Νέα

Νεφέλη τρανς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα loo
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 69
  • Εμφανίσεις 43K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

loo

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2006
Μηνύματα
535
Κριτικές
3
Like
766
Πόντοι
86
Επειδή υπάρχει ενδιαφέρον από αρκετούς για την εν λόγω κοπέλα καλό θα ήταν να γράψουν όσοι την έχουν επισκεφθεί. Φαίνεται πολύ όμορφη πολύ θηλυκιά και με καλό εργαλείο
 

Pipis1541

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2022
Μηνύματα
234
Like
886
Πόντοι
81
Έτσι ακριβώς είναι πολύ θυληκιά
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.373
Κριτικές
25
Like
2.698
Πόντοι
3.246
Φιλικη συμβουλη ας βαλει καποιο ατομο που εμπιστευεται να τηντραβαει φωτογραφιες....η να αλλαξει κινητο...οι φωτο της ειναι απο επιεικως μετριες ως απαραδεκτες...
 
OP
OP
L

loo

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2006
Μηνύματα
535
Κριτικές
3
Like
766
Πόντοι
86
Φιλικη συμβουλη ας βαλει καποιο ατομο που εμπιστευεται να τηντραβαει φωτογραφιες....η να αλλαξει κινητο...οι φωτο της ειναι απο επιεικως μετριες ως απαραδεκτες...
Δλδ τι εννοείς;;;; Πώς είναι από κοντά σε σχεση με τις φωτογραφίες
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.373
Κριτικές
25
Like
2.698
Πόντοι
3.246
Δεν εχω παει μαζι της αλλα οταν ο αλλος μου λεει οτι ειναι πολυ θυληκη επετρεψε μου να διαφωνισω με αυτα που βλεπω στις φωτο...αλλο θυληκοτητα στην συμπεριφορα και αλλο θυληκοτητα στην εμφανιση.
Την αδικουν οι φωτο μαλλον
 

Γιολάντης

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2008
Μηνύματα
229
Κριτικές
3
Like
706
Πόντοι
81
Δεν εχω παει μαζι της αλλα οταν ο αλλος μου λεει οτι ειναι πολυ θυληκη επετρεψε μου να διαφωνισω με αυτα που βλεπω στις φωτο...αλλο θυληκοτητα στην συμπεριφορα και αλλο θυληκοτητα στην εμφανιση.
Την αδικουν οι φωτο μαλλον

Αυτό ακριβώς. Εγώ βλέπω μια κοπέλα που ακόμα είναι στα σκαριά σε θέμα αλλαγής. Έχει αυτό που λέμε το καλούπι κτλ να γίνει πολύ καλή αλλά θέλει αρκετό οιστρογόνο για να φτάσει εκεί. Τεσπα.
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.099
Πόντοι
606
δεν θελει τιποτα αν παρει θα χαλασει μια χαρα ειναι κ θηλικια και καβλιαρα και ανθρωπος και ολα συνηστατε ανπφλκτα :cheesy: περασα τελια χωρος καθαρος ντουζακι ελευθερο κρεβατι σκετη γκομενα λες κ εισαι μ τ κοπελα σου και κουβεντουλα κ ολα χαλαρα ....
 

Pipis1541

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2022
Μηνύματα
234
Like
886
Πόντοι
81
δεν θελει τιποτα αν παρει θα χαλασει μια χαρα ειναι κ θηλικια και καβλιαρα και ανθρωπος και ολα συνηστατε ανπφλκτα :cheesy: περασα τελια χωρος καθαρος ντουζακι ελευθερο κρεβατι σκετη γκομενα λες κ εισαι μ τ κοπελα σου και κουβεντουλα κ ολα χαλαρα ....
Έτσι όπως τα λέει το μουτρο
 

Nikitas7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2012
Μηνύματα
475
Like
1.723
Πόντοι
201
δεν θελει τιποτα αν παρει θα χαλασει μια χαρα ειναι κ θηλικια και καβλιαρα και ανθρωπος και ολα συνηστατε ανπφλκτα :cheesy: περασα τελια χωρος καθαρος ντουζακι ελευθερο κρεβατι σκετη γκομενα λες κ εισαι μ τ κοπελα σου και κουβεντουλα κ ολα χαλαρα ....
Ακριβέστερη περιγραφή, μια από τα ίδια
 

kavlalex

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2021
Μηνύματα
872
Κριτικές
5
Like
4.870
Πόντοι
726
Τι να σας πω ρε παιδιά, όσες φορές έχω καλέσει δεν το έχει σηκώσει. Πέφτω πάντα σε ακατάλληλες φάσεις;
 
OP
OP
L

loo

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2006
Μηνύματα
535
Κριτικές
3
Like
766
Πόντοι
86
Υπάρχουν πουθενά κριτικές γραμμένες όπως για αλλά κορίτσια;;;;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Τι να σας πω ρε παιδιά, όσες φορές έχω καλέσει δεν το έχει σηκώσει. Πέφτω πάντα σε ακατάλληλες φάσεις;
Δύο φορές έχω πάρει η μία σήμερα και το σήκωσε κατευθείαν
 

Logistis13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2018
Μηνύματα
45
Κριτικές
3
Like
228
Πόντοι
280
Η κοπέλα είναι ενεργή ακόμα;
 

Metoikos

Νέο Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2022
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Επειδή υπάρχει ενδιαφέρον από αρκετούς για την εν λόγω κοπέλα καλό θα ήταν να γράψουν όσοι την έχουν επισκεφθεί. Φαίνεται πολύ όμορφη πολύ θηλυκιά και με καλό εργαλείο
Τηλέφωνο δίνεις
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom