Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.125
Κριτικές
11
Like
17.692
Πόντοι
3.796
Τη Φρίντα τη θεωρώ πολύ δυνατή και ξεχωριστή περίπτωση στη νυχτερινή βάρδια,από τη δική μου εμπειρία τουλάχιστον , οπότε μου κάνει εντύπωση ότι τόσο καιρό δεν υπάρχουν ούτε κριτικές ούτε αναφορές στο όνομα της... και γυναικάρα πληθωρική και έμπειρη και πρόθυμη.
Και πιστό αντίγραφο της ρωσιδας Σάρας, μιας παλιάς αγαπημένης που άφησε και εκείνη έντονο το στίγμα της στα στούντιο που δούλευε τότε :tits:
Καλή παρουσία φίλε ,αλλά δεν έχω περάσει ποτέ μαζί της λόγο ότι ο κωλος με τα βυζιά της είναι δυσανάλογα,έχει τεράστια βυζιά αλλά καθόλου κωλο .
Κατά τα άλλα το σκέφτηκα αρκετές φορές
 

Solar

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2009
Μηνύματα
85
Κριτικές
2
Like
552
Πόντοι
20
Τη Φρίντα τη θεωρώ πολύ δυνατή και ξεχωριστή περίπτωση στη νυχτερινή βάρδια,από τη δική μου εμπειρία τουλάχιστον , οπότε μου κάνει εντύπωση ότι τόσο καιρό δεν υπάρχουν ούτε κριτικές ούτε αναφορές στο όνομα της... και γυναικάρα πληθωρική και έμπειρη και πρόθυμη.
Και πιστό αντίγραφο της ρωσιδας Σάρας, μιας παλιάς αγαπημένης που άφησε και εκείνη έντονο το στίγμα της στα στούντιο που δούλευε τότε :tits:
Αλ και εγω αφου πηγα τσεκαρα κ ειδα μονο τη κριτικη σου ,οντως ειναι δυνατη επιλογη κ θα την ξανατιμησω γιατι ειχε ωραια ενεργεια μεσα και για την ηλικια που εγραψες φαινεται πολυ καλη. Φορουσε κ ενα μαυρο κορμακι τονιζε πολυ το στηθος κ γουρλωσα ματια μολις την ειδα. Α να σημειωσω οτι πηγα πρωι εγω γτ τωρα ειδα εγραψες βραδυ.
 
Τελευταία τροποποίηση:

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606
Αλ και εγω αφου πηγα τσεκαρα κ ειδα μονο τη κριτικη σου ,οντως ειναι δυνατη επιλογη κ θα την ξανατιμησω γιατι ειχε ωραια ενεργεια μεσα και για την ηλικια που εγραψες φαινεται πολυ καλη. Φορουσε κ ενα μαυρο κορμακι τονιζε πολυ το στηθος κ γουρλωσα ματια μολις την ειδα. Α να σημειωσω οτι πηγα πρωι εγω γτ τωρα ειδα εγραψες βραδυ.
Από ότι μου είχε πει δουλεύει ξεκινώντας από το πρωί ως τις 12 τα μεσάνυχτα, οπότε...
 

Solar

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2009
Μηνύματα
85
Κριτικές
2
Like
552
Πόντοι
20
Από ότι μου είχε πει δουλεύει ξεκινώντας από το πρωί ως τις 12 τα μεσάνυχτα, οπότε...
Ευχαριστω κωστα ,ενας λογος παραπανω να επισκεφτω τοτε γτ αμα βαραει 14ωρα καθε μερα με τη διαθεση που ειχε μαγκια της.
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
Λοιπόν βόλτα σήμερα στα στούντιο με τα περισσότερα κλειστά,στο hot lady η ada μελαχρινή μελαμψή κάτω από 30 ετων την έκοψα κολομβιανή με είπε η τσατσά ψηλή, σώμα επειδή φορούσε ένα ηλίθιο εσώρουχο κ τα είχε όλα ζουλιγμενα δε είχα πλήρης εικόνα αλλά με φανηκε χαλαρή και ο κωλος με φάνηκε ψεύτικος αλλά δε παίρνω όρκο. Στο red light η ίνα ξανθια ωραία παρουσία νταρντανα τα βυζιά καλά φανηκαν κώλο νορμαλ.Στο inside αν θυμάμαι καλά μια βιολέτα (πέρασα από αρκετα κ ίσως μπερδευτω) απέναντι στο μπλε κ στο κόκκινο δεν απάντησαν μάλλον είχαν πελάτη και στο incognito μια μελαψουλα καλό ύψος στήθος νορμάλ κωλο δεν είδα και δε θυμάμαι όνομα.Το Las Vegas ήταν κλειστό στο casa de amore μόνο ενα ανοιχτό μια ξανθιά με τσιμπουχειλα μεγάλη αρκετά,venus2 μια Βερόνικα δεν εντυπωσιάστηκα πήγα απέναντι στο ξύλινο μια Νατάσσα επίσης τα ίδια και κατέληξα πρώτη κατάθεση στο Venus 1 Φρίντα πρόγραμμα 50 τελείωμα στο στόμα κοντό ξανθό μαλλί που τη βρίσκω και βυζάρες.Κωλο δεν έχει η κοπέλα αλλά δε με ενόχλησε με έδωσε φιλιά και με άρχισε στη πίπα απέναντι καθρέφτης κ επειδή το έκανε αργά και παθιαρικα την άφησα να με τελειώσει έτσι. Είχε πλάκα στο δωμάτιο χαμογελούσε πολυ με έβαζε το στήθος στα μούτρα κ όταν τελείωσα στο στόμα της δε πετάχτηκε αμέσως με κράτησε αρκετά μέχρι να φύγει η ένταση.

τι ώρα περίπου βγήκες βόλτα και το las vegas ήταν κλειστό?
 
  • Like
Αντιδράσεις: Solar
Εγγρ.
29 Ιαν 2017
Μηνύματα
354
Κριτικές
24
Like
1.440
Πόντοι
491
Τη Φρίντα τη θεωρώ πολύ δυνατή και ξεχωριστή περίπτωση στη νυχτερινή βάρδια,από τη δική μου εμπειρία τουλάχιστον , οπότε μου κάνει εντύπωση ότι τόσο καιρό δεν υπάρχουν ούτε κριτικές ούτε αναφορές στο όνομα της... και γυναικάρα πληθωρική και έμπειρη και πρόθυμη.
Και πιστό αντίγραφο της ρωσιδας Σάρας, μιας παλιάς αγαπημένης που άφησε και εκείνη έντονο το στίγμα της στα στούντιο που δούλευε τότε :tits:
Eιναι δυνατο κομματι, ομως αντι για 2των 30,προτιμα πλεον 1 των 50-60 και αποδιδει καλα .Περασα πολυ καλα μαζι της το προηγουμενο καλοκαιρι με το 30αρι.Τωρα δεν θελει να με βλεπει,γιατι ειμαι και τσιγγουνης και απαιτητικος και αχορταγος κατα τη γνωμη της.Της ευχομαι τα καλυτερα,πιστευω ομως πως γρηγορα καβαλησε το καλαμι.Δημοφιλης γινεσαι εργαζομενος σκληρα και ταπεινα κατα την αποψη μου.Επιλεγεις οταν εξω απο το κονακι σου εχει ουρες.ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ .
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
Eιναι δυνατο κομματι, ομως αντι για 2των 30,προτιμα πλεον 1 των 50-60 και αποδιδει καλα .Περασα πολυ καλα μαζι της το προηγουμενο καλοκαιρι με το 30αρι.Τωρα δεν θελει να με βλεπει,γιατι ειμαι και τσιγγουνης και απαιτητικος και αχορταγος κατα τη γνωμη της.Της ευχομαι τα καλυτερα,πιστευω ομως πως γρηγορα καβαλησε το καλαμι.Δημοφιλης γινεσαι εργαζομενος σκληρα και ταπεινα κατα την αποψη μου.Επιλεγεις οταν εξω απο το κονακι σου εχει ουρες.ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ .

εγώ την Φρίντα δεν την έχω πάρει ακόμη, πήρα την Κατερίνα και έμεινα πολύ ευχαριστημένος, αλλά αν κρίνω από τα λεγόμενα των εμπειρότατων και αξιόπιστων μελών η Φρίντα πρέπει να είναι φωτιά και λάβρα στο σεξ και σίγουρα θα την δοκιμάσω κάποια στιγμή στα κοντά.
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606
εγώ την Φρίντα δεν την έχω πάρει ακόμη, πήρα την Κατερίνα και έμεινα πολύ ευχαριστημένος, αλλά αν κρίνω από τα λεγόμενα των εμπειρότατων και αξιόπιστων μελών η Φρίντα πρέπει να είναι φωτιά και λάβρα στο σεξ και σίγουρα θα την δοκιμάσω κάποια στιγμή στα κοντά.
για μένα η Κατερίνα είναι πιο ταλαντούχα , γούστα είναι...
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
για μένα η Κατερίνα είναι πιο ταλαντούχα , γούστα είναι...

οι περισσότερες κοπέλες που έχουν περάσει από το Venus τα δύο τελευταία χρόνια οι υπηρεσίες που προσφέρουν μέσα στο δωμάτιο είναι οι καλύτερες και σε value τιμή, όχι σαν κάτι άλλες που ξεκινάνε με 50 ευρώ το απλό πρόγραμμα δεν φιλάνε και είναι όλο μα και μου
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.125
Κριτικές
11
Like
17.692
Πόντοι
3.796
οι περισσότερες κοπέλες που έχουν περάσει από το Venus τα δύο τελευταία χρόνια οι υπηρεσίες που προσφέρουν μέσα στο δωμάτιο είναι οι καλύτερες και σε value τιμή, όχι σαν κάτι άλλες που ξεκινάνε με 50 ευρώ το απλό πρόγραμμα δεν φιλάνε και είναι όλο μα και μου
Μην μιλάς έτσι θα βρεις και τον μπελά σου .
Άσε τις κρυαδες εδώ μέσα ..όλοι ξέρουν ότι αυτά τα κορίτσια των 50 ευρώ ειναι ότι καλύτερο υπάρχει αυτή την στιγμή .
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
Μην μιλάς έτσι θα βρεις και τον μπελά σου .
Άσε τις κρυαδες εδώ μέσα ..όλοι ξέρουν ότι αυτά τα κορίτσια των 50 ευρώ ειναι ότι καλύτερο υπάρχει αυτή την στιγμή .

50 ευρώ για ένα απλό και αποστειρωμένο σεξάκι 10 με 15 λεπτά χωρίς φιλιά και πίπα με σκούφο, ευχαριστώ αλλά εγώ δεν θα πάρω :woldman: όταν με 50 ευρώ πρόγραμμα μπορώ να πάρω φιλιά, ακάποτη πίπα, τέλειωμα στο στόμα, γλυφοκώλι κτλ.....
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.125
Κριτικές
11
Like
17.692
Πόντοι
3.796
50 ευρώ για ένα απλό σεξάκι 10 με 15 λεπτά χωρίς φιλιά και πίπα με σκούφο, ευχαριστώ αλλά εγώ δεν θα πάρω όταν με 50 ευρώ πρόγραμμα μπορώ να πάρω φιλιά, ακάποτη πίπα και τέλειωμα στο στόμα
Άσε να τα δίνουν ..να πιάσουν λίγο βυζάκια..
Με 50 ευρώ Βένους σου στέλνει η τσατσά και την δεύτερη κοπελα και έχεις 4 βυζιά να ασχοληθείς !
Μερικοί όμως δεν καταλαβαίνουν ότι κάνουν κακό στο γενικό σύνολο όταν δίνουν 50ρικα και προτρέπουν τον κόσμο να πηγαίνει μόνο σε αυτές .
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
Άσε να τα δίνουν ..να πιάσουν λίγο βυζάκια..
Με 50 ευρώ Βένους σου στέλνει η τσατσά και την δεύτερη κοπελα και έχεις 4 βυζιά να ασχοληθείς !
Μερικοί όμως δεν καταλαβαίνουν ότι κάνουν κακό στο γενικό σύνολο όταν δίνουν 50ρικα και προτρέπουν τον κόσμο να πηγαίνει μόνο σε αυτές .

Μου δίνεις μια καλή πάσα να πω ότι τα μεγαλύτερα κορόιδα στο Κίεβο πρίν τον πόλεμο ήταν οι Αμερικανοί, οι Ουκρανές τους μαδούσαν κανονικότατα και πολλές φορές δεν γαμούσαν κιόλας, μένανε κυριολεκτικά με το πουλί στο χέρι. :confused:
Τέλος πάντων ας κάνει ο καθένας ότι νομίζει, πάντως κορόιδα παντού και πάντα θα υπάρχουν. :wink:
 

georgepalaio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2017
Μηνύματα
227
Κριτικές
10
Like
485
Πόντοι
311
Τη Φρίντα τη θεωρώ πολύ δυνατή και ξεχωριστή περίπτωση στη νυχτερινή βάρδια,από τη δική μου εμπειρία τουλάχιστον , οπότε μου κάνει εντύπωση ότι τόσο καιρό δεν υπάρχουν ούτε κριτικές ούτε αναφορές στο όνομα της... και γυναικάρα πληθωρική και έμπειρη και πρόθυμη.
Και πιστό αντίγραφο της ρωσιδας Σάρας, μιας παλιάς αγαπημένης που άφησε και εκείνη έντονο το στίγμα της στα στούντιο που δούλευε τότε :tits:
Αποστειρωμένη η εμπειρία μου με τη Φρίντα. Δάχτυλα όχι φιλιά όχι. Ίσως άλλαξε
 

Solar

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2009
Μηνύματα
85
Κριτικές
2
Like
552
Πόντοι
20
Στο σαιτ με το εβδομαδιαιο προγραμμα 10 κοπελες εχουν κενες ολες τις μερες και αλλες 4-5 1μεροκαματο μεχρι στιγμης,λετε να ανανεωσουν τις κοπελες στα στουντιο μιας κ εχουν ερθει αρκετες απο κολομβια βενεζουελα ελλαδα λογο οικονομικων δυσκολιων για πορνεια ?
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.125
Κριτικές
11
Like
17.692
Πόντοι
3.796
Στο σαιτ με το εβδομαδιαιο προγραμμα 10 κοπελες εχουν κενες ολες τις μερες και αλλες 4-5 1μεροκαματο μεχρι στιγμης,λετε να ανανεωσουν τις κοπελες στα στουντιο μιας κ εχουν ερθει αρκετες απο κολομβια βενεζουελα ελλαδα λογο οικονομικων δυσκολιων για πορνεια ?
Φίλε Solar υποβάθμιση είναι αυτό ,όχι αναβάθμιση.
Από ότι κατάλαβα υπάρχει κρίση στην αγορά του ανατολικού μπλοκ .
Σαν τα ρωσοουκρανακια δεν έχει ..Κολομβίας και Βενεζουέλας όλες ίδιες φαίνονται δεν θα σου μείνει καμία από αυτές που θα γαμησεις .
Αλλά από ότι έχω καταλάβει πλέον είναι δύσκολο να βρουν γυναίκες ανατολικού .
 

Solar

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2009
Μηνύματα
85
Κριτικές
2
Like
552
Πόντοι
20
Kαταλαβα Dewarss ,ευχαριστω για τη κατατοπιστικη εξηγηση και ελπιζω οσες καινουργιες κοπελες εμφανιστουν να ειναι αξιολογες εμφανισιακα και στο δωματιο.
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.125
Κριτικές
11
Like
17.692
Πόντοι
3.796
Kαταλαβα Dewarss ,ευχαριστω για τη κατατοπιστικη εξηγηση και ελπιζω οσες καινουργιες κοπελες εμφανιστουν να ειναι αξιολογες εμφανισιακα και στο δωματιο.
Μακάρι ..θα φανεί ,εγώ πιστεύω ότι πάλι τις ίδιες θα έχουμε .
Αυτό το σύστημα δοκιμάστηκε και όταν ζητούσαμε ασιατισσες ,φέρανε αρκετές αλλά όλες τελευταίας διαλογής ..σιγά μην ερχόταν κανένα δυνατό μουνι να δουλέψει..
Γενικά μαύρες ,ασιατισσες και λατινες είναι για λίγο γιατί οι περισσότεροι πάνε για μια φορά για την συλλογή που λέμε ..δεν μπορούν να κάνουν σταθερούς πελάτες σαν τις ανατολικού μπλοκ .
Μετά άμα προσέξεις δεν έχουν καθόλου σοσιαλ δουλεύουν τελειως μηχανικά μέσα στο δωμάτιο .
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom