Νέα

Mousses Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vasos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 248K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

MOUSSES Strip Show

Strip Club
Εγγρ.
8 Φεβ 2023
Μηνύματα
4
Like
14
Καλησπέρα σε όλη την πάρεα!
Θα θέλαμε να σα ενημερώσουμε για τα καθημερινά μας Online Deals!

free_2.jpg
MOUSSES-ALL-DEALS-FEB.jpg
stoli.jpg


Το μόνο που έχετε να κάνετε είναι να μας στείλετε με προσωπικό μήνυμα το κωδικό της προσφοράς που επιθυμείτε, στη σελίδα μας στο Facebook ή στο Instagram!
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.021
Κριτικές
94
Like
46.329
Πόντοι
17.311
ε ρε τι εχουμε κανει εκει μεσα επι εποχες αποστολη :rockon:
 

Paloukotis78

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2021
Μηνύματα
147
Κριτικές
1
Like
366
Πόντοι
21
Μια μαυρουλα ονόματι Αλέξα έφυγε?
 

Stripdog

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2023
Μηνύματα
15
Κριτικές
1
Like
66
Πόντοι
0
Επίσκεψη μετά από χρόνια αποχής στο εν λόγω μαγαζί, παρά του ότι πήγα με ένα φόβο ότι υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να ξενερώσω, με βάση τα όσα έχω διαβάσει για άλλα μαγαζιά τελικά για εμένα αποδείχθηκε ένα μικρό διαμαντάκι, όχι ότι όλα είναι τέλεια αλλά με λίγες απλές διορθώσεις μπορεί να απογειωθεί πλήρως. Αλλά για τα δικά μου γούστα ήταν αρκετά άνω του μετρίου.

Οι κοπέλες αν και όχι αρκετές καλύπτουν όλα τα γούστα σίγουρα, ο μέσος όρος εμφάνισης είναι σαφώς άνω του μετρίου, εντύπωση μου προκάλεσε ότι όσες κοπέλες πέρασαν από το τραπέζι μου, ακόμα και σε προχωρημένη ώρα ήταν όλες ευγενέστατες ακόμα και αν δεν έπαιρνες χορό η δεν κέρναγες ποτό.

Η εξυπηρέτηση από το προσωπικό του μαγαζιού ήταν πραγματικά άψογη, τολμώ να πω ότι σε αυτό το τομέα το μαγαζί παίρνει δέκα με τόνο. Μεγάλη εντύπωση επίσης μου έκανε και η καθαριότητα του, από τις τουαλέτες μέχρι το χώρο του πριβέ το μαγαζί έλαμπε.

Στα αρνητικά του μαγαζιού το show, από το να περιμένεις κάνα δεκάλεπτο να βγει η επόμενη κοπέλα μέχρι και νωχελικά show που οι κοπέλες ήταν σαν να τα έκαναν με το ζόρι. Φυσικά αυτό είναι κάτι που ελπίζω ότι με το καιρώ θα διορθωθεί.

Η τιμές είναι για όλα τα βαλάντια, οι χοροί 10 ευρώ ο απλός, 50 και 100 το πριβέ. Τα ποτά του πελάτη 10 ευρώ και των κοριτσιών 10,20,30 και για του πολύ large 150&300 για σαμπάνια.

Σε γενικές γραμμές ένα μαγαζί που φαίνεται ότι έχει προοπτικές να βάλει την δική του σφραγίδα στο χώρο και ελπίζω όσο περνάει ο καιρός να διορθώνει τα όποια αρνητικά του. Το μόνο σίγουρο είναι ότι για εμένα προσωπικά ήταν μία πάρα πολύ καλή εμπειρία και θα το επισκεφθώ ξανά
 

Paloukotis78

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2021
Μηνύματα
147
Κριτικές
1
Like
366
Πόντοι
21
Καλά τα λες αλλά όχι ότι οι κοπέλες είναι άνω του μετρίου μετρίου και κάτω έχει κάτι ναυάγια χοντρές από τα παλιά θέλει ανανέωση στης γυναίκες πολύ κατιμα
 

protaris2018

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2018
Μηνύματα
368
Κριτικές
33
Like
2.576
Πόντοι
2.471
Θυμάστε ειρήνη 2002 περίπου;
 

Stripdog

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2023
Μηνύματα
15
Κριτικές
1
Like
66
Πόντοι
0
Καλά τα λες αλλά όχι ότι οι κοπέλες είναι άνω του μετρίου μετρίου και κάτω έχει κάτι ναυάγια χοντρές από τα παλιά θέλει ανανέωση στης γυναίκες πολύ κατιμα
Φίλτατε, όπως είδες είπα για όλα τα γούστα, κάποιοι προτιμούν μεγάλες και κάποιοι μικρές, κάποιοι αδύνατες και κάποιοι μπαμπάτσικες, γούστα είναι αυτά και για τον κάθε ένα διαφορετικά, αλλά σε γενικές γραμμές τουλάχιστον για εμένα ο μέσος όρος ήταν άνω του μετρίου. Δεν είπα ότι ήταν επιπέδου κουνελάκια του playboy, ούτε άγγελοι τις Victoria secret. Το καλό είναι ότι όλα τα γούστα από όσα είδα καλύπτονται.
 

bixterious

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.347
Κριτικές
39
Like
7.151
Πόντοι
3.446
Καλά τα λες αλλά όχι ότι οι κοπέλες είναι άνω του μετρίου μετρίου και κάτω έχει κάτι ναυάγια χοντρές από τα παλιά θέλει ανανέωση στης γυναίκες πολύ κατιμα
έτσι ακριβώς....πολλά ναυάγια και σε πολύ βαθιά νερά κιόλας.....
 

Le Blanc

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Νοε 2018
Μηνύματα
1.935
Κριτικές
27
Like
4.242
Πόντοι
1.446

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.052
Κριτικές
6
Like
319
Πόντοι
446
π μελαχρινη με το ισιο μαλλι στην δευτερη και τριτη φωτο εχει ονοματακι αρχηγε;
 

PVaK

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2017
Μηνύματα
11
Like
4
Πόντοι
0
Έχω να πάω χρόνια. Τελευταία φορά που πήγα ο απλός χορός ήτανε 5 Ευρώ και σε έβλεπαν όλοι δεν ήταν σε κάπως διακριτικό μέρος αυτό με χάλαγε. Αν δεν έχει αλλάξει αυτό δεν πολυαξίζει για εμένα.
 

Stripdog

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2023
Μηνύματα
15
Κριτικές
1
Like
66
Πόντοι
0
Έχω να πάω χρόνια. Τελευταία φορά που πήγα ο απλός χορός ήτανε 5 Ευρώ και σε έβλεπαν όλοι δεν ήταν σε κάπως διακριτικό μέρος αυτό με χάλαγε. Αν δεν έχει αλλάξει αυτό δεν πολυαξίζει για εμένα.
Έχει αλλάξει και ο απλός χορός είναι 10
 

Fanis

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
751
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
6
Καλησπέρα, μια παλιά καραβάνα λιζα ξανθό μιλφ με σιλικόνες υπάρχει ακόμα, νομίζω έχει περάσει και από golden Queens μπουρναζι
 

Clever843

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
243
Like
151
Πόντοι
1
Χαίρετε!
Υπάρχει κάποιος που πήγε πρόσφατα στο μαγαζί να μας πει εντυπώσεις?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom