Νέα

Νεφέλη τρανς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα loo
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 69
  • Εμφανίσεις 43K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

acmath

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2022
Μηνύματα
14
Κριτικές
1
Like
85
Πόντοι
0
Δυνατό κομμάτι η Νεφέλη, συμπεριφορά, καθαριότητα, συμμετοχή, χώρος όλα σε υψηλό επίπεδο
συστήνεται! Κρίμα που την πήρα χαμπάρι τώρα και όχι νωρίτερα
Σε ποια περιοχή βρίσκεται;
 

Goitronio

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2024
Μηνύματα
13
Like
26
Πόντοι
0
Νομίζω φρόνιμο θα ήταν να μη ρωτάμε και να μην απαντάμε πού μένει το κάθε κορίτσι. Υπάρχει αγγελία με το τηλέφωνο της. Ρωτήστε την ίδια να σας απαντήσει ότι θέλετε.
 

acmath

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2022
Μηνύματα
14
Κριτικές
1
Like
85
Πόντοι
0
Νομίζω φρόνιμο θα ήταν να μη ρωτάμε και να μην απαντάμε πού μένει το κάθε κορίτσι. Υπάρχει αγγελία με το τηλέφωνο της. Ρωτήστε την ίδια να σας απαντήσει ότι θέλετε.
Για όλους:1) Ζήτησα περιοχή και όχι φυσικά οδό, γιατί σκέφτομαι να πάω μετά τη δουλειά και να χρησιμοποιήσω μέσα συγκοινωνίας, οπότε έπρεπε να υπολογίσω και τον χρόνο. 2)Κάποιοι φίλοι εδώ στα forums έχουν κατά καιρούς αναφερθεί σε οδούς για κάποια κορίτσια. Εγώ μόνο περιοχή ζήτησα. Είμαστε σοβαροί άνθρωποι και σεβόμαστε 3) Την παίρνω τηλέφωνο την Νεφέλη και δεν το σηκώνει εδώ και μέρες
 

Goitronio

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2024
Μηνύματα
13
Like
26
Πόντοι
0
Για όλους:1) Ζήτησα περιοχή και όχι φυσικά οδό, γιατί σκέφτομαι να πάω μετά τη δουλειά και να χρησιμοποιήσω μέσα συγκοινωνίας, οπότε έπρεπε να υπολογίσω και τον χρόνο. 2)Κάποιοι φίλοι εδώ στα forums έχουν κατά καιρούς αναφερθεί σε οδούς για κάποια κορίτσια. Εγώ μόνο περιοχή ζήτησα. Είμαστε σοβαροί άνθρωποι και σεβόμαστε 3) Την παίρνω τηλέφωνο την Νεφέλη και δεν το σηκώνει εδώ και μέρες
Καταλαβαίνω το σκεπτικό σου γιατί κι εγώ σε πληροφορώ χρησιμοποιώ, μόνιμα τα μέσα μεταφοράς. Πολλές φορές όμως η διεύθυνση του σπιτιού απέχει πολύ από ένα σταθμό μετρό ή ηλεκτρικού. Η πρώτη ερώτηση μου λοιπόν όταν επικοινωνώ με την κοπέλα είναι αν είσαι κοντά σε κάποιο σταθμό και μετά προχωρώ στα υπόλοιπα.
Οπότε καταλήγουμε ότι πρέπει να μιλήσεις με το κορίτσι, που στο εύχομαι.
 
  • Like
Αντιδράσεις: acmath

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.099
Πόντοι
606
Για όλους:1) Ζήτησα περιοχή και όχι φυσικά οδό, γιατί σκέφτομαι να πάω μετά τη δουλειά και να χρησιμοποιήσω μέσα συγκοινωνίας, οπότε έπρεπε να υπολογίσω και τον χρόνο. 2)Κάποιοι φίλοι εδώ στα forums έχουν κατά καιρούς αναφερθεί σε οδούς για κάποια κορίτσια. Εγώ μόνο περιοχή ζήτησα. Είμαστε σοβαροί άνθρωποι και σεβόμαστε 3) Την παίρνω τηλέφωνο την Νεφέλη και δεν το σηκώνει εδώ και μέρες
moytro αν δεν τ σηκωνει τοτε δεν ειναι διαθεσιμη !!!!απλα μην ρωτας αν δεν τ βρεις
 
  • Like
Αντιδράσεις: acmath

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.715
Like
2.380
Πόντοι
456
Καταλαβαίνω το σκεπτικό σου γιατί κι εγώ σε πληροφορώ χρησιμοποιώ, μόνιμα τα μέσα μεταφοράς. Πολλές φορές όμως η διεύθυνση του σπιτιού απέχει πολύ από ένα σταθμό μετρό ή ηλεκτρικού. Η πρώτη ερώτηση μου λοιπόν όταν επικοινωνώ με την κοπέλα είναι αν είσαι κοντά σε κάποιο σταθμό και μετά προχωρώ στα υπόλοιπα.
Οπότε καταλήγουμε ότι πρέπει να μιλήσεις με το κορίτσι, που στο εύχομαι.
δλδ να πάρεις ταξί δεν παίζει, ε;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom