Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Μπακνανά 47 , Νέος Κόσμος "Belissimo"

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα billy13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 213K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
Εγγρ.
18 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.771
Κριτικές
14
Like
808
Πόντοι
326
Εμένα μου λείπει και η Βίκυ η τατουαζιάρα...
Πολύ εκφυλο ήταν μέσα...

Την ειχα παρει κι εγω αυτή. Καβλιαρα και "ανοιχτομυαλη" αλλα με χαλασε το σωμα της που αν και αδυνατη, ηταν αρκετα χαλαρο.
 

belissimo.spa_017

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2015
Μηνύματα
329
Like
0
Πόντοι
1
Καλημερα σε ολους σας!!!!!!!!!!!! ;) ;) ;)σημερα ειναι η Ελενη,η  Δημητρα, η ,Αφροδιτη,κια η Ιωαννα!!!!!!!!!!! ;) ;) ;)φιλια πολλα!!!!!!!!! :-* :-* :-* :-*
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.268
Κριτικές
19
Like
9.173
Πόντοι
9.095
Χρόνια σου πολλά Ολγαρα!
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
29.993
Κριτικές
1
Like
32.923
Πόντοι
6.256
Υπαρχει κοπελα στο μαγαζι που να κανει ποδοπατημα?
 

belissimo.spa_017

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2015
Μηνύματα
329
Like
0
Πόντοι
1

Χρόνια σου πολλά Ολγαρα! ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ PILOFORI !!!!!!!!!!!! ;) ;) ;) ;)
 
Εγγρ.
11 Φεβ 2016
Μηνύματα
297
Like
962
Το μαγαζι μας εχει απ'ολα και ποδοπατημα κυριε κοντολαγνε....τιμη μας να το δοκιμασετε...θελουμε την γνωμη σας αν το κανουμε καλα!!!!
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
314
Πόντοι
36
Χρόνια πολλά Ολγα..υγεία να έχεις και ότι επιθυμείς.φιλιά πολλά .
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
314
Πόντοι
36
Το μαγαζι μας εχει απ'ολα και ποδοπατημα κυριε κοντολαγνε....τιμη μας να το δοκιμασετε...θελουμε την γνωμη σας αν το κανουμε καλα!!!!
Με τα τακούνια το κάνετε η με τις μπότες;
 

alfreewind

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2012
Μηνύματα
1.230
Κριτικές
32
Like
214
Πόντοι
616
Δεν είναι ακριβώς έτσι αλλά σε κάθε περίπτωση δεν μας αφορά. Εγώ αντίθετα πιστεύω ότι η φυγή της Χαράς έχει δημιουργήσει πρόβλημα στην λειτουργία του μαγαζιού...


τελικα η Χαρα που πηγε??? Δουλευει καπου αλλου??? Ξερει κανεις????
 

belissimo.spa_017

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2015
Μηνύματα
329
Like
0
Πόντοι
1
ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΜΕ ΘΥΜΗΘΗΚΑΤΕ, ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΟΜΟΡΦΕΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ..... :) :) :) :) :) :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
 

mixalis1984

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2014
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Δεύτερη επίσκεψη στο μαγαζί σήμερα το απόγευμα. Κρίτική δεν έχω την εμπειρία στο χώρο να κάνω αλλά για να ξαναπήγα μάλλον καλά πέρασα την πρώτη. Γράφω μόνο και μόνο για να πω ένα τεράστιο ευχαριστώ στην Ελένη. Εγώ προσωπικά χάθηκα τελείως. Ελένη μου δε θυμάμαι να σου πα το όνομά μου αλλά αν δε στο πα στην αρχή στο τέλος μάλλον δε θα το θυμόμουν και να ρώταγες. Σ'ευχαριστώ πολύ για τις υπέροχες στιγμές που έζησα μαζί σου..."ένα καραφλό χοντρό αγόρι" :)
 

belissimo.spa_017

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2015
Μηνύματα
329
Like
0
Πόντοι
1
Καλημερα σε ολους σας!!!!!!!!!! ;) ;) ;)σημερα ειναι η Ελενη, η Δημητρα,,η Ιωαννα, και η Αφροδιτη!!!!!!!!! :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:φιλια πολλα!!!!!!!!!!!! :-* :-* :-* :-*
 

HOTELOS

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2010
Μηνύματα
66
Like
0
Πόντοι
0
Δεύτερη επίσκεψη στο μαγαζί σήμερα το απόγευμα. Κρίτική δεν έχω την εμπειρία στο χώρο να κάνω αλλά για να ξαναπήγα μάλλον καλά πέρασα την πρώτη. Γράφω μόνο και μόνο για να πω ένα τεράστιο ευχαριστώ στην Ελένη. Εγώ προσωπικά χάθηκα τελείως. Ελένη μου δε θυμάμαι να σου πα το όνομά μου αλλά αν δε στο πα στην αρχή στο τέλος μάλλον δε θα το θυμόμουν και να ρώταγες. Σ'ευχαριστώ πολύ για τις υπέροχες στιγμές που έζησα μαζί σου..."ένα καραφλό χοντρό αγόρι" :)
:thumbsup: :thumbsup:
 

katsikas

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2009
Μηνύματα
38
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
0
Καλημέρα,ποιες είναι σημερα?
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.709
Κριτικές
24
Like
3.362
Πόντοι
2.846
Καλημερα σε ολους σας!!!!!!!!!! ;) ;) ;)σημερα ειναι η Ελενη, η Δημητρα,,η Ιωαννα, και η Αφροδιτη!!!!!!!!! :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:φιλια πολλα!!!!!!!!!!!! :-* :-* :-* :-*
 Ολγαρα  τις Καλημερες και απο  εμας  :hi: :hi: :hi:  Η Καρολινα  το  σοκολατι μου   ατη  δεν  δουλευει  σημερα ??? η  ειναι  σε  διακοπες ???  Ενημερωσε  παρακαλω  για την  νεαρα εκ  Βραζιλιας  :hi: :hi: :hi: :hi: :hi:
 

xprncseeker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2015
Μηνύματα
558
Κριτικές
10
Like
254
Πόντοι
296
Μετακόμισε προς Συγγρού μεριά μάλλον
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
Ξερεις κάτι συγκεκριμένο ή πετάς ότι ναναι...;
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom