Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 40 άτομα (0 μέλη και 40 επισκέπτες)

Solar

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2009
Μηνύματα
85
Κριτικές
2
Like
552
Πόντοι
20
Αυτο που λες πως δουλευουν μηχανικα το παρατηρησα στις μαυρες ,δε ξερω αν ειναι λογο διαφορετικοτητας στις φυλες μας αλλα με τις σλαβες κοπελες περασα οντως πολυ καλυτερα.
 

laskos

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2021
Μηνύματα
120
Like
232
Πόντοι
21
Δεν εχω παει ποτε σε μαυρη και να περασω καλα. Οποτε φοβαμαι να περασω παλι απο μαυρη... Στην τελευταια μαυρη καπου παλια στο paradise... την πειραζε το πουλι μου οτι ειναι μεγαλο!... Οτι να ναι... Ηταν μια μαυρη κουκλα-μοντελο... αλλα τι να το κανεις; Στο κρεβατι μηδεν.
 

laskos

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2021
Μηνύματα
120
Like
232
Πόντοι
21
Μου ηρθε πριν απο βδομαδες να μπω με την μια στην Ολιβια... Αλλα κρατηθηκα, λεω φολα θα ειναι... Ειδα μολις και μια αρνητικη κριτικη στο αλλο σαιτ... Αλλα παλι εκει σκεφτομαι... Δεν μπορει... καποια μαυρη που να μην ειναι φολα θα υπαρχει... αλλα ποιος θα μας την φερει στην Θεσσαλονικη δεν ξερω... Σιγουρα οχι οι βιλλες και το παρανταις θα πω εγω... μια που πολυ φολα στο κρεβατι φερνουν οι ανθρωποι και δυσκολα περναει καλη στο κρεβατι απο εκει... Εχουν ενα υφος: Δωσε μου 70 ευρω για 10 λεπτα στο κρεβατι για σεξ της πλακας... και να εισαι και ευχαριστημενος! Τι λετε μωρε μπαζολες κοριτσια και ιδιοκτητες των βιλλων και του paradise... Για τα μπαζα και εσεις και τα κομοδινα που εκτρεφετε... Το τι χαμενα λεφτα εχω πεταξει σε αυτα... τοσο που πλεον με δυσκολια παταω πλεον βιλλες και παρανταις δεν κανω ουτε τον κοπο... Βγαινω σημερα παλι βολτα... στην περιοχη των φολλων... μπουρδελα Σαλονικης... Αν εισαι ηδη καυλωμενος γιατι εχεις να δεις γυναικα 10 χρονια... και αν χυνεις στο πενταλεπτο... θα περασεις σιγουρα καλα!
 
Τελευταία τροποποίηση:
  • Like
Αντιδράσεις: Solar

Solar

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2009
Μηνύματα
85
Κριτικές
2
Like
552
Πόντοι
20
Μου ηρθε πριν απο βδομαδες να μπω με την μια στην Ολιβια... Αλλα κρατηθηκα, λεω φολα θα ειναι... Ειδα μολις και μια αρνητικη κριτικη στο αλλο σαιτ... Αλλα παλι εκει σκεφτομαι... Δεν μπορει... καποια μαυρη που να μην ειναι φολα θα υπαρχει...
Στην ολιβια ειχα περασει και αφου πηγα με μερικες αλλες στη συνεχεια δε θα εμπαινα στο κοπο να την ξαναεπισκεφτω. Οποτε λογικα γλυτωσες τα λεφτα σου λασκο.
 
  • Like
Αντιδράσεις: laskos

laskos

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2021
Μηνύματα
120
Like
232
Πόντοι
21
Πριν απο κανα μηνα μπαινω πρωτη μου φορα στην Καταλινα στο sex and the city και μου ζητανε 100 ευρω το μισαωρο! Λεω τρελοι ειστε; και κανονιζω μισαωρο 80 ευρω... και παλι υπερβολικο. Πηδαω απο εδω, πηδαω απο εκει, γλειφω κλειτοριδα κανα δεκαλεπτο - την βρισκει η κοπελα... ξαναπηδαω... και σε ποση ωρα με το ρολοι ξινησε και ειπε να τελειωσουμε; Στα 20 λεπτα! Ρε δεν γαμιεστε μονες σας λεω εγω!
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.092
Κριτικές
89
Like
10.541
Πόντοι
25.015
Ειμαστε μεγαλα κοροιδα που δεν παμε στις σιτεμενες θειτσες σας. Χαχαχαχα κλαιω. Σοβαρευτειτε.
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.189
Κριτικές
293
Like
9.454
Πόντοι
12.525
Ειμαστε μεγαλα κοροιδα που δεν παμε στις σιτεμενες θειτσες σας. Χαχαχαχα κλαιω. Σοβαρευτειτε.
Αδερφέ εμείς σοβαροί είμαστε γι'αυτό και δοκιμάζουμε που και που καμιά καινούρια κοπέλα και για να μας παίρνουν στα σοβαρά και για να έχουμε και λόγο ύπαρξης εδώ μέσα... διότι αν γράφουμε συνέχεια για την ίδια κοπέλα δε θα μας παίρνουν στα σοβαρά κάποια στιγμή :wink:

Τώρα είτε σου αρέσει είτε συμφωνείς είτε διαφωνείς,το Venus αυτή τη στιγμή έχει την καλύτερη ομάδα και είναι το πιο vfm μαγαζί
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.075
Κριτικές
11
Like
17.452
Πόντοι
3.796
Ειμαστε μεγαλα κοροιδα που δεν παμε στις σιτεμενες θειτσες σας. Χαχαχαχα κλαιω. Σοβαρευτειτε.
Τυπε δεν θέλω να ασχολούμαι μαζί σου .αλλά είσαι προκλητικός συνέχεια .
Ξέρω τι είσαι ,ενα παιδάκι που ξεκινάει απο την Χαριλάου μέχρι την Πέτρου ερημίτη με τα πόδια και κάθεται στο σαλόνι της Λάρας με σταυρωμένα χέρια ανάμεσα στα πόδια ,για αυτό άλλωστε δεν σου αρέσει και η πιάτσα αφού δεν έχεις μέσον να πας .
Χαλάρωσε λίγο ,δεν γαμας εσύ το υπερμουνι και εμείς όλοι ήμαστε χαζοί .
Το ότι εσύ πας και δίνεις 50ρικα και υποσχεσαι καλά λόγια ,για να πάρεις το εξτραδακι σου ..εμείς δεν το χρειαζόμαστε ,δεν γίνεται μόνο οι δύο που πας εσύ να είναι μουναρες και όλες οι άλλες μπάζα .
 

Wandererwonder

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
859
Κριτικές
17
Like
2.887
Πόντοι
1.436
Φίλε Solar υποβάθμιση είναι αυτό ,όχι αναβάθμιση.
Από ότι κατάλαβα υπάρχει κρίση στην αγορά του ανατολικού μπλοκ .
Σαν τα ρωσοουκρανακια δεν έχει ..Κολομβίας και Βενεζουέλας όλες ίδιες φαίνονται δεν θα σου μείνει καμία από αυτές που θα γαμησεις .
Αλλά από ότι έχω καταλάβει πλέον είναι δύσκολο να βρουν γυναίκες ανατολικού .
γιατι ομως?θα πιστευε κανεις οτι λογω πολεμου θα ειχαμε πιο πολλες?ισως γιατι ειναι δυσκολο να ερθουν απο ρωσσια τωρα?ή σου λεει πανε σε πιο πλουσιες χωρες οπως γερμανια....
 

Hoes before bros

Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2022
Μηνύματα
8
Like
72
Πόντοι
0
Καλησπέρα , πηγα με τατιανα πριν κανα 10ημερο η αληθεια ειναι .

Οτι βλέπεται στις φωτο με την διαφορα οτι ενω στις φωτο φαινεται νταρντανα , ειναι πετιτ , δλδ καμια σχεση χαχα ...
βυζι πολυ ωραιο , κωλαρακι μοντελε μικρο καλοσχιματισμενο , γαμιεται ωραια κανει παιχνιδι γενικα απο μονη της .
40ε απλο.
Προσωπικα δεν θα ξαναπηγαινα αλλα δεν τα μετανιωσα και ολας.
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.092
Κριτικές
89
Like
10.541
Πόντοι
25.015
Τυπε δεν θέλω να ασχολούμαι μαζί σου .αλλά είσαι προκλητικός συνέχεια .
Ξέρω τι είσαι ,ενα παιδάκι που ξεκινάει απο την Χαριλάου μέχρι την Πέτρου ερημίτη με τα πόδια και κάθεται στο σαλόνι της Λάρας με σταυρωμένα χέρια ανάμεσα στα πόδια ,για αυτό άλλωστε δεν σου αρέσει και η πιάτσα αφού δεν έχεις μέσον να πας .
Χαλάρωσε λίγο ,δεν γαμας εσύ το υπερμουνι και εμείς όλοι ήμαστε χαζοί .
Το ότι εσύ πας και δίνεις 50ρικα και υποσχεσαι καλά λόγια ,για να πάρεις το εξτραδακι σου ..εμείς δεν το χρειαζόμαστε ,δεν γίνεται μόνο οι δύο που πας εσύ να είναι μουναρες και όλες οι άλλες μπάζα .
Να σαι σιγουρος αδερφε η λαρα χρειαζεται τα καλα λογια τα δικα μου.... Ρε τι παιρνετε και δεν μας δινετε? Και εσυ ρε αλ τι παπαριες καθεσαι λες οτι παω μονο σε μια κοπελα? Ετσι σου ειπανε εσενα? Το εξτραδακι μου οπως λες μου δωθηκε απλοχερα απο την ιδια την κοπελα χωρις κανενα ανταλλαγμα. Η μια απο τις δυο κοπελες που προτεινε που δουλευε λιγο παλιοτερα? Χμμμ μηπως στο βενους??? Συμπτωση.
 

toymoii

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2011
Μηνύματα
184
Κριτικές
9
Like
664
Πόντοι
301
καλησπερα σε ολους περασε κανεις απο λιμνου 8 αυτες της μερες βραδυ να μου πει εντυποσεις απο την κοπελα? ευχαριστω εκ των προτερον:D::D::D:
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.075
Κριτικές
11
Like
17.452
Πόντοι
3.796
Να σαι σιγουρος αδερφε η λαρα χρειαζεται τα καλα λογια τα δικα μου.... Ρε τι παιρνετε και δεν μας δινετε? Και εσυ ρε αλ τι παπαριες καθεσαι λες οτι παω μονο σε μια κοπελα? Ετσι σου ειπανε εσενα? Το εξτραδακι μου οπως λες μου δωθηκε απλοχερα απο την ιδια την κοπελα χωρις κανενα ανταλλαγμα. Η μια απο τις δυο κοπελες που προτεινε που δουλευε λιγο παλιοτερα? Χμμμ μηπως στο βενους??? Συμπτωση.
Ναι σε λίγο θα μας πεις ότι αγόρασα και το Βένους τώρα .
Ο μόνος που κάνει διαφήμιση εδώ μέσα είσαι εσύ .
Εγώ τουλάχιστον έχω προτείνει πολλές φορές κοπέλες και έχω πάει και σε πολλές διαφορετικές που μου έχουν προτείνει μέλη επιβεβαιωμένα ..
Άσε που γαμουσα κοπέλες εποχές Βαρδάρη που δεν ήξερες ακόμα να πας ούτε με αστικό
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.092
Κριτικές
89
Like
10.541
Πόντοι
25.015
Ναι σε λίγο θα μας πεις ότι αγόρασα και το Βένους τώρα .
Ο μόνος που κάνει διαφήμιση εδώ μέσα είσαι εσύ .
Εγώ τουλάχιστον έχω προτείνει πολλές φορές κοπέλες και έχω πάει και σε πολλές διαφορετικές που μου έχουν προτείνει μέλη επιβεβαιωμένα ..
Άσε που γαμουσα κοπέλες εποχές Βαρδάρη που δεν ήξερες ακόμα να πας ούτε με αστικό
Πω τι γαματος εισαι ρε τυπε. Μου την ειπες ασχημα. Μηπως την εχεις και μεγαλυτερη απο μενα? Να της μετρησουμε μηπως? Να δουμε ποιος κατουραει πιο μακρια?
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.189
Κριτικές
293
Like
9.454
Πόντοι
12.525
Και εσυ ρε αλ τι παπαριες καθεσαι λες οτι παω μονο σε μια κοπελα? Ετσι σου ειπανε εσενα?
Εμένα δε μου είπανε τίποτα... ξέρω και να διαβάζω ,έχω και μνήμη και κρίση.
Εσύ μας είπες να σοβαρευτούμε... για ποιο πράγμα όμως? που δοκιμάζουμε άλλες κοπέλες κάθε βδομάδα προκειμένου να προτείνουμε στα άλλα μέλη πως θα γαμησουν στα σίγουρα χωρίς να πετάνε 50αρικα στις ξεπετες?

Μόλις τώρα ανέβασε κριτική ο panorama για την Κατερίνα... εγώ δεν την έχω δοκιμάσει την κοπέλα....στο Venus κι αυτή.
45 κριτικές έχει αυτό το μέλος όλες για μπουρδέλα και για διαφορετικές κοπέλες.
Ούτε αυτός μιλάει σοβαρά δηλαδή??
Είτε αρέσει σε κάποιους είτε όχι το Venus έχει την καλύτερη ομάδα αυτή τη στιγμή, αυτό δείχνουν και οι κριτικές και τα σχόλια εδώ μέσα
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.075
Κριτικές
11
Like
17.452
Πόντοι
3.796
Πω τι γαματος εισαι ρε τυπε. Μου την ειπες ασχημα. Μηπως την εχεις και μεγαλυτερη απο μενα? Να της μετρησουμε μηπως? Να δουμε ποιος κατουραει πιο μακρια?
Όχι φίλε ,τέτοια στοιχεία δεν θα σου δώσω μην ερεθιστείς.
Και για την ιστορία με ένα 50ρικο πήρα Σουζάνα με Χριστίνα Ουγγαρέζα,την δεύτερη δεν την λες μεγαλοκοπελα ..και δύσκολα να έχεις την τύχη μου να έχεις τέτοια χαρά .
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
510
Πόντοι
3.250
Εμένα δε μου είπανε τίποτα... ξέρω και να διαβάζω ,έχω και μνήμη και κρίση.
Εσύ μας είπες να σοβαρευτούμε... για ποιο πράγμα όμως? που δοκιμάζουμε άλλες κοπέλες κάθε βδομάδα προκειμένου να προτείνουμε στα άλλα μέλη πως θα γαμησουν στα σίγουρα χωρίς να πετάνε 50αρικα στις ξεπετες?

Μόλις τώρα ανέβασε κριτική ο panorama για την Κατερίνα... εγώ δεν την έχω δοκιμάσει την κοπέλα....στο Venus κι αυτή.
45 κριτικές έχει αυτό το μέλος όλες για μπουρδέλα και για διαφορετικές κοπέλες.
Ούτε αυτός μιλάει σοβαρά δηλαδή??
Είτε αρέσει σε κάποιους είτε όχι το Venus έχει την καλύτερη ομάδα αυτή τη στιγμή, αυτό δείχνουν και οι κριτικές και τα σχόλια εδώ μέσα
Συμφωνώ και επαυξάνω !! Αγαπάμε Φρίντα !! Τις έριξα ένα σήμερα το απόγευμα, η γυναίκα έχει μοναδικό sex appeal και σε απογειώνει.
Το κατάστημα έχει αναδείξει κορυφαίες αθλήτριες όπως Βλάντα, Εμμανουέλλα, την Ρίτα Φυσικά, αλλά ακόμη και την γεματούλα Αλβανίδα Δανάη την οποία δοκίμασα με επιτυχία πριν καμιά 15αριά μέρες.
Να θυμίσω επίσης ότι το κατάστημα ξεκίνησε με μεγάλες φιλοδοξίες πριν καμιά 10αρια χρόνια τότε με υπηρεσία την κυρά Μαίρη και κοπέλα την Μπιάνκα, που την πασάρανε με 50 το απλό στην αρχή, είχανε και το φίδι στην γυάλα, αξέχαστες εποχές.
Θυμάμαι επίσης και την Ψηλή Ουγγαρέζα την Μπάρμπαρα που τις είχα ρίξει κι αυτής μερικά.
Ήταν χλιδάτο μαγαζί, αυτό και το Godiva, ανοίξανε όμως σε λάθος εποχές, η κρίση τότε ήταν αβάσταχτη και οι τιμές είχαν κατρακυλήσει, δεν κατάφερε να σταθεί στην ποιότητα που ήθελε να προσφέρει.
Όπως και να το κάνουμε όμως αυτή τη στιγμή σίγουρα είναι μια πολύ τίμια επιλογή, με το απλό στα 30 και την ποικιλία από κοπέλες που διαθέτει.
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606
Πάντως το Venus αλλά και άλλα μαγαζιά, ότι δεν μπορούν να φτιάξουν ένα site ή να ενταχθούν σε κάποιο άλλο ή να μπαίνουν εδώ και να ενημερώνουν τον κόσμο, το θεωρώ ακατανόητο και φάουλ. Και λόγω της ευκολίας του θέματος δεν καταλαβαίνω γιατί δεν το κάνουν
 

Readytogo22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
805
Like
1.332
Πόντοι
206
Ρε σεις έχω άχτι να πάω με ξανθό γαλλανομάτικα κλασσικό σλαβάκι.

Μπορείτε να μου πείτε που μπορώ να βρω κάτι τέτοιο ;
 

Stevedrake22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2022
Μηνύματα
118
Κριτικές
8
Like
573
Πόντοι
301
Την Έλενα την έχω πάρει 3 φορές μόνη και μια σε παρτουζα με μια Τσέχα στο Venus, τότε με 70€ έδινε και κωλο , εμένα μου έβγαζε γούστα καλά , χυσιματα στο στόμα κτλπ , της άρεσε πολύ το γλυφομουνι αλλά όχι το δάκτυλο η μα της πιέζεις τα βυζια , σε γενικές ήτανε με άριστα το 10 ήτανε στο 7,5
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom