Νέα

Όχι ακόμα ένα Κυριακάτικο θέμα...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα quilanos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 66
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Rebirthed Sapiens Sapiens

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.723
Κριτικές
30
Like
19.901
Πόντοι
8.746
Τύπε @quilanos θα διάβαζα το αφήγημα αλλά αφού δεν είναι κυριακάτικο...:dunno:
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
3.612
Κριτικές
1
Like
5.923
Πόντοι
2.306
Πες της οτι θελεις να κανεις καταγγελια για σεξουαλικη κακοποιηση.
αυτο θα την ταραξει και θα σου ζητησει λεπτομερειες.
τοτε θα της πεις οτι κακοποιεισαι σεξουαλικα διοτι εισαι τρελλος για παρτη της και τον εχεις κανει λαστιχο, εξ’ ου και η κακοποιηση. Δες εκει που θα τα πεις να εχει κοντα παραθυρο για γρηγορη αποδραση πταν σκασουν οι σεκιουριταδες.
επι το σοβαροτερον, κατσε και δουλεψε ρε μπαγλαμα ακομα δεν ξεκίνησες να βγάλεις ενα μισθο να λιγδωσει το αντερακι σου, θελεις να τους γαμησεις το μιλφακι τους με το καλημερα.
 

Οξαποδω

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.871
Κριτικές
24
Like
11.297
Πόντοι
9.477
Καλησπέρα παιδιά,
...
Παντρεμένες 50+
Οι περισσότερες αποζητούν επιβεβαίωση (με περιποίηση σώματος - προσώπου, με φλερτ, κτλ), λίγες ψάχνουν για εξωσυζυγική σχέση με προϋπόθεση συναισθηματική αμοιβαία δέσμευση, ενώ ελάχιστες αναζητούν εξωσυζυγική σχέση χωρίς συναισθηματική δέσμευση.

Ανύπαντρες ή διαζευγμένες 50+
Οι περισσότερες είναι σε έξαλλη και ανισόρροπη κατάσταση.
Η εμμηνόπαυση τους έχει τρυπήσει τα μυαλά.
Τα μουνιά τους έχουν στεγνώσει, έχουν ταριχευθεί, ενώ ταυτόχρονα έχουν ξεχειλώσει.
 
OP
OP
Q

quilanos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2011
Μηνύματα
112
Κριτικές
2
Like
157
Πόντοι
281
Πες της οτι θελεις να κανεις καταγγελια για σεξουαλικη κακοποιηση.
αυτο θα την ταραξει και θα σου ζητησει λεπτομερειες.
τοτε θα της πεις οτι κακοποιεισαι σεξουαλικα διοτι εισαι τρελλος για παρτη της και τον εχεις κανει λαστιχο, εξ’ ου και η κακοποιηση. Δες εκει που θα τα πεις να εχει κοντα παραθυρο για γρηγορη αποδραση πταν σκασουν οι σεκιουριταδες.
επι το σοβαροτερον, κατσε και δουλεψε ρε μπαγλαμα ακομα δεν ξεκίνησες να βγάλεις ενα μισθο να λιγδωσει το αντερακι σου, θελεις να τους γαμησεις το μιλφακι τους με το καλημερα.
Από την πρώτη γραμμή κατάλαβα τι μπαγλαμαδιες θα έγραφες, οπότε δεν έχει νόημα να απαντήσω σε έναν παπάρα...
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
19.720
Κριτικές
164
Like
81.791
Πόντοι
46.223
Sn5.jpg
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.798
Κριτικές
62
Like
40.178
Πόντοι
8.530
Παντρεμένες 50+
Οι περισσότερες αποζητούν επιβεβαίωση (με περιποίηση σώματος - προσώπου, με φλερτ, κτλ), λίγες ψάχνουν για εξωσυζυγική σχέση με προϋπόθεση συναισθηματική αμοιβαία δέσμευση, ενώ ελάχιστες αναζητούν εξωσυζυγική σχέση χωρίς συναισθηματική δέσμευση.

Ανύπαντρες ή διαζευγμένες 50+
Οι περισσότερες είναι σε έξαλλη και ανισόρροπη κατάσταση.
Η εμμηνόπαυση τους έχει τρυπήσει τα μυαλά.
Τα μουνιά τους έχουν στεγνώσει, έχουν ταριχευθεί, ενώ ταυτόχρονα έχουν ξεχειλώσει.
Επιβεβαίωση με λίγο πείραγμα λεκτικό στην καλύτερη περίπτωση.Τιποτα παραπάνω.
Όπως τα λες είναι και στις δύο περιπτώσεις
 

givrgaras95

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2023
Μηνύματα
1.022
Like
1.033
Πόντοι
96
το κλασικο που εχουμε εμεις οι αντρε στο ελλαντα,επειδη πεφτει πεινα,νομιζουμε οτι οποια γκομενα μας κοιταξει κατα λαθος,η μας μιλησει στη δουλεια,μας γουσταρει,ο πεινασμενος λεει καρβελι ονειρευετε
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
19.720
Κριτικές
164
Like
81.791
Πόντοι
46.223
Καλού κακού δες αυτό το βίντεο.

Ίσως σου χρησιμεύσει ...

:tooth: :tooth:

 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.386
Κριτικές
8
Like
11.123
Πόντοι
3.786
Καινούριο αρσενικό στη δουλειά, λογικό να τραβά την προσοχή.
- Σε έχει ρωτήσει αν έχεις γκόμενα; Αυτό θα ήταν βέβαιο σημάδι ότι ενδιαφέρεται.

-Προσπάθησε όποτε μιλάτε (ειδικά Δευτέρες) να τη ρωτάς τι κάνει στον ελεύθερο χρόνο της. Αν βγαίνει που πάει, αν έχει παρέες από τη δουλειά. Αν σου λέει φράσεις όπως "δε βγαίνω γιατί δεν έχω παρεά" "θα ήθελα να βγαίνω πιο συχνά αλλά ο άντρας μου είναι σπιτόγατος" "εσύ πώς και δεν έχεις κοπέλα" τότε σε παίρνει να της πεις να βρεθείτε μαζί μετά τη δουλειά. Ακόμη πιο safe αν καταφέρεις να βγείτε όλοι μαζί στην ίδια παρέα από τη δουλειά. Εκεί θα τη δεις πως κινείται όταν είναι έξω.
 

givrgaras95

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2023
Μηνύματα
1.022
Like
1.033
Πόντοι
96
ολες οι ελλεινιδες βγαινουν,μην ακουτε τις παπατζες τους
 

MassageAddict

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2019
Μηνύματα
64
Like
131
Πόντοι
0
Κάποτε σε μια δουλειά έτσι όπως τα λέει ο νηματοθέτης η κόρη του αφεντικού μαζί με την αδερφή της (40-45 οι ηλικίες τους)παίρναν συνεντεύξεις από τους νέους υπαλλήλους.Μετά από μια βδομάδα κι ενώ είχα προσληφθεί στις πωλήσεις της εταιρίας ξεκίνησε η πιο διάχυτη κουβέντα σχετικά τον γάμο της και αν εγώ είχα σχέση κτλ.
Φυσικά δεν ενέδωσα στις κουβέντες και τα προσπερνούσα για να μακροημέρευσω στην δουλειά.
Ευτυχώς έλειπα πολλά ταξίδια γιατί αν ήμουν κοντά δεν ξέρω που θα πήγαινε το πράγμα αφού ήμουν αυτός που άκουγε τα παραπονάκια της σχέσης.. «πάλι ο δικός μου λείπει στο εξωτερικό για δουλειά» και «είμαι με τα δυό αγόρια σπίτι μόνη»
«κι εσύ καλοπερνάς στα ταξιδάκια σου» μάλιστα μια φορά μου είπε «η αδερφή μου κρατάει τα παιδιά και μήπως να τα λέγαμε έξω χωρίς πίεση»
Αλλά πιστεύω ότι εάν έκανα κάτι θα πήγαινε μπούμερανκ γιατί έμεινα 4 χρόνια εκεί κι ανοίχτηκε ο δρόμος για την σημερινή μου δουλειά αφού πήγα στην μαμα εταιρία.
Στην δουλειά δεν μπλέκεις αν και πιστεύω αρκετοί εδώ το έχουν κάνει.
Αυτά από εμένα και περιμένω τώρα ιστορίες σε επαγγελματικούς χώρους.
υγ μόνο μια φορά ξέρω έναν γνωστό που χώθηκε στην αφεντικίνα του,παντρεμένη αυτή και χώρισε με τον σύζυγο και παντρεύτηκε αυτόν,δέκα χρόνια νεότερο!!Τώρα αυτός είναι το αφεντικό!!
Στις υπόλοιπες ιστορίες ένας από τους δύο απολύθηκε…οπότε ή γάμος ή ταμείο ανεργειας.. :)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom