Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 42 άτομα (0 μέλη και 42 επισκέπτες)

Midnight24

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2024
Μηνύματα
35
Κριτικές
5
Like
283
Πόντοι
280
μηπως περασε κανεις να δει πως ειναι απο κοντα η Iris που εβαλε το αλλο σαιτ; στις φωτογραφιες φαινεται πολυ καλη
Φαινεται απιθανο μουνι, πολυ αμφιβαλω να ναι ετσι δυστυχως. Επίσης τι ειναι; Κολομβιανα;
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.842
Κριτικές
379
Like
5.304
Πόντοι
10.647
Ουτε Ριτα, ουτε Ελενα πρασινοματα, ουτε Λιλιανα, ουτε Φριντα που ειχε στο προγραμμα το αλλο σαιτ, ελαχιστα μαγαζια ανοιχτα, στο Λαςβεγκας 1 ανοιχτο και μεσα μαυρομαλα κοντουλα, Παολα στο ονομα με επιφυλαξη, τουμπανακι με βυζαρες τουμπανιασμενες, καλο κωλαρακι, αλλα ουτε ενα χαμογελο. Το βενους ανοιχτο, αλλα δεν ανοιγαν, πισω βενους μια αδυνατη μαυρομαλα ξωβυζι με μικρα βυζια και τατουαζ αναμεσα τους, Πετρου ερημιτη 2, το δεξια 1ο, Μελινα.??? Μαυρομαλα προμιλφ, χαμογελαστη με μετριο σωμα. Μινωταυρου 14 ξυλινο, η μιλφαρα ξανθια ρωσιδα Αλινα, με γυαλια. Ν.Ουρανου 6 πανω, μπηκα να δω την Ιρις, καινουριο μωρο, ομορφο μετριου αναστηματος, καλο μεσογειακο σωματακι, βγηκε με παρεο αερατο και μαυρα εσωρουχα, μετανιωσα που δεν την πληρωσα για δοκιμη, σαν εμφανιση μου φανηκε καλυτερη απο τις φωτογραφιες, οχι οτι ειναι μουναρα, αλλα μια απλη ομορφη κοπελα με καλες αναλογιες, αλλα βλεμα, τι ηρθες τετοια μερα να μας γαμισεις.... γυρισα για την μιλφαρα Αλινα, στο ξυλινο, 50ευρω για 69, αδυνατο μιλφισιο σωμα, την κανω γυρω στα 50-55 χρονων, προσωπο μετριο, αλλα με τα γυαλια που φοραει καυλιαρα, στο δωματιο εδειξε καλη προσπαθεια, αλλα δεν με εντυπωσιασε, η πιπα της ηταν παρα πολυ καλη, το μουνακι της πεντακαθαρο. Διαμαρτηριες καμια, αλλα δεν εκανε καθολου παιχνιδι, βυζια μικρα με καθολου περιρωγιο και ρωγα μικρη, γενικα τυπικα πραγματα....
 

nnikitas1969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
305
Κριτικές
26
Like
688
Πόντοι
311
Καμιά εμπειρία από Βανέσα που γύριζε και τσόντες;
ανέφεραν και άλλοι ότι μάπα το καρπούζι!! Επίσης δες μια τσόντα της και θα καταλάβεις το πόσο ξενέρωτη είναι!
 
Εγγρ.
4 Μαΐ 2024
Μηνύματα
87
Like
64
Πόντοι
0
ανέφεραν και άλλοι ότι μάπα το καρπούζι!! Επίσης δες μια τσόντα της και θα καταλάβεις το πόσο ξενέρωτη είναι!
Στις τσόντες μου φαίνεται πολύ καυλιάρα. Οι τύποι που την γαμάνε είναι τρόμπες. Επίσης οι συνθήκες των γυρισμάτων είναι διαφορετικές από αυτό που βλέπεις στην οθόνη. Οπότε αυτό δεν είναι κριτήριο. Πήγες από κοντά; Εγώ το σκέφτομαι σοβαρά, θέλω να δοκιμάσω τέτοια μουνάρα.
 

GARGANDUAZZZ

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2020
Μηνύματα
349
Like
597
Πόντοι
81
Χθες επειδη δεν ειχα πολλες επιλογες και αφου κατεβηκα επρεπε να μπω,μετα απο πολλα χρονια πηγα μπελα ντονα ναστια. Αλλαξε ,ειχα να την παρω 5 χρόνια.λογο υποκειμενικων λογων ή λογο αλλαγων της (δεν μ αρεζε σαν παλια).περασα οκ ...πολυ προσχαρη.δεν θα ξαναπηγαινα
 

Alex_1986

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2023
Μηνύματα
54
Like
134
Πόντοι
0
Χθες επειδη δεν ειχα πολλες επιλογες και αφου κατεβηκα επρεπε να μπω,μετα απο πολλα χρονια πηγα μπελα ντονα ναστια. Αλλαξε ,ειχα να την παρω 5 χρόνια.λογο υποκειμενικων λογων ή λογο αλλαγων της (δεν μ αρεζε σαν παλια).περασα οκ ...πολυ προσχαρη.δεν θα ξαναπηγαινα
Πήγα κι εγώ πρόσφατα.. έκλεινε τα πόδια να μην μπω μέσα βαθιά.. έβαλε σε όχι γκαυλωμενο π@@@ προφυλακτικό.. μου φάνηκε πολύ βιαστική..
 
  • Like
Αντιδράσεις: Stef68

black Lyk

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2024
Μηνύματα
5
Like
10
Πόντοι
0
Τσαρκα στα Μαγαζακια....και βρέθηκα στο Μινωταυρου 10....θα σε περιποιηθω μου λέει ...περνά και δεν θα το μετανιώσεις....Δίνω και παραπανω για να περάσω καλά....((....ο Μαλάκας...))...Η Ελενα η αλβανιδα...
Μπαίνει μέσα...βάλε την καποτα μου λέει....Μένω κάγκελο....παιξτο να Σηκωθεί μου λέει....ορίστε....????....
Ξαπλώνει ανοίγει τα πόδια...έλα να τελιωνουμε μου λέει....Το κορίτσι δεν πρεπει να είναι Καλά...Σε ψυχίατρο πρεπει να μπαινοβγαίνει...έπινε και ενα χάπι....πριν ερθει μέσα...τι να πω....βάζω το παντελόνι και φευγωωω....τα λεφτά μου λέω....Αντε ρε χωριάτη.... μου λέει που θες τα λεφτά σου....Αισχος.....παιδιά.....
Είχες Δίκιο ....Ακιςςςςς....ΜΑΚΡΙΑΑΑΑ...ΜΑΚΡΙΑΑΑΑ....ΜΑΚΡΙΑΑΑΑΑ.....
 

Συνημμένα

  • IMG_20240506_091246.jpg
    IMG_20240506_091246.jpg
    276,5 KB · Εμφανίσεις: 19
  • IMG_20240413_230906.jpg
    IMG_20240413_230906.jpg
    233,4 KB · Εμφανίσεις: 20

GARGANDUAZZZ

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2020
Μηνύματα
349
Like
597
Πόντοι
81
Πήγα κι εγώ πρόσφατα.. έκλεινε τα πόδια να μην μπω μέσα βαθιά.. έβαλε σε όχι γκαυλωμενο π@@@ προφυλακτικό.. μου φάνηκε πολύ βιαστική..
Φιλε εγω την επαιρνα στα 4 με τελειωμα παντα.οταν ειχε πρωτοξεκινησει ελεγε πιο σιγα ,ειχε φαει ενα πολυ δυνατο σφυρι απο πισω,ακομα το θυμαμαι.
Ναι στα 4 με έσπρωχνε με τα ποδια,δεν ξερω αν το κανει γενικα η σε συγκεκριμενους.
 

patsav0

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2024
Μηνύματα
115
Κριτικές
3
Like
347
Πόντοι
281
Φιλε εγω την επαιρνα στα 4 με τελειωμα παντα.οταν ειχε πρωτοξεκινησει ελεγε πιο σιγα ,ειχε φαει ενα πολυ δυνατο σφυρι απο πισω,ακομα το θυμαμαι.
Ναι στα 4 με έσπρωχνε με τα ποδια,δεν ξερω αν το κανει γενικα η σε συγκεκριμενους.
Γενικά Κλέβει στις στάσεις αυτή τυπε....
 

Mick7

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2024
Μηνύματα
20
Κριτικές
1
Like
66
Πόντοι
0
Έχει κανεις γνώμη για Σοφία στους παραδείσους;
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.389
Κριτικές
215
Like
17.224
Πόντοι
35.697
Φαινεται απιθανο μουνι, πολυ αμφιβαλω να ναι ετσι δυστυχως. Επίσης τι ειναι; Κολομβιανα;
Από Βενεζουέλα είπε η τσατσά,λες και οι τσατσαδες λένε ποτέ την αλήθεια..
Ωραίο μουνι,χωρίς βυζί,δεν δοκίμασα γιατί γινόταν χαμός στους δρόμους εχθές και μπαινοβγαίνουν όλη την ώρα,το κουδουνάκι είχε περισσότερη δουλειά !!
Μαζί της και μια από Ιράν η Ιράκ είπε η τσατσά ντεμεκ τοπ μοντελ,έσκασα στα γέλια,φυσικά και είδα μια μέτρια γκόμενα (Ελένη στο όνομα)
 

GARGANDUAZZZ

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2020
Μηνύματα
349
Like
597
Πόντοι
81
Δεν το εκανε παλια και δεν ηταν ετσι παλια
Εγω αυτη την επαιρνα πριν 5 6 χρονια με 30 και την ξεσκιζα.σιγκα και σιγκα φωναζε.στο μπελα ντονα οταν ξενικησε ,μου ζητησε μια αναποδη τσατσα (δεν ακουει καλα με ακουστηκα)50 και δε μπηκα.μουνι που το γαμουσα με 30 αμα το θελω πολυ αντε να δοσω 40 ... Με 60 παιρνω 2 καλα
 

GARGANDUAZZZ

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2020
Μηνύματα
349
Like
597
Πόντοι
81
Από Βενεζουέλα είπε η τσατσά,λες και οι τσατσαδες λένε ποτέ την αλήθεια..
Ωραίο μουνι,χωρίς βυζί,δεν δοκίμασα γιατί γινόταν χαμός στους δρόμους εχθές και μπαινοβγαίνουν όλη την ώρα,το κουδουνάκι είχε περισσότερη δουλειά !!
Μαζί της και μια από Ιράν η Ιράκ είπε η τσατσά ντεμεκ τοπ μοντελ,έσκασα στα γέλια,φυσικά και είδα μια μέτρια γκόμενα (Ελένη στο όνομα)
Μη γαμας γκομενες απο ιραν,το ειπαν ,ειμστε στοχος αντιποινων πλεον
 

Kiwi Knorr

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2024
Μηνύματα
5
Like
13
Πόντοι
0
Από Βενεζουέλα είπε η τσατσά,λες και οι τσατσαδες λένε ποτέ την αλήθεια..
Ωραίο μουνι,χωρίς βυζί,δεν δοκίμασα γιατί γινόταν χαμός στους δρόμους εχθές και μπαινοβγαίνουν όλη την ώρα,το κουδουνάκι είχε περισσότερη δουλειά !!
Μαζί της και μια από Ιράν η Ιράκ είπε η τσατσά ντεμεκ τοπ μοντελ,έσκασα στα γέλια,φυσικά και είδα μια μέτρια γκόμενα (Ελένη στο όνομα)
Μετά τις Λατίνες φαίνεται ότι οι εισαγωγές πάνε σφαίρα για να έφτασε στη φτωχομάνα Ιράκ, Ιράν :2funny: (μάλλον καμία Ουζμπέκα, Αζέρα, Τουρκμένα ή γενικά από τη γειτονία του Καυκάσου θα ήταν). Κράτησες όνομα ή μήπως είδες αν είναι στο δίπλα σάιτ;
 

Antonis80

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2020
Μηνύματα
55
Like
12
Πόντοι
0
Δείχνει στο σάιτ του παρανταις μια Σοφία.την έχει δει κάποιος;;έχει άποψη για αυτή ν;;
 

myers21

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2024
Μηνύματα
105
Like
63
Πόντοι
1
Καμία καινούργια σαβουρα έφεραν ρε καρντάσια;
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.189
Κριτικές
293
Like
9.454
Πόντοι
12.525
Βόλτα σήμερα μεσημέρι καυλωμένος και πάω καρφωτος για τη Ναταλιτσα μου... κλειστό το Godiva.
Πάω Νικ.ουρανου 26 για την Ειρηνουλα μου... κλειστό το μπουρδέλο :headbang:
Ε λέω πάω Λας Βέγκας για τη Ρίτα, ευκαιρία είναι... παρκάρω δε βλέπω αλλά αυτοκίνητα, λέω εδώ είμαστε.
Μπαίνω στο μπουρδέλο, όλα τα δωμάτια γεμάτα λέει η τσατσά άρα αναμονή πάνω από ώρα :headbang:
Τέρμα δεξιά στο βάθος η Βλάντα επίσης δύο δωμάτια γεμάτα.
Στο μεσαίο Λας Βέγκας μου είπε η τσατσά καινούργια κοπέλα αλλά ήταν μέσα.

Ερημίτη όλα κλειστά εκτός από το Medusa... λέω εδώ είμαστε άμα πετύχω Έλενα Ρουμάνα θα μπω.
Βγαίνει μια ξανθιά Ιωάννα.
Ωραία κοπέλα όμορφη και ωραίες καμπύλες αλλά πολύ ξινιλα ,δε την είδα να γουστάρει πολύ.
Στα 40 με γυμνό παίρνει χύσιμο στο στόμα.
Μπαίνω στο άλλο σάιτ να δω μπας και μου γεμίσει τίποτα το μάτι από βίλες,red κλπ... αλλά τίποτα.
Πάω Φρίξου ανοιχτό μόνο το 15 κλασικά η μαλακισμένη ρωσσοποντια τσατσά η μελαχρινή και ένα αδιάφορο μελαχρινό κορίτσι χωρίς κάποιο ιδιαίτερο χαρακτηριστικό.

Ε οπότε λέω άστο δε μας ήθελε σήμερα και έφυγα.
Είχε αρκετή κίνηση στην περιοχή όμως από πελάτες που μάλλον και αυτοί γυρνούσαν άσκοπα
 

nnikitas1969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
305
Κριτικές
26
Like
688
Πόντοι
311
Στις τσόντες μου φαίνεται πολύ καυλιάρα. Οι τύποι που την γαμάνε είναι τρόμπες. Επίσης οι συνθήκες των γυρισμάτων είναι διαφορετικές από αυτό που βλέπεις στην οθόνη. Οπότε αυτό δεν είναι κριτήριο. Πήγες από κοντά; Εγώ το σκέφτομαι σοβαρά, θέλω να δοκιμάσω τέτοια μουνάρα.
Δεν πήγα αλλά θα πήγαινε για να δω από κοντά αν μου βγάλει κάτι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom