Νέα

Nuru massage Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
3.888
Κριτικές
5
Like
11.781
Πόντοι
3.786
Ας γράψω κι εδώ την εμπειρία μου από το body to body/nuru massage.Επίσκεψη τον Απρίλιο.Milf από το ανατολικό μπλοκ,με συμπαθητικό αν και λίγο σπασμένο πρόσωπο με στεγνό πετίτ σώμα και ελάχιστο στήθος.Για να τρίβεται πάνω σου ολόκληρη έχει το ιδανικό σώμα,για τέτοιο μασάζ.Για 1 φορά αξίζει η εμπειρία.Χωρίς σεξ όμως 100 είναι πολλά,και ας δίνει δύο εκτονώσεις.Θα έπρεπε να έχει και μισάωρο με 50.Θα χεζόταν στο τάληρο.Παρότι τελειώνω δύσκολα δεύτερη φορά καπάκι,με κατάφερε,και ας μην είχα πλήρη στύση,βάζοντας και λίγο δαχτυλάκι,ρηχά.Ανταπέδωσα και εγώ βέβαια με ρηχό δαχτυλάκι στο κωλαράκι της.

Όλα τα λεφτά όταν σε αγκαλιάζει μετά τον δεύτερο γύρο και πιπιλάει αισθησιακά το αυτί σου.Όταν όμως σε γυρίζει ανάσκελα,θέλει προσοχή όταν τρίβεται το μουνάκι της στο εργαλείο σου.Μέσα στην καύλα,σκέφτηκα να τον χώσω ακάποτα,αλλά ευτυχώς δεν το έκανα.Βέβαια δεν θα το επέτρεπε κιόλας.Καλή φάση που στο τέλος μπαίνει μαζί σου για ντουζάκι και σε τρίβει για να φύγει το Nuru gel από πάνω σου.Χώρος στο κέντρο

 

Irenogir

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2021
Μηνύματα
6
Like
10
Πόντοι
0
Ας γράψω κι εδώ την εμπειρία μου από το body to body/nuru massage.Επίσκεψη τον Απρίλιο.Milf από το ανατολικό μπλοκ,με συμπαθητικό αν και λίγο σπασμένο πρόσωπο με στεγνό πετίτ σώμα και ελάχιστο στήθος.Για να τρίβεται πάνω σου ολόκληρη έχει το ιδανικό σώμα,για τέτοιο μασάζ.Για 1 φορά αξίζει η εμπειρία.Χωρίς σεξ όμως 100 είναι πολλά,και ας δίνει δύο εκτονώσεις.Θα έπρεπε να έχει και μισάωρο με 50.Θα χεζόταν στο τάληρο.Παρότι τελειώνω δύσκολα δεύτερη φορά καπάκι,με κατάφερε,και ας μην είχα πλήρη στύση,βάζοντας και λίγο δαχτυλάκι,ρηχά.Ανταπέδωσα και εγώ βέβαια με ρηχό δαχτυλάκι στο κωλαράκι της.

Όλα τα λεφτά όταν σε αγκαλιάζει μετά τον δεύτερο γύρο και πιπιλάει αισθησιακά το αυτί σου.Όταν όμως σε γυρίζει ανάσκελα,θέλει προσοχή όταν τρίβεται το μουνάκι της στο εργαλείο σου.Μέσα στην καύλα,σκέφτηκα να τον χώσω ακάποτα,αλλά ευτυχώς δεν το έκανα.Βέβαια δεν θα το επέτρεπε κιόλας.Καλή φάση που στο τέλος μπαίνει μαζί σου για ντουζάκι και σε τρίβει για να φύγει το Nuru gel από πάνω σου.Χώρος στο κέντρο

θα συμφωνησω απολυτα σε ολα!
 

pllp197

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2022
Μηνύματα
6
Like
13
Πόντοι
0
Ο Χώρος είναι ένα απλό σπίτι που έχει ένα δωμάτιο με φουσκωτό στρώμα όχι κάτι το ιδιαίτερο
Η κοπέλα είναι μια σχετικά όμορφη κοπέλα που είναι με το χαμόγελο χωρίς πολλά πολλά
Στην δουλειά της όμως μπορώ να πω τα δίνει όλα χωρίς να προσπαθεί να περάσει απλά η ώρα προσπαθεί έως και το τελευταίο λεπτό να σε ικανοποίησει
Το κόστος 100 ευρώ αρκετά για τα τωρινά δεδομένα
 

pllp197

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2022
Μηνύματα
6
Like
13
Πόντοι
0
Έχουμε κάποια τελευταία ενημέρωση για τον συγκεκριμένο χώρο?
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
3.888
Κριτικές
5
Like
11.781
Πόντοι
3.786
Έχουμε κάποια τελευταία ενημέρωση για τον συγκεκριμένο χώρο?
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.372
Κριτικές
165
Like
25.001
Πόντοι
34.168
Τι ποσταρισμα εχεις βαλει ρε θαντερ?
Που ειναι,που το βρηκες?
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
18.878
Like
23.217
Πόντοι
6.056
δεν ξερω τι λετε παντως μια χαρα ειναι αυτη η μανταμιτσα και μαχημη και τυπαρα την εκοψα

απο τις περισσοτερες "ανεξαρτητες" της σειρας και του κανεσεξ πολυ καλυτερη ειναι εμφανισιακα

αν το γυρνουσε σε φουλ προγραμμα θα θησαυριζε με την καταντια που υπαρχει στην πολη :zombie:
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.194
Like
1.223
Πόντοι
266
δεν ξερω τι λετε παντως μια χαρα ειναι αυτη η μανταμιτσα και μαχημη και τυπαρα την εκοψα

απο τις περισσοτερες "ανεξαρτητες" της σειρας και του κανεσεξ πολυ καλυτερη ειναι εμφανισιακα

αν το γυρνουσε σε φουλ προγραμμα θα θησαυριζε με την καταντια που υπαρχει στην πολη :zombie:
Για την αγιου δημητριου λες?
 
  • Like
Αντιδράσεις: Reznov

Pegme

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2017
Μηνύματα
123
Like
88
Πόντοι
1
Εμενα μου αρεσε και η κοπελα και οι υπηρεσεις αλλα τα 100 ειναι παρα πολλα...
 

Leopard80

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2011
Μηνύματα
192
Like
120
Πόντοι
1
Καλημέρα κύριοι και καλή χρονιά!Επίσκεψη στην εν λόγω κοπέλα προ ολίγων ημερών!Ήταν η 3η φορά που την επισκέπτομαι, πολύ ωραία η εμπειρία του nuru με το κερασάκι στην τούρτα τον πλύσιμο του σώματος μου από εκείνη!οποίος δεν το έχει ζήσει να το επιδιώξει,100€ το παράβολο λίγο τσιμπιμενο βέβαια! Ευγενία και χαμόγελο από μέρους της!
 

O_papous

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2023
Μηνύματα
42
Like
164
Πόντοι
0
Λοιπόν.... Το μόνο που έχω να πω για την πιτσιρίκα είναι τα καλύτερα . 25 ετών (δεν ξέρω εάν υπάρχει και άλλη κοπέλα) ανατολικού μπλοκ και πραγματικά σκίζεται για να σε ευχαριστήσει ( κατά την διάρκεια, δύο εκτονώσεις, μπανάκι μετά κτλ). Αρκετά λεπτή με μεγάλες ρογες και πολύ μικρό στήθος. Κολαρακι και κορμάκι άψογο. Το 100αρικο πολλα για να μην χώσεις. Σαν φάση όμως πολύ καλή και πιστεύω όλοι θα πρέπει να την δοκιμάσουν.
 

O_papous

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2023
Μηνύματα
42
Like
164
Πόντοι
0
και ξέχασα να αναφέρω η κορασίδα ειναι χαμηλοβλεπούσα.... με το ζόρι σηκώνει το προσωπάκι της για να την δεις , αλλά σε όλα τα άλλα ειναι πύραυλος
 

Emanag

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2021
Μηνύματα
6
Like
6
Πόντοι
0
Ας γράψω κι εδώ την εμπειρία μου από το body to body/nuru massage.Επίσκεψη τον Απρίλιο.Milf από το ανατολικό μπλοκ,με συμπαθητικό αν και λίγο σπασμένο πρόσωπο με στεγνό πετίτ σώμα και ελάχιστο στήθος.Για να τρίβεται πάνω σου ολόκληρη έχει το ιδανικό σώμα,για τέτοιο μασάζ.Για 1 φορά αξίζει η εμπειρία.Χωρίς σεξ όμως 100 είναι πολλά,και ας δίνει δύο εκτονώσεις.Θα έπρεπε να έχει και μισάωρο με 50.Θα χεζόταν στο τάληρο.Παρότι τελειώνω δύσκολα δεύτερη φορά καπάκι,με κατάφερε,και ας μην είχα πλήρη στύση,βάζοντας και λίγο δαχτυλάκι,ρηχά.Ανταπέδωσα και εγώ βέβαια με ρηχό δαχτυλάκι στο κωλαράκι της.

Όλα τα λεφτά όταν σε αγκαλιάζει μετά τον δεύτερο γύρο και πιπιλάει αισθησιακά το αυτί σου.Όταν όμως σε γυρίζει ανάσκελα,θέλει προσοχή όταν τρίβεται το μουνάκι της στο εργαλείο σου.Μέσα στην καύλα,σκέφτηκα να τον χώσω ακάποτα,αλλά ευτυχώς δεν το έκανα.Βέβαια δεν θα το επέτρεπε κιόλας.Καλή φάση που στο τέλος μπαίνει μαζί σου για ντουζάκι και σε τρίβει για να φύγει το Nuru gel από πάνω σου.Χώρος στο κέντρο

Τhunder εισαι απο αυτους που διαβαζω καιρο και οι αποψεις σου μου αρεσουν. Θελω καιρο να ξεκινησω το αθλημα και σκεφτομαι να ξεκινησω απο το μασαζ. Η συγκεκριμενη στο Viber με ειπε οτι δεν υπαρχουν εκτονωσεις. Το ειπε για ξεκαρφωμα λογω προστασιας ή να μην ελπιζω?
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
3.888
Κριτικές
5
Like
11.781
Πόντοι
3.786
Λοιπόν.... Το μόνο που έχω να πω για την πιτσιρίκα είναι τα καλύτερα . 25 ετών (δεν ξέρω εάν υπάρχει και άλλη κοπέλα) ανατολικού μπλοκ και πραγματικά σκίζεται για να σε ευχαριστήσει ( κατά την διάρκεια, δύο εκτονώσεις, μπανάκι μετά κτλ). Αρκετά λεπτή με μεγάλες ρογες και πολύ μικρό στήθος. Κολαρακι και κορμάκι άψογο. Το 100αρικο πολλα για να μην χώσεις. Σαν φάση όμως πολύ καλή και πιστεύω όλοι θα πρέπει να την δοκιμάσουν.
Στο μόνο που θα διαφωνήσω είναι η ηλικία.Είναι προφανές από το πρόσωπο ότι τα έχει πατήσει τα 30.Απλά ξεγελάστηκες από το σώμα που ρίχνει κάτω 20χρονες για πλάκα,για να μην πω 18χρονες.Σφριγηλό,σφιχτό,χωρίς ίχνος κυτταρίτιδας ή ραγάδων.Μια επίσκεψη επιβάλλεται για την εμπειρία
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
18.878
Like
23.217
Πόντοι
6.056
Στο μόνο που θα διαφωνήσω είναι η ηλικία.Είναι προφανές από το πρόσωπο ότι τα έχει πατήσει τα 30.Απλά ξεγελάστηκες από το σώμα που ρίχνει κάτω 20χρονες για πλάκα,για να μην πω 18χρονες.Σφριγηλό,σφιχτό,χωρίς ίχνος κυτταρίτιδας ή ραγάδων.Μια επίσκεψη επιβάλλεται για την εμπειρία
ετσι...

τι πιτσιρικα και 25? μια χαρα ειναι βεβαια και απο πολλες cg 1000 φορες καλυτερη αλλα πατημενα τα 30φευγα

ισως μπερδευτηκε ο μαν με την γκαζολαμπα στο μισοσκοταδο ειναι και παππους οπως λεει ξερω γω :dunno:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom