Νέα

NinaKinky

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ninaKinky
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 424
  • Εμφανίσεις 66K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
4.448
Κριτικές
28
Like
19.336
Πόντοι
5.896

dimigoall

Ανώτατος
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
2.739
Κριτικές
56
Like
17.950
Πόντοι
13.636

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.004
Κριτικές
94
Like
46.296
Πόντοι
17.311
Ορίστε για όποιον δε με πιστεύει υπάρχουν και άλλες
παιχτη φανταζομαι τι θα γραφεις και στις αλλες για ενα ραντεβουδακι.
σε πηγε απο θεια σε γατα και επιμενεις κιολας. :rolleyes:
ε ρε κατι τυποι που παρακαλανε για να γαμησουν :2funny::2funny::2funny:
 

Km7699

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2021
Μηνύματα
588
Κριτικές
49
Like
4.584
Πόντοι
5.636
παιχτη φανταζομαι τι θα γραφεις και στις αλλες για ενα ραντεβουδακι.
σε πηγε απο θεια σε γατα και επιμενεις κιολας. :rolleyes:
ε ρε κατι τυποι που παρακαλανε για να γαμησουν :2funny::2funny::2funny:
Συγνώμη δλδ από όλα αυτά που διάβασες ο φταίχτης για σένα είμαι εγώ ;; Δε έχω καμία ανάγκη να παρακαλάω έχω ένα σωρό και απο ανεξάρτητες και από γραφεία . Ρωτά πρώτα και τα γράφεια και άλλες ανεξάρτητες ποσά ραντεβού κλείνω και μετά έλα να μου τη πεις
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.004
Κριτικές
94
Like
46.296
Πόντοι
17.311
Συγνώμη δλδ από όλα αυτά που διάβασες ο φταίχτης για σένα είμαι εγώ ;; Δε έχω καμία ανάγκη να παρακαλάω έχω ένα σωρό και απο ανεξάρτητες και από γραφεία . Ρωτά πρώτα και τα γράφεια και άλλες ανεξάρτητες ποσά ραντεβού κλείνω και μετά έλα να μου τη πεις
οι εικονες που ανεβασες ομως, αυτο δειχουν παιχτη.
αυτο ειπα και εγω.
ΟΤΙ και σε αλλες προφανως, τα ιδια γραφεις για να κλεισεις ραντεβου-να γαμησεις.
στη συγκεκριμενη περιπτωση εισαι τυχερουλης που αποδειχτηκε μουφα, αλλο αν απο την αρχη φανηκε και εσυ εκανες τον αλεκο.
τωρα εκ του αποτελεσματος, πας να το παιξεις σπιρτο το λοιπον ?
 

manaconda13

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Νοε 2010
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
24
Like
2.318
Πόντοι
2.420
οι εικονες που ανεβασες ομως, αυτο δειχουν παιχτη.
αυτο ειπα και εγω.
ΟΤΙ και σε αλλες προφανως, τα ιδια γραφεις για να κλεισεις ραντεβου-να γαμησεις.
στη συγκεκριμενη περιπτωση εισαι τυχερουλης που αποδειχτηκε μουφα, αλλο αν απο την αρχη φανηκε και εσυ εκανες τον αλεκο.
τωρα εκ του αποτελεσματος, πας να το παιξεις σπιρτο το λοιπον ?
Είσαι φάουλ παίχτη.. Από αυτά που είδα εγώ, όλο το δίκιο είναι στον km
 

bigmountain

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
22 Οκτ 2022
Μηνύματα
3.402
Κριτικές
113
Like
25.630
Πόντοι
26.386
παιχτη φανταζομαι τι θα γραφεις και στις αλλες για ενα ραντεβουδακι.
σε πηγε απο θεια σε γατα και επιμενεις κιολας. :rolleyes:
ε ρε κατι τυποι που παρακαλανε για να γαμησουν :2funny::2funny::2funny:

Καλά έκανε ο άλλος που την ξεσκέπασε. Δεν την παρακάλεσε, απλά το τράβηξε για να δει μέχρι που θα φτάσει, για να αποδείξει ότι είναι μούφα.

Αυτό καταλαβαίνω εγώ.

Εσένα πάλι, γιατί την βρίσκεις με το να ξεψαχνίζεις τι γράφουν οι άλλοι, δεν μπορώ να το καταλάβω.

Πρέπει να έχεις πολύ μεγάλο κόμπλεξ τελικά. Άσε εμάς να γαμάμε και εσύ να παρακολουθείς.

:hi:
 

panos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2022
Μηνύματα
1.605
Κριτικές
1
Like
5.057
Πόντοι
456
Καλά έκανε ο άλλος που την ξεσκέπασε. Δεν την παρακάλεσε, απλά το τράβηξε για να δει μέχρι που θα φτάσει, για να αποδείξει ότι είναι μούφα.

Αυτό καταλαβαίνω εγώ.

Εσένα πάλι, γιατί την βρίσκεις με το να ξεψαχνίζεις τι γράφουν οι άλλοι, δεν μπορώ να το καταλάβω.

Πρέπει να έχεις πολύ μεγάλο κόμπλεξ τελικά. Άσε εμάς να γαμάμε και εσύ να παρακολουθείς.

:hi:
Δε ξέρω τι έγραψε ο τύπος γτ τον έχω στη λίστα αγνόησης αλλά από τα συμφραζόμενα κτλβ πάνω κάτω,γράψτε τον στ'αρχιδια σας,να δίνετε σημασία στην άποψη σοβαρών ανθρώπων κ όχι κομπλεξικων υπανθρωπων
 

Km7699

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2021
Μηνύματα
588
Κριτικές
49
Like
4.584
Πόντοι
5.636
Τώρα τι να σου πω το νήμα είναι για να κρίνουμε τις κοπέλες και όχι συναγωνιστές . Βγάζεις μια χολή απέναντι μου χωρίς να με ξέρεις και χωρίς να ξέρεις τι λέω με τη καθεμία και τι πληρώνω στη καθεμία . Ίσως επειδή δε μπορείς να με φτάσεις το κανείς από ζήλια .
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.004
Κριτικές
94
Like
46.296
Πόντοι
17.311
Είσαι φάουλ παίχτη.. Από αυτά που είδα εγώ, όλο το δίκιο είναι στον km
παιχτη, το βαρος πεφτει στη λεξη ΠΡΟΦΑΝΩΣ.
τον κμ (οπως και ολους τους υπολοιπους) δεν τονε ξερω, αλλα με αυτα που φαινεται οτι γραφει στις εικονες, υπεθεσα αυτο.
εξου και το προφανως, για την "τακτικη" του.
 

Km7699

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2021
Μηνύματα
588
Κριτικές
49
Like
4.584
Πόντοι
5.636
Δε ξέρω τι έγραψε ο τύπος γτ τον έχω στη λίστα αγνόησης αλλά από τα συμφραζόμενα κτλβ πάνω κάτω,γράψτε τον στ'αρχιδια σας,να δίνετε σημασία στην άποψη σοβαρών ανθρώπων κ όχι κομπλεξικων υπανθρωπων
Εμένα έχεις στη λίστα αγνόησης ;
 

panos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2022
Μηνύματα
1.605
Κριτικές
1
Like
5.057
Πόντοι
456
  • Like
Αντιδράσεις: Km7699

Km7699

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2021
Μηνύματα
588
Κριτικές
49
Like
4.584
Πόντοι
5.636
Όχι αδερφέ τον άλλο που αν δαγκώσει τη γλώσσα του θα πάθει δηλητήριαση εσένα σε βρήκα σωστό εξαρχής που διαβασα
Όταν δίνω τρίωρα στη Φραντζέσκα του μάγου που παίρνει 180 κάθε βδομάδα προφανώς δε είμαι γύφτος . Όταν λπιπον τη ρωτάω από τη αρχή ποσά παίρνει και μου λέει ΜΟΝΗ της 150 οι δυο ώρες λογικό είναι να τσιμπήσω και να το συνεχίσω μήπως πάρω αυτή τη τιμή .. όταν δίνω 1200 για 12 ώρα στο glamour πως με λέει ότι παρακαλάω ;;; Ας ρωτήσει πρώτα στα γραφεία για μένα
 

panos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2022
Μηνύματα
1.605
Κριτικές
1
Like
5.057
Πόντοι
456
Όταν δίνω τρίωρα στη Φραντζέσκα του μάγου που παίρνει 180 κάθε βδομάδα προφανώς δε είμαι γύφτος . Όταν λπιπον τη ρωτάω από τη αρχή ποσά παίρνει και μου λέει ΜΟΝΗ της 150 οι δυο ώρες λογικό είναι να τσιμπήσω και να το συνεχίσω μήπως πάρω αυτή τη τιμή .. όταν δίνω 1200 για 12 ώρα στο glamour πως με λέει ότι παρακαλάω ;;; Ας ρωτήσει πρώτα στα γραφεία για μένα
Ρε γράψε στ'αρχιδια το κωλοτρυπιδι έχει αποδείξει επανηλλημενη τι μλκς είναι δε το λέω εγώ μόνο...δεν χρειάζεται ν'αποδειξεις τπτ σε κανεναν
 

manaconda13

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Νοε 2010
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
24
Like
2.318
Πόντοι
2.420
Δε χρειάζεται να συζητάμε περισσότερο. Και μόνο το μπαν του Αντισθένη, φτάνει για να καταλάβουμε ποιος έχει δίκιο..
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.004
Κριτικές
94
Like
46.296
Πόντοι
17.311
Καλά έκανε ο άλλος που την ξεσκέπασε. Δεν την παρακάλεσε, απλά το τράβηξε για να δει μέχρι που θα φτάσει, για να αποδείξει ότι είναι μούφα.

Αυτό καταλαβαίνω εγώ.

Εσένα πάλι, γιατί την βρίσκεις με το να ξεψαχνίζεις τι γράφουν οι άλλοι, δεν μπορώ να το καταλάβω.

Πρέπει να έχεις πολύ μεγάλο κόμπλεξ τελικά. Άσε εμάς να γαμάμε και εσύ να παρακολουθείς.

:hi:
ελα σβωλε... να σου εξηγησω και σενα γιατι δε στριβεις.
αλλα για να μην τα ξαναγραφω, δες αυτο το ποστ οκ ?
----> #391
και μην αγχωνεσαι, κατι κανω και εγω, οχι τοσο σαν και εσας τους πελουσιους βεβαια... απο συχνοτητα εννοω.
απλα σας παρακολουθω για να γελαω με τις ιστοριες σας και τις δικαιολογιες που πετατε, οταν σας βαζω τα δικα σας ποστ, που άλλα λετε τη μια φορα και άλλα την αλλη.
εκει δεν απαντας ομως, παρα πας αλλου την κουβεντα και στην ευκολη απαντηση περι κομπλεξ κλπ.
οπως και οι υπολοιποι εννοειται.
:hi:
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.004
Κριτικές
94
Like
46.296
Πόντοι
17.311
Τώρα τι να σου πω το νήμα είναι για να κρίνουμε τις κοπέλες και όχι συναγωνιστές . Βγάζεις μια χολή απέναντι μου χωρίς να με ξέρεις και χωρίς να ξέρεις τι λέω με τη καθεμία και τι πληρώνω στη καθεμία . Ίσως επειδή δε μπορείς να με φτάσεις το κανείς από ζήλια .
οπως κρινουμε τις κοπελες για "χ" λογους, ετσι κρινουμε και συναγωνιστες, οπως λες, για "ψ" λογους.
οπως εχουν φανει κοπελες ψευτικες στην πορεια, ετσι εχουν φανει και συναγωνιστες, οπως λες, ψευτες, προμοτορες, νταβατζηδες κλπ ?
τα εχουμε δει πολλακις.
ειπα κατι για τα γραφεια η' τις κοπελες που εχεις δει ?
ΟΧΙ.
επισης, οχι δε σε ξερω εννοειται, οπως και κανεναν αλλον οπως ειπα και στον προηγουμενο, αρα καμια χολη και ζηλεια δε βγαζω.
ουτε εσυ με ξερεις βεβαια απο την αλλη.
για να γραψω κατι, παταω στα σχολια που γραφει ο καθενας για να μη φαινονται ξεκαρφωτα.
αλλα τωρα για ζηλεια που λες ? :undecided:
κρινοντας απο το προφιλ σου και απο τις ιδιαιτερες προτιμησεις σου (κατι πιατσες, γκολντεν σαουερ και αυταρχικα καπου ειδα), ε δε θα το ελεγα οτι σε ζηλευω... με τοσο χρημα που χαλας.
προτιμω στα καθαρα στρεητ πραγματα, σορρυ κιολας εεε... :rolleyes:
 

Km7699

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2021
Μηνύματα
588
Κριτικές
49
Like
4.584
Πόντοι
5.636
οπως κρινουμε τις κοπελες για "χ" λογους, ετσι κρινουμε και συναγωνιστες, οπως λες, για "ψ" λογους.
οπως εχουν φανει κοπελες ψευτικες στην πορεια, ετσι εχουν φανει και συναγωνιστες, οπως λες, ψευτες, προμοτορες, νταβατζηδες κλπ ?
τα εχουμε δει πολλακις.
ειπα κατι για τα γραφεια η' τις κοπελες που εχεις δει ?
ΟΧΙ.
επισης, οχι δε σε ξερω εννοειται, οπως και κανεναν αλλον οπως ειπα και στον προηγουμενο, αρα καμια χολη και ζηλεια δε βγαζω.
ουτε εσυ με ξερεις βεβαια απο την αλλη.
για να γραψω κατι, παταω στα σχολια που γραφει ο καθενας για να μη φαινονται ξεκαρφωτα.
αλλα τωρα για ζηλεια που λες ? :undecided:
κρινοντας απο το προφιλ σου και απο τις ιδιαιτερες προτιμησεις σου (κατι πιατσες, γκολντεν σαουερ και αυταρχικα καπου ειδα), ε δε θα το ελεγα οτι σε ζηλευω... με τοσο χρημα που χαλας.
προτιμω στα καθαρα στρεητ πραγματα, σορρυ κιολας εεε... :rolleyes:
Ενημερωτικά ούτε golden shower έχω κάνει ποτέ ούτε αυταρχικά και ρωτά οποία μα οποία θέλεις … έχω σχολιάσει σε κάποιον που ρώτησε ποια τα κάνει αυτά. Επειδή ξέρω κοπέλα που τα κάνει . Αυτό δε σημαίνει ότι τα κάνω εγώ όμως η ότι καυλωνω με αύτα …. Και ρωτά οποία θες άμα βρεις μια να σου πει ότι γουστάρω τέτοια παιχνίδια εγώ δημόσια λέω ότι θα σου δώσω 1000 ευρώ . Εσυ έχεις τα αρχιδια να ζητήσεις συγνώμη μετά ;
 

ELMOUNIO

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2016
Μηνύματα
775
Κριτικές
1
Like
1.611
Πόντοι
486
Όταν δίνω τρίωρα στη Φραντζέσκα του μάγου που παίρνει 180 κάθε βδομάδα προφανώς δε είμαι γύφτος . Όταν λπιπον τη ρωτάω από τη αρχή ποσά παίρνει και μου λέει ΜΟΝΗ της 150 οι δυο ώρες λογικό είναι να τσιμπήσω και να το συνεχίσω μήπως πάρω αυτή τη τιμή .. όταν δίνω 1200 για 12 ώρα στο glamour πως με λέει ότι παρακαλάω ;;; Ας ρωτήσει πρώτα στα γραφεία για μένα
Φίλε μου τα λεφτά είναι δικά σου και ότι θες τα κάνεις και μαγκιά σου .φιλική συμβουλή το μόνο λάθος σου για εμένα ασχέτως αν η συγκεκριμένη αποδείχθηκε φόλα.ηταν που την ρώτησες για τρίωρο χωρίς να την έχεις δει καν .δλδ αν δεν σου άρεσε θα την κράταγες 3 ώρες ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom