Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 39 άτομα (2 μέλη και 37 επισκέπτες)

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
760
Κριτικές
14
Like
1.484
Πόντοι
496
Βόλτα σήμερα μεσημέρι καυλωμένος και πάω καρφωτος για τη Ναταλιτσα μου... κλειστό το Godiva.
Πάω Νικ.ουρανου 26 για την Ειρηνουλα μου... κλειστό το μπουρδέλο :headbang:
Ε λέω πάω Λας Βέγκας για τη Ρίτα, ευκαιρία είναι... παρκάρω δε βλέπω αλλά αυτοκίνητα, λέω εδώ είμαστε.
Μπαίνω στο μπουρδέλο, όλα τα δωμάτια γεμάτα λέει η τσατσά άρα αναμονή πάνω από ώρα :headbang:
Τέρμα δεξιά στο βάθος η Βλάντα επίσης δύο δωμάτια γεμάτα.
Στο μεσαίο Λας Βέγκας μου είπε η τσατσά καινούργια κοπέλα αλλά ήταν μέσα.

Ερημίτη όλα κλειστά εκτός από το Medusa... λέω εδώ είμαστε άμα πετύχω Έλενα Ρουμάνα θα μπω.
Βγαίνει μια ξανθιά Ιωάννα.
Ωραία κοπέλα όμορφη και ωραίες καμπύλες αλλά πολύ ξινιλα ,δε την είδα να γουστάρει πολύ.
Στα 40 με γυμνό παίρνει χύσιμο στο στόμα.
Μπαίνω στο άλλο σάιτ να δω μπας και μου γεμίσει τίποτα το μάτι από βίλες,red κλπ... αλλά τίποτα.
Πάω Φρίξου ανοιχτό μόνο το 15 κλασικά η μαλακισμένη ρωσσοποντια τσατσά η μελαχρινή και ένα αδιάφορο μελαχρινό κορίτσι χωρίς κάποιο ιδιαίτερο χαρακτηριστικό.

Ε οπότε λέω άστο δε μας ήθελε σήμερα και έφυγα.
Είχε αρκετή κίνηση στην περιοχή όμως από πελάτες που μάλλον και αυτοί γυρνούσαν άσκοπα
Η Ιωάννα πόσο χρονών ήταν;
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
760
Κριτικές
14
Like
1.484
Πόντοι
496
Οκ. Σκέφτομαι να πάω....απλά βαρέθηκα τις 50 + .
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
760
Κριτικές
14
Like
1.484
Πόντοι
496
Τώρα που το ξαναδιαβάζω...μάλλον πρωινή ήταν.
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
760
Κριτικές
14
Like
1.484
Πόντοι
496
Τσαρκα στα Μαγαζακια....και βρέθηκα στο Μινωταυρου 10....θα σε περιποιηθω μου λέει ...περνά και δεν θα το μετανιώσεις....Δίνω και παραπανω για να περάσω καλά....((....ο Μαλάκας...))...Η Ελενα η αλβανιδα...
Μπαίνει μέσα...βάλε την καποτα μου λέει....Μένω κάγκελο....παιξτο να Σηκωθεί μου λέει....ορίστε....????....
Ξαπλώνει ανοίγει τα πόδια...έλα να τελιωνουμε μου λέει....Το κορίτσι δεν πρεπει να είναι Καλά...Σε ψυχίατρο πρεπει να μπαινοβγαίνει...έπινε και ενα χάπι....πριν ερθει μέσα...τι να πω....βάζω το παντελόνι και φευγωωω....τα λεφτά μου λέω....Αντε ρε χωριάτη.... μου λέει που θες τα λεφτά σου....Αισχος.....παιδιά.....
Είχες Δίκιο ....Ακιςςςςς....ΜΑΚΡΙΑΑΑΑ...ΜΑΚΡΙΑΑΑΑ....ΜΑΚΡΙΑΑΑΑΑ.....
Μπράβο το μικρό, δεν μου φενοταν για τόσο μάγκας.
 

rozgatos

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2016
Μηνύματα
27
Like
10
Πόντοι
0
Μαγκες καλησπερα. Θα ηθελα να μου δωσετε πληροφοριες για μια κοπελα (ρόζα νομιζω) η οποια βρισκοταν στα ξυλινα του las vegas ψηλη μελαχρινη και την δηλωναν ως ισπανιδα. Δεν θυμαμαι ονομα δυστιχως. Βρισκομαι στην πολη αυτες τις μερες και θα ηθελα να περασω αλλα δεν ξερω αν βρισκεται ακομα εκει. Την ειχα πετυχει εκει περίπου τον σεπτέμβριο αν αυτο βοηθαει. Γνωρίζει καποιος παιχτης που βρισκεται λοιπον αυτον τον καιρο?
 

Maximiliano

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Σεπ 2010
Μηνύματα
2.121
Κριτικές
53
Like
3.976
Πόντοι
6.050
Μαγκες καλησπερα. Θα ηθελα να μου δωσετε πληροφοριες για μια κοπελα (ρόζα νομιζω) η οποια βρισκοταν στα ξυλινα του las vegas ψηλη μελαχρινη και την δηλωναν ως ισπανιδα. Δεν θυμαμαι ονομα δυστιχως. Βρισκομαι στην πολη αυτες τις μερες και θα ηθελα να περασω αλλα δεν ξερω αν βρισκεται ακομα εκει. Την ειχα πετυχει εκει περίπου τον σεπτέμβριο αν αυτο βοηθαει. Γνωρίζει καποιος παιχτης που βρισκεται λοιπον αυτον τον καιρο?
ειναι στα σπιτακια στην Ερημιτη στα καινουρια. Καθως περνας απ τα βεγκας στο αριστερο σου χερι
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.842
Κριτικές
379
Like
5.306
Πόντοι
10.647
Δεν πρεπει να υπαρχει αλλη πουτανα με τις περισοτερες επιστροφες χρηματων απο το σαπακι την Ελενα.
Φιλος που μπηκε πριν κανα 2μηνο με το που μπηκε η γκομενα μεσα, και ακουει... θα σου κανω πιπα 3 λεπτα μονο, 3 λεπτα σε καθε σταση, αν δεν χυσεις φευγω, πηρε τα λεφτα πισω πριν αγγιξει το εμπορευμα.... κριμα γιατι ειναι καλο μουνακι....
 

Maximiliano

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Σεπ 2010
Μηνύματα
2.121
Κριτικές
53
Like
3.976
Πόντοι
6.050
για ποια Ελενα αναφερεσαι;
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.842
Κριτικές
379
Like
5.306
Πόντοι
10.647
για ποια Ελενα αναφερεσαι;
Το μικρο που δουλευε Ν.Ουρανου 1, και τελευταια την ειδα στο Μινωταυρου 10 στης Αννιας, κουρευτηκε αγορε μαλι... δηλωνει Ελληνιδα, αλλα γραφτηκε κατι για Αλβανια.
 
Εγγρ.
7 Μαΐ 2024
Μηνύματα
7
Like
8
Πόντοι
0
Καλησπέρα κι από εμένα και καλώς σας βρήκα,

Μιας κι είμαι νέο μέλος και δεν έχω δικαίωμα να φτιάξω νέο thread θα ήθελα τις οδηγίες και τις συμβουλές σας. Είμαι 28 και δεν είχα ποτέ ολοκληρωμένη σεξουαλική επαφή (μπορεί να σοκαριστειτε αλλά οι λόγοι είναι για άλλη φορά) και τώρα θέλω να μπω ενεργά, μιας και από σχέση δεν και από καύλες πολλές. Από τον Ιούνιο και μετά θα είμαι στην Θεσσαλονίκη και θα ήθελα να μου πείτε πού να πάω για την πρώτη φορά, καθώς και τι πρέπει να κάνω. Οδηγίες προς ναυτιλλομένους, λοιπόν.

Σίγουρα θα γελάτε, όταν διαβάζετε το ποστ, αλλά θα εκτιμούσα ειλικρινείς απαντήσεις.

Καλή συνέχεια.
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
510
Πόντοι
3.250
Απόψε...


Μινώταυρου 3 είδα την τσατσά της Καρινας οπότε υποθέτω ότι γύρισε νύχτα πάλι η Καρίνα.
Η Καρίνα πρωινή είναι και θα είναι για καμιά 10ρια μέρες ακόμη, μετά θα κάνει το ρεπό της και θα επιστρέψει βραδινή βάρδια μετά το θερινό ηλιοστάσιο, πήγα χθες και της έριξα ένα πρωινό, φωτιά και λαύρα η μικρή :rockon::rockon:
 

Yiannis888

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2023
Μηνύματα
758
Like
4.010
Πόντοι
446
Καλησπέρα κι από εμένα και καλώς σας βρήκα,

Μιας κι είμαι νέο μέλος και δεν έχω δικαίωμα να φτιάξω νέο thread θα ήθελα τις οδηγίες και τις συμβουλές σας. Είμαι 28 και δεν είχα ποτέ ολοκληρωμένη σεξουαλική επαφή (μπορεί να σοκαριστειτε αλλά οι λόγοι είναι για άλλη φορά) και τώρα θέλω να μπω ενεργά, μιας και από σχέση δεν και από καύλες πολλές. Από τον Ιούνιο και μετά θα είμαι στην Θεσσαλονίκη και θα ήθελα να μου πείτε πού να πάω για την πρώτη φορά, καθώς και τι πρέπει να κάνω. Οδηγίες προς ναυτιλλομένους, λοιπόν.

Σίγουρα θα γελάτε, όταν διαβάζετε το ποστ, αλλά θα εκτιμούσα ειλικρινείς απαντήσεις.

Καλή συνέχεια.
Καλημέρα και καλώς όρισες.
Θα πρότεινα η πρώτη σου φορά να είναι με βιζιτα όχι σε ρδελο, και να πεις στην κοπέλα ότι είναι πρώτη σου φορά.
Θεωρώ ότι θα υπάρξει καλύτερη συννενόηση όπως και ανταπόδοση.
 

Gangbanger96

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2024
Μηνύματα
167
Like
289
Πόντοι
21
Καλημέρα και καλώς όρισες.
Θα πρότεινα η πρώτη σου φορά να είναι με βιζιτα όχι σε ρδελο, και να πεις στην κοπέλα ότι είναι πρώτη σου φορά.
Θεωρώ ότι θα υπάρξει καλύτερη συννενόηση όπως και ανταπόδοση.
Τι ώρες φίλε?
 

Gangbanger96

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2024
Μηνύματα
167
Like
289
Πόντοι
21
Ποιες ώρες δουλεύει το βαθύ λαρυγγι και αν είναι στο ίδιο
Η Καρίνα πρωινή είναι και θα είναι για καμιά 10ρια μέρες ακόμη, μετά θα κάνει το ρεπό της και θα επιστρέψει βραδινή βάρδια μετά το θερινό ηλιοστάσιο, πήγα χθες και της έριξα ένα πρωινό, φωτιά και λαύρα η μικρή :rockon::rockon:
Τι ώρες δουλεύει η Καρίνα φίλε? Είναι στο ίδιο ίδρυμα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom