Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Μπακνανά 47 , Νέος Κόσμος "Belissimo"

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα billy13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 213K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
Γιατί ντρέπεσαι; Μη σε κανει κανείς ντά!
 

belissimo.spa_017

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2015
Μηνύματα
329
Like
0
Πόντοι
1
Καλημερα σε ολους σας!!!! ;) ;) ;) ;)σημερα ειναι  Ελενη,η Δημητρα, η Αφροδιτη,και η Ιωαννα!!!!!!!!! ;) ;) ;) ;)φιλια πολλα!!!!!!!!!!!!!!! :-* :-* :-* :-*
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
42
Πόντοι
166
Καλημερα σε ολους σας!!!! ;) ;) ;) ;)σημερα ειναι  Ελενη,η Δημητρα, η Αφροδιτη,και η Ιωαννα!!!!!!!!! ;) ;) ;) ;)φιλια πολλα!!!!!!!!!!!!!!! :-* :-* :-* :-*

Καλημερα και απο εμενα !!!  :'( :'( :'(
 

belissimo.spa_017

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2015
Μηνύματα
329
Like
0
Πόντοι
1
Καλησπερα σε ολους σας!!!!!!!! ;) ;) ;) ;) ;)σημερα ειναι η Σαμπρινα, η Αφροδιτη, η Ελενη,η Δημητρα,και η Ιωαννα!!!!!!!!!!!!!!! ;) ;) ;) ;) ;)φιλια πολλα!!!!!!!!!!!! :-* :-* :-* :-* :-*
 

katsikas

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2009
Μηνύματα
38
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
0
Καλημέρα,κανενα νέο από Καρολινα?Η καμια αξια αντικαταστατρια των κοριτσιων που εφυγαν?
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.268
Κριτικές
19
Like
9.173
Πόντοι
9.095
Η Καρολινα?θα ειναι διακοπες παλι στο Ριο....στον αγιο ΔημητΡιο!  :gay:
 

katsikas

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2009
Μηνύματα
38
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
0
Γιατι,δεν είναι απ το Ριο?
Εκπλήσσομαι!
 

basi8000

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2012
Μηνύματα
101
Like
6
Πόντοι
1
Περασμα και με Ελενη για να μην αφησω κανενα κοριτσι παραπονεμενο!Μασαζ πολυ δυνατο, ποιοτητα θα ελεγα μετρια! Τωρα απο εμφανιση εμενα δε με ικανοποιει και απο υπηρεσιες δεν ηταν αυτο που περιμενα με ολα αυτα που διαβαζα εδω μεσα!! Νομιζω μετα την φυγη της Χαρας αν δεν υπαρχει καμια σοβαρη εξελιξη ηταν η τελευταια μου επισκεψη στον εν λογω καταστημα
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
Ναί γιατί η Χαρά ήταν πιπινομοντέλο...
Και στο σέρβις ακριβώς τα ίδια έπιανε
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
314
Πόντοι
36
Ναί γιατί η Χαρά ήταν πιπινομοντέλο...
Και στο σέρβις ακριβώς τα ίδια έπιανε

βλέπεις κι εσυ πόσο μεγάλο ρολο παίζει η "χημεια" μεταξύ πελάτη και θεραπευτριας? η Χαρά ασφαλώς δεν είναι πιπίνι,ουτε μοντέλλο,απλά καλή στην εμφανιση και με καλές υπηρεσίες....

Για μενα,που εχω κανει πολλές φορές και με τις δυο,η Ελένη είναι σαφως καλύτερη......αλλά,γουστα είναι αυτά.Ο συναγωνιστής προφανως περασε καλύτερα με τη Χαρα,οκ.

Γι' αυτό εχω πει πολλές φορές,οτι ορισμενα πράγματα είναι υποκειμενικά και τα γουστα του καθενός διαφέρουν.....δεν υπάρχει ασπρο και μαυρό,αλλά πολλές αποχρωσεις του γκρι...... :2funny:
 
Εγγρ.
18 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.771
Κριτικές
14
Like
808
Πόντοι
326
Μεγαλοκοπέλες και οι δυο, αρα όχι του γουστου μου, δεν ειχα περασει με καμια τους, αλλα αντικειμενικα η χαρα ηταν πιο εμφανισημη. Ψηλοτερη και πιο καλο κορμι. Τωρα για μεσα, δεν εχω γνωμη.
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
Εγώ γενικά τις κατατάσω στο ίδιο γκρούπ εχοντας δοκιμάσει και τις δύο...
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
314
Πόντοι
36
Μερικά ποστς είναι τόσο καραστημένα,που βγαζουν ματια.......να ξερετε ότι το σαιτ εχει εμπειρα μέλη,που είναι χρόνια στο αθλημα αυτό,και ξερουν να διαβαζουν αναμεσα στις γραμμές......και πολλές φορές,επιτυγχανεντε το αντίθετο αποτέλεσμα από αυτό που επιδιώκετε.......
Το φορουμ είναι για ενημερωση,αντε και για λίγο χαβαλέ.......τα προμοταρίσματα και οι κακίες καλό θα είναι να αποφεύγονται........

Δεν θελω να πω περισσότεα,αλλά αυτοί που πρεπει θα καταλαβουν.......αντε,καληνυχτα!
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
314
Πόντοι
36
Αυτό το σαιτ θα ήταν πολύ καλύτερο αν καποιοι δεν κανανε τους πονηρούς και δεν ριχνανε ετσι ευκολα την αξιοπρέπεια τους,προκειμενου να αποκτήσουν την "ευνοια" κάποιας κοπέλλας και να κερδίσουν καποια ανταλλάγματα.........
Τα παραδείγματα ειναι παρα πολλά,οχι μόνο σ' αυτό το νημα,αλλά και σε πολλά αλλα.......

Οι στημενες κριτικές,η παραπληροφόρηση και τα ρουφιανιλίκια είναι στην ημερήσια διάταξη......είτε από "πυρφόρους",ειτε από αγαπούληδες,ειτε από ρουφιάνους,ειτε από νταβατζήδες της κακιας ωρας........τι να κανουμε....όλα μεσα στο παιχνίδι είναι.......... :dancing: :dancing:
 

tsoukou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2005
Μηνύματα
606
Κριτικές
4
Like
1.318
Πόντοι
206
Ελενη μωρο μου, σου ερχομαι την παρασκευη. ειμαι πολυ πιασμενος και σε εχω πελωρια αναγκη  :tits: :fuck1:
 

basi8000

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2012
Μηνύματα
101
Like
6
Πόντοι
1
Με θεωρειτε στημενο? Επειδη ειπα τη γνωμη μου? Δειτε ολα τα ποστς μου και θα καταλαβετε ποσο στημενος ειμαι!
Ελενη δεν ειναι κατι προσωπικο!
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom