Νέα

Νεφέλη τρανς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα loo
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 69
  • Εμφανίσεις 43K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

giovanara

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2014
Μηνύματα
20
Like
19
Πόντοι
0
Την ειχα επισκευθει περυσι δυο-τρεις φορες. Ειναι οντως πολυ θυληκη και φαινεται καλο παιδι. Οι φωτο οντως την αδικουν (εως πολυ), στην πραγματικοτητα ειναι πολυ πιο νοστιμη και συμπαθητικη. Κανει καλη κουβεντουλα (περι ανεμων και υδατων βεβαια) και σε κανει να νοιωθεις ανετα.Εχει καλο εργαλειο που το δουλευει μια χαρα, οπως επισης και ωραια πισω πορτα (εχω δοκιμασει και τα δυο). Ο χωρος της ειναι πολυ καθαρος, η ντουζιερα της επισης. Για μενα ειναι πολυ καλη περιπτωση και την συστηνω ανεπιφυλακτα!!
 

unknowndark

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2016
Μηνύματα
1.425
Like
4.870
Πόντοι
456
Την ειχα επισκευθει περυσι δυο-τρεις φορες. Ειναι οντως πολυ θυληκη και φαινεται καλο παιδι. Οι φωτο οντως την αδικουν (εως πολυ), στην πραγματικοτητα ειναι πολυ πιο νοστιμη και συμπαθητικη. Κανει καλη κουβεντουλα (περι ανεμων και υδατων βεβαια) και σε κανει να νοιωθεις ανετα.Εχει καλο εργαλειο που το δουλευει μια χαρα, οπως επισης και ωραια πισω πορτα (εχω δοκιμασει και τα δυο). Ο χωρος της ειναι πολυ καθαρος, η ντουζιερα της επισης. Για μενα ειναι πολυ καλη περιπτωση και την συστηνω ανεπιφυλακτα!!


πόσο πάει το μαλλί ? Για μια ώρα την πήρες?
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.040
Κριτικές
10
Like
5.336
Πόντοι
2.816
Το έχεις δοκιμάσει και ξέρεις ε;
Τύπε κάποια πράγματα δεν χρειάζεται να τα δοκιμάσεις για να μάθεις.. εσείς οι βιγκαν τρώτε αμασιτες τις μαλακίες που σας πασάρουν.. οπότε αν φας λουκάνικο σόγιας ( εσύ ξέρεις πως θα το φας ) θα νιώσεις ανάλαφρα ( επειδή είναι σόγιας, κ δεν θα σου πέσει βαρύ ή χοντρό ότι διαλέξεις..)
 

tattoo lovers

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2023
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
χαιρετισμούς προς όλες τις κατευθύνσεις… γνωρίζει τελικά κάποιος-α, αν η εν λόγω φίλη είναι διαθέσιμη για επικοινωνία…; κι εγώ κάλεσα κάποιες φορές και δεν είχα απάντηση… προφανώς και μπορεί να είναι τυχαίο, αλλά ρωτώντας πας στην πόλη… ή και αλλού…
 

RamonesG

Νέο Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2022
Μηνύματα
1
Like
4
Πόντοι
0
χαιρετισμούς προς όλες τις κατευθύνσεις… γνωρίζει τελικά κάποιος-α, αν η εν λόγω φίλη είναι διαθέσιμη για επικοινωνία…; κι εγώ κάλεσα κάποιες φορές και δεν είχα απάντηση… προφανώς και μπορεί να είναι τυχαίο, αλλά ρωτώντας πας στην πόλη… ή και αλλού…
Καλησπέρα γράφω πρώτη φορά εδώ και η Νεφέλη είναι ότι καλύτερο έχω συναντήσει στην κατηγορία της και από τα καλύτερα παιδιά που έχω συναντήσει κορίτσια και Trans.
Νεφέλη θα τα πούμε σύντομα.
 

Nikitas7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2012
Μηνύματα
475
Like
1.725
Πόντοι
201
Καλησπέρα γράφω πρώτη φορά εδώ και η Νεφέλη είναι ότι καλύτερο έχω συναντήσει στην κατηγορία της και από τα καλύτερα παιδιά που έχω συναντήσει κορίτσια και Trans.
Νεφέλη θα τα πούμε σύντομα.
Δε μας λες όμως , ,, γνωρίζεις αν θα επανέλθει?
 

tattoo lovers

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2023
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα γράφω πρώτη φορά εδώ και η Νεφέλη είναι ότι καλύτερο έχω συναντήσει στην κατηγορία της και από τα καλύτερα παιδιά που έχω συναντήσει κορίτσια και Trans.
Νεφέλη θα τα πούμε σύντομα.
Θενξ για την απάντηση…
 

Nikitas7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2012
Μηνύματα
475
Like
1.725
Πόντοι
201
Τι γίνεται με Νεφέλη? Κάλεσα την τελευταία εβδομάδα καθημερινά και δεν ανταποκρίνεται, έχει πάει κανείς πρόσφατα ή έχουμε άλλη ενημέρωση;
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.715
Like
2.380
Πόντοι
456
Τι γίνεται με Νεφέλη? Κάλεσα την τελευταία εβδομάδα καθημερινά και δεν ανταποκρίνεται, έχει πάει κανείς πρόσφατα ή έχουμε άλλη ενημέρωση;
αν δεν βλέπεις αγγελία της καταλαβαίνεις πιστεύω ότι δεν είναι διαθέσιμη, είτε γιατί είναι διακοπές είτε γιατί απλά δεν θέλει
 

PA_2007

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.194
Κριτικές
6
Like
2.637
Πόντοι
456
αν δεν βλέπεις αγγελία της καταλαβαίνεις πιστεύω ότι δεν είναι διαθέσιμη, είτε γιατί είναι διακοπές είτε γιατί απλά δεν θέλει
ή είτε γιατί απέκτησε σταθερή πελατεία και είναι κομπλέ με αυτή.
 
OP
OP
L

loo

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2006
Μηνύματα
537
Κριτικές
3
Like
769
Πόντοι
86
Κανενα νέο έχει κανείς από Νεφέλη;
 

kiss-my-feet

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2023
Μηνύματα
655
Like
1.358
Πόντοι
206
να και μιά τρανς που να μην είναι εντελως παραμορφωμένη από το βαψιμο.
 

felixgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2006
Μηνύματα
1.401
Κριτικές
2
Like
2.540
Πόντοι
456
Βάλε link αν μπορείς
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom