Νέα

Nuru massage Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

flame_alch

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2019
Μηνύματα
20
Κριτικές
1
Like
16
Πόντοι
0
Καλησπέρα, έχει αναφερθει στο κεντρικο μασαζοθρεντ για nuru οτι υπάρχει σαν υπηρεσία καπου στην Αγιου Δημητριου νομιζω με καλές κριτικές αλλά ακριβουτσικο και χωρις σεξ. Γκοογκλαρε nuru thessaloniki και θα στο βγαλει.
 

gagarin

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.966
Κριτικές
10
Like
4.767
Πόντοι
4.895
Γνωρίζετε ποιες παρεχουν υπηρεσίες nuru στη Θεσσαλονικη; Με ή χωρις ερωτικες υπηρεσιες.

Ευχαριστω
Σε παρακαλω...κλεισε το λογαριασμο σου και κανε καινουριο.
Πραγματικα τρελαινομαι να βλεπω ετος εγγραφης 2007 και μετα να διαβαζω τετοιες ερωτησεις.
 

Naibre

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2021
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Απο ενα γκουγκλαρισμα βρηκα αυτο

Αν γνωριζει καποιος τι προσφερει ας μας πει
 

karlota

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2015
Μηνύματα
21
Like
8
Πόντοι
0
kserei kaneis ti diavolo einai auto to ugro pou se alifoun? apo ta video p exo dei ksena ennoite muazei san aspradi avgou ???
 

flame_alch

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2019
Μηνύματα
20
Κριτικές
1
Like
16
Πόντοι
0
Προσέξτε γιατι μερικές λένε nuru και βάζουν πολύ λίγο και μια βλακεία απομιμιση που ειναι απλά σαν αλοιφη. Το κανονικό nuru θελει στρώμα κάτω γιατι γίνονται ολα μπουρδέλο απο το παχυρευστο υγρο που κολλάει.
 

GranCasona

Νέο Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2021
Μηνύματα
3
Like
8
Πόντοι
0
Να πω και εγω την εμπειρια μου για το nuru που επισκεφτηκα πριν κανα 2μηνο. Ο χωρος στην Αγιου Δημητριου απέναντι απο το προξενείο. Ενα μικρο διαμερισματάκι είναι. Η κοπέλα το έχει καθαρότατο και μου εκανε εντύπωση οτι με το που τελειώσαμε, όσο ντυνομουν έτριβε με χλωρίνες.
Η κοπέλα είναι από το ανατολικό μπλοκ, αρκετά νεα μου φάνηκε, μαξ 30 (δεν ξερω γιατι καποιοι λενε για 40ρα, υπάρχει 2η;). Αρκετα όμορφο προσωπο, ξανθια πετιτ, πολυ γυμνασμένη και φιλική. Στα μειον είναι το μικρό βυζι.
Στα του αγώνα τώρα.. η όλη φάση γίνεται σε ενα φουσκωτό στρώμα. Βάζει ενα καυτό λάδι και αρχίζει και τρίβεται πανω σου με ολο της το κορμί. Θα τρίψει τα πάντα εκτός το πουλί σου. Παρόλα αυτα κατα τη μέση της ώρας το βαζει ανάμεσα στα μπουτια της
και σου τον παίζει με αυτά. Αν δυσκολεύεστε να τελειώσετε αναγκαστικα βάζετε χέρι να βοηθησετε την κατάσταση. Χουφτώματα μπορείτε να κάνετε παντού.
Όσον αφορά το μασαζ δεν τρελάθηκα, είναι μια μοναδική εμπειρία και η κοπέλα κοπιάζει και με το παραπάνω αλλα δεν μου φάνηκε αρκετά αισθησιακό. Θα το ήθελα πιο αργό.
Στο τέλος αφου πέσει και 2η μαλακία με τα μπουτια της, σε πηγαίνει στο μπανιο και σε λούζει απο πάνω μεχρι κατω να φυγουν τα λάδια. Ένα 100ρικο η ώρα. Προσφέρει και μαλαξη του προστάτη για οσους ενδιαφέρονται αλλά δεν ειμαι του σπορ.
 

Xysamoles

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2017
Μηνύματα
78
Like
254
Πόντοι
20
Να πω και εγω την εμπειρια μου για το nuru που επισκεφτηκα πριν κανα 2μηνο. Ο χωρος στην Αγιου Δημητριου απέναντι απο το προξενείο. Ενα μικρο διαμερισματάκι είναι. Η κοπέλα το έχει καθαρότατο και μου εκανε εντύπωση οτι με το που τελειώσαμε, όσο ντυνομουν έτριβε με χλωρίνες.
Η κοπέλα είναι από το ανατολικό μπλοκ, αρκετά νεα μου φάνηκε, μαξ 30 (δεν ξερω γιατι καποιοι λενε για 40ρα, υπάρχει 2η;). Αρκετα όμορφο προσωπο, ξανθια πετιτ, πολυ γυμνασμένη και φιλική. Στα μειον είναι το μικρό βυζι.
Στα του αγώνα τώρα.. η όλη φάση γίνεται σε ενα φουσκωτό στρώμα. Βάζει ενα καυτό λάδι και αρχίζει και τρίβεται πανω σου με ολο της το κορμί. Θα τρίψει τα πάντα εκτός το πουλί σου. Παρόλα αυτα κατα τη μέση της ώρας το βαζει ανάμεσα στα μπουτια της
και σου τον παίζει με αυτά. Αν δυσκολεύεστε να τελειώσετε αναγκαστικα βάζετε χέρι να βοηθησετε την κατάσταση. Χουφτώματα μπορείτε να κάνετε παντού.
Όσον αφορά το μασαζ δεν τρελάθηκα, είναι μια μοναδική εμπειρία και η κοπέλα κοπιάζει και με το παραπάνω αλλα δεν μου φάνηκε αρκετά αισθησιακό. Θα το ήθελα πιο αργό.
Στο τέλος αφου πέσει και 2η μαλακία με τα μπουτια της, σε πηγαίνει στο μπανιο και σε λούζει απο πάνω μεχρι κατω να φυγουν τα λάδια. Ένα 100ρικο η ώρα. Προσφέρει και μαλαξη του προστάτη για οσους ενδιαφέρονται αλλά δεν ειμαι του σπορ.
Καλησπέρα, μπορείς να μου στείλεις σε pm το τηλ ή είναι η αγγελία που ανέβασε το παλικάρι παραπάνω;
 

dipre

Νέο Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2021
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Να πω και εγω την εμπειρια μου για το nuru που επισκεφτηκα πριν κανα 2μηνο. Ο χωρος στην Αγιου Δημητριου απέναντι απο το προξενείο. Ενα μικρο διαμερισματάκι είναι. Η κοπέλα το έχει καθαρότατο και μου εκανε εντύπωση οτι με το που τελειώσαμε, όσο ντυνομουν έτριβε με χλωρίνες.
Η κοπέλα είναι από το ανατολικό μπλοκ, αρκετά νεα μου φάνηκε, μαξ 30 (δεν ξερω γιατι καποιοι λενε για 40ρα, υπάρχει 2η;). Αρκετα όμορφο προσωπο, ξανθια πετιτ, πολυ γυμνασμένη και φιλική. Στα μειον είναι το μικρό βυζι.
Στα του αγώνα τώρα.. η όλη φάση γίνεται σε ενα φουσκωτό στρώμα. Βάζει ενα καυτό λάδι και αρχίζει και τρίβεται πανω σου με ολο της το κορμί. Θα τρίψει τα πάντα εκτός το πουλί σου. Παρόλα αυτα κατα τη μέση της ώρας το βαζει ανάμεσα στα μπουτια της
και σου τον παίζει με αυτά. Αν δυσκολεύεστε να τελειώσετε αναγκαστικα βάζετε χέρι να βοηθησετε την κατάσταση. Χουφτώματα μπορείτε να κάνετε παντού.
Όσον αφορά το μασαζ δεν τρελάθηκα, είναι μια μοναδική εμπειρία και η κοπέλα κοπιάζει και με το παραπάνω αλλα δεν μου φάνηκε αρκετά αισθησιακό. Θα το ήθελα πιο αργό.
Στο τέλος αφου πέσει και 2η μαλακία με τα μπουτια της, σε πηγαίνει στο μπανιο και σε λούζει απο πάνω μεχρι κατω να φυγουν τα λάδια. Ένα 100ρικο η ώρα. Προσφέρει και μαλαξη του προστάτη για οσους ενδιαφέρονται αλλά δεν ειμαι του σπορ.
μπορεις φιλε μου να στειλεις pm καποιο τηλ η καποιο site?
 

GranCasona

Νέο Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2021
Μηνύματα
3
Like
8
Πόντοι
0
ειναι η ιστοσελιδα που ανεβασε το παλικαρι πιο πανω. συννενοηση μεσω μηνυματων στο βαιμπερ
 

Nikiforos70

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2021
Μηνύματα
59
Like
24
Πόντοι
0
Να πω και εγω την εμπειρια μου για το nuru που επισκεφτηκα πριν κανα 2μηνο. Ο χωρος στην Αγιου Δημητριου απέναντι απο το προξενείο. Ενα μικρο διαμερισματάκι είναι. Η κοπέλα το έχει καθαρότατο και μου εκανε εντύπωση οτι με το που τελειώσαμε, όσο ντυνομουν έτριβε με χλωρίνες.
Η κοπέλα είναι από το ανατολικό μπλοκ, αρκετά νεα μου φάνηκε, μαξ 30 (δεν ξερω γιατι καποιοι λενε για 40ρα, υπάρχει 2η;). Αρκετα όμορφο προσωπο, ξανθια πετιτ, πολυ γυμνασμένη και φιλική. Στα μειον είναι το μικρό βυζι.
Στα του αγώνα τώρα.. η όλη φάση γίνεται σε ενα φουσκωτό στρώμα. Βάζει ενα καυτό λάδι και αρχίζει και τρίβεται πανω σου με ολο της το κορμί. Θα τρίψει τα πάντα εκτός το πουλί σου. Παρόλα αυτα κατα τη μέση της ώρας το βαζει ανάμεσα στα μπουτια της
και σου τον παίζει με αυτά. Αν δυσκολεύεστε να τελειώσετε αναγκαστικα βάζετε χέρι να βοηθησετε την κατάσταση. Χουφτώματα μπορείτε να κάνετε παντού.
Όσον αφορά το μασαζ δεν τρελάθηκα, είναι μια μοναδική εμπειρία και η κοπέλα κοπιάζει και με το παραπάνω αλλα δεν μου φάνηκε αρκετά αισθησιακό. Θα το ήθελα πιο αργό.
Στο τέλος αφου πέσει και 2η μαλακία με τα μπουτια της, σε πηγαίνει στο μπανιο και σε λούζει απο πάνω μεχρι κατω να φυγουν τα λάδια. Ένα 100ρικο η ώρα. Προσφέρει και μαλαξη του προστάτη για οσους ενδιαφέρονται αλλά δεν ειμαι του σπορ.
Όπως τα λέει ο φίλος είναι. Και με μένα το ίδιο απλά να προσθέσω ότι.. σε γλείφει παντού εκτός από το...πουλί! Επικοινωνία για κλείσιμο ραντεβού έγινε με e-mail. Ανταποκριθηκε αμέσως!
 

alexpat33

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2021
Μηνύματα
8
Κριτικές
22
Like
699
Πόντοι
990
Όπως τα λέει ο φίλος είναι. Και με μένα το ίδιο απλά να προσθέσω ότι.. σε γλείφει παντού εκτός από το...πουλί! Επικοινωνία για κλείσιμο ραντεβού έγινε με e-mail. Ανταποκριθηκε αμέσως!
Ποιο είναι το μειλ ρε παιδιά;
 

KoinosParanimastis

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2021
Μηνύματα
9
Like
7
Πόντοι
0
Εχει κανείς πρόσφατη εμπειρία από τη κοπέλα του nuru massage net; Παλιά που το σκεφτόμουν έγραφε στο site σε περίοπτη θέση ότι δε παίζει σεξ και τώρα νομίζω έχει αφαιρεθεί αυτό.
 
Εγγρ.
27 Νοε 2021
Μηνύματα
20
Like
110
Πόντοι
0
Νομίζω η πιο τίμια τιμή είναι 70 με 80ε για μια ώρα.οταν πρωτοπήγα κ μου είπε για 100ε περίμενα λουξ χώρο κ αντίκρισα ένα φοιτητικό σπίτι.οκ καθαρό μπιανο κ πετσέτα αλλά το δωμάτιο αισχος.το καλοκαίρι σκας κ μου τρεχε ο ιδρώτας.η κοπέλα μια χαρά είναι αλλά πολύ λιγομίλητη ρε πουστη μου.το μασάζ για να πετύχει πρέπει να υπάρχει κ λεκτική χημεία . είναι πολύ ακριβο το μασάζ παντως .μου είπε ότι κάνει κ βραδυνα αργά ραντεβού με έξτρα κάνα δεκαρικό νομίζω.αντο Χε 70με 80 μια φορά το μήνα θα πήγαινα,με 100 μια τον χρόνο.πιστευω ότι αν κερδίσεις την εμπιστοσύνη της ,πηγαίνοντας συχνά,αλλά πρέπει να ξεπαραδιαστεις όμως,θα πάρεις κάτι παραπάνω σίγουρα,εγώ δεν μπαίνω σαυτό το τρυπάκι.το νούρου πρέπει να μπει κ στα άλλα μασατζιδικα αλλά τα αφεντικά στο μουνι κ στα αρχιδια τους μας γράφουν .εν κατακλείδι μια δοκιμή από ένα Σαλονικιό για μια φορά αξίζει αλλά όχι για συχνές επαναλήψεις
 

Pegme

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2017
Μηνύματα
123
Like
88
Πόντοι
1
Καλησπερα παιδια! Απο οτι καταλαβα στο προγραμμα nuru μπορεις να τελειωσεις 2 φορες μεσα στην ωρα, οταν σε τριβει με τα μπουτια της ? Επισης, υπαρχει καποιος που να εχει δοκιμασει το μασαζ προστατη ?
 

kostasasa

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2017
Μηνύματα
26
Like
8
Πόντοι
0
Καλησπέρα κύριοι! Στο site λέει ότι γίνεται στο χώρο μας το μασάζ. Τι παίζει? Αγ Δημητρίου δεν είναι?
 

Eye_she

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2021
Μηνύματα
15
Like
17
Πόντοι
0
Υπάρχει κάποιο νέο; δοκίμασε κανείς πρόσφατα;
 

Masazofilos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2022
Μηνύματα
65
Κριτικές
2
Like
186
Πόντοι
0
Ας πει κανένας παλιός ρε παιδιά! Μόνο αυτό με το μπούτι παίζει; Χεράκι δεν βάζει με τίποτα; Ούτε με εξτραδακι; Επίσης είναι μια κοπέλα ή πολλές ;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom