είναι καλή στη δουλειά της, θα έχει από 5 έως και 10-20 σταθερούς πελάτες. Από αυτούς, κάποιο ποσοστό θα την έχει πατήσει σεξουαλικά μαζί της και κάποιο ερωτικά.

Επίσης στους 1000 που ανέφερα, όχι απαραίτητα τους κολλημένους, υπάρχουν νεαροί όμορφοι και γυμνασμένοι που τους γουστάρουν οι πουτάνες και δεν είναι σταθεροί πελάτες, πιο όμορφοι από εσάς, υπάρχουν επίσης πελάτες που τους φέρονται καλά αλλά χωρίς να γίνονται φορτικοί όπως εσείς γιατί δεν ενδιαφέρονται για το παραπάνω, πιο καλά παιδιά από εσάς, και υπάρχουν και 1,2,3 ή 10 που θα κάνουν τα δωράκια, δεν έχει σημασία αν είναι μεγάλοι ή μικροί, όμορφοι ή όχι, πελάτες φανατικοί ή μη, απλά υπάρχουν στην Ελλάδα ακόμα κάποια άτομα που έχουνε λεφτά και τα χαλάνε για πλάκα, χωνεύτε το, είναι πιο πλούσιοι από εσάς όσο πλούσιοι και να είστε...

Αλλά έστω ότι τα έχετε όλα αυτά μαζί, μια κοπέλα που είναι του χώρου, σκεφτείτε πόσους άνδρες βλέπει και πόσο δύσκολο είναι να της κάνει αίσθηση πραγματικά κάποιος... Άνθρωπος είναι, αν της κάνει θα προχωρήσει με κάποιον, αλλά πάλι είναι πολύ δύσκολο να το δει σοβαρά, γιατί μόλις βγει από το μπουρδέλο θέλει να ξεχάσει ότι δουλεύει εκεί, και εσείς της το θυμίζετε...

Αλλά και πάλι, έστω ότι καταφέρνετε λοιπόν να βγείτε, πιστεύετε ότι μια κοπέλα του χώρου με τόσα ψυχολογικά θέματα, κόμπλεξ κατωτερότητας και ανασφάλειες θα μπορεί να πιστέψει ότι τη βλέπετε σοβαρά; αν το πιστέψει, ίσως σας υποτιμήσει και πάλι σας τη φέρει... Εσείς πάλι, αν καταφέρετε να έχετε μια σχέση με κοπέλα του χώρου, θα νιώθετε άνετος και χωρίς ανασφάλειες; Και πάλι θα πω ότι κάθε κοπέλα παίρνει 1000 πελάτες το χρόνο, αν έστω και με έναν, εσάς, την καταφέρατε να βγήκε έξω, τότε να είστε σίγουροι ότι είναι ανοιχτή σε κάτι τέτοιο και κάποιοι άλλοι θα τα καταφέρουν... Μπορεί να είστε ο πρώτος, αλλά στατιστικά δε θα είστε ο τελευταίος, τι ικανοποίηση σας δίνει τελικά αυτό;

Τι θέλω να πω τελικά; το αν μια κοπέλα γουστάρει πραγματικά με έναν πελάτη στο κρεββάτι, μέχρι το να βγει έξω, μέχρι το να το δει και σοβαρά για σχέση, απέχουν έτη φωτός και δύσκολα συνδυάζονται... Επίσης αν εσείς επιδιώκετε κάτι τέτοιο σημαίνει ότι έχετε σοβαρά θέματα, είτε δεν μπορείτε να συνειδητοποιήσετε τι πραγματικά σημαίνει να έχεις σχέση με μια κοπέλα του χώρου με τόσα ψυχολογικά και άλλα προβλήματα, είτε είστε τελείως αποτυχημένος στην εκτός πληρωμένου έρωτα ζωή σας και ψάχνετε σανίδα σωτηρίας...

Αυτό που καταφέρνετε με συμπεριφορές όπως οι παραπάνω με τα δώρα κλπ είναι να δημιουργείται ένας αθέμιτος ανταγωνισμός μεταξύ των πελατών και να δημιουργεί ο ένας προβλήματα στον άλλον... Υπάρχουν φυσικά κοπέλες που δεν τις αγγίζουν όλα αυτά, αλλά όσες τις αγγίζουν, θα είναι τρελά απαιτητικές και θα καβαλήσουνε καλάμι... Αν εσύ πας και δώσεις μια φορά αντί για 20, 30 ή 40 ή 50 για να περάσεις καλύτερα, ή πάρεις δώρο, τι πιθανότητες έχω εγώ με το στάνταρ αντίτιμο να περάσω το ίδιο καλά ή καλύτερα; Έχω, αν το παίξω δύσκολος και η κοπέλα θέλει να με κάνει πελάτη κάνοντας μου ένα καλό δωμάτιο, δηλαδή αν δεν είμαι ο τακτικός πελάτης... Έχω, αν η κοπέλα δεν είναι μαλακισμένη και δεν επηρεάζουν τι δουλειά της συμπεριφορές σαν αυτές.

Εσείς πάλι που το κάνετε, δεν έχετε καμία ελπίδα να κερδίσετε κάτι και ανέλυσα τους λόγους... Δε μιλάω για τα άτομα τα οικονομημένα που μαγκιά τους αν κατέβουν μια φορά το μήνα τα σκάσουν στην πιο όμορφη κοπέλα που κυκλοφορεί (δώρα εξτραδάκια) προκειμένου να περάσουν καλά, μαγκιά τους... Μιλάω για τους συστηματικούς πελάτες που κάνουν τέτοιες κινήσεις... Εσείς λοιπόν,ή εμείς, καταστρέφουμε την πιάτσα, γιατί ανεβάζουμε τον πήχη και δίνουμε το κακό παράδειγμα στις κοπέλες, βγαίνουμε όλοι χαμένοι τελικά...

Πώς να περάσεις καλά αν έχεις τάσεις πιρφορίασης, αγαπουλίασης;

Θα σας έλεγα το απλό, να κόψετε τις μαλακίες με τις πουτάνες και να βρείτε γκόμενα, αλλά είπαμε, το έχουμε ανάγκη κάποιοι...

Να ξέρετε ότι καλώς ή κακώς αυτοί που περνάνε καλά με τις ιερόδουλες είναι 2 κατηγορίες ανθρώπων:
-αυτοί που τις σέβονται σαν επαγγελματίες και σαν ανθρώπους
-αυτοί που δεν τις σέβονται σαν ανθρώπους αλλά αναγνωρίζουν την επαγγελματική πλευρά του πράγματος
+αυτοί που τους γουστάρουν και τις γουστάρουν, αλλά είναι περιστασιακοί πελάτες

Τι θέλω να πω; ότι καλά με τις πουτάνες περνάνε όσοι δείχνουν ανθρωπιά, επειδή δυστυχώς κατά κανόνα οι περισσότεροι δεν τις σέβονται, αλλά που ταυτόχρονα δεν επιδιώκουν το κάτι παραπάνω και τους δίνουν το δικαίωμα να προστατέψουν την προσωπική ζωή από τη δουλειά τους...

Επίσης καλά περνάνε όσοι πάνε με σκοπό να περάσουν καλά και να μην ασχοληθούν ή να σεβαστούν τι αρέσει ή δεν αρέσει στην κοπέλα τι ενδεχομένως μπορεί να τις φέρει αναγούλα (πχ γλωσσόφιλα) ή αν θα πονέσει αν τη γαμάς σαν ζώο... Αυτοί μάλιστα θα ισχυριστούν συχνά ότι γούσταρε κιόλας και ότι έχυσε η κοπέλα... Μπορεί να είναι μαζώχες οι κοπέλες και όντως να ισχύουν αυτά, αλλά όπως και να έχει, μαγκιά τους αν περνούνε καλά κι αν δεν τους νοιάζει τίποτα...

Φυσικά και θα περάσουν καλά τα ωραία παιδιά, γιατί και η ιερόδουλη άνθρωπος είναι, αλλά όπως ανέφερα πολλές φορές, θα περάσουν καλά αυτοί που θα πάνε 1-2 φορές και δε θα προσπαθήσουν θα χωθούν στην προσωπική της ζωή, θα προσπαθήσουν να απολαύσουν τη στιγμή... Και η κοπέλα το ίδιο...

Ίσως τελικά το λάθος είναι ότι στο χώρο του αγοραίου έρωτα εμείς επιλέγουμε τις κοπέλες και εκείνες αναγκαστικά μας δείχνουν κάποια στιγμή συμπάθεια για να μας κρατήσουν πελάτες... Αν είσαι άνδρας ωραίος και σωστός, καταλαβαίνεις πότε μια γυναίκα σε γουστάρει, ακόμα και στις επαγγελματίες, άλλο αν παριστάνεις ότι δεν καταλαβαίνεις... Επίσης πρέπει να ξέρεις ότι με λεφτά κανείς δεν κέρδισε την αγάπη, ούτε καμιά γυναίκα αγάπησε κάποιον που τρέχει από πίσω της όσο καλός και να είναι...

Τελευταία συμβουλή πριν κλείσω το ποστ: αν δείτε ότι κολλάτε με κοπέλα που δε σας γουστάρει, τουλάχιστον να έχετε την εξυπνάδα, τον αυτοσεβασμό και την αυτοεκτίμηση να το κόψετε και να πάτε παρακάτω εγκαίρως. Αυτό που κάνετε στο χώρο δεν είναι υγιές, αλλά δικαίωμά σας είναι να συνεχίσετε ή να συνεχίσουμε αν θέλετε να το κάνετε... Τουλάχιστον προστατέψτε στοιχειωδώς τον εαυτό σας και την αξιοπρέπειά σας...

Θυμηθείτε ότι ο έξυπνος παραδέχεται, ο πονηρός δικαιολογείτα και ο ηλίθιος επιμένει... Και ότι αν θέλετε να λύσετε το οποιοδήποτε πρόβλημα σας απασχολεί, η πρώτη κίνηση είναι να παραδεχτείτε την ύπαρξη τους στις πραγματικές του διαστάσεις.

Ευχαριστώ όσους με διαβάσετε, ξέρω ότι είμαι λίγο ακατάστατος στη γραφή και φλύαρος, αλλά νομίζω ότι συνεισέφερα κάπως σε αυτό το μεγάλο θέμα...  :)

υγ: ευχαριστώ και τους Ιππότη και Μπέμπα από τους οποίους άντλησα την έμπνευση για το 90% αυτών που γράφω και θέλω να πιστεύω ότι συμφωνούν με τα περισσότερα από αυτά που έχω γράψει, γιατί ειδάλλως σημαίνει ότι δεν κατάλαβα τίποτα από όσα μου είπανε... :grin:



 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366
Get a life βλακα. Μας ζαλισες ταρχιδια πια
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.080
Like
11.541
Πόντοι
2.606
παλι καλα που δεν πληρωνουν τον σερβερ με το στρεμμα γιατι θα το χες ρηξει εξω το σαιτ τυπε  :2funny:
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.957
Κριτικές
490
Like
36.532
Πόντοι
41.447
idiot_o_364432.jpg
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
Αγαπητέ Ορέστη.............ξέρεις ότι σε συμπαθώ πολύ.....αλλά ξεκόλλα επιτέλους......
Μην ασχολείσαι τόσο πολύ με τις κορασίδες,πήγαινε γάμα και φύγε!
Σε κανέναν δεν βγήκε σε καλό,η ενασχόληση με πουτάνες......
Ξεκόλλα....θα στα πω και από κοντά,όταν μου περάσει η ίωση....... :S
 
OP
OP
Orestis_Kou

Orestis_Kou

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2011
Μηνύματα
1.383
Κριτικές
85
Like
28
Πόντοι
96
Οσοι πιστευετε ότι εκατσα και εγραψα αυτό το σεντονι, επειδή είμαι ακομα κολλημένος, κανετε λαθος...

Το εγραψα επειδή είναι πολυ ανησυχητικο για μενα ότι καποιοι μου στειλανε μηνυματα συμπαράστασης τις τελευταιες μερες και δειχνουν να είναι εξισου ευάλωτοι με μενα... Σαν να μην καταλαβαν τιποτα! Και δεν ηταν ουτε ενας ουτε 2!

Οσοι εχετε τέτοιες τασεις, ριχτε μια ματια στο σεντονι, καλο θα σας κανει, προκειται για αρρωστια και όχι για υγιη συμπεριφορα, αυτό να καταλάβετε...

ναι οκ, εγω είμαι πιο μαλακας από σας που το δημοσιοποιησα και που το πηγα τοσο μακρια, αλλα μη νομιζετε ότι θα εχετε καλυτερη τυχη από μενα αν δεν προσεχετε... φιλικα...

υγ: μπιλακο σε ευχαριστω για τη σταση σου γενικα, την εκτιμω, προσπαθω να το ξεπερασω, αλλα και να βοηθησω οσο κοσμο είναι στα προθυρα τέτοιων καταστάσεων...
 
OP
OP
Orestis_Kou

Orestis_Kou

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2011
Μηνύματα
1.383
Κριτικές
85
Like
28
Πόντοι
96
zero η καποιος διαχειριστης, κοψτε λιγο τον τιτλο, βγαλε τα εισαγωγικα ισως, γιατι γινεται μαλακια όταν πας να απαντησεις...

πρεπει να σβησεις καποιους χαρακτήρες από τον τιτλο γιατι υπερβαινει τους 80 χαρακτήρες... (εγω αναγκαστηκα να σβησω το Απ:)
 

pavlaras111

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2012
Μηνύματα
411
Like
18
Πόντοι
1
Get a life βλακα. Μας ζαλισες ταρχιδια πια

ε πεστα ντε !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

καλα ρε ορεστη περιμενεις να διαβασουμε ολο αυτο το σεντονι ?? ημαρτον ...

ποιος σου ειπε οτι οι κοπελλες θελουν να τις σωσεις ??  ξερεις πολλους σημερα να καθαριζουν ενα 100 ευρω με 5-10 γαμησακια ετσι για πλακα απο τις 17:00  μεχρι τις 10:00  ??
 
OP
OP
Orestis_Kou

Orestis_Kou

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2011
Μηνύματα
1.383
Κριτικές
85
Like
28
Πόντοι
96
ε πεστα ντε !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

καλα ρε ορεστη περιμενεις να διαβασουμε ολο αυτο το σεντονι ?? ημαρτον ...

ποιος σου ειπε οτι οι κοπελλες θελουν να τις σωσεις ??  ξερεις πολλους σημερα να καθαριζουν ενα 100 ευρω με 5-10 γαμησακια ετσι για πλακα απο τις 17:00  μεχρι τις 10:00   ??

ρε φιλαρακι, ειπα, υπαρχουν ατομα εκει εξω που κανουν μαλακιες σαν εμενα. σε αυτους απευθύνομαι να το διαβασουν, όχι σε σενα...

δε σε υποχρέωσε κανεις να το διαβασεις...

οσο για το αν οι κοπελες θελουν να τις σωσεις, ναι, γιατι καμια δε το γουσταρει αυτό που κανει και το κανουν από αναγκη...

από τα 100 ευρω που βγαζουν που λες, ουτε τα μισα δεν απολαμβανουν... καποια πανε σε καταχρησεις, καποια μπαινουν στην ακρη... ετσι είναι η πλειοψηφια.

και για να μη με νομισεις αφελη, στην αρχη της καριερας τους, τα τρωει ο νταβας κι όταν ξεφορτωθουν το νταβα, τα τρωνε μονες τους κανοντας όπως σου ειπα καταχρησεις, γιατι εχουν αποκτησει απειρα ψυχολογικα ζητήματα... αλλα είναι που δεν ξερουν να κανουν κατι άλλο από 16 χρονων, μονο αυτό ξερουν να κανουν, αν μπορουσαν να βρουν μια κανονικη δουλεια με 30-40 ευρω τη μερα όταν φτασουν σε μια ηλικια 22-23 θα το εκαναν οσες δουλευουν από τα 17-18... είναι ψυχοφθορο επαγγελμα, κακα τα ψεματα...
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
υγ: μπιλακο σε ευχαριστω για τη σταση σου γενικα, την εκτιμω, προσπαθω να το ξεπερασω, αλλα και να βοηθησω οσο κοσμο είναι στα προθυρα τέτοιων καταστάσεων...

Καλά γράψε τους στο καυλί σου..........ξεκόλλα εσύ και μην ασχολείσαι.....με το να "σώσεις" άλλους.... :thumbsup:
 

gusmx5

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
6
Like
61
Πόντοι
16
Ορεστη,στο χω πει πολλες φορες και θα στο ξαναπω...ΕΙΣΑΙ ΜΑΛΑΚΑΣ...αυτο το νημα να το διαβασεις εσυ και μονο που εχεις κανει ολες τις πουτανες πλουσιες και μαγκες με τα δωρα και με τους ερωτες που τους πουλας.
και τωρα πας να δωσεις οδηγιες?Για ποιο πραγμα?πως να μην ειμαστε μαλακες σαν και σενανε?
δε λεγομαστε ορεστηδες και αρα δεν ειμαστε μαλακες,τοσο απλο...
εισαι τοσο μαλακας,που πρεπει να πας να πατενταρεις τη μαλακια σου και να βαλεις και R διπλα για να μη σου κλεψουν την πατεντα της μαλακιας σου.
Αντε,τρομπα αγαπουλη βλημα που πας να κανεις και αναλυση της μαλακιας σου.χαζε
 
OP
OP
Orestis_Kou

Orestis_Kou

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2011
Μηνύματα
1.383
Κριτικές
85
Like
28
Πόντοι
96
Καλά γράψε τους στο καυλί σου..........ξεκόλλα εσύ και μην ασχολείσαι.....με το να "σώσεις" άλλους.... :thumbsup:

ε αφου με ξερεις μπιλυ ότι είμαι καλο παιδι, δεν το παιζω... ειπα να πω μια κουβεντα, γιατι 2-3 που μιλησα αυτές τις μερες εμαθα ότι κανουν τα ιδια και μακαρι να είναι οι εξαιρέσεις αυτοι και όχι ο κανονας...

στον κυριο από κατω δεν απανταω, προφανως δε διαβασε κανενα ποστ μου...

 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.834
Κριτικές
8
Like
1.370
Πόντοι
216
Πρέπει να πας στην Ταυλάνδη φίλε,εδώ δεν έχουν αισθήματα οι εκδιδόμενες ... Αλλά τι περιμένεις από πουτάνες ??  :2funny:
 
OP
OP
Orestis_Kou

Orestis_Kou

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2011
Μηνύματα
1.383
Κριτικές
85
Like
28
Πόντοι
96
Γενικα θα απαντησω, και όχι στον κυριο που είναι αγενέστατος...

Εχετε υποψιν σας ποσοι πελατες υπαρχουν που κανουν ακριβα δωρα σε πουτανες; τουλάχιστον 2-3 ακομα και για την πιο τελειωμενη...

Εχετε υποψιν σας ποσοι πελατες υπαρχουν που δινουν εξτρα για να κατσουν μιση ωρα η μια ωρα κλπ κλπ; πρεπει να είναι πανω από το 10%.

Εχετε υποψιν σας ποσα πιτσιρικια πανε και ερωτεύονται συγκεκριμένες κοπελες που τα στοχοποιουν; αναφερω την αλεξανδρα στο Φ61 ως πιο χαρακτηριστικη περιπτωση, όπως και την κοπελα που την πατησα εγω...

Προφανως καποιοι δεν ασχολειστε ενεργα με το χωρο, οποτε δεν τα ξερετε όλα αυτά... Εγω που τα ξερω, σας τα λεω λοιπον...
 
OP
OP
Orestis_Kou

Orestis_Kou

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2011
Μηνύματα
1.383
Κριτικές
85
Like
28
Πόντοι
96
Πρέπει να πας στην Ταυλάνδη φίλε,εδώ δεν έχουν αισθήματα οι εκδιδόμενες ... Αλλά τι περιμένεις από πουτάνες ??  :2funny:

Εχω παει με ασιατισσες, σε νιωθω... καλα αισθηματα δεν εχουν, αλλα ξερουν πως να ικανοποιουν τον ανδρα...

οι λεγομενες τσουρκες, δηλαδή ευρωπαιες από υποανάπτυκτες ευρωπαικες χωρες λιγα πραγματα σκαμπαζουν του τι σημαινει επαγγελματισμος...

Πουτανες ολες οι γυναικες φιλε, λεμε τωρα...  :sunglasses:
 

GEORGE G

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.337
Κριτικές
48
Like
1.798
Πόντοι
2.426
Προσωπικά θεωρώ άκρως ανθρώπινα αυτά που έγραψες Ορέστη,και τώρα πλέον είσαι σε καλύτερο δρόμο για να μην ξαναμπλέξεις σε παρόμοια κατάσταση.

Κάποιοι πιθανόν να βοηθηθούν από την εμπειρία σου και μπράβο που είχες το θάρρος να βγεις και να τα γράψεις. ;)

Σε όποιον δεν αρέσει, απλά να τα προσπεράσει...
 
OP
OP
Orestis_Kou

Orestis_Kou

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2011
Μηνύματα
1.383
Κριτικές
85
Like
28
Πόντοι
96
Προσωπικά θεωρώ άκρως ανθρώπινα αυτά που έγραψες Ορέστη,και τώρα πλέον είσαι σε καλύτερο δρόμο για να μην ξαναμπλέξεις σε παρόμοια κατάσταση.

Κάποιοι πιθανόν να βοηθηθούν από την εμπειρία σου και μπράβο που είχες το θάρρος να βγεις και να τα γράψεις. ;)

Σε όποιον δεν αρέσει, απλά να τα προσπεράσει...

εισαι ωραιος ρε φιλε, ευχαριστω, ηθελα να ακουσω και κατι καλο επιτελους... :)

ενταξει, είμαι ευάλωτος, αλλα δεν μπορω να κρυβομαι, αμα το παραδεχτείς ότι εχεις πρόβλημα, παντα βρίσκεις λυσεις...  ;)
 

gusmx5

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
6
Like
61
Πόντοι
16
Γενικα θα απαντησω, και όχι στον κυριο που είναι αγενέστατος...

Εχετε υποψιν σας ποσοι πελατες υπαρχουν που κανουν ακριβα δωρα σε πουτανες; τουλάχιστον 2-3 ακομα και για την πιο τελειωμενη...

Εχετε υποψιν σας ποσοι πελατες υπαρχουν που δινουν εξτρα για να κατσουν μιση ωρα η μια ωρα κλπ κλπ; πρεπει να είναι πανω από το 10%.

Εχετε υποψιν σας ποσα πιτσιρικια πανε και ερωτεύονται συγκεκριμένες κοπελες που τα στοχοποιουν; αναφερω την αλεξανδρα στο Φ61 ως πιο χαρακτηριστικη περιπτωση, όπως και την κοπελα που την πατησα εγω...

Προφανως καποιοι δεν ασχολειστε ενεργα με το χωρο, οποτε δεν τα ξερετε όλα αυτά... Εγω που τα ξερω, σας τα λεω λοιπον...
Αλλο αγαπητε να δωσεις κατι για να μεινεις παραπανω να γαμησεις και αλλο και αλλο να κανεις δωρακια επειδη ερωτευτηκες την πουτανα και επειδη μια μερα ειχε γαμηθει με πολλους,τσαντιστηκε και εσυ της πηγες δωρακι επειδη "τσακωθηκατε"..
Εγω δε βγαζω τιποτα απο το μυαλο μου,εσυ τα ειπες και ειναι καταγεγραμμενα...
Και εγω προς θεου,δεν ειπα οτι εισαι κακο παιδι,καθε αλλο που φαινεσαι καλο παιδι και ευαισθητος γι αυτο και εκανες οτι εκανες αλλα σε ειπα μαλακα για αυτο που εκανες...
αλλο το ενα αλλο το αλλο...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom