Νέα

Mousses Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vasos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 248K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.016
Κριτικές
94
Like
46.320
Πόντοι
17.311
Το Golden στο Περιστέρι που είχα πάει κάποιες φορές ήταν καλό και VFM,το κακό με το Alcatrazz είναι ότι χρεώνει 15αρια και δεν κάνεις τίποτα ναι μεν έχει καλές γκόμενες αλλά και αυτές πιο πολύ κυνηγάνε να σε γδάρουν στο πριβέ είναι να κερνάς ποτό και να τα ξύνουν

να σου πω την αληθεια μου, ΠΟΤΕ δεν ειχα-εχω κερασει ποτο σε stripper.
ειναι οτι πιο μαλακια για μενα.
καλυτερα αυτα που θα δωσεις, καντα χορους να γουσταρεις και εσυ και η πουτσα σου.
ειναι εντελως κορο'ι'δια το ποτο, που εννοειται δεν ειναι ποτο.
δινεις 10-15-20euros, δε ξερω ποσο ειναι για να φανταστεις, για να πιει η αλλη μισο ποτηρι, χαμηλο κιολας... νερο μαζι με λεμοναδα στην καλυτερη.
prive οκ, το καταλαβαινω, αλλα θελει καλο ψαξιμο για να μην πεσεις σε φολα και τα κλαις.

 

Le Blanc

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Νοε 2018
Μηνύματα
1.935
Κριτικές
27
Like
4.242
Πόντοι
1.446
να σου πω την αληθεια μου, ΠΟΤΕ δεν ειχα-εχω κερασει ποτο σε stripper.
ειναι οτι πιο μαλακια για μενα.


Μωρέ εγώ συμφωνώ με αυτό που λές αλλά είναι κατί τύποι πραγματικά ηλίθιοι και δεν ξέρω τι σκατά κουβαλάνε στο κεφάλι τους και ανοίγουν μέχρι και σαμπάνιες,αντί να την πάρουν την άλλη 2-3 χορούς η κανα πριβέ κάθονται και πληρώνουν για να κάθεται η τύπισσα σαν γλάστρα στην καρέκλα
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.016
Κριτικές
94
Like
46.320
Πόντοι
17.311
Μωρέ εγώ συμφωνώ με αυτό που λές αλλά είναι κατί τύποι πραγματικά ηλίθιοι και δεν ξέρω τι σκατά κουβαλάνε στο κεφάλι τους και ανοίγουν μέχρι και σαμπάνιες,αντί να την πάρουν την άλλη 2-3 χορούς η κανα πριβέ κάθονται και πληρώνουν για να κάθεται η τύπισσα σαν γλάστρα στην καρέκλα

α καλα, ναι γαμησετα.
λες και η γκομενα εχει την ορεξη να ακουει τον καθε μαλακα και τις παπαριες που της αραδιαζει.
αυτος ειναι και ενας λογος που δεν κερασα ποτο ποτε.
τι να πω στην αλλη, αφου απο τις 12 που ξεκιναγε η βαρδια, ειχε ακουσει το ιδιο ποιημα 50 φορες απο διαφορετικους μαλακοπιτουρες.
εχει τυχει να παω σε τραπεζι και να παρω γκομενα για χορο με το ετσι θελω, ενω ηταν με τον αλλο και την ειχε καβατζωσει σχεδον 2 ωρες με τα γνωστα παρελκομενα και μπουρου μπουρου συνεχεια χωρις σταματημο λεμε :tooth:.
 
Εγγρ.
10 Φεβ 2020
Μηνύματα
12
Like
14
Πόντοι
0
Κριμα που εκλεισε διότι ειχε 2-3 καλα κομματια π.χ Λιζα, οκσανα. Αμα τα δείτε πουθενα ως μεταγραφή ενμημερώστε και μας.
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.712
Κριτικές
9
Like
1.620
Πόντοι
216
Επιτελους εκλεισεεεεε!
 

Sandro86

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2018
Μηνύματα
493
Κριτικές
22
Like
2.259
Πόντοι
1.191
εγω παντως χθες περασα απο συγγρου και ειδα φωτα κανονικα και 3 τυπαδες απ εξω...
 

Talibanakos44

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
940
Κριτικές
10
Like
3.326
Πόντοι
736
Μύστες μου, ισχύει περασμένα μεγαλεία, το μαγαζί πάντως είναι φιλέτο και με όνομα κ τοποθεσία πιστεύεται άμα άνοιγε ξανά στα σοβαρά όμως όχι αρπακολα θα γινόταν γλέντι ;;
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.877
Κριτικές
736
Like
51.825
Πόντοι
36.618
Μύστες μου, ισχύει περασμένα μεγαλεία, το μαγαζί πάντως είναι φιλέτο και με όνομα κ τοποθεσία πιστεύεται άμα άνοιγε ξανά στα σοβαρά όμως όχι αρπακολα θα γινόταν γλέντι ;;
Περασμένα μεγαλεία ισχύει ναι.Εχει κλείσει.
 

paparoupas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.177
Κριτικές
7
Like
1.610
Πόντοι
496
Μωρέ εγώ συμφωνώ με αυτό που λές αλλά είναι κατί τύποι πραγματικά ηλίθιοι και δεν ξέρω τι σκατά κουβαλάνε στο κεφάλι τους και ανοίγουν μέχρι και σαμπάνιες,αντί να την πάρουν την άλλη 2-3 χορούς η κανα πριβέ κάθονται και πληρώνουν για να κάθεται η τύπισσα σαν γλάστρα στην καρέκλα
Ουτε εω εχω κερασει ποτε ποτο, εδω και 20 χρονια περιπου.
Παρολα αυτα, ειναι ο σκοπος με τον οποιο πας. Εγω παντα πηγαινα με σκοπο να καβλωσω. Οποτε το ποτο ειναι αχρηστο.
Αλλοι, που θελουν απλα να εχουν για μιση ωρα διπλα τους ενα μουνι, να το βλεπουν να καπνιζει, να μιλαει, να εκφραζεται, και οχι τη σαπια γυναικα τους ή την πεθερα τους, και που ισως λογω ηλικιας δεν τους κανει και το τρελο κουκου, τη βρισκουν ετσι. Ολα δεκτα.
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.712
Κριτικές
9
Like
1.620
Πόντοι
216
Θυμαμαι τρομερη ατακα απο αγανακτισμενο και σε κατασταση μεθης συναγωνιστη "σεισμος φουρνελο στις Μουσες το μπουρδελο

Αψογος
 

MOUSSES Strip Show

Strip Club
Εγγρ.
8 Φεβ 2023
Μηνύματα
4
Like
14
Καλησπέρα σε όλους!

Με μεγάλη μας χαρά σας ανακοινώνουμε πως το MOUSSES Live Strip Show επιστρέφει την Πέμπτη 9 Φεβρουαρίου 2023, γεμάτο εκπλήξεις!

Ακολουθήστε μας και στο instagram και στο Facebook όπου θα ανακοινωθούν τα Online Deals!

MOUSSES-TEASING4.jpg
 

bixterious

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.347
Κριτικές
39
Like
7.149
Πόντοι
3.446
Η ΕΒΕΛΙΝΑ ΘΑ ΜΕΤΑΚΟΜΙΣΕΙ ΜΟΥΣΣΕΣ ή ΟΧΙ?
 

Nyxtovios7

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2019
Μηνύματα
388
Like
757
Πόντοι
81

Paloukotis78

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2021
Μηνύματα
147
Κριτικές
1
Like
366
Πόντοι
21

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom