Νέα

NinaKinky

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ninaKinky
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 424
  • Εμφανίσεις 66K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.004
Κριτικές
94
Like
46.295
Πόντοι
17.311
Ενημερωτικά ούτε golden shower έχω κάνει ποτέ ούτε αυταρχικά και ρωτά οποία μα οποία θέλεις … έχω σχολιάσει σε κάποιον που ρώτησε ποια τα κάνει αυτά. Επειδή ξέρω κοπέλα που τα κάνει . Αυτό δε σημαίνει ότι τα κάνω εγώ όμως η ότι καυλωνω με αύτα …. Και ρωτά οποία θες άμα βρεις μια να σου πει ότι γουστάρω τέτοια παιχνίδια εγώ δημόσια λέω ότι θα σου δώσω 1000 ευρώ . Εσυ έχεις τα αρχιδια να ζητήσεις συγνώμη μετά ;
εννοειται οτι τα εχω και σου ζηταω απο τωρα ΣΥΓΓΝΩΜΗ αν ειναι !
δεν κολλαω σε τετοια παιχτη.
οταν κανω λαθος, βγαινω και το λεω... και το εχω κανει εδω μεσα αν ψαξεις.
 

panos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2022
Μηνύματα
1.605
Κριτικές
1
Like
5.057
Πόντοι
456
Ενημερωτικά ούτε golden shower έχω κάνει ποτέ ούτε αυταρχικά και ρωτά οποία μα οποία θέλεις … έχω σχολιάσει σε κάποιον που ρώτησε ποια τα κάνει αυτά. Επειδή ξέρω κοπέλα που τα κάνει . Αυτό δε σημαίνει ότι τα κάνω εγώ όμως η ότι καυλωνω με αύτα …. Και ρωτά οποία θες άμα βρεις μια να σου πει ότι γουστάρω τέτοια παιχνίδια εγώ δημόσια λέω ότι θα σου δώσω 1000 ευρώ . Εσυ έχεις τα αρχιδια να ζητήσεις συγνώμη μετά ;
Μην ασχολείσε ρε φίλο άλλο παρά ένα ignore κ στο πουτσο σου λουλούδια...!,
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Φίλε μου τα λεφτά είναι δικά σου και ότι θες τα κάνεις και μαγκιά σου .φιλική συμβουλή το μόνο λάθος σου για εμένα ασχέτως αν η συγκεκριμένη αποδείχθηκε φόλα.ηταν που την ρώτησες για τρίωρο χωρίς να την έχεις δει καν .δλδ αν δεν σου άρεσε θα την κράταγες 3 ώρες ?
Έχασες κ εσύ το νόημα να αποδείξει κάτι ήθελε ο μύστης που τελικά καταφερε
 
  • Like
Αντιδράσεις: Km7699

Km7699

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2021
Μηνύματα
588
Κριτικές
49
Like
4.584
Πόντοι
5.636
Φίλε μου τα λεφτά είναι δικά σου και ότι θες τα κάνεις και μαγκιά σου .φιλική συμβουλή το μόνο λάθος σου για εμένα ασχέτως αν η συγκεκριμένη αποδείχθηκε φόλα.ηταν που την ρώτησες για τρίωρο χωρίς να την έχεις δει καν .δλδ αν δεν σου άρεσε θα την κράταγες 3 ώρες ?
Είχε στείλει φωτογραφίες φίλε μου Σε αυτό που λες έχεις δίκιο γενικά όμως
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

εννοειται οτι τα εχω και σου ζηταω απο τωρα ΣΥΓΓΝΩΜΗ αν ειναι !
δεν κολλαω σε τετοια παιχτη.
οταν κανω λαθος, βγαινω και το λεω... και το εχω κανει εδω μεσα αν ψαξεις.
Ωραία βρες μου τότε μια που να πει ότι μου αρέσουν εμένα προσωπικά τέτοια και ότι έχω κάνει τέτοια παιχνίδια βρες τη περιμένω ως το βράδυ η να τη έχεις βρει η δημοσίως συγνώμη . Και το λέω ενώπιον όλων
 

dimigoall

Ανώτατος
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
2.739
Κριτικές
56
Like
17.950
Πόντοι
13.636
Ωραία βρες μου τότε μια που να πει ότι μου αρέσουν εμένα προσωπικά τέτοια και ότι έχω κάνει τέτοια παιχνίδια βρες τη περιμένω ως το βράδυ η να τη έχεις βρει η δημοσίως συγνώμη . Και το λέω ενώπιον όλων
Τύπε μου συγνώμη που πετάγομαι εδώ τώρα σαν τη σφηνόπουτσα ,

( βασικά για το χθεσινό τρόλ έχεις χίλια δίκια και σε υποστήριξα και εγώ)

Αλλά τι μας λες τώρα .
Κλείνεις ραντεβού με κοπέλα , ανεξάρτητη η γραφείου και της λές : είμαι ο km7699 από το site bourdela ?? :think:
Αν ναι , μέγα φάουλ ...
 

Km7699

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2021
Μηνύματα
588
Κριτικές
49
Like
4.584
Πόντοι
5.636
Τύπε μου συγνώμη που πετάγομαι εδώ τώρα σαν τη σφηνόπουτσα ,

( βασικά για το χθεσινό τρόλ έχεις χίλια δίκια και σε υποστήριξα και εγώ)

Αλλά τι μας λες τώρα .
Κλείνεις ραντεβού με κοπέλα , ανεξάρτητη η γραφείου και της λές : είμαι ο km7699 από το site bourdela ?? :think:
Αν ναι , μέγα φάουλ ...
Σε κοπέλες που δε ξέρω καλά όχι βέβαια εννοείται . Σε κοπέλες όμως που έχω πάρει άπειρες φορές έχει τύχει να το πω και να ξέρουν ποιος τους έχει γράψει κριτική
 

Km7699

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2021
Μηνύματα
588
Κριτικές
49
Like
4.584
Πόντοι
5.636
Τύπε μου συγνώμη που πετάγομαι εδώ τώρα σαν τη σφηνόπουτσα ,

( βασικά για το χθεσινό τρόλ έχεις χίλια δίκια και σε υποστήριξα και εγώ)

Αλλά τι μας λες τώρα .
Κλείνεις ραντεβού με κοπέλα , ανεξάρτητη η γραφείου και της λές : είμαι ο km7699 από το site bourdela ?? :think:
Αν ναι , μέγα φάουλ ...
Και εν πάση περίπτωση το κάθε νήμα είναι για να κρίνουμε κοπέλες δε καταλαβαίνω γιατί ασχολείται με εμένα από το πρωί …
 

panos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2022
Μηνύματα
1.605
Κριτικές
1
Like
5.057
Πόντοι
456
Και εν πάση περίπτωση το κάθε νήμα είναι για να κρίνουμε κοπέλες δε καταλαβαίνω γιατί ασχολείται με εμένα από το πρωί …
Γτ δεν έχει κ τπτ καλύτερο να κανει
 
  • Like
Αντιδράσεις: Km7699

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.004
Κριτικές
94
Like
46.295
Πόντοι
17.311
Ωραία βρες μου τότε μια που να πει ότι μου αρέσουν εμένα προσωπικά τέτοια και ότι έχω κάνει τέτοια παιχνίδια βρες τη περιμένω ως το βράδυ η να τη έχεις βρει η δημοσίως συγνώμη . Και το λέω ενώπιον όλων
εεχμμμ παιχτη μου, αυτο που λες... το σκεφτηκες πολυ ωρα πριν το γραψεις ? :think:
που και ποια θες να βρω ακριβως και να τη ρωτησω κιολας αυτα που γραφεις (με ποια λογικη δηλαδη) η' μηπως εννοεις οτι ξερω ηδη με ποιες εχεις παει και τι εχεις κανει απο πριν ? :confused:
εγω σου αναφερομαι σε συγκεκριμενα ποστ.
π.χ. #5,694
που λες "Κάνει αυταρχικο και είναι και καλή ξέρω."
πως ξερεις δηλαδη ?
δοκιμασες η' μηπως ειναι το γνωστο... οχι εγω καλε, ενας φιλος μου μου το ειπε κλπ κλπ κλπ ??????

υ/γ τα φιλια μου στον πανουλη @panos ...που με εχει ιγνορ :*
 

akakis

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2020
Μηνύματα
171
Like
568
Πόντοι
81
Η χαζή - χοντρούλα - βλαχούλα, νόμιζε οτι θα μπει εδώ μέσα να μας τρολλάρει, όπως κάνει με τους συμμαθητές της...
 

Km7699

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2021
Μηνύματα
588
Κριτικές
49
Like
4.584
Πόντοι
5.636
εεχμμμ παιχτη μου, αυτο που λες... το σκεφτηκες πολυ ωρα πριν το γραψεις ? :think:
που και ποια θες να βρω ακριβως και να τη ρωτησω κιολας αυτα που γραφεις (με ποια λογικη δηλαδη) η' μηπως εννοεις οτι ξερω ηδη με ποιες εχεις παει και τι εχεις κανει απο πριν ? :confused:
εγω σου αναφερομαι σε συγκεκριμενα ποστ.
π.χ. #5,694
που λες "Κάνει αυταρχικο και είναι και καλή ξέρω."
πως ξερεις δηλαδη ?
δοκιμασες η' μηπως ειναι το γνωστο... οχι εγω καλε, ενας φιλος μου μου το ειπε κλπ κλπ κλπ ??????

υ/γ τα φιλια μου στον πανουλη @panos ...που με εχει ιγνορ :*
Ξέρω από αυτά που έχω συζητήσει με άλλους εδώ μέσα για τη συγκεκριμένη μόνο . Και αναφέρομαι στη Νικολ δε κρύβομαι . Για άλλες στο συγεκριμενο δε έχω πει γιατί δε ξέρω
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

εεχμμμ παιχτη μου, αυτο που λες... το σκεφτηκες πολυ ωρα πριν το γραψεις ? :think:
που και ποια θες να βρω ακριβως και να τη ρωτησω κιολας αυτα που γραφεις (με ποια λογικη δηλαδη) η' μηπως εννοεις οτι ξερω ηδη με ποιες εχεις παει και τι εχεις κανει απο πριν ? :confused:
εγω σου αναφερομαι σε συγκεκριμενα ποστ.
π.χ. #5,694
που λες "Κάνει αυταρχικο και είναι και καλή ξέρω."
πως ξερεις δηλαδη ?
δοκιμασες η' μηπως ειναι το γνωστο... οχι εγω καλε, ενας φιλος μου μου το ειπε κλπ κλπ κλπ ??????

υ/γ τα φιλια μου στον πανουλη @panos ...που με εχει ιγνορε
Κ
εεχμμμ παιχτη μου, αυτο που λες... το σκεφτηκες πολυ ωρα πριν το γραψεις ? :think:
που και ποια θες να βρω ακριβως και να τη ρωτησω κιολας αυτα που γραφεις (με ποια λογικη δηλαδη) η' μηπως εννοεις οτι ξερω ηδη με ποιες εχεις παει και τι εχεις κανει απο πριν ? :confused:
εγω σου αναφερομαι σε συγκεκριμενα ποστ.
π.χ. #5,694
που λες "Κάνει αυταρχικο και είναι και καλή ξέρω."
πως ξερεις δηλαδη ?
δοκιμασες η' μηπως ειναι το γνωστο... οχι εγω καλε, ενας φιλος μου μου το ειπε κλπ κλπ κλπ ??????

υ/γ τα φιλια μου στον πανουλη @panos ...που με εχει ιγνορ :*
Κατι για τη κοπέλα έχεις να πεις συγκεκριμένα η θα ασχολείσαι μόνο με τη πάρτη μου;
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.004
Κριτικές
94
Like
46.295
Πόντοι
17.311
Κατι για τη κοπέλα έχεις να πεις συγκεκριμένα η θα ασχολείσαι μόνο με τη πάρτη μου;
μα εσυ ειπες, απο το πουθενα, οτι σε ζηλευω και βγαζω χολη απεναντι σου και σου απαντησα-εξηγησα. :rolleyes:
τι να πω για την κοπελα, που φανηκε απο τα πρωτα ποστς οτι ειναι μουφα και δεν το επιασες δηλαδη (οπως και οι καποιοι αλλοι) ???
εεεε... ΜΠΡΑΒΟ ΠΑΙΧΤΗ, ΤΗΝ ΞΕΣΚΕΠΑΣΕΣ, ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ !!! :thumbsup:
 

πολυζωης

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.646
Κριτικές
2
Like
65.016
Πόντοι
12.056
μα εσυ ειπες, απο το πουθενα, οτι σε ζηλευω και βγαζω χολη απεναντι σου και σου απαντησα-εξηγησα. :rolleyes:
τι να πω για την κοπελα, που φανηκε απο τα πρωτα ποστς οτι ειναι μουφα και δεν το επιασες δηλαδη (οπως και οι καποιοι αλλοι) ???
εεεε... ΜΠΡΑΒΟ ΠΑΙΧΤΗ, ΤΗΝ ΞΕΣΚΕΠΑΣΕΣ, ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ !!! :thumbsup:
eγω το εγραψα απο το καλημερα οτι ηταν και παλαιοτερα εδω μεσα νηματοθετρια
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.004
Κριτικές
94
Like
46.295
Πόντοι
17.311
eγω το εγραψα απο το καλημερα οτι ηταν και παλαιοτερα εδω μεσα νηματοθετρια
αμα εβαζες και προφιλ, θα επαιρνες εσυ τα κρεντιτς. :eyebrows:
τωρα τα παιρνει ο καπαμιεβδομηνταεξιενενηνταεννιας, που τηνε ξεσκεπασε. :cool2:
 

dimigoall

Ανώτατος
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
2.739
Κριτικές
56
Like
17.950
Πόντοι
13.636
Ρε σεις ,
για ποια μιλάμε τώρα , για την @katiepatheigatamoy η για τη Νικόλ ?? :think:
Μπερδέψαμε τα μπούτια μας :tooth:
 

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
4.448
Κριτικές
28
Like
19.336
Πόντοι
5.896
Ρε σεις ,
για ποια μιλάμε τώρα , για την @katiepatheigatamoy η για τη Νικόλ ?? :think:
Μπερδέψαμε τα μπούτια μας :tooth:
...μα για την @κατι_επαθε_η_γατα_μου !!! Η Νικολ ειναι κανονι δοκιμασμενο και εγγυηση!
 

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
4.448
Κριτικές
28
Like
19.336
Πόντοι
5.896
Τελικά την γάτα την πήγατε στο κτηνίατρο ;;;
...μαγκα μου εγινε μεγαλο μπερδεμα! Τελικα η κοπελα πηγε την θεια της (που ειχε μπαστακωθει στο σπιτι) στον κτηνιατρο και εστειλε την γατα στο Bill στον συναγωνιστη!!! :2funny: :2funny::2funny:
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.004
Κριτικές
94
Like
46.295
Πόντοι
17.311
...μαγκα μου εγινε μεγαλο μπερδεμα! Τελικα η κοπελα πηγε την θεια της (που ειχε μπαστακωθει στο σπιτι) στον κτηνιατρο και εστειλε την γατα στο Bill στον συναγωνιστη!!! :2funny: :2funny::2funny:
η ντριπλα θεια (που κατσικωθηκε) - γατα, ηταν φανταστικα ΚΑ ΤΑ ΠΛΗ ΚΤΙ ΚΗ :2funny::2funny::2funny:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Odin_

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom